Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

2021 ŞUBAT AYININ ÖNEMLİ GÜNLERİ

29.01.2021
1.258
A+
A-

01 Şubat 2021 17.95’de Venüs Kova burcuna geçiyor. Daha Özgür olma arzusu içimizde çoşacak. Güneş, Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn birarada. Uranyen temalar bu dönemde gezegen toplaşmasıyla çok etkin ve aktif durumda. Sadece arkadaş olarak gördüğünüz bir kişi ile aşkın alevlenmesi mümkün olabilir. Kendinizi yaratıcı faaliyetlerde ifade etmek, ilginç bir şeyler yapmak ve yeni arkadaşlar edinmek iyidir.

08 Şubat 2021 16.48’de Güneş Merkür kavuşumu olacak. Merkür gerileme döneminde olacak. Sakin ve dikkatli olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Merkür gerilemesinin etki dönemi, aynı zamanda, bir kişinin geçmiş eylemlerinin meyvelerini toplayacağı güçlü bir karmik bumerang zamanıdır. Dilek ve dua zamanı geçmişi şifalandırın. 

ARA REKLAM ALANI

11 Şubat 2021 saat 22.05’de Kova burcunda Güneş ve Ayın kavuşumuyla YeniAy doğacak. 

İnanılmaz şansta barındıran bir gün gökyüzünün 2 iyicili Venüs küçük şans Jüpiter büyük şans gezegenleri kavuşuyor. Hava ve Ateş burçlarına  e Boğa burcuna şanslar geliyor olacak.  Kovalar başkalarına karşı büyük sorumluluk sahibi insanlardır ve yüklerini gururla taşırlar.

O bir su taşıyıcısı bilgi taşır. Kişisel özgürlüğü her şeyin üstüne koyarak kendi kurallarını yaratmayı ve kasıtlı olarak gelenekleri çiğnemeyi sever. 

Bugün ailelerde anlayış eksikliği, suskunluk ve gizli öfke olabilir. Bu Yeniay sürecinde her türlü zihinsel ve yaratıcı aktivite, yeni bilgiler öğrenme, yeni teknolojileri incelemek ve uygulamak daha kolaydır.

17 Şubat 2021, Boğa burcundaki Uranüs ve Kova burcundaki Satürn karesi, eski hataları düzeltme fırsatı sunarken yeni fikirleri uygulama dönemi de olabilir. Ne yazık ki, hayattaki bazı anlar bazen pek tatlı olmuyor.. duygular kontrol edilemez olur ve saldırganlık yıkıcıdır. 

18 Şubat 2021 14.00 de Güneş Balık burcuna geçecek. Enerjimizde bir düşüş söz konusu olacaktır. Şartlarımızı zorlayacağımız zamanlar. Kayıplar ve korkularımızla yüzuuuleşmemiz gerekecek. Olayları akışa bırakmaya ve özveride bulunmaya razı olmalıyız. 

Tüm ♓️ Balık burçlarının doğum günü 🎂 kutlu olsun.. 🪅 Balık burçları derin hisseder, siz bir şekilde nüfuz edersiniz, ama yanıltabilirsinizde, sizin sezgisel bir zihniniz var bu size yoğun hisler ve duyarlılık verir.

21 Şubat 2021 03.55’de Merkür Retrosu bitecek. 

Şubat ayında da duygusal olarak tükenmemek ve zihinsel olarak dengeli olmak önemlidir. Gölge günlerinde de bir süre dikkatli olunmalı. Geçmişi şifalamaya, sorunları çözmeye çalıştınız. Hal olmayalar bir dahaki Merkür retrosunu kaldı demektir. 

25 Şubat 2021 16.11’de Venüs Balık burcuna geçiyor. Geçen ay önemli olan, birbirimizin özgürlüğünü sınırlamamaktı. Balık duygusallık, aşktır. Aşkın aşkınlığını yaşatabilir. 

Yaratıcı insanlar bu süreçlerde güçlü ilham alacaklar. Şimdi hayal etmek geleceği de kapsadığından özellikle yararlıdır.

Sağlığınıza özellikle dikkat edin.  Başak Balık aksı evcil hayvanlar ve sağlığımız için önemlidir. 

Ayrıca bugün Güneş-Uranüs sekstili açısını ve Mars-Pluto üçgeni aktif olacak. Balık rüyaların burcudur bu görünümler rüyaların gerçekleşmesini sağlayabilir. 

27 Şubat 2021 11.17’de Başak burcunda Dolunay yaşayacağız. Güneş yanında Neptün karşıda Ay.

Agresif eylemler hissedeceğiz yaratıcılık barındırsada zorlu bir geçiş. Dolunayın kendisi yaşam üzerinde çok güçlü bir etkiye sahiptir. Sağlık olarak kronik hastalıklar kendine hatırlatır, ruhsal bozukluklar kötüleşir.

Yükselenini bilmeyen bir astroloji takipçisiyseniz  yukardaki tarihlerde açıkladığım olaylar size Işık tutabilir. 

Şubat ayında da  Ocak ayı gibi gökyüzü gergin olacak. 

Gökyüzünde tüm yıl etkin olacak olan açı Uranüs Boğa Satürn Kova kare açısı bu ayda çok aktif..

Toplumda özgürlük, öngörülemezlik, önlenemezlik, sağduyu yoksunluğu ve sınırları aşma isteği, çatışmalar söz konusu olması bunun doğası zaten. 

Bu enerjilere sert açıyla görünün veren kişisel gezegeniniz, gezegenleriniz varsa direk yoksa dolaylı olarak etkileneceksiniz. Bu herkesin kişisel haritasıyla alakalı nasıl etki alacağı. 

Maddi ve Manevi sorunları dengeleyememek insanı her zaman çok zorlar. Bu dönemde öyle bir dönem. 

Kaos, endişe hissedeceğiz, siyasi krizde olması çok mümkün bu enerjiler altında güç değişimi olabilir ama ne kadar doğru kararlar alınabilir soru işareti.  Bu karışıklıklara eşlik eden zorlu doğa olayları beklenebilir. Şubat ayı ve tüm yıl tansiyon, kalp, kalbin ritimsel sorunları, akut diş sorunları, kırıklar, cilt hastalıkları, sinirsel tüm sorunlar tetiklenebilir. Kazalar, elektrik çarpmaları, kesintiler söz konusu olabilir. 

Bu ayda herkes bilinçle hareket etmeli. 

Hepimiz artık bilinçaltlarımızda önümüzü tam göremesekte değişimin geldiğini fark ediyoruz. Plan yapsakta aniden değişeceğini biliyoruz.  

Yani olumlu ve olumsuz olayların yaşanacağı zorlu bir ay.  Bu zorlu ayda sizi neyin beklediğini ve neye hazırlanmanız gerektiğini aşağı yukarı  bu yorumlar sağlar umarım. 

                                 ☀🌏🌙

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç yükselenliler Şubat ayı yeni bir bakış açısı yani yeni bir perspektif sunuyor olacak. 

27 Şubat’ta Başak burcunda olacak olan Dolunay’a 2. evinizden Uranüs Ay 120’liği yaşayacaksınız. Ama ay genelinde ayaklarınızın üzerinde sağlam durun çünkü para hattınızda Uranüs, Lilith ve Mars bulunmakta. Satürn’de dostluk, grup aktiviteleri ve umutlar evi olan 11. evden kare yapmakta. Zorlukları iyi yöneten durumunu güçlendirerek çıkar bu zorlu açıdan. Jüpiter’inde orda olnası Venüs’ünde gelecek olması harika şanslar yaratabilir. 11 Şubat’ta Kova burcunda YeniAy doğacak. İnsanlarla tanış bunların arasında güvenilir arkadaşlar ve hatta muhtemelen gelecekteki eşler olacaktır. Dilek tut ve kadere güven. İletişim kurmaktan ve tanışmaktan çekinme bu ay. Güneş Mars karesi olduğundan eşinizle, ilişkilerinizde bencillik, tatsızlık, çekişme, tartışmalar da söz konusu olabilir. Bu Güneş burda 1 ay kalacak fakat sonra ilerleyecek. Geçmişi karıştırmayın tartışmaktan kaçının. Ateşli hastalıklara, kalpsel sorunlara karşı önlem almaya çalışın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa yükselenliler mevcut astrolojik durumunuz Uranüs’ü ve Mars’ı ağırlıyorsunuz ve aralarında negatif enerji veren Lilith var. İkinci evinizi Merkür yönetiyor ve size Retro konumda olsada destekte. Bu süreçlerde anlaşma ve imza önerilmez. Olacaksada çok dikkatli olun. 

İş hayatınız olan 10. evde 11 Şubatta YeniAy doğacak. Güneş, Satürn Jüpiter ve Merkür Uranüs ve Mars’a karede duruyor. Ebeveynlerle ilgili zorluklar oluşabilir. 

Satürn ve Jüpiter Güneş Merkür burda sizi zirvede patron koltuğuna oturtabilirler. 

11.evdeki Neptün kafanızı dağıtıyor olabilir sizi hırstan yoksun bırakıp çok fazla kazanamamanıza neden olabilir.

Bu bir dinamizm aslında zorlu şartlara alıştıysanız yeni çözümler üretmiş olabilirsiniz. 

Ne kadar beklenmedik davranırsanız o kadar başarılı olursunuz. Beklenmeyeni beklemektir Uranüs. 

27 Şubatta Başak burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin flörtler, bahisler, hobiler ve eğlence alanınız. Dolunaylar sert enerjiler barındırıyor. Uranüs Mars etkisiyle eski bağların, arkadaşlıkların ve romantik ilişkinizin sonu ve kopması anlamına geliyor olabilir. Partnerinizin davranışına aşırı tepki vermemeye çalışın. Ona anlayışlı davranın. Boğa’lar ofiste, gruplarınızda bir aşk da doğabilir. Mevcut ilişkilerimizde hesaplaşmada olabilir. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Mutlu etmeyen, gelişmeyen ve sadece çıkmaza giren ilişkileri yeniden gözden geçirtebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler yükseleni olanlar siz Kuzey Ay Düğümünü ağırlıyorsunuz. Yani yeni yol ayrımları, yeni seçimler yapıyorsunuz. KAD hayatta mutlu olmak için yönümüzü dönmemiz gereken etkiyi, yolu gösterir. Güney Düğümden kaçmak değil ama ikisini dengelemek önemli. Genel olarak bu süreç her halükarda sizin için bir şeyleri değiştirecek bir olayla sona erecek. Ödül yada ceza. Tekrarı 9.  ve 18. yıl sonra. 

O kadar önemli zamanlar. 

11 Şubat’taki Kova Yeniayı sizin seyehat, felsefe, din, yüksek öğrenim konularını aktive eder. Babanızla ilişkinize bu dönemde özen gösterin. Mars ve Uranüs 12. evden bu yeniaya kare açıyla sert bakıyor olacak. Dinlemeyi ve fikir almayı hangi yaşta olursanız olun öğrenin. Bu süreçte barışçıl görünen şeyler bile kavgaya dönüşebilir. Mars savaş tanrısı Uranüs dürtüsel ve özgürlük diyen dünya dışı bir etki. İkizler burcu bu yeniayda yabancı şirketlerden yabancı dil kullanarak iş teklifi alabilir, yurtdışı iş gezilerine işinize göre çıkabilirsiniz. Ya da yabancı müşterileriniz veya iş ortaklarınız olabilir. 

Avantajlı bir teklif almanız ve taşınmaya karar vermeniz bu yeni ve zorlu başlangıçlar altında mümkün. 

27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin aile, anne, kök eviniz. Yükseleninize kare etkiyle enerjisi gelecek. Dolunaylar zorlu enerjiler. Zorlandığımız her konuda ne kadar olgun olduğumuzu tepkilerimiz gösterir. Sonlanma enerjisi taşır Dolunay, temizlik yaptırır. Faydasız, yararsız, zararlı etkileri yok eder. Karar vermeye fırsat sunar. Kararlarınızın sonuçlarını kabul etme sorumluluğuna da insana öğretmek için yaşatır. Yenilenmekten, fark etmekten, yenilik yapmaktan korkmayın. Toplum kurallarını asla hafife almayın Plüton uzun bir süre daha 8. evinizde. İkizlerin çok uzun süredir ve daha uzun süre Neptün iş ve kader evlerinde bulunuyor. Sizi tembelleştiriyor, uyutuyor, unutturuyor. Neptün illüzyon gezegeni.  

Çalışma hayatı olarak evet Covid kötü yaptı ama İkizlerin iş hayatı yönü o kadar basit değil. 

Çok kararlı, azimli, istikrarlı olmalısınız. Çok para harcamanıza ve ihtiyatı elden bırakmanıza neden oluyor, dikkatli olun. 

İkizler yaptığınız işte en iyisi olun.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç yükselenliler Mars, Lilith ve Uranüs 11. evinizde 8. evdeki Güneş, Jüpiter ve Satürn karesi yaşıyorsunuz. Bu stelyumlar pek çok olay geliştirebilir. Zorlu bir Karma evi etki alıyor olacak. Yıkım, sırlar, tehlike ve dönüşüm evi. Seçtiğiniz çözüm yolları sonucu belirleyecek. Kontrollü olun ve tüm seçenekleri gözden geçirin.  

8.evinizde 11 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay doğacak. Burası başkalarının parası alanı. Merkür’de bu YeniAy da Retro da olacağından herşeyi 2 kere kontrol edin. Kolay para peşinde koşan Yengeç’ler maceralara ve her türlü riske açık olacaklar. Ve bu kaçınılmaz olarak bu zorlu evde üzücü sonuçlara yol açacaktır.

Çok fazla atak olmayanlar için çok da bişey değişmeyebilir. Hizmet sektöründe çalışanlar Juno hizmet evinizde organizasyon yapanlar kazanç elde edebilirler. Plüton karşınızda kişisel ilişkiler açısından zor durumlar yaşanıyor olabilir. 

27 Şubat’ta Başak burcunda sizin iletişim ve yakın aile evinizde Dolunay doğacak. Ailenize kulak verseniz iyi olur sevgili Yengeçler. Pek çok şeye yeni bir şekilde bakmanıza ve dünyayı algılayışınız ve görüşünüz üzerinde değişimler yaratacak. Sizi Mars desteğiyle atak yapmaya sürükleyebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan yükselenliler karşıt burcunuzda bulunan yöneticiniz Güneş ve Merkür Rx, Jüpiter, Satürn bulunuyor. Venüs’ün gelişi romantizm değil ama ikili ilişkilerde anlayış ve uzlaşma yaratmaya yardımcı olabilir.  

İş hayatınızı ev dışını temsil eden 10. evde Mars, Lilith ve Uranüs bulunuyor ve 7. evimize yani ilişkilerinizi zorlamakta ve dramatik hale getirmekte olacak. Uranüs ve Mars İş hayatında gelir artışı yada gelir kaybı da yaratabilir. Uranüs mevcut iş stratejilerinde bir şeylerin değiştirilmesi gerektiğini vurgulamakta yada özgürleşmesi talebinde. 

27 Şubat’ta Başak burcunda sizin 2. evinizde yani para, değer ve üretim evinizde Dolunay doğacak. Yöneticisi Merkür’de kare açıda olacak. 

Para, aile bütçesiyle ilgili konuları ve önemli aile sorunlarını tartışma olasılığı var. 2:8 hattı zor bir hattır. Tadınız kaçıp çatışmalar yaşayabilirsiniz. 

İyi yönetenlere, farkındalıklı kişilere 150’lik açıyla süprizlerde gelebilir. Öyle ya da böyle, mali durumunuzu ve değer sisteminizi etkileyecektir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başak yükselenliler Mars, Lilith ve Uranüs sizin din, felsefe, yüksek öğrenim, seyahat alanınızda bulunuyor. Sizin doğal evinizde bulunan (İş hayatı, sağlık, evcil hayvan) 6. evdeki Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn ile kare açıda bulunuyor. Bu evde hiçbir gezegen gülmez fakat bu ay Güneş Jüpiter kavuşumuna bu evde yaşayacaksınız.  

Bu iyicil görünümler iş hayatında da yeni seçimler ve kararlar aşamasına getirebilir. Gelecek için başarının kökleri şu anda atılıyor olabilir.

Şimdi bu görünümlerle dürtüselliğiniz 10. ev İkizler burcu etkisiyle insanlara istediğinizi söyleme eğiliminiz, çatışmaya açık bir dönem de yaratabilir. Tipik diktatörlük alışkanlıklarınızdan vazgeçin. Kendinizi mutlaka tutun, kısıtlamaya çalışın, 1 kez söyleyeceksiniz evet ama önce 100 kez düşünün. Temkinli olun bu defa. 

6.ev sağlıktır varsa tüm kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeli ve daha fazla dinlenmelisiniz. Çok fazla kahve içme yoksa kalbini daha da zorlanabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin. 

Neptün ilişkiler evinizde ilizyonist bir iyi bir kötü giden hatta çok yoran bir ilişki yaşanıyor olabilir. Başak burcunda yani burcunuzda olacak olan Dolunay 27 Şubat’ta sevgilinizle olan ilişkinizi güçlendirebilir ama kopartada bilir, birbirinizle olan ilişkinizi daha uyumlu hale getirmek için her şeyi birlikte yapmaya çalışın. 

Zor bir ilişkiniz varsa, şimdi kopabilirsiniz. 

Yada yeni bir başlangıç tüm kızgınlıkları geçmişte bırakmak ve karşılıklı anlayışa ulaşmak gibi. 

Zor ama imkansız değil. 

Bu Dolunay sizi çok etkileyecek eleştirinizi bu süreçte kendinize yöneltebilirsiniz. Kendinize odaklanmak, tüm işlerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı gözden geçirmek ve daha iyi versiyonunuza yönelmek hayatı mükemmelleştirme çabanıza katkı yapar. Eleştirmeyi bırakın mutlu etmeye çalışın. Belki ruh eşinizi bulmak için ilişkilere karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirmek mantıklıdır?

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi Burcu yükseleni olanlar Mars, Lilith ve Uranüs tehlikeli bir karma evi olan 8. evdeler. 

8.ev agresif bir yapı, kazalara açık bir alan.  Mars’la ve Uranüs’le sizin uzlaşma arayan yanınızı zorlayacaklar. 

5.evinizde Güneşin doğal evi Satürn, Jüpiter, Merkür var. İyimserliğinizi ve neşenizi muhafaza edin.  11 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay doğacak. Yeni bir çocuk aileye dahil olabilir, iş hayatı için agresif olmaya gerek yok Mars ordan karelerken. Ama sorunlarada standart dışı çözümler üretebilirsiniz. Bu fikirleri görmezden gelmeyin.  Burası hobi alanı varsa eğer parasal kaynak üretmenize süpriz şekilde yardım edebilir. Terazi sanatsal bir burç ilhamda var. Merkür’ün retro olduğunu unutmayın. Bu sizi geçmişe götürecek, hata düzelttirecektir. 

6.evdeki Neptün uzun süredir orda ve uzunca sürede orda kalacak bu aldatılma, kandırılma riski taşıyor. Teraziler Neptün bu evden çıktıktan sonra kandırıldıklarını daha net anlayacaklar. Teraziler her şeyi gizler, yok sayar ama 2026 gibi çok zarar gördükten sonra fark edecekler. Sağlık evi olduğundan genel durumunuzu her zaman değerlendirin doktora gitmeyi ihmal etmeyin.  

27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. 12.ev gizem barındırır. Sırlar, rüyalar, gizli ilişkiler, düşmanlar ve hastaneler evi. 

Burda bir öngörülmezlik söz konusu olacaktır. 

Bunlar Stres yaratır, planlara engel olabilir, iptaller söz konusu olabilir. Bu zamanlarda yeni projelere başlamak değil, olağan, rutin şeyleri yapmak daha iyidir.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep Burcu yükselenliler Mars, Lilith ve Uranüs sizin ilişkiler ve ortaklıklar evinizde size karşıt pozisyonda bulunuyor. Ordan 11 Şubatta YeniAyında doğacağı 5. ev Kova burcundaki Güneş, Ay, Merkür, Satürn ve Jüpiter’e kare açı gibi zorlayıcı pozisyonda. 4. ev aile, yuva, kök, gayrimenkul, taşınma etkileri alan bir ev. Ev sorumluluklarınız artacak, sevdiklerinize baskı yapmayın. Bazı köksel olaylara dirensenizde herşeyi olduğu gibi kabullenmeniz gerekecek. Herkesin konularını bu süreçte kabullenmesi faydalı olacaktır. Uranüs’e etki edilemez. Yaşanır. Evliliğinizde, ailenizde yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Kararları soğukkanlı bir şekilde vermelisin. Çok düşün en son reddede karar ver. Uranüs koparıcı etkisiyle bilinir. Üstelik Merkür retro iletişimde bu durumun  sorun yarattığını unutmayın. Yanlış anlayabilir-yanlış anlaşılabilirsiniz, yanlış yorumlayabilirsiniz. Cep telefonlarınızı, bilgisayarınızı yedekleyin arızalar olabilir. E-postalarınıza, adreslerine dikkat edin. K

5. evinizdeki Neptün sizi illüzyonda tutabilir. Manipüle edildiğiniz bir tuzağa düşmüş de olabilirsiniz. Özgüven gözlerinizi kapatmış olabilir. Şubat ayı, Akrepler için çok fazla tehlike taşıyor olacak. 4 evdeki stelyum direk size karelemede. Yolda dikkatli olmalısınız. Potansiyel olarak tehlikeli durumlardan kaçının. 

Pasif kalmaya çalışın bu ay. 27 Şubatta Başak burcunda sizin 11. evinizde Dolunay yaşayacaksınız. Bu Kova stelyumuna 150’lik zor bir açıda olacak. Kişisel hayatınız çevreniz ön planda. Bu noktada dürtüsel kararlar almayın. 

Duygularınızı etkisi altında hareket ederek, ciddi bir hata yapma ve başkalarıyla ilişkilerinizi bozma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. 

 Bu zorlu ayı aklınızın himayesinde kolaylıkla atlatın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler, sizler başkalarıyla etkileşimde kendinizi rahat hissedersiniz.  Mars, Lilith ve Uranüs hizmet ve sağlık evinizde. 

3.evinizdeki Kova stelyumuna kare pozisyonda zorluklar tabiki söz konusu. . 

3.ev Merkür’ün doğal evi fakat randımanlı değil retroda içsel çalışmakta. Engeller yaratabilir. Başarı için çok çalışılmalı belgelere dikkat edilmeli, yanlış anlamalardan kaçınılmalı. 

Mars 6. evden 10. evinize destekte ayın 27’sinde Başak Dolunayı yaşanacak. Destek var ana Dolunay yapısı gereği sert bir enerji “Kendini kontrol etmeye” ve sinirliliğini gidermeye çalış.” Bu destekten faydalan. Mars 6.evde tembel olmamalısınız hatta girişkenlik çok artacak.  

Yaratıcılığınızı kullanın Uranüs’te burda. Ama sinirler, kan dolaşımı, eklemler, diş, başı temsil eden Mars başınızı ağrıtıyor olabilir.

4.evinizde bulunan Neptün iyi niyetinizi düşüncesizce vermenize sebep oluyor. Manipüle edilmemeyi en sonda belki öğrenmiş olursunuz ona da daha çok var. Bu dönem ilişkilerde yol ayrımları yada seçimler söz konusu olabilir. 

11 Şubat’ta Kova Burcunda yani 3. evinizde YemiAy doğacak. Merkür Retro iletişiminize, yazışmalarınıza, sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. . Komşular, aileden kişilerle sorunlar olabilir. Bu ay hep kişisel hayatınızla ilgili olaylar ve kararlar söz konusu. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak burcu yükselenliler, Mars, Lilith ve Uranüs sizin beşinci evinizde tutkularınız değiştiriyorlar bu stelyum size destekte fakat 2. evinizdeki Jüpiter, Güneş, Merkür, Satürn stelyumuna kare açıda. Bu para hattı ve 5. ev flörtler, hobiler, çocuklar gibi kişisel alanla alakalı. Artık tüm düşünceleriniz finansınıza odaklanmış durumda. Burda Güneş Jüpiter’de var. İstediklerinizi de dileyebilirsiniz. Ne istediğinize karar verin. Ve sonra her şey gücünüz dahilinde olacak Evren’e güvenin ama maceraya da atılmayın. 

Neptün iletişim evinizde Merkür retro yanlış anlamalar stres yaratabilir. Güçlü yönlerimize odaklanın. 

11 Şubat’ta Kova burcunda YeniAy doğacak. Para konuları, krediler, sigortalar, devlet kurumlarıyla olan ilişkilerde gecikmeler ve sorunlar olabilir. Mali taraf bu ay sizi biraz sıkıp üzebilir. Çokça harcamalardan söz konusu olabilir. 

YeniAy yeni başlangıçlar ilişkide başlatabilir. Daha az konuşma daha çok hareket! Uzun süredir sizi daha esnek olmaya zorluyor yıldızlar. 

27 Şubatta Başak burcunda sizin 9. evinizde Dolunay doğacak. Burası eğitim, iletişim, felsefe, dünya görüşünüzün algı alanı. Kendimizi uzun zaman aradınız, etki aldınız yöneticiniz tarafından. 

İş hayatındaki kararlar ve seçimler, yol ayrımlarımdan sonra yeni pozisyonlara geçmek için kullanılabilir. 

Yaşadığınız bu tecrübeler herşeyin boş olduğu hissiyle, yanlış seçimlerin ağırlığıyla Merkür Rx’da Güney Düğüm 12. evde sizi psikolojik sıkıntılara da sürükleyebilir. Kendiniz olun. Alnınızın teriyle çalışın. Doğanızın doğal sürecini yaşayın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova Burcu yükseleni olanlar,  gökten düşen fırsatlar ve şansları yaşayacaksınız. 

Bu seneler değişime hazır olun. Hattatın daha iyi hale gelmesine odaklanın. 11 Şubatta burcunuzda YeniAy doğacak. 12 yılda bir gelen Jüpiter bu sene burcunuzda. Üstelik Güneş’lede kavuşuk durumda. Sizin birinci yöneticiniz Satürn’de 2.5 yıl burcunuzda. Pek çok şey olacak buna hazır olun bu süreçlerde. Durumlara göre belirli anlayışlar geliştirmek ve yanlışsa dümen değiştirmek mantıklı olur. Böylece esnemiş olursunuz. İş alanlarında şanslı bir ay fırsatları kaçırmayın, tereddüt de etmeyin. Deneyin.  Rüzgar arkanızdayken. Yeteneklerinizi göstermekten çekinmeyin. Anın tadını çıkarın sevgili Kovalar. 

Mars, Lilith ve Uranüs aile, yuva evinizde kronik çatışmaların şiddetlenmesi bu süreçlerde çok mümkün. Ebeveynlerle savaş. Mars savaş Tanrı’sı ve Uranüs anilik, dürtüsellik.  

Neptün 2. evinizde ve gökyüzünden gelen şanslar söz konusu ama iş çevrenizin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Herşeyden emin olun. 

Harcamalarınız konusunda her zaman dikkatli olun. Gelir artacaktır. 

27 Şubatta Başak burcunda sizin 8. eviniz etki alacak. Finans hattı burası. Yasal konulara dikkat edin, odaklanın. Daha geniş bakın sabitliğinize tutunmayın. Değişime hazır olun. Koşulları lehinize değiştirin. Şansın favorisi sizsiniz. 

Bu şansla yeni başlayan bir ilişki aniden parlayabilir.. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık Burcu yükseleni olanlar, yöneticiniz Neptün korumasındasınız. İçgözlemi, şuuraltını, rüyaları, sezgileri aktif kılıyor. Fark ettikleriniz ve  düşünülen her şey gelecekte meyve verecek.

11 Şubat’ta Kova burcunda YeniAy doğacak burası sizin gizemler evi olan sizin doğal eviniz yani 12. evde doğacak. Mars, Liliht ve Uranüs 3. evinizde size destek ama 12. evdeki YeniAyınıza kare açıda olacaklar. Bu enerjiler altında düşünmeden hareket etmek ve aceleci kararlar vermek koruyuculuğa gölge edecektir. Aklın hüküm sürdüğü olgulara bağlı kalmak daha iyidir. 

3.ev düşünmenin, iletişimin ve eğitimin evidir. 

12.evinizdeki stelyum ki Satürn burda zararlı çalışır size Karmadan düşmanlar getirebilir, korkularınızı artırabilir. Kadersel olaylar söz konusu bu evden kararlı ve dikkatli olun. 

27 Şubatta Başak burcunda sizin 7. eviniz oluyor Dolunay yaşayacaksınız. Dolunay sonlanma enerjisi taşır. Ama burda bir denge, bir sonuçta çıkarabilir. Sizin karşıt enerjiniz ilişkiler hattı olduğundan yalnızlığı seçebilirsiniz. Ne gruplarda ne de ev de tartışmadan kaçınmaya çalışın. Onlara dedikodu yapma fırsatı vermeyin. Daha kararlı olun. 

Şiron para evinizde yara almamak için yardım edin ve kesinlikle kendi lüks kapsamındaki harcamalarınızdan tasarruf edin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 🌀sun_nes@hotmail.com

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.