Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

2022’nin ilk ayında burçları neler bekliyor?

03.01.2022
95
A+
A-

Yeni bir yıl başlıyor ancak hem Venüs hem de Merkür geri harekette olarak başlanacağından durağanlık söz konusu olacaktır. Merkür Kova süreci olmasına rağmen düşünce akışlarımız, icatların gelişi yavaşlayacak. Zamanda geri gitmeler Retro haller, bu dönemde birçok şeye farklı bir açıdan bakmak önemlidir . Kova’daki Merkür, düşünceyi değiştirmenize yardımcı olabilir, daha önce düşündüğünüzden tamamen farklı düşünmenizi sağlar 

Girişim yapmak için iyi bir ay denemez.

ARA REKLAM ALANI

Bu yazıda, yeni yılın ilk ayının ana astro olaylarını öğrenecek ve önleminizi alabileceksiniz. 

02 Ocak 2022 saat 10.10’da Merkür Kova burcuna geçiyor. İletişim şeklin, düşünüşün, iletişim dilin standart dışı, insancıl ve evrensel bir hale bürünmeli. Problem çözmek pek kolay olmayabilir. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy 12° Oğlak burcunda. Dikkatle planlayın. Tüm planlar en küçük ayrıntısına kadar düşünülmelidir. YeniAyın ışığıyla başlanan işlerde başarının anahtarı açıklık, tutarlılık ve disiplindir. Hırs herşeyin üstesinden gelmemizi sağlar. 

14 Ocak 2022-3 Şubat 2022Merkür Retrosu Kova burcunda başlıyor. Geçmişteki olaylar geleceğe yön verir. Düşünün neler bitmeli, neler hayatınızdan çıkmalı? Her yaptığınız şeyin sonucu gelecekte karşınıza gelecek. Boş durmayın işleri bitirin. 

18 Ocak 2022 saat 21.50’de kadersel Ay Düğümleri burç değiştiriyorlar. Artık finans ve üretim hattı olan Boğa Akrep hattındalar. 

18 Ocak 2022 saat 02.48’de Dolunay 27° Yengeç burcunda. Yengeç’in duygusallığı kontrol altında olmalı. Hayatın anlamını sorgulatabilir. İç huzurunuzu korumak için kalabalıklardan çekilebiliriz bu süreçte. Doğa yürüyüşü rahatlatıcı olabilir. Tüm dışsal kalabalıklara karşı aile ve evin hayattaki en önemli şey olduğunun farkına varabiliriz. 

20 Ocak 2022 saat 05.39’da Güneş ♒️ Kova burcuna geçer. Tüm Kova Burçlarının Doğum Günü kutlu olsun. 🎊🍧🎉🪅🌺🙏

23 Ocak 2022saat 13.27’de Kova burcunda Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneşin kalbinde, tahtında duracak. Dua etmek, meditasyon, yoga yapmak rahatlatıcıdır.

24 Ocak 2022 saat 15.53’de Mars Oğlak burcuna geçer. Hedefler belirlenecek. Azim, hırs, irade ortaya konacak. İşinizi ve etki alanınızı güçlendirmek isteği aktif olur. 

29 Ocak 2022 saat 11.46’da Venüs Oğlak burcunda Retrosunu bitiriyor. Kapanış, açılan defterlerin kapanışı. Paranın biraz bollaşmaya doğru hareketi beklenebilir. Para kazanmak biraz daha kolay olabilir. 

Geçmişi analiz edin, sonuçlar çıkarın, eski hataları düzeltin bu süreçlerde. Diğer insanlarla ilişkilerinizi de yeniden gözden geçirin ve tanımlayın. 

Burçları Neler Bekliyor?

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç’lar yeni yılınız kutlu olsun. Ocak ayı kariyer, iş ve hırslar anlamında güçlü bir enerjide. 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy 12° Oğlak burcunda yani kariyer alanınızda gerçekleşecek. Yoğun bir iş aktivitesi mümkün. Profesyonel olmaya gayretlisiniz. İş hayatının karşısı ev hayatı. Kariyere gitmeyenler kişisel yaşam kurmaya gayret ederler. Ama dikkatli olun. Para evinizde Uranüs var. Bu istikrarlı yada kolay bir para akışı yaratmayacaktır. Aksine temkinlilik isteyecektir. Büyük harcamalardan vazgeçin, dürtüsel içgüdülere kapılmayın. 

Kadersel Ay Düğümleri Uranüs’ün yanına geliyorlar. Ve üretim ve para hattınıza yerleşiyorlar. Mars’ın konumu seyehate çıkmanıza yol açabilir. Bu kısa seyehat şarj olmanızı sağlar. 2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası sizin 11. eviniz. Satürn’e doğru giden iletişim gezegeni sınırlayıcı ve organize eden etkiler verecektir. İfadelerinize dikkat edin ağzınıza geleni söylemeyin. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin aile, yuva ve köklerinizi temsil eden 4. eviniz. Ebeveynleride temsil eden bu ev iletişimi ve konuları çok arttırabilir. Sakin kalın, harcamalardan kaçının. Ama ailenizde süprizler yapmak isteyebilirsiniz. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ve kariyer alanı kontrolsüzleşebilir. Birşeyler işe yaramıyorsa farklı şekilde deneyin. Değişen koşullar düzeninizi şaşırtabilir endişelenmeyin uyum sağlayın. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs içsel halinden kurtuluyor ve Retrosu bitiriyor. Hak edişlerimizi bekleme vakti. 

Jüpiter 12. evde ve Balık burcunda sosyal ilişkileriniz iyileşecek. Meraklı, prensipli, insancıl bir hale bürüneceksiniz. Bir yere çağrılırsanız gidin. Sürekli kendinizi gözlemlemeyin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa’lar yeni yılınız kutlu olsun, Uranüs geldi geleli hayatınız değişiyordu şimdi kadersel Ay Düğümleri de burcunuza giriş yaptı. Evet hayatınız değişiyor umarım sizde bu değişime gönüllü olarak katılırsınız. Gezegenler kültür, seyahat, felsefe, adalet ve eğitim alanınızda. Tamamlamamışlar için eğitim alacakları, buna ihtiyaç duyacakları bir ay getiriyor. Ayrıca bu ev de 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy doğacak 12° Oğlak burcunda bu da bir enerji dalgası vaat ediyor. Burda kişisel gelişimden de bahsedebiliriz. Kişi düşünceleri doğrultusunda kendini her an yeniden eğitebilir. Kişisel başarılardan sonuç alınabilir. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası sizin kariyer eviniz. Daha aktif olacaksınız. Plan ve projelerinize odaklanacaksınız. Yaratıcılığınız, çözüm bulma kapasiteniz artacaktır.  

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin iletişim, kardeşler, seyahat ve yakın aile ile ilişkilerinizi temsil eder. 

Yurt içinde bir seyahat oluşabilir bu iş için olabilir. Bu gezi ve oluşan bağlantılar sonradan da yararlı olabilir.  Akraba ilişkileriniz sorunluysa bitişler, kopuşlar verebilir. Kavgaların yıkımını da daha iyi anlayabilirsiniz. Trafikte dikkatli olun. 

Şironun karelemesi iç dünyanızda yara oluşturabilir. İş mi ailemi ayrımı yada dengesi söz konusu olabilir. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ve kişisel gelişim çalışmaları hızlanır. Değişiminiz, bilgeliğiniz, holiganlığınız hepsi aktif sizin içsel dünyanıza göre şekillenecek. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs içsel halinden kurtuluyor ve Retrosu bitiriyor. İş ve kariyer hayatımızda hak edişlerimizi bekleme vakti. 

Jüpiter kariyer evinizde odaklanma gücü verecektir. Değişkenliğe dikkat, siz odaklanın. 

Sizi daha popüler hale getirecektir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler yeni yılınız kutlu olsun, yoğun sosyalllkten ve hareketlilikten yorgunsunuz çoğunuz. Gezegenler kriz evinizde ve bu ay sakinlik, sessizlik aramanız muhtemel. Kriz hissiniz sürerken herhangi bir şeyi çözmek pek uygun olmayabilir. Çatışmalara girmeyin. Harcama yapmayın. 

Çatışmalar bu krizli ruh halinizde çenenizi tutamamanızdan zorlaşacaktır. Haklı olmama ihtimalini gözardı etmeyin. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy  12°de 8. evinizde doğacak. 

Harcamalara azami dikkat burası kayıp yaşatıcı bir yer. Mali durumunuz çok gergin yöneticiniz Merkür’de içe dönecek. Biraz herşeyden uzaklaşıp yalnız kalabilirsiniz, yürüyüşler yapabilirsiniz. 

Mesleki gelişiminizi düşünebilirsiniz. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin yine para eviniz daha da dikkat edilmesi gereken bir dönem. Borç yüklerinizi hafifletmeye çalışın. Yengeç yemeklede ilgili yemeğe de çok para harcamak zorunda kalabilirsiniz. En iyisi evde takılın. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer daha agresiflik, düşünmeden harcama, yıkıcı etkiler verecektir. Kontrol sizde yada kontrolsüzlük. Mars’ın tüket çağrılarına uymayın. İşbirliğine ve sorunların diplomatik çözümüne odaklanın. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs içsel halinden kurtuluyor ve Retrosu bitiriyor. Bu bir rahatlama yaratır Retro olmayan Venüs’le boş boş oturmayın mutlaka çalışın, üretin, gayretli olun. Şimdi planlarınızı yapın, yapmış olduklarınızı gözden geçirin. Jüpiter kariyer evinizden geçiyor. İstediğiniz sonuçlara herşeyi dengeli yürütürseniz ulaşabilirsiniz. Jüpiter eğilimi dahada abarttırır kontrollü olmak şart. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç’ler, gezegenler ilişkiler ve ortaklıklar evinizde. Karşınızdaki kişilerin fikirlerini almalı, anlamalı ve dinlemelisiniz. Büyük bir güç ilişkiler konularınıza fokuslanmış durumda. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burda doğacak. Aktif iletişim alacaksınız. Yapıcımı yoksa yıkıcı mı olacağınız tamamen size bağlı durumda. Gelişen olaylarla ilişkinizi devam ettirip ettirmemeye karar vermek zorunda olabilirsiniz. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası krizler eviniz. Satürn’le birlikte Merkür dikkatli olmak gerekir. Borçlar, krediler, sigorta işleri sıkıntılı olabilir. Finansınızı sabit tutmaya çalışın. 

Büyük harcamalardan kaçının. 

18 Ocak’ta burcunuzda bir Dolunay yaşanacak. 

Bu sizi çok etkileyecek gerileceksiniz. 

Bu kafanızın karışmasına, motivasyon düşüklüğüne neden olabilir. Duygusallığınız artacağından krizler yaratabilirsiniz. Burası sizin için ilişkiler hattını oluşturur uyumlu ve saygılı davranarak krizleri aşmaya çalışın. 

24 Ocakta Mars karşıt burcunuz Oğlağa geçiyor. Dolunay sonrası ilişkileri keskin bir şekilde bozacak bir enerji Mars. Plan yapın, öfkenizi yenin ve acele etmeyin. Mars’ın agresif dürtüselliğine kapılmayın. Mars burda belkide monotonluğu yıkacak ve farklılık yaratacaktır. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs Oğlaktaki içsel halinden kurtuluyor ve Retrosu bitiriyor. Bu bitiş şimdiye kadar iyi yönetmiş kişilere ilişkilerde bir rahatlama, gerginlikten kurtuluş getirebilir.

Jüpiter seyehat evinde ve size tam destekte. 

Sizi kış tatiline çıkarabilir. Bazı şeylerin neden olduğunu sorgulatabilir. Felsefe yada dini araştırmalara yönlendirebilir. Yeni bir akademik lisans almanızda yardımcı olabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan’lar, gezegenler iş hayatı, çevreniz ve sağlık konularını içeren etkileşimdeler. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy 12° Oğlak burcunda doğacak ve bu konuları gündeme getirecek. Evdeki kalan tamirat işleri bitebilir. Yeni başlangıçlar yeni işleyişler yukardaki konularda düzenlenebilir. Ve sevgili Aslan’lar yeni bir evcil hayvanınız olabilir. 

Mars Oğlağa geçene kadar yani 24 Ocağa kadar yaratım evinizde. Bu güçle planlarınız, projeleriniz  sonuca erebilir. Bu stelyumda günlük problemler çıkabilir ve bunlar sizi uğraştırabilir. Sıkılmayın gezegenler ay boyunca ilerleyecektir. Can sıkıcı sorunlarla boğuşmak Aslanları yıldırır aslında onlar tatil insanlarıdır. 

Sorumluluklarınızı yerine getirin ve üstesinden gelin. Sağlık ön planda spor salonuna gitmek faydalı olacaktır. Sevdiğimiz aktiviteyi seçin ve uygulayın. Stresi, sinirinizi, tansiyonunuzu, kalbinizi, uykunuzu, kronik hastalıkları ve kilonuzu yönetmeniz gerekir. Gidin bir tahlil verin kontrollerinizi yaptırın. Ama en önemli şey sağlıksız alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz. 

2 Ocakta Merkür de Kova burcuna geçiyor burası sizin ilişkiler eviniz. İlişkilerinize daha mantıksal bakmanız gerekir. Uzlaşmacı olursanız çekişmeye gerek kalmaz. Karşılıklı anlayış ve saygıyla her türlü kriz aşılabilir.

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin 12. eviniz. Hastaneleri evi olan bu evde kronik hastalıklar alevlenebilir. Koruyucu tedbirler alınmalı düşmelere, çarpmalara, kemiklere, dişlere, mideye özen göstermeli. Gizli düşmanlar evi içe dönülmeli, sırlar kimseye söylenmemeli. Harcamalara dikkat edilmeli. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs içsel halinden kurtuluyor ve 6. evdeki Retrosu bitiriyor. Oğlak etkisi artıyor olacak. İş daha özel bir hal alacak, akış artacak. Jüpiter’de krediler ve ödemeler evinizden geçecek bu borçları kapamada kullanılabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak’lar yeni yılınız kutlu olsun. Gezegenler yaratıcılık ve cazibe enerjisi veriyorlar. Merkür’yen bir burç olarak odaklanma yetenekleri, matematiksel zekaları, sorunlar karşısında panik yapmaması, soğukkanlılığı, disiplini ve çalışkanlığı ile bu yaratıcılığı kullanabilirler. İşlerinize çok düşkünsünüz ama burası çocukların da evi onları ihmal etmemelisiniz. Zamanlar bölünmeli ailelere ve bekarlar da flörtlerine zaman ayırmalı. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy 12° Oğlak burcunda doğacak ve bu konuları gündeme getirecek. Başak’lar yeni hobi edinebilirler bunu paraya çevirebilirler. Anın zaman kalitesinin zevkini çıkarın. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası yine iş hayatı ve sağlık eviniz. Günlük sorunları çözmekle ilgileneceksiniz. Fiziksel sağlığı ilgilendiren bir ev. Çok çalışmak yorgun hissettirebilir. Dinlenme gereklidir. Kronik hastalığı olanlar doktora gitmek zorunda kalabilir. Dinlenmeyi önemseyin. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin toplumsal eviniz. Grup ve dernekleriniz ilgili yani iletişim evi. Dolunay sert bir enerji çatışacak konuların çıkması çok muhtemel. Fikir aykırıları yaşanabilir. Buda çevrenizden kopuşlar yaratabilir. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ve yaratıcılık ivme kazanır. Güçlü bir tutku yada çatışma yaşatır. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs içsel halinden kurtuluyor ve 5. evdeki Oğlak Retrosunu bitiriyor. İş kafasındaki Venüs alım satımlarda artık zorluk çıkarmayacaktır. Sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Jüpiter ise ilişkiler evinize gelerek iyimserliğinizi çoğaltacak, yeni bir ilişki başlatacaktır. Yoğun sevgi içinde hissettirebilir, hissedebilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi’ler yeni yılınız kutlu olsun. 

Yoğun ailevi konular, ailevi ilişkiler, ev konuları, yuva, günlük yaşam sorunları, güvence arayışı içindesiniz. 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burda doğacak. Hassasiyet gösterin ve sevdiklerinize daha özenli olun. Bu süreçte  ilişkilerinizi güçlendirin. Ev konuları gündemde yeni bir emlak satışı veya alımı gündeme gelebilir. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası yaratım, flört, oyunlar, riskler evi. Kumara giren alım satımlar yapabilirsiniz. Yaratıcı fikirler de yakalayabilirsiniz. İlişki tuzaklarına düşmeyin bekar Terazi’ler. Çocuklarınıza zaman ayırın. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin kader yolunuz ve iş hayatınız. Bu yerleşim yeni kararlar almanıza neden olabilir. Burdan gelen enerji ilişki, sağlık, aile, flörtler, çocuklar, iletişim konuları hakkında olabilir. Gelişen durumlara göre yön çizersiniz. Burası ailevi konuları içeren evin karşısı Dolunayla ev içindeki durumu yeniden gözden geçirmek gerekebilir. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ailevi konular yeniden etki alır. Tartışmalı süreçler yeni bir ivme kazanır. Nasıl yöneteceğiniz size kalmış. Yeni projeler üretebilecek bir güç kazanıyorsunuz. 

Yöneticiniz Venüs Oğlak burcunda  29 Ocak’ta içsel halinden kurtuluyor ve ileri harekete başlıyor. Koşullara göre bir tavır alın ev içinde. Sorunları alışkın olduğunuz şekilde çözün. 

Jüpiter sağlık evinizde kurtarıcı olacaktır. Bir spor aktivitesi bu evi aktive eder. İş hayatına destek maaş artışı, terfiyi almanızı kolaylaştırır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep’ler yeni yılınız kutlu olsun. Gezegenler iletişim ve bilgi vermeye hazırlar. Bilgiyi kendi faydanıza kullanabilirsiniz. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burda doğacak. Aslan’daki MC noktası ve iletişim gücünüzle terfi, zam alacak güçtesiniz. 

Seçim size ve sezginize kalmış. Sosyaliği artırıcı etkiler alıyorsunuz. Kardeşler, komşular, yakın akrabalarla çatışma verebilir. Gelen her bilgiye hemen inanmayın filtreleyerek tepki verin.  

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası ailevi konular, yuva, ev, ebeveynlerle ilgili temaları verir. Konsantrasyonunuzu bozmamaya çalışın. 

Yoksa işlerinizi bitiremezsiniz. Akrep’ler neşeli, enerjik olabilirsiniz gezegenler bunu veriyor ve kendinize belirli hedefler koyarsa başarılı olacaktır. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin akademik alanınız, soyut düşünceleriniz din, felsefe, seyahat alanınız. Seyahat yapabilirsiniz 3. evden gelen enerjiyle. 

Kişisel gelişimi içeren bu alan sizi destekliyor olacak çabalarınızda. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ve mali krizleri bitiriyorsunuz şimdi iletişim eviniz hareketlenecek. Çatışma çıkarma olasılığı güçlü. Yakın çevreyle ilişkilerde uyum ve sakinlik kurtarıcı olacaktır. Yüksek bilinçtekiler diğerini uyumlandırabilir.  

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs Oğlak burcunda içsel halinden kurtuluyor ve düz hareketine başlıyor. Akrep sosyal bağlantıları genişletmek için şimdi daha çok çalışmalıdır.

Jüpiter 5. evde yaratıcı işlere girişmelisiniz. Faydalı temaslarla vakit harcamak gelecek içinde faydalı olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay’lar yeni yılınız kutlu olsun. 

Gezegenler para hattınızda para konuları üzerinde yoğunlaşacaksınız. Şans noktanız da para hattınızda çalışırsanız gelir elde edebilirsiniz. 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burda doğacak. Bu yeniayda gelir artışı yapmanızı teşvik edecek. Aynı zamanda bir taraftan harcama isteği de yaratıyor. Maliyetlere dikkat edin. Mars’ın varlığı sizi atak, düşüncesiz ve dürtüsel yapabilir. Para gelir ama geldi diye harcamaya girişmeyin. Gerçekçi düşünüp hareket edin. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor burası sizin iletişim, ticaret, eğitim alanınız. Ve trafik, o yüzden trafikte her zamankinden dikkatli olun. 

Zihin alanınızı etkiliyor gezegenler, yeni düşüncelerle çözüm üretebilirsiniz. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin diğer para hattınız. Burası kayıplar evi küçük borçları, kredileri ödeyin. Burası krizli bir ev, finansal durum bu noktada krize girebilir. Miraslar ve borçlar evi eğer olursa böyle bir para girişiyle rahatlayabilirsiniz. Ortağınızın para kaynağıyla da ilerleyebilirsiniz. 

24 Ocakta Mars da Oğlak burcuna geçer ve para hattı canlanır. Ve çatışmaya müsait hale gelir. Yanlış anlaşılabilirsiniz. Para kaydedebilirsiniz. 

Çok çalışıp para kazanabilirsiniz. 

Güney düğümde 12. evde geçmişinizden gelen biri hayatınıza gelebilir. Gizli bir düşman olabilir.

Temkinli yaklaşın. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs Oğlak burcunda içsel halinden kurtuluyor ve düz hareketine başlıyor. İlişkiler biraz rahatlatabilir, işler biraz rahatlayabilir. Para akışı artabilir. 

Jüpiter 4. evde emlak, arsa alımı söz konusu olabilir. Aileye de neşe, uyum, güven verecektir.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak’lar yeni yılınız kutlu olsun. 

Gezegenler burcunuzda size hırs ve özgüven verecekler. 

02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burcunuzda doğacak. Oğlak cilt, eklemler, dişler ve kemikleri temsil eder. Dikkatli olmanızda fayda var. Kariyer için hedefinize odaklanın ve Oğlak çalışkanlığıyla başarın. Yöneticiniz diğer yönetici olduğu Kova burcunda ve finans hattınızda kısıtlama getirip sorumluluk yüklüyor olacak. Paranıza odaklanın ve çok çalışıp az kazanabilirsiniz. Mevcut öncelikleri belirleyin. 

Uranüs 5. evden ve toprakta destek vererek aşk hayatınıza değişimler getirebilir. Romantik maceralara yaklaşımı cesurlaştırıyor. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor ve para hattınıza geliyor. Gelir ve gider analitiği, aynı anda sizi önceliklerinizi yeniden düşünmeye ve finansal bir tampon oluşturmaya itecektir.

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin karşıt burcunuz. İş ve eğlenceyi dengeleyin. İlişkiler eviniz olarak sosyal çevreniz bu Dolunay enerjisiyle elenmiş olabilir. Retro Venüs burcunuzda içe dönmenizi gerektirecek. İlişkilerde neyi bitiriyorsunuz. 

Geride bıraktığınız ne bunu anlayıp fark edebilirsiniz. 

24 Ocakta Mars da burcunuza geçer muazzam bir enerjinin gelmesi demek. Ama bu çalışkanlığın yanında saldırganlık, agresiflik, sinir getirebilir. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs burcunuzda içsel halinden kurtuluyor ve düz hareketine başlıyor. İlişkiler biraz rahatlatabilir, işler biraz rahatlayabilir. Para akışı artabilir. 

Jüpiter 3. evinizde zihinsel bir alanda olacak. İletişim gücünüz daha önce zayıfsa bile şimdi çok artıracak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova’lar yeni yılınız kutlu olsun. 

12. evdeki gezegenler adeta Retro gibi içsel çalışacaklardır. Bu kısıtlanma demek dağları yerinden oynatma zamanı değil. Hedefinize odaklanmak ve küçük adımlarla ilerlemek sağlıklı olacaktır. 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy’da burda 12. evde Oğlak burcunda doğacak. Burası gizli düşmanlar evi Kova herkesin arkadaş olmadığını yardıma ihtiyacı olduğunda sahici arkadaşının olmadığını anlayabilir. Yeniaydayız  tohumlar atmaya çalışın ama dikkatli olun. Hemen güvenmeyin. 3. evdeki Şiron kelimeleri dikkatli seçmenizi gerektiriyor. Sakin olun dinlenin, kendinizi dinleyin bu süreçte. 

2 Ocakta Merkür burcunuza geliyor bir süredir 

2. yöneticiniz Satürn’ü ağırlıyorsunuz. Bu çok zorlayıcı kurutucu, kısıtlayıcı, durdurucu, düşündürücü bir etki. Merkür’ün gelişi iletişimi harekete geçirici olacaktır. Zihinsel olarak daha iyi odaklanabilirsiniz. 

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin sağlık ve gündelik yaşam alanınız. Dolunaylar gerginlik getirir ve bu sinirleri zayıflatır. Sağlıklı yaşamaya gayretli olun Satürn’de 1. evde sinir bozmakta bu duruma ekstra özen göstermelisiniz.. Bağışıklığınızı da  güçlendirin. Açık havada yürüyüş depresyonunuza iyi gelecektir. 

Yöneticiniz Uranüs aile evinizde ve aile içinde anlaşmazlıklar çıkarabilir. Anlayışsızlıklar, kuşak farklılıkları, özgürlük ihtiyacı içinde bırakabilir. O yüzden aile içinde kalmak, yemekler yemek sohbet etmek iyileştirici olacaktır. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs Oğlak burcunda içsel halinden kurtuluyor ve düz hareketine başlıyor. Sizde bu kısıtlamadan sonra elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır olun. 

Daha olumlu durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Jüpiter ise para evinizden geçmeye başlıyor. Gelecekte maddi faydalar sağlayacak yeni bir şey öğrenebilirsiniz. Akrebin kestiği MC Jüpiter’den destek almakta yani mali durumunuzu etkileyecek olumlu pozisyonda duracak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık’lar yeni yılınız kutlu olsun. 

Jüpiter burcunuzda bu iyi şans demek ve sizin yöneticiniz konumunda. Faydalılığı güçlenmiş durumda. Ama Şiron para evinizde o yüzden temkinli olmakta fayda var. Harcama konusunda temkinli davranın. Bir çok kişisel sorununuzu çözebilirsiniz, kalmış işlerinizi bitirebilirsiniz Jüpiter’in gücüyle. Balıklar kalabalıklar içinde ve aktif iletişim içerisindeler. 02 Ocak 2022 saat 21.33’de YeniAy Oğlak burcunda 11. evinizde yaşanacak. Sosyal bağlarınız YeniAy enerjisiyle gelişime açık olacak.

Bu yerleşimlerle gruplar içinde lider olabilirsiniz. 

Kollektif çalışmalar oldukça başarılı olur. Retro Venüs ilişkilerde sıkıntı yaratabilir. Eskileri gündeme getirmeye çalışır. Satürn hastaneleri temsil eden evde yaşlı biri sizin bakımınıza ihtiyaç duyabilir. Siz doktora, dişçiye, cilde gitmek zorunda kalabilirsiniz. Kronik hastalıklarınız uyanabilir. 

2 Ocakta Merkür Kova burcuna geçiyor. Şuuraltınız güçleniyor, haberci rüyalar görebilirsiniz. Hatıralarınız canlanır. Merhamet hissiniz artar ve başkalarına yardım edersiniz.

18 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin yaratıcı taraflarınızı yönetir. Hobiniz ön plana gelip size gelir getirebilir. Zevk alacağınız alanlara yöneltir sizleri. Çocuklarınızla ilgili konular gündeme gelir veya bebek müjdesi gelebilir. 

Bazı şeylerden vazgeçebilir Balıklar. İlişkiler bitebilir Evren her biten şeyin yerine birşey koyar. Aşk gider iş gelir. İş gider aşk gelir. Herkesin ihtiyacına alması gereken yaşam terbiyesine göre konular değişir. 

24 Ocakta Mars Oğlak burcuna geçer ve gruplar içindeki ortamları biraz gerer. Rekabetçi yapısı sizide etkileyecektir. İnsanlarla aranızı bozmamaya dikkat edin. 

29 Ocak’ta kişisel gezegen Venüs Oğlak burcundaki Retrosunu bitiriyor. Çevrenizi daha çok etkileyebilirsiniz. Diplomatikliğiniz ön plana çıkarken koşullara da uyum sağlayın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

        Günün enerjisini öğrenmek için linkler aşağıda.

https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.