Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Kasım Ayı Burç Yorumları…

03.11.2020
809
A+
A-

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

ARA REKLAM ALANI

Sevgili Koç yükselenliler haritanızın 7. evinde 

4 Kasım’da saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu karşıt burcunuz Terazi de sonlandırıp ileri hareketine başlıyor olacak. İçte toplanan enerjiyle, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları ayın başında değerlendirme zamanı.

1️⃣0️⃣ KASIM 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ Atamızın 🇹🇷 ölüm yıldönümü ♾ sonsuz bir sevgiyle varlığına ve devrimlerine minnet duyarak anıyoruz. Bazı ruhlar ölümsüzdür💜

10 Kasın da Merkür tekrardan Akrep burcuna geçecek. Bu sizin dönüşüm evinizde olacak. 8. evde karanlık bir zekâ hüküm sürerken korkusuzluk buna eşlik edecek, eleştirel ve yakıcı akıl ve kindarlık aktif olacak. Merkür çocukları temsil eder ve Akrep cinselliktir, çocuklarımıza ve bulundukları yerlere tüm çevremizden gelebilecek kötülüklere karşı kalkan olmalıyız. Hısım, akraba demeyin dikkatli olun.  

14 Kasım 2020 saat 08.00’de yöneticiniz Mars burcunuzdaki retrosunu bitirip Ocak 2021 kadar Mars burcunuzda olacak gerilimden saldırganlığa kadar giden bir ruh halleri yaşayabilirsiniz. Burası biriken sorunları çözmenin yanı sıra geliri artırma fırsatı da sunabilir. 

Güneş Akrep’te, Merkür de Akrepte ve Ay’da gelince 8. evinize 15 Kasım’da saat 08.08’de Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. 

Yıkar yeniden yaptırır. Yüzeysel yaşanan, -mış gibi yapılan her şey herkesi bu dönem sizi rahatsız edecek. Yıkılıp yeniden doğacağız. Pandemi sürecide aslında aynı şeye hizmet ediyor. Dünya değişiyor. Tutku bir kişiyi büyüleyebilir, zihnini ve duygularını yakalar. 

Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık sembolüdür Akrep Burcu . Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamamız, dua ve içe çekilip meditasyon yapmamız size iyi hissettirecektir. Acele veya dürtüsel kararlar almamalısınız. Tüm eylemleriniz göz önünde olacak ve en ufak bir hatayı gizleyemeyeceksiniz. Ticaret yapanlar, sigorta şirketleri, başkalarının parasıyla çalışanlar özellikle dikkatli olmalılar bu süreçte. İş teklifide gelebilir ama tereddüt hissederseniz vazgeçin. İçsesiniz aktif durumda.

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık, yapıcılık yada kuşkular, kıskançlıklar olacaktır. Seçim sizin alışkanlıklarınıza ve düşünce yapınıza bağlı her şey. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 3. evinizde İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması olacak.  ikizler Yay hattında inaçtan, iletişime, yakın çevrenize büyük etkiler verecek. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Bu bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli. Başka bir zamana ertelenmelidir.

Sağlık çok önemli bir hal alır Ay tutulmalarında. Etkisi birden değil zaman zaman gelecek bir enerjide olacak. 

Trafik çok çok önemli, seyehat önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Kasım ayı gezegen açılarına bakıldığında olumlu havaların pek mümkün olmadığı görülmekte. 

Retro Uranüs ikinci evinizde pişman olacağınız alışverişler yapmayın..!

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa yükselenliler, haritanızın 6. evinde 

4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandırıp ileri harekete geçecek. MC noktasına iyi açılarla bakan Terazi Merkür’ü Boğa burçları için yeni fırsatlar sunacak. Retroda içte toplanan enerjiyle, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları değerlendirme zamanı. Neptün’ün 11. evdeki varlığı benzer düşünen insanlarla uyumun tutarsız olacağını gösteriyor olsada, aşk için iş çevrenizden etki gelebilir. 

10 Kasım 2020 Atamızın 🇹🇷ölüm yıldönümünde Merkür tekrardan Akrep burcuna geçecek. Burası sizin ortaklıklar ve ilişkiler eviniz. Juno ve Güneş Uranüse karşıt pozisyonda olsada Satürn Plüton ve Jüpiter’den destekli bir çok sürprizli olay beklenebilir. Fırsatlar Boğa’lar için Kasımda aktifleşiyor.

14 Kasım 2020 saat 08.00’de Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıp düz harekete geçecek. İş arıyorsanız bu aradaki Retro döneminde eskiye dönün, eski arkadaş ve iş yerlerinize başvurun. 

Mevcut işinizde Retro Mars döneminde gergin ortamlardan ve açılardan çatışmalar çıkmış olabilir. 14 Kasımda rahatlamanız başlayacak. Mars seçtiğimiz konuyu kuvvetlendiriyor. Artık içte toplanan enerji  işleri kolaylaştıracaktır. 

Güneş Akrep’te, Merkür de Akrepte ve Ay’da karşıt burcunuza gelince 15 Kasım 2020 saat 08.08’de Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. 

İlişkileri, düşünce yapınızı yıkar yeniden yaptırır. Duygularınız karışacak. Siz sahip olmayı, üretmeyi seversiniz şimdi maneviyat ağır basacak. Somut-soyut iki uç şimdi bunu daha net anlatacağız. Yüzeysel yaşadığımız, -mış gibi yaptığımız herşey sizi bu dönemde rahatsız edecek. Yeni ay sırasında ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. Bu sefer duygusal depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Depresyona yatkınlık oluşur, insanlar kendilerini daha yalnız hissederler. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık, yapıcılık oluştururken kuşkular, kıskançlıklar da olacaktır. Seçim sizin alışkanlıklarınıza ve düşünce yapınıza bağlı süreç işleyecek. Erkeklerin saldırganlığı ve gerginliği, kadınların artan sezgisi ve hassasiyeti, çocukların karamsarlığı ve kontrol edilemezliği, sık sık aile kavgalarına yol açabilir. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamanız için, dua ve meditasyon yapmamız değişiminize katkı olacaktır. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler Yay 2/8 hattı Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek o yüzden Ay kırmızı görünecek. Siz zaten tahmin edilemez Uranüs etkisinde olacaksınız çok uzun zaman. İnatçı bir Boğa olmayı bu süreçte kesin. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli. Başka bir zamana erteleyin. Sağlık çok önemli bir hal alır böyle zamanlarda. Trafik çok çok önemli, seyehat önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 

5.evinde 4 Kasım 2020 saat 10.00’da yönetici gezegeniniz Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareketine başlıyor olacak. Romantik hissedeceğiniz zamanlar. AA Bu retro sürecinde içte toplanan enerjiyi kullanma zamanı. Gecikmeler yaşadınız, aşırı gerginliklerle başa çıkmaya çalıştınız 

3 haftadır aksaklıklar tüm Dünyada aktif oldu. Rutinleri İkizler sevmesede bu dönem onların dağılmasını engelledi. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz. Merkür tekrardan Akrep burcuna geçecek. Akrep enerjisi etkisiyle insanları rahatsız etmemeli ve yargılamamalısınız. Aile içi sorunları yönetmeye çalışın. Geçmişteki şikayetleri ve yanlış anlaşılmaları unutmanın zamanı geldi. Aşk hakkında daha sık konuşun ama sosyal mesafeyi ve pandemiyi sakın unutmayın. Sağlık ve hijyen en önemli konu. 

Güneş de burda günlük işler, iş arkadaşlarınız, iş hayatınızı ve sağlığınızı temsil eden ev. Yapılacak en iyi şey devam eden projeleri tamamlamaktır. Meslektaşlarınızla ilişkileri güçlendirmek faydalı olacaktır. 

Önünüze gelen şans ve fırsatları da değerlendirmeliyiz. Her şey haritaların vaat ettiğine göre oluşacak. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de 11. evinizdeki Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıp düz harekete geçiyor. Bazı güç mücadeleleri yaşamış olmanız bu süreçte kaçınılmazdı. Rx Mars gecikme ve engel çıkardı. Şimdi rx’su bitiyor olsada Ocak 2021 kadar Koç burcunda olacak. Marsı suçlayamayız. Seçimler bizim aslında. O seçtiğimiz konuyu kuvvetlendiriyor. Dramatik olma! Terfi bile alabilirsin. Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız, o kadar hızlı halledebilirsiniz.

15 Kasım 2020 saat 08.08’de haritanın 6. evinde Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Dönüşüm ve yeni oluşumlar yani yeniden doğmak zorunda olduğumuz süreçler. 

Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep ve bu burç enerjisi  hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Uranüs Boğa’da bu yeniayı kışkırtacak. Boğa Akrep finans, ekonomi ve para harcama konusunda etkindir. Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık Akrep.

Yeni ay sırasında ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. 12.ev duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hissettirebilir. Depresyona yatkın insanlar Dolunayda kendilerini daha yalnız hissederler. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamanız için dua ve meditasyon önerilir. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık olsada Akrepsel kuşkular, kıskançlıklar hissedebiliriz. Venüs aşk, değerler ve paradır, düştüğü burçta yaşamın maddi zorluk yönünü deneyimletirken, tartışmalara rağmen hem ailenizde hem çevrenizde seviliyorsunuz. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da burcunuzda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşayacaksınız. Sert bir enerji. ikizler Yay düğümler ekseninde zorluklarla eski konuları kapatıp yeni konular gündeminiz haline gelecek. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Çıkan sorunları çözmek pek kolay olmayacak gezegen açıları ve tutulma enerjisinden. Fakat Mars desteği olduğundan kaosu yönetme şansınızda var. 

Sil baştan başlama şansınız var. 

Retrolarla ve Dolunay enerjisiyle bitirme  ve süregelenleri kapatma şansınız var. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır. İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç Burcu yükseleni olanlar, 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda 4. evinizde sonlandırıp düz hareketine başlıyor olacak. Burası sizin doğal eviniz ailevi konular, taşınma, ebeveynleriniz gündem olacak. 

10 Kasım 2020 🇹🇷Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz. Merkür tekrardan 5. eve Akrep burcuna geçecek. 

Çocuklarınızla ortak bir dil bulabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde sahiplenici ve dramatik olmayın. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de haritanın 5. evinde Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Dönüşüm ve yeni oluşumlar zamanı  yeniden doğmak zorunda olduğumuz süreçler. 

Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep burcu bu enerji hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Uranüs Boğa’da bu yeniayı kışkırtacak. Boğa Akrep finans, ekonomi ve para harcama konusunda etkindir. 

Yeniayda ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. Bu yeniayda aile çatışmaları, maddi zorluklar, hesapsız para harcamalar söz konusu olabilir. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahat hissetmeye çalışmalıyız. Dua meditasyon iyi gelebilir. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de düştüğü ve rahat olmadığı Akrep burcuna geçecek. Kuşkular, kıskançlık, denetim, eleştiri dürtüleri doğacak. Yine zor bir süreç. Bu defa ilişkiler kan ağlayabilirde biraz ferahlayabilirde bu süreçte. Herşey bizim seçimlerimize, zihnimize bağlı. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. 6/12 ev hattı etki altında kalacak. Dolunay zamanları Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Manevi değerleri fark ediş yaşanabilir. Kısıtlanma hissedebilirsiniz, gizli düşmanlarınız sizi kandırabilir. Bu sizi dışarıya kapatıp aileye yönlendirebilir. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlanır.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli.

Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır.

İkizler konusu olan Trafikte dikkat, Seyehat bu dönem önerilmez. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan Burcu yükseleni olanlar, 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandıracak. 

Burası sizin 3. eviniz oluyor. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, akrabalarınızla ilişkilerinizi dengeleme zamanı Mars karşınızda içgüdünüzü kontrol etmelisiniz. 

10 Kasım 2020 🇹🇷Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle… Merkür tekrardan 4. evinize Akrep burcuna geçecek. Ailenizi koruma içgüdünüz çok olacak. Duygularınızı onlarla paylaşmaya çalışın. Derinlere dalmayın. Eleştirel olmaktan kaçının ve kindarlık beslemeyin. Siz bu ay aile meselelerine daha fazla zaman ayırmalısınız. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıyor. Ocak 2021 kadar Mars 9. evinizde olacak. Her zorlukta Marsı suçlayamayız seçimler bizim aslında. O seçtiğimiz konuyu kuvvetlendiriyor. Dramatik olma! 6. evdeki gezegenlere kare oluşu iş arkadaşlarınızla aranızı açıyor olabilir. İş hayatınızı durduruyor olabilir. Şimdi zorluk biraz hafifleyecek. Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız, o kadar hızlı halledebilirsiniz.

15 Kasım 2020 saat 08.08’de 4. evde Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay bu. Yıkar yeniden yaptırır. Akrep herşeyi derinlemesine hissettirir ve yaşatır. 

Yüzeysel herşey özellikle ailevi ve iş ilişkilerinde oluşuyorsa bu dönemde sizi rahatsız eder. Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey yıldırım hızıyla tepki verir. Uranüs burda kışkırtan pozisyonda. Akrepte tutkuda vardır, insanı büyüleyebilir, zihnini ve duygularını yakalayabilir. Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık sembolüdür Akrep. Yeni ay sırasında ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. Bu süreçte  duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Depresyona yatkın insanlar kendilerini daha yalnız hissederler. Erkeklerin saldırganlığı ve gerginliği, kadınların artan sezgisi ve hassasiyeti, çocukların karamsarlığı ve kontrol edilemezliği sık sık aile kavgalarına yol açabilir. Uzlaşmadan, anlayıştan yana olanlar ailevi ve iş konularında yeni çözümler üretebilirler. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamaya çalışın dua ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. Düştüğü, kendini gösteremediği bir yer. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık sağlam temelli ilişkilerde sağlayabilir. Unutmayın Akrep askında kuşkular, kıskançlıklar, hırs, kin ve güvensizlik demek.  

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 5/11 hattında İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler, Yay burcunda eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dolunaylar da Ay tutulması yaşanır bu sonlanma enerjisi taşır. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Yeni bir hobiniz olabilir, bundan para da kazanabilirsiniz. Risk almak spekülatif herşey  üzebilir. Mevcut çevrenizden uzaklaşıp yeni bir çevreye girebilirsiniz. Başarı elde edebilirsiniz. Etkisi ayın 20’sinden sonra hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli. Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır. İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başak yükselenliler, 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sizin 2. evinizde sonlandırıp ileri harekete geçecek. Mars karşıda bulunuyor Başaklar bu ay para ile ilgili işlerde sıkıntı yaşabilir, para harcayabilir. Yeni sorumluluklar yüklenmek zorunda kalabilir. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle… Merkür tekrardan Akrep burcuna 3 eve geri dönecek. Burası iletişim ve yakın çevre alanınız. Mars’tan bir anilik ve belirsizlikle parasal konulardan etki alabilirsiniz. Ameliyat gibi sağlık sorunları olabilir. Başka bir şok edici gezegen olan Uranüs’ten destek göreceksiniz. Çok sayıda sorun yaşanabilir bunları telefon veya e-posta gibi teknolojilerle çözmeye çalışacaksınız. Acil iş gezileri de çıkarabilir Uranüs Merkür karşıtlığından. Bu Covid ortamında çok dikkatli olmalısınız. Mars ölüm evinizde bulunuyor. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıp düz harekete geçecek. Biraz ferahlayacağız. Fakat Ocak 2021 kadar 8. evinizde olacak. Bunu önemsemelisiniz. Mars savaşçı bir gezegen, arıza çıkaran bir güç ama hepimizin motivasyon kaynağı. Onsuz hiçbir işi başaramazdık. Marsı suçlayamayız seçimler bizim aslında. O seçtiğimiz konuyu kuvvetlendiriyor. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay olacak. 

Plüton yıkar yeniden yaptırır. Akrep herşeyi derinlemesine yaşatır. İlişkisel olsun, iletişimsel olsun herşey özellikle yakın çevresel ilişkiler sizi rahatsız edebilir. Samimiyetsizliği çekemez hale gelebilirsiniz. Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. 

Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık sembolüdür Akrep. Yeni ayı sırasında ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamak için dua ve içe çekilip meditasyon yapabilirsiniz. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. Bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık hissedebiliriz. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 4/10 hattında İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler Yay burcunda eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Patronlarınızla anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İmza atarken iyi düşünün. Görevleriniz, üstünüzdeki sorumluluklar ve ailevi konular 4/10 hattının konuları. Tutulmada Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Konular zaman zaman zorlayıcı gelecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli.

Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır.

İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi Burcu yükseleni olanlar, 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu burcunuzda sonlandırıp ileri hareketine başlıyor olacak. Rahat bir nefes alacaksınız. Ama karşıt burcunuzdaki Mars’ı unutmayacaksınız. İçte toplanan enerjiyle, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları değerlendirme zamanı olsada temkinli olmaya devam etmelisiniz. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle … Akrep burcuna geçecek. 2. ev kaynaklarınız ve maddiyatınız 8. evdeki Uranüs sizi fazla para harcamaya sevk edebilir. Borç içine girmenize gereksizce sebep olabilir. Yatırım sever Teraziler lüksü sever, mal, mülk yine de dikkatli olun. Akrep enerjisi korkusuzdur. Karanlık bir enerji hakim olacak gökyüzünde.

14 Kasım 2020 saat 08.00’de 7. evdeki Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıp ileri harekete geçecek. Ailevi konularda, ortaklarınızla ilişkilerinizde biraz rahatlık hissedebilirsiniz. Mars, Ocak 2021 kadar Koç burcunda. 

İçsel enerjimizi kuvvetlendiriyor. Bu süreçlerde dramatik olma! Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız, o kadar hızlı halledebilirsiniz.

15 Kasım 2020 saat 08.08’de Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Yıkar yeniden yapar. Bütün bir ayın kurgusu Akrep vurgusu ve para aslında. 

Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep. Terazi bir hava grubu olarak diplomatiktir ama Akrep enerjisi hakimken evrende yüzeysel hiçbir şeye çok tahammül olmaz. Kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Uranüs kışkırtmasına tabi olunacak. Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık sembolüdür Akrep. Yeni ay duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Ağır fiziksel uğraşlar tavsiye edilmez, rahatlamak için dua ve meditasyon yapabilirsiniz. 

Akrep burcuna geçene kadar Venüs burcunuzda olacak ve size bu süreçte aşk da getirebilir, şansta. 21 Kasım 2020 de saat 17.00’de yöneticiniz Venüs Akrep burcuna geçecek. Bu yorucu süreçte aşk biraz iş gibi olacak. Ağır gezegenler aile evinizde çatışmamanız zor görünüyor uzun süredir. Sinirleriniz epey yıprandı bu süreçte. Yeni fikirler, yeni başlangıçlar gerek hepimize. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 3/9 aksı da İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler Yay burcunda eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Temizleme ve arınma zamanı. Burası yakın çevre, eğitim, iletişim hattı. Tutulma çevrenizde temizlik yaptıracak. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  

Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır.

İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep Burcu yükselenliler 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür burcunuzdan başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareketine başlıyor olacak. 12. evinizde olacak. 

Bu sizin doğanızda da var olan sezgi gücünü maksimuma çıkaracak. Bu dönemde rüyalarınıza özellikle dikkat edin Mesajlar içeriyor olabilir. Eş zamanlılıkları takip edin İlahi kaynaktan mesaj geliyor olabilir. Sanatsal yönünüz daha bir baskın şekilde ortaya çıkabilir. Bu süreçte savurgan olabilirsiniz. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle…Merkür tekrardan burcunuza geçecek. Derinlerden yüzeye çıkış gibi olacak Güneş Juno burda olsada romantizmden uzak bir durum söz konusu çünkü 7. evde ilişki bozan Uranüs bulunmakta. Flörtler evinizdeki Neptün size destek olsada 29 Kasıma kadar Retro halinde. Gelecek olan eski sevgilidir seçim size aittir. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de Mars Koç burcunda 6. ev en sevdiği evdir. 14 Kasımda retrosunu bitirecek. Muhalefeti biraz azalacak. İş konusunda bir açılım söz konusu olabilir. Lider olma şansınız doğabilir. Koç burcunda Marsı size destek ve seçimler sizin ait. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de burcunuzda Yeniay oluşacak. Yöneticiniz Plüton etkin bu yeniayda. . Plütonik etkiler yıkar yeniden yaptırır. Bütün bir ayın kurgusu bu anlardaki düşüncelerde saklı olabilir farkında ve idrakinde olun. 

Herşeyi derinlemesine hisseden birisiniz. Yüzeysel herşey özellikle yüzeysel ilişkiler sizi rahatsız eder.  Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Yeni ay sırasında ayın enerjisiyle çok duygusal, hırslı, kıskanç olabilirsiniz. Erkeklerin saldırganlığı ve gerginliği, kadınların artan sezgisi ve hassasiyeti, çocukların karamsarlığı ve kontrol edilemezliği – sık sık aile kavgalarına yol açabilir. Ağır fiziksel enerji harcamanız tavsiye edilmez, rahatlamanız size iyi gelir, dua ve meditasyon yapabilirsiniz. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık hissedebilirsiniz. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 2/8 hattında İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler Yay burcunda eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Bu enerjiler finansal olaylar, taşınmaz malları içeren konuları gündeme getirecek. 

Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli.

Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır.

İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareketine başlıyor olacak. Bu sizin 11. evinizde olacak. Dostça bir çevre içinde Venüs Mars karşıtlığında romantik bir ilişki başlangıcı da olabilir. Biriken enerji şans ve fırsat sunabilir. 

Eski bir tanıdığınlada olabilir bu ilişki başlangıcı. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle… Merkür sizin 12. evinize gelecek. Akrep sizi yüksek alemlerden bilgi almanıza, rüyaları etkin kullanmanıza yardım edecek. Bu süreçte daha mistik olacaksınız. 

Takıntı ve kontrol etme duygularınızı kontrol edin. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de 5. evinizdeki Mars, Koç burcundaki retrosunu sonlandıracak. Biraz ferahlayacaksınız. Mars size yardımda seçtiğiniz konuları kuvvetlendiriyor. 

Para hattınız oğlak stelyumu Mars arasında kare, zorlayıcı açıda. Bu da para hattında tat tuz bırakmıyor. 6. evdeki Uranüs Oğlak stelyumuna üçgen açıda başarıya çok çalışarak, hizmet ederek ulaşma şansı verecektir. Mars 5. evden parlak bir fikirde verebilir. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de 12. evinizde Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Yıkar yeniden yaptırır. Bütün bir ayın ana konusu 12. evinizdeki bu yeniayda saklı olabilir. 

12.ev derin, psikolojik bir ev birde herşeyi derinlemesine yaşatan Akrep. Yüzeysel herşey özellikle ilişkiler sizi çok  rahatsız edecek.

Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey yıldırım hızıyla tepki verir. Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık sembolüdür Akrep. 

Bu süreçte  duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Depresyona yatkınlık doğabilir. Alkol ve uyuşturucu isteği daha güçlüdür ve bağımlılık riski yüksektir. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamaya çalışıp, dua ve meditasyon yapabilirsiniz. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte gizli düşmanlara dikkat. Sanat ruhunuz aydınlanabilir. Unutmayın kuşkular, kıskançlıklar da Akrep konularıdır. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da karşıt burcunuz İkizler de Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. Yaşanacak bu Dolunay ve Ay tutulması zorlayıcı bir süreç olacak. Dolunay ve tutulmalar sonlanma enerjisi taşır. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli. Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır. Covid’e önlem alın ve herşeye özen gösterin. İkizler konusu olan Trafiğe dikkat ve sizin konunuz seyehatler bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 

10.evinde 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareketine geçecek. Bildiğiniz, uygun gördüğünüz, zevk aldığınız herşey değişti uzun süredir. Mars’ın karşısındaki 10. evde Merkür hayatının olağan akışını bozuyor. 

İş hayatınız ve aile hayatınız çatışmalı uzun süredir.  Patronlarınızlada çatışmalı süreçler yaşıyor olabilirsiniz. 6. evdeki Kuzey Düğüm sizi yol ayrımlarına sürüklüyor. 

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle.. Merkür tekrardan Akrep burcuna 11. evinize geçecek. Bu ilişkilerde bir çalkantı yaratabilir. Uranüs karşıt Güneş Merkür uzlaşma zor olabilir, iletişimsel sorunlar aniden ortaya çıkabilir.. Ortak zemin arayın, uzlaşın, başkalarının fikirlerine saygı duyun. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de Mars 4. evinizdeki retrosunu sonlandırıyor. Biraz ferahlık hissedeceksiniz. Ocak 2021 kadar Koç burcunda olacak. Mars seçtiğimiz yolu,  konuyu kuvvetlendiriyor. İş hayatında ve ev hayatında dramatik olma! Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız, o kadar hızlı halledebilirsiniz.

15 Kasım 2020 saat 08.08’de Akrep burcunda 11. evinizde Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Bu enerjiler yıkar yeniden yaptırır. 

Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep. Yüzeysel herşey özellikle ilişkiler sizi rahatsız edecek. Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Uranüs kışkırtmasına tabi olacaksınız. 

11.ev benzer düşünen insanlarla, kalabalık gruplarınızla ilişkiler, değişim arzusu, gelecek vizyonunuzu etkileyecek. Bu süreçte  duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Kendinizi insanlara açmaktan hoşlanmazsınız. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık hissedebilirsiniz. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da İkizler burcunda 6/12 kaspında Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. İş hayatı, günlük hayat, ruhsal ve psikolojik alanlarınız bu sert dolunayda etki altında kalacak. Güney Ay düğümü 12. evinizde sırların ifşası, geçmişten gelen deneyimlerin fark edilmesi, geçmişten gelen bir düşmanın ortaya çıkması gibi durumlar yaşanabilir. İkizler Yay aynı zamanda eski konuları kapatma imkanı da sunacak. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli. Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır.  Bu pandemi sürecinde sosyal izolasyona dikkat edilmeli. İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova Burcu yükseleni olanlar, 4 Kasım 2020 de saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu 9. evinizde Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareketine geçecek. İçte toplanan enerjiyle,seyehatler, güçlü iletişim, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları değerlendirme zamanı.

10 Kasım 2020 🇹🇷 Atamızın ölüm yıldönümünde saygı ve minnetle.. Merkür tekrardan 10. evinize Akrep burcuna geçecek. Toplumsal konumunuz, işiniz, kariyerinizde hakim güç olacak. Zorlu bir enerji etkisi altında kalacaksınız. Bolca fırsatlar da söz konusu. Ayın ikinci yarısı iş başvuruları için, imza için uygun olacak. Karanlık bir zekâ, yakıcı akıl ile organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de 3. evdeki Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıyor. Biraz ferahlayacaksınız. Fakat Ocak 2021 kadar Koç burcunda bulunacak. Marsı suçlayamayız seçimler bizim aslında. O iletişim, trafik, eğitim ve yakın çevre gibi hayati konularda bizi oldukça zorladı. Dramatik olma hala da zorlamaya devam edecek. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de 10. evinizde Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Yıkıp yeniden yaptıran bir enerji Evren’e hakim olacak. Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep. Yüzeysel herşey özellikle ilişkiler, farkındalıklı insanları rahatsız edecek. Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. Yöneticiniz Uranüs aile ve yuva evinizden kışkırtacak. Bu süreçte  duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Depresyona yatkın insanlar kendilerini daha yalnız hissederler. Erkeklerin saldırganlığı ve gerginliği, kadınların artan sezgisi ve hassasiyeti, çocukların karamsarlığı ve kontrol edilemezliği, sık sık aile kavgalarına yol açar. Bağımsız ruhlu olan Kovalar 4/10 hattı ailesel sorunlar yaşar. Ailevi sorumluluklar size çekici gelmesede etkiler bu yönde. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamak için dua ve içe çekilip meditasyon önerilir. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. Uranüs’ün karşısında Venüs aniden yenilikler yaşatabilir. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık hissedebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. 5/11 hattında eski konuları kapatıp yeni konular gündem haline gelecek. Değişim arzunuz yoğun olacak. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konular söz konusu olabilir. Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Dünya Güneşle Ayın aracına girecek ama Ay’ı tam örtemeyecek yarı gölgeli olacak o yüzden bu tutulmada Ay kırmızı görünecek. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli.Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır. İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık Burcu yükseleni olanlar, 4 Kasım 2020 saat 10.00’da Merkür Akrep’te başladığı retrosunu 8. evde Terazi burcunda sonlandırıp ileri hareke geçecek. Yöneticiniz Neptün, burcunuzda uzun zamandır kişisel hayatınız duygusallık üzerine ilerliyor. 8. ev zor bir ev Terazi Burcu kesiyor olsa bile. Borçlar, harcamalar, sigorta ve miras konularınızı dengeye getirmeye ve vicdanlı olmaya gayret gösterin. 

10 Kasım 2020 bu özel günde Merkür tekrardan Akrep burcuna geçecek. 

Karanlık bir zekâ hüküm sürerken korkusuzluk buna eşlik edecek, eleştirel, yakıcı akıl ve kindarlık aktif olacak. Yöneticiniz Neptün’den tam destek alacak Merkür. Dış ülke gezileri, iş seyehatleri söz konusu olabilir. 

14 Kasım 2020 saat 08.00’de 2. evdeki Mars Koç burcundaki retrosunu sonlandırıp ileri hareketine başlıyor. Biraz ferahlık hissedeceksiniz. Ocak 2021 kadar 2. evinizde bulunacak. Arkadaş çevrenizi zorluyor, gerginleştiriyor. Dramatik olma! Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız o kadar güzel yönetirsiniz. 

15 Kasım 2020 saat 08.08’de Akrep burcunda Yeniay oluşacak. Plütonik bir Yeniay. Yıkar yeniden yaptırır. Bütün bir ayın kurgusu bu zorlu süreç. Herşeyi derinlemesine yaşatır Akrep. Yüzeysel herşey özellikle ilişkiler bizi rahatsız edecek. Akrep enerjisi hakimken evrende kışkırtılan herşey Yıldırım hızıyla tepki verir. İletişim ve manevi değerler etkilenecek. 

Daha az konuşun ve daha çok dinleyin, yanlış anlaşılmamaya dikkat edin. 

Yeni ay sırasında ayın enerji alanı zayıf olduğundan vücuttaki sıvıların basıncı düşüktür. Bu süreçte  duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir. Depresyona yatkın insanlar kendilerini daha yalnız hissederler. Hastalar nadiren iyileşir. Alkol ve uyuşturucu düşkünlüğü artışı görülebilir, bağımlılık riski artar. Ağır fiziksel enerji harcanması tavsiye edilmez, rahatlamanız için dua ve meditasyon önerilir. 

21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler kan ağlarken bu yorucu süreçte biraz ferahlık ve yapıcılık hissedebiliriz. 

29 Kasımda saat 05.00’de Neptün uzun süren Retro hareketini bitiriyor. Dikkat edin bu güne kadar biriktirdiğiniz duygulara, düşüncelere göre yönetici gezegeniniz 

ödül verecektir. 

30 Kasım 2020 saat 12.30’da 4/10 hattında İkizler burcunda Dolunay ve yarı gölgeli Ay tutulması yaşanacak. ikizler Yay burcunda eski konuları kapatıp yeni konular gündemimiz haline gelecek. Dramatik şekilde hayatınızı değişime zorlayabilir. Aile ve iş hayatı, patronunuz gündeminiz olacak bu sert dolunayda. 

Dolunaylar da Ay tutulur ve bu sonlanma enerjisi taşır. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. Etkisi 5 gün önceden hissedilmeye başlayabilir.  Bu dönemde önemli kararlar verilmemeli, başka bir zamana ertelenmeli. Sağlık Ay tutulmalarında çok önemli bir hal alır. İkizler konusu olan Trafik ve Seyehat bu dönem önerilmez. Teknolojik sıkıntılar, siber saldırılar olabilir. 

Ayın şanslı günleri tüm burçlar için az olsada var. 10-14-15-19 kasım tarihleridir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 🌀sun_nes@hotmail.com

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.