Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

05.05.2021
454
A+
A-

   🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

ARA REKLAM ALANI

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için MAYIS ayının önemli günlerinin konularını bazılarını vereceğim. Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Sevgiler …

04 Mayıs 05.50’de Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçecek. Aklımızın, ifademizin, anlatımımızın en üst performansta oluşunu göreceğiz. Haberlere çok meraklı olacağız. 

09 Mayıs 05.01’de bu defa Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde entellektüelliğin, iletişim ve hayalgücünün önem kazanacağı zamanlar. Aşk iletişimsel olacak. 

11 Mayıs 22.00’de Boğa burcunda Uranüsyen bir YeniAy doğacak. Yenilik, özgürlük temalarına, yeni gelir fırsatlarına Ay yücelirken ulaşmak için çabalayın. 

14 Mayıs 01.37’de Jüpiter yüceldiği Balık  burcuna geçecek. Hayırsever olanlar, gönüllülük esasıyla toplum için çalışanlar, doğayı, hayvanları koruyanlar bu göksel şanstan daha fazla yararlanacaktır. Öte yandan gizli şeyler (sırlar) ortaya çıkabilir. Gizli bilgiler sızabilir. İlaç, kimya ve petrol endüstrisi gelişecektir. Olumsuz açı aldığında bu süreçte salgın artacaktır, Zehirlenmelere , doğal afetlere, seller, casusluk haberleri gibi binbir olumsuz etkisi olacaktır. Tam bunların başlaması Aralık ayında olacak. Bu kısa süreli bir geçiş. 

20 Mayıs 22.37’de Güneş ♊️ İkizler burcunu aydınlatmaya başlayacak. 

Sevgili İkizler Burcu ♊️ İyiki Doğmuşsunuz.🎈

Sizi sevmemek mümkün mü? Öğrenme ve gelişimin güzel örnekleri. İkiliğinizi bir etme savaşı vererek daha sağlam adımlar atabilirsiniz. 

🎉 ♊️ Doğum Gününüz Kutlu Olsun. 🎉

23 Mayıs önemli Satürn Kova burcundaki ilerleyişini yavaşlatıyor ve Retrosuna başlıyor. Bu arada 21 Aralıktan beri kayda değer ne yapıldı bir baksın, Uranüs karesinde ne sorunlar oluştu bir baksın Halkalı Baş Öğretmen. Hava elementinde gözle görülmez ama onsuz yaşanmaz durumlar içindeyiz. Patronumuzla, babamızla sorun oluşturabilir baş Öğretmen Satürn. 

Yine çok önemli bir güne geldik. 

26 Mayıs saat 14.12’de Yay burcunda Ay Tutulması ve Dolunay yaşayacağız. Ay tutulduğu zamanlar Zodyakın tüm burçları çok dikkatli olmalıdır. İnsanlara daha az güvenin. Herşeyi  2 kez kontrol edin. Gerçek niyetleri yaşama vakti, gerçeğe karşı yalanlar. 

Aşırı duygusal olacağız, aklın yolundan gidin. 

Yine hepimizi etkileyen bir süreç yaşayacağız.

30 Mayıs 01.34’de Merkür İkizler burcunda Retro hareketine başlayacak. Hayat yavaşlarken birçok konuda sıkıntı yaşayabiliriz. Ertelediğimiz konularla uğraşmaya hoş geldiniz. Herşeyi yedeklemeyi unutmayın. Eksikliklerinizi net bir şekilde gösterecektir. 

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç yükselenliler gezegenler Merkür, Venüs ve Ayın 20’sinde Güneş’in de gelişiyle  stelyum oluşturup iletişim evinizde, zihinsel alanınızda olacaklar. Hoşlandığınız, sevdiğiniz kişilerle sohbet çok hoşunuza gidecek bu süreçlerde. Odak noktanız kişisel ilişkiler olacak. Aşkı arayabilirsiniz. Daha kolay kararlar alabilecek olsanızda acele etmeyin, kolaya da kaçmayın gerekeni yapın. Mars Yengeç burcunda ve sizin aile, ev, yuva, emlak, ebeveynler evinizde. Yapıcı katılımlarınız sayesinde olaylar yönetilebilir. Mars bu evde ve farklı olaylar gerçekleşebilir kontrollü olun.  Jüpiter arkadaşlar evimizde Şans Noktanız flörtler evinde kişisel ilişkilerde bence aktif olun. 

Yeni tanışmalar söz konusu olabilir. 

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy doğacak. Burası sizin finans, para ve değerler eviniz. Bu ev arzularınızı temsil eden konular hakkında yeni başlangıçlar hedeflediğiniz bir kavşak görevi görebilir. Neptün’den destekli Uranüs etkili YeniAy para hakkında yeni düşünceler oluşturmanıza, finansal konularda yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacaktır. Finans ve ekonomi alanlarına çok dikkat edilmeli her şekilde harcamaların gelirinizin üstüne çıkmamasına özen gösterilmelidir. Baskınlık olmamalı denge sağlanmalıdır. 

Sakinlik, denge arayışı dedik de dürtüsel Koç’ta işe yararmı bilmem ayrıca Boğa’daki Uranüs 4 kutuplu, tahmin edilemez, yıkıcı ve durdurulamaz bir özgürlük enerjisidir. 

14 Mayıs’ta Jüpiter Balık burcuna geçecek burası sizin 12. eviniz sezginin maksimum düzeyi, bu evde Jüpiter sırlar ve sınırlamalar ile ilişkilendirilecek, ruhunuz arınacak demek. Kapalı alan, içsel bölgede kibir ve özgüvenle ilgili sorunlar da yaratabilir. Bağımlılıklar yaratmayın  kendinize bu evde. 

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması yaşanacak. Burası sizin 9. eviniz spiritüel konuların hakim olduğu, vizyonlar içeren, yüksek eğitim ve seyahat alanınız. Ay tutulmaları tamamlanma zamanıdır, bu yüzden bir şeyler sonlanır, biter. Bu konularla ilgili işlerde finaller görebilirsiniz. Karışıklık ve belirsizlik duygusunun yerini, hedefler ve yeni başlangıçlar alabilir. Sağlığınıza bağırsaklarınıza bu süreçte sebzeli beslenerek dikkat edin. Zehirlenmemeye özen gösterin. Yaylar, Balıklar, Başaklar, Bığalar ve ikizler bu dönemi daha dikkatli geçirmeleri gerekiyor

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa burcu yükselenliler burcunuzda oluşan kuvvetli stelyum İkizler burcuna geçiş yapacak. Burası sizin finans hattınız Yöneticiniz Venüs finans hattınızda bundan faydalanacaksınız. Bu, önemli kararlar almak ve iş görüşmeleri yapmak, koşulları değiştirmek için iyi bir zaman. Fakat tembelliği seven bir Boğa olarak çok çalışmanız gerekebilir. Mars’ta iletişim evinizde ve size yardımcı bir pozisyonda dursada o içsel durumda  hatıralar, nostalji içendesiniz çok fazla irade gösterecek durumunuz yok. Eylemlerinizi, niyetlerimizi kontrol altında tutun. 

İkili ilişkilerde Balık Jüpiter’in ve Yengeç  Mars’ın desteklediği Şans noktası sizden yana. Uyum ve istikrarla sanatsal yönünüz büyük ilham altında bunu değerlendirmelisiniz. Romantizm de sizi bekliyor iletişime açık olursanız.

11 Mayıs’ta burcunuzda YeniAy doğacak. Yeni bir başlangıç ve gelişme döngüsünü başlatacak. Kendinize odaklanmanız, ilgi alanlarınızı düşünmeniz, yaşam tarzınızı yeniden gözden geçirmeniz, kendinizde yenilikler yapmanız YeniAya katkı olacaktır. 

14 Mayıs’ta Jüpiter Balık burcuna geçecek burası sizin 11. eviniz sosyal çevrenizin, arkadaşlarınızın alanı. Grup çalışmaları, ekip kurmanız burdaki Jüpiter’i olumlu kullanmanıza yarayacaktır.  

Ayın sonunda dikkatli olun. 

26 Mayıs 2021’de beklenen Yay’daki Ay Tutulması sonlanma, tamamlanma enerjisi taşır bu tutulma 8. evinizde  (ortak kaynaklar ve eşin finansı). Bu nedenle eşiniz, ortaklarınızla aranızda mal veya para konusunda anlaşmazlıklar mümkün. 

Bu, aşk ile maddi çıkarlar arasında seçim yapmanıza sebep olabilir. Bu nedenle birkaç gün önceden başlayan etkiyle kavgaya izin verme ve tüm anlaşmazlıkları gidermeye çalış. Sevilen biriyle olan ilişkideki manipülasyon size karşı da dönebilir çünkü Satürn’den kare alacak Mars’tan da sert açıda olacak bu tutulma. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler burcu yükselenliler gezegenler doğum ayınızda burcunuzda toplanıyor. 

20 Mayıs’ta Güneş’in gelişiyle stelyum oluşacak. Bu özel bir ay olacak Merkür ( yöneticiniz) zekanızı vurgulatacaktır, Venüs ve Güneş burcunuzdan geçerken göz önünde olabilirsiniz. Ve en iyi niteliklerinizi gösterme zamanı. 

14 Mayıs’ta Jüpiter kariyer evinizde düşmüş pozisyonda olsada azda olsa çalışacaktır. Gelen fırsat ve şansları fark edin ve mutlaka zamanında değerlendirin. Neptün’de kariyer evinizde herşeye hemen inanıp güvenmeyin hatta herşeyi tekrardan kontrol edin. Aldanmayın, dolandırılmayın, kanmayın, yanılsamayın. Maceraya atılmayın. Kendiniz için çabalamak enerjiyi çalıştırmada faydalı olacaktır. Hatalar üzerinde çalışmak da öyle ve gelecek için bir şeyler planlamak herzaman faydalıdır. 

Mars para ve finans evinizde seçimler size ait olacak etkili yönetim geliştirin. Kredileri,  borçları ödeyin geciktirmeyin. Düşüncesizce harcamayın, borçları artırmayın. 

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy doğacak. Burası sizin 12. eviniz kendinizi ruhsal olarak zenginleştirmenize kapı açabilir öte tarafta ise içe dönüklük, kırılganlık, duygusallık ve sezgisellik  de yaratır. Güvenlik ihtiyacı içine düşebilirsiniz. Bir hava elementi olarak sınırlı olmak faydalı olacaktır. Satürn’den sert bir enerji alacaksınız. 

Juno karşıt burcunuzda Venüs burcunuzda karşı cinsle iletişim kurmada, flört etmede başarılı olmanıza yardımcı olacak. 

26 Mayıs Ay Tutulması karşıt evinizde ve bu bir dönüm noktası oluşturuyor. Biriken, tıkanan sorunlar tutulma enerjisiyle yok olabilir. Tutulmaya yaklaşırken dahi sinirli İkizler sakin kalmaya gayret göstermelisiniz. Daha sonra pişman olacağınız dürtüsel eylemlerden kaçının.  Bunlar kıskançlık, aşırı şüphe, karşılıklı suçlamalar, parasal sıkıntılar zorlu süreçler.

Aşk, sevgi, samimiyet, adalet ve dürüstlük hayatın dertlerini çözmeye yardımcı olabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç burcu yükselenliler Merkür, Venüs ve ayın 20’sinde Güneş’in gelişiyle İkizler stelyumu oluşacak. Burası sizin 12. eviniz sırlar, gizler, gizemler, gizli düşmanlar, şantaj, bilinçaltı, iç gözlem, gizli şeyler, gizli ilişkiler evi. Juno ve Güney Düğüm de karşıt burçta. Kadersel etkiler altındasınız. Burası sağlıkl ilgili hattınız Hastalık halinde doktora gitmeyi ihmal etmeyin. 

Burcunuza giriş yapan Mars başarıya giden yolda planlarınıza eşlik edebilecek agresif bir güç, Mars şimdi size olağanüstü bir canlılık vaat ediyor. Sakin kalmayı ve farklı düşünmeyi öğrenmelisiniz. 

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy doğacak. 

Tüm burçlar için Ay Tutulması çok dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Tutulma sizin 11. evinizde ortak faaliyetler gruplar, kulüpler alanında, burda herkese güvenmek sorun çıkarabilir. Bu alanda Uranüs var bu da yaşanacakları unutulmaz kılabilir çünkü Uranüs bireyselliği ve özgünlüğü temsil eder. Başkalarını takip etmek, rekabet çok faydalı olmayacaktır. 

14 Mayıs’ta Jüpiter’in Balık Burcu transiti sizin uzun yolculuklar, eğitim, turizm gibi alanları aktive edecektir. Medya, basın yayın gibi konularda da fırtsalar doğabilir. 

26 Mayıs Ay Tutulması düzen, günlük hayat ve sağlık evinizde Ay Tutulması yaşayacaksınız. Sonlanma enerjisiyle bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Çalışma hayatınızı yeni başlangıçlarla düzenleyebilirsiniz. Belkide bir evcil hayvan almanız gerekebilir bu tutulma enerjisiyle. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan yükselenliler Merkür, Venüs ve 20’sinde yöneticiniz Güneş’in İkizler burcuna gelişi ile 11. evde stelyum oluşturacak. Kişisel ilişkiler açısından imkanlar dahilinde hareket etmek fayda sağlayacaktır. İlginç insanlarla tanışmak, planlar, hayaller kurmak, flört etmek, ilişki kurmak için iyi şans gezegeni burda. Sorunlarla karşılaştığınızda ise kademeli olarak aşmaya çalışın. Yardım isteyenlere bu ev etkisiyle yardım etmek sizi güçlendirecektir. 

11 Mayıs’ta Boğa Burcunda gece YeniAy doğacak. Kariyer alanını harekete geçirecek şimdi farklı adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz  

10. evde Uranüs etkili YeniAy mesleki konularınızı etkileyecek. Planla girin bu sürece yeni başlangıçların önü açılabilir. Ortak iş projeleri destek görebilir gibi görünsede 12. evden geçen Mars’ı unutmayalım. Destekleyici görünsede burası gizli düşmanlar evi, aldatılma evi, kurban psikolojisinin evi. Aceleci kararlar almayın. 

14 Mayıs’ta 8. evinize Jüpiter geliyor burası finans hattı ve ortak para hattı. Ortaklıklar burda da karşımıza çıkıyor. Bu finansal başarı demek keyfini sağlam adımlarla çıkartın. 

26 Mayıs Ay Tutulması Yay burcunda burası aşk ve flörtler eviniz Güney Düğüm ile eski duyguları canlandırabilir. Eski aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Zorlayıcı açılar altında gerçekleşecek Dolunay. 

Yaşanan çatışmalar ilişkilerinizi mahveder. Hobiler evi burası kendinize masum hobiler bulabilirsiniz. Bu sert süreçte ilişkilerde onarım yapılabilir anlayış ve yaratılan hoş zamanlarla. 

Sağlık evinizi kesen Oğlak Burcu cildiniz konusunda yada eklemlerde sıkıntı yaratsada üstesinden gelirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak yükselenliler, Merkür, Venüs ve Ayın 20’sinde Güneş hep beraber 10. evinizde. Yönetici gezegeniniz iş ve kariyer alanınızda iyicil Venüs’le beraber. Daha iyi bir konum vaat ediliyor olabilir. Farklı bir yönde gitmeniz için fırsat yaratıyor olabilirler. Bu etkiler altında çabalarsanız farklı zamanlarda ödül gelebilir. Temkinli ama daha cesur olabilirsiniz. Finans hattınızda bulunan Şiron riskli hiçbir şeye (hatta ortaklıklara) girişmemenizin göstergesi olabilir bu süreçte. Canınız acıyabilir.  

Mars arkadaşlar ve gruplar evinizde içsel bir enerji yayacak. Dolunaya 150 dereceyle sert bir enerjide olacak. Satürn sağlık evinizde sağlık önceliğiniz olmalı. Yeterince uyuyun, dinlenin hayatınızı dengeleyin. 

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy’la birlikte blok açabilirsiniz, meditasyona başlayabilirsiniz, öğretici yayınlar yapabilirsiniz. Felsefe ve din üzerine çalışmalar yapabilirsiniz. Seyahate çıkma enerjisi altındasınız.  

14 Mayıs’ta gökyüzünün şans gezegeni Jüpiter ilişkiler evinizde burcunuzun karşısında bulunuyor. Yeniay’da Dolunayda bu eve zorlayıcı etkiyle yansıyacak. Sakin kalıp kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Bu süreçte Jüpiter’in gelişiyle evlilik mümkün, tanışmalar mümkün değerlendirebilirsiniz..  

26 Mayıs 2021 de 4. evinizde Yay burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Aile ilişkilernizi, taşınmayı, bir son yaşayıp yeni başlangıçları, kontrolünüzü kaybetmeyi, köklerinizi, ev alma veya tadilat  ile ilgili işleri ön plana çıkacaktır. Ay tutulmasının etkisi serttir, tartışmalar, anlaşmazlıklar kontrol sağlanmazsa söz konusu olur. Aile büyüklerine dikkat edilmeli. Hayatınızdaki memnuniyetsizlikler fark edilir olabilir. Stres kaçınılmaz gibi. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi yükselenliler Merkür, Venüs ve 20’sinde Güneş burda, seyahatler, hukuksal mevzular, medya, üniversite, maneviyat, zenginlik ve servet evinde bulunacaklar. Teraziler yöneticileri Venüs’ün konusu olan finansla çok ilgilidirler, daha fazla paranın peşindirler. 

Bu enerjiler eşliğinde ek gelir kaynakları bulmak kolaylaşabilir. 

Mars kariyer evinizde eylem için içsel enerjisiyle dürtüsel çalışacaktır, sahip olmayı isteyecektir. 

Ailenizle dengelenmelisiniz. 

11 Mayıs Boğa YeniAyı finans hattınızda olacak. Burası nafaka, miras, krediler, sigortalarınız, eşinizin veya ortaklarınızla ilgili para hattı. Yeniayla birlikte işleriniz çözülebilir, para gelebilir. Cinsel hayatınız hareketlenebilir. 

14 Mayıs’ta gökyüzünün şans gezegeni Jüpiter

günlük hayat ve sağlık evinize giriş yapacak. 

Çalışmalarınız yoğunlaşacaktır Jüpiter herşeyi çoğaltır. Daha çok çalışmanız, hizmet vermeniz ki burası hizmet evi yada yanınızda size hizmet etmekle görevli kişileri de temsil eder. 

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. 3. ev konularında  sonlanma enerjisi hakim olacak. Dedikodu, laf kirliliği, görmek istemediğimiz gerçeklerin gözümüze girmesi. Sadeleşmek etkiyi azaltabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep yükselenliler Merkür, Venüs ve 20’sinden sonra Güneş’le birlikte kendi doğal evinizde gezegenleri ağırlayacaksınız. 

İyimser ruh halinizi korusanız dahi ortaklı parasal mevzular, kriz çıkaran zorlu durumlar, mali işler bu YeniAyın konuları. Ölçülü olan parasını akıllıca yöneten üzülmeyecektir. Sigorta ödemeleri, nafaka işleri, vergiler ile ilgili konularda yeni başlangıçlar olabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy Uranüsle birlikte burası sizin karşıt burcunuz önemli bir evre sizin için. Bu ilişkilerinizi etkileyecek muhasebe yapmanıza neden olacak sizde duygusal bir sarsıntı yaratabilir. İlişkilerinizi değiştirebilir. Tutkuyu aşkla karıştırmayın. 

Mars 9. evde iş gezilerini, araştırma projelerine katılma fırsatı iş kollarınıza göre aktive olabilir. 

Felsefi yaklaşımlar, meditasyon, eğitim alanları etki altında. 

14 Mayıs’ta Jüpiter flörtler, çocuklar, spekülatif konularınızı temsil eden sahne önüne giriş yapacak. İlişki başlayabilir, çocuk gelebilir, yaratıcı gücünüz ön plana gelecek.

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması yaşayacağız. Burası para, mülk, üretim hattınız. 

Kişisel yaşamınızda bazı değişiklikler söz konusu. 

Paranız, birikimleriniz etki altında. Bu süreçte çok açılmayın tasarruf edin, aile bütçenizi iyi ayarlayın. Borç almayın ve vermeyin bu tutulmada. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler Merkür, Venüs ve ayın 20’sin’de Güneş’le birlikte karşıt burcunuz İkizler’de stelyum oluşacak. Bu stelyum çalışma alanınıza üçgen açı yaparak sorunsuz sizi ileri itebilir. Başak titizliğiyle ticari çıkarların peşine düşebilirsiniz. Zihinsel açıdan yoğun olabilirsiniz. 

Gezegenlerin ilişkiler evinizde oluşu romantizm, yeni bir aşk, evlilik, teklif alma gibi heyecanlı konuları gündeme getirecektir. Venüs’ün faydalı etkilerinden yararlanın. 

11 Mayıs’ta Boğa YeniAyı günlük hayat, sağlık ve hizmet evinizde gerçekleşecek. Her şeyi bilmediğinizi anlamak sizi rahatlatabilir ve o zaman da başkalarını karşı çok yüklenmez daha az eleştirel olabilirsiniz. Profesyonel alarak önce planlanmış, tanımlanmış plana devam edin. Satürn sert bir etki veriyor. Büyük oranda günlük görevlerle, işteki acil görevlerle ilgilenin. 

Mars krizler ve ortak para evinizde krizler çıkarabilir. Güney Düğüm yükselende sağlığı etkileyebilir. Halsizlik, baş ağrısı, Ateş görülebilir.

Jüpiter 14 Mayıs’ta 4. evinize kökler, yuva, aile ve akrabalar evine gelecek. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmeye yardımcı olur, uzun süredir devam eden çatışmalar varsa da çözmeye yardımcı olur. Aile teması öne çıkıyor, gayrimenkulle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. 

26 Mayıs Ay Tutulması burcunuzda gerçekleşeceği için özellikle sizin için önemli. 

Bu süre zarfında, sonlanmalarla birlikte yeni başlangıçlar için fırsatlar doğabilir. Herşeyde olduğu gibi burada denge bulmak çok önemli. 

Ay burcunuzdan karanlıkta saklı olan şeylere ışık tutuyor olacak. Belki bir sır öğreneceksiniz yada kendinizin iyi yada kötü gerçek yüzünü görmek zorunda kalacaksınız. Her nevi ilişkilerinizde uzun süredir devam eden sorunlar şiddetlenecektir. Zorlu enerjilerde sakin kalmak, sabırlı olmak, kavgaya sarılmamak ve bir çözüme odaklanmak çok önemli. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Yükseleni Oğlak burcu olanlar Merkür, Venüs ve Ayın 20’sinde Güneş’in gelişiyle İkizler stelyumu sizin sağlık, günlük hayat, düzen yarattığınız evde toplanacak. Bilgi ve deneyim Satürn’den destek alarak ilerleyecek. Jüpiter zorlayacaktır. 

11 Mayıs 2021 Boğa burcunda güzel bir evde YeniAy doğacak sahne önü, flörtler, çocuklar, romantizm aktif olacak. Jüpiter para evinizden iletişim evinize geçecek. Hayatınıza yenilikler girmesi kaçınılmaz. Rahatlayın bu evde hayattan zevk almaya bakın hobiler evinde. 

Fakat Mars karşıt burcunuzda ilişkiler evinizde sizi sarsacak etkiler gönderecektir. Çatışmalar, ilişkinin lideri olma savaşı durumu zorlaştırır. 

26 Mayıs Ay Tutulması Yay burcunda 12. evinizde gerçekleşecek. Ülke değiştirebilirsiniz yani göç edebilirsiniz, geçmişin tüm sırları eğer ister ve soruşturursanız açığa çıkacaktır. Bilinçaltınız etki alacak. Gözlerinizi gerçeğe açma zamanı geldi. 

Ay rüyalar artık onlar yüksek beninizin sesi olabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Yükseleni Kova burcu olanlar Merkür, Venüs ve ayın 20’dinde Güneş’in gelişiyle İkizler stelyumu oluşacak hayatlarınızda. İlişkiler, flörtler, romantizm, entellektüel, hobiler ve çocuklar alanı aktif. Romantizmi çekeceksin sende eğer istersen. Günlük hayattaki Mars sizi çok yoruyor, evinizi özletiyor. İnadınla işine yoğunlaşırken o inat ilişkini mahvedebilir kontrollü ol. . 

11 Mayıs’ta Boğa burcunda YeniAy doğacak. Ailenizle ilgilenmek, ev satın almak, kiralamak, yer değiştirmemiz mümkün. Aile bağlarınızı, ailenizi anlamak önceliğiniz olacaktır. Ailenin bazı değişikliklere ihtiyacı olacak sorunları çözme gayretiniz olacak. 

14 Mayıs’ta Jüpiter para evinize gelecek bu iyi birşey. Para konusunda her zamankinden şanslı olacaksınız. Savurgan Kova’lar yine de dikkatli olmalı. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Bugünün yarını var. Alışverişi abarttır Jüpiter.

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması yaşanacak. Burası sosyal alan, arkadaşlar, gruplar, klüpler etki altında. sosyal alandaki Dolunay sorunlar yaratır. Sevdiğin biriyle, birileriyle tartışman mümkün.

Bu olay Kova burcunu gerginleştirecek, ancak akışa bırakın gitmesi gereken gitsin, sonunda olanların en iyisi olduğunu anlayabilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili yükseleni Balık olanlar Merkür, Venüs ve Ayın 20’sinde Güneşle beraber İkizler stelyumunu oluşturacaklar. Aile, yuva, kökler, gayrimenkul işleri, taşınma konuları gündeme gelecektir. Çok yönlü, yapıcı evine çok düşkün biri olacaksınız. Yeni kararlar alınabilir. 

11 Mayıs Boğa YeniAyı iletişim hattında, iletişimsel yönünüz ön plana çıkacak, yakın çevrenizle alakalı konular içeren mevzularla uğraşabilirsiniz, zihinsel olarak oldukça yoğun olduğunuz bir süreç olabilir. İçsel dengenizi ve sakinliğinizi korumalısınız. Balık psikolojik bir burçtur rahatlık herşeyden önce gelir. 

Jüpiter, ayın 14’de burcunuza geçiş yapacak, planlarınızı uygulamak için size yeterli motivasyon ve güç katarken maalesef kilonuzu epey artıracaktır. Şiron para hattınızda disiplinli olmayı gereksiz şeylere para harcamamayı ve bütçeye dikkat etmeyi unutmayın. Mars flörtler ve hobiler evinizde burcunuza yaptığı olumlu açı arkadaşlıkları aşka dönüştürebilir. Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması yaşanacak. Burası kariyer, hedefler eviniz. Öncelikle risk taşıyan hiçbir şeye girmeyin, iş hayatınızda değişimi başlatacaktır tutulma. 2 yöneticinizde burcunuzda bulunurken Ay tutulmasından negatif enerji alacaklar. Hatalar yaptıracak yönde ilerletebilirler o yüzden çok temkinli olun. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ beğenmeyi unutmayın. 

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğenip takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.