Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Aralık Ayı Burç Yorumları

03.12.2020
945
A+
A-

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

ARA REKLAM ALANI

Sevgili Koçlar yönetici gezegeniniz Mars retrosunu tamamladı ve düz harekete başladı.

Mars fantastik (çünkü savaşçı), güçlü, fetheden bir enerji üretir. O çabanın yöneticisi bu dönem merkezdesiniz. Mars olmadan insanlar yeriden bile kalkamaz.. Şimdi Satürn Oğlak dönemi bitiyor, burcunuza uzun süredir zorluklar yaşattı. Şimdi bu dönemin sonuçlarını yaşayacaksınız.

1 Aralık 2020’ de Merkür burç değiştirecek ve ♐️ Yay burcuna geçecek. Bu sizin daha felsefik olmanız, başarı ve zenginlik için çabalamanız demek. 9. ev kendinizle, kişisel gelişiminizle de alakalı bir ev.  Ayın ilk yarısında Mars Güneş üçgeni sizi destekleyecek. Yeni projelere başlayabilirsiniz. 

 14 Aralık 2020’de saat 23.30’da  ♐️ Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık konusuna önem verilmelidir. İnsanın canı bir şey yapmak istemez genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Kendindeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem. Bir aydınlanma söz konusu olabilir bilinç durumuna göre. Denge, sakinlik, affediş bizim yolumuzu açar. 

Bu tutulma bu zor senenin son tutulması ve Yay çok kararlı bir burç değil. Ateş başlatandır ama burda belirsizlik hakim olacaktır. Bu belirsizlik kargaşa ve çatışma yaratabilir. İnançlar ve değerler konusunda krize neden olabilir. Hayata bakışımızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemen gerekecek. Bu, başlangıçların ve planların zamanıdır. Bu gün planlanacak her şey gelecekte gerçekleşecek.

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay ♐️ burcuna geçecek. Farklı din, ırk, dillere ve felsefeye karşı ilgimiz artacak. Bu süreçte kişisel gelişimimiz için eğitimlere başlayabiliriz. İlahi özümüz ön plana gelip daha hayırsever bir süreç yaşayabiliriz. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. 11. ev konularınızda bir gözden geçirme bir disiplin söz konusu olacak. Önemli bir geçiş 2.5 yıl sizi zorladıktan sonra şimdi destekleyecek bu süreçte. Yeni planlarınızı, umutlarınızı hayata geçirebilirsiniz. 

Bu geçişte hem çevrenizi temizletecektir Satürn hem arkadaş getirecektir Jüpiter. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru ♒️ Jüpiter’de 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. 

Herkes için önemli bir geçiş bu. Değişim için zorlayacaklar. Yeni gelecek vizyonunuz yazılacak bu süreçlerde.

Jüpiter 1 yıl boyunca burcunuzu destekleyecek. 

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. Sağlam ilerlemek isteyeceğiniz hedef odaklı bir dönem. Kariyeriniz için ter dökmeli parasına değil statüsüne, prestijine odaklanmalısınız. 

21 Aralıkta saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçecek. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç olacak. İş konularına sistematik bir yaklaşım sergileyebilirsiniz, pratiklik ve mantıklı olup öfkenize yenilip işleri bozmayın. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da ♋️ Yengeç burcunda 🌕 Dolunay olacak.. Kare enerjiyle sizi zorlayan bir Dolunay olacak. Ailenize, evinize, köklerinize, annenize etki edecek. Marsın koruyuculuğu düşecek duygusal patlamalar, duygu durum bozuklukları söz konusu olabilir. Bu sizin kendinizi kontrol gücünüzle alakalı. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Erkekler için gerginlik hissi daha baskındır. Kaza riski artar.  Yengeç Ayın yönetiminde burda Ay kendi Burcu ve evinde kendi yolunuza taşı kendiniz taşırsınız Marsı yönetemezseniz. Dolunayın karşısında Plüton olacak. Jüpiter ve Satürn 150 derecelik açıda olacak. Bu da köklü bir değişim açısı sizin için. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve Yeni Yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğalar, birinci evinizde Uranüs’ü ağırlamaya devam ediyorsunuz. Bu bir değişim demek. Değişmek zorunda bırakılıyorsunuz. 

Uranüs şu ana kadar kollektif gezegenlerle kolkolaydı ve hiçbir zorluk yoktu. Şimdi 17 Aralık 2020 de saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. 10. ev konularınızda bir gözden geçirme bir disiplin söz konusu olacak. Çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Konfor ve rahata pek kolay ulaşamayacaksınız bu dönem. İstikrarlı yapınızı da Uranüs bozuyor olacak. Önemli bir geçiş, 2.5 yıl Satürn sizi zorlayacak bu süreçte. 12. evinizdeki Mars size bilinçaltından hem cesaret hem uyum, maneviyat ve yaratıcılık kavramlarıyla destek olacak. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru ♒️ Jüpiter’de 1 yıllığına 10. evinize yani Kova burcuna geçecek. Boğa burcunu kareleyecek

Herkes için önemli bir geçiş bu. Değişim için zorlayacaklar. Sadece işinizi yapın diğerlerinden daha iyi yapın. Çoğaltan bir enerji Jüpiter. Otoriterle mücadeleye girişmeyin. 

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. 9. evinizde gerçekleşecek. Kendi inancınızı, ufkunuzu, felsefenizi, hukukunuzu, eğitim anlayışınızı gözden geçirtecek. Plüton dönüşümünüz için burdan size desteğe devam edecek. Fırsatları değerlendirin. 

21 Aralıkta saat 02.20’de Merkür de ♑️ Oğlak burcuna geçecek. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç olacak. Yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  Eylemlerinizi kişisel almaktan çok toplumsal olarak bu süreçte ele alın. Yeni bir çağ başlıyor. Her sorunu zamanında çözmeye gayret edin. Desteğinizde var, kösteğinizde. 

1 Aralık 2020’ de Merkür burç değiştirecek ve Yay burcuna geçecek. Burası sizin dönüşüm eviniz. 

Keskin zekalı, tıpkı dedektif gibi derin araştırmacı bir zihne bürünürken. Elinizdeki bütün parayı harcamaya eğilim gösterebilirsiniz. Dikkat.

 14 Aralık 2020’de saat 23.30’da  ♐️ Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık konusuna önem verilmelidir. İnsanın canı bir şey yapmak istemez genelde. Neptün tarafından belirsizlik yaratılıyor bu tutulmada. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Kendindeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem. Bir aydınlanma söz konusu olabilir bilinç durumuna göre. Denge, sakinlik, affediş bizim yolumuzu açar. 

Bu tutulma bu zor senenin son tutulması sizin miras, sigorta, borçlar, acil öngörülemeyen riskler, ortak finansmanlar, krediler, bankalar ve yatırımlarını işaret edecek. Ortak kararlar verebilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve konular için fırsat yaratın. I

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

Venüs 15 Aralığa kadar Akrep burcunda ve Uranüs’ün karşısında. Beklenmedik sıradışı aşk mümkün olabilir. Yeni bir ortaklık teklifi de alabilirsiniz. Aniden maaş artışı bile söz konusu olabilir. 15 Aralık’ta saat 08.00’de Venüs Yay ♐️burcunda. Karanlığınızı aydınlatmaya gelecek. Maddi bolluk söz konusu olacak. 

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. Burası sizin üçüncü eviniz. Plütona karşıt, Uranüs destekli yılın son Dolunayı.

Sosyalliği destekleyen, yakın çevreniz ve tüm iletişimsel araçları kullanacağınız bir Dolunay. 

Yeni gelişme yönleri bulabilirsiniz. Koşullara uyum sağlayın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler Burcu yöneticiniz 1 Aralık 2020’de burç değiştirecek.

Karşıt burcunuz Yay’a geçecek. Burası Merkür’ün sevdiği bir burç değil. Ama oda  aktif,  iletişimci, samimi ve seyahat tutkunu Yay’sal etkilerini verecek. İkizler olarak bu ay daha içten olun, özgüveninizi şişirmeyin asla kibirli olmayın. Önemli kararları tek başınıza vermeyin. Sevdiklerinizin değerli fikirlerini dinleyin. Çalışma alanınızdan Neptün, iş hayatınızı sislendiriyor, düzensizleştiriyor umarım onun hoşuna gidecek ilham, maneviyat, yardım, sosyal çalışmalar, doğayı, toprağı ve suyu koruma görevlerini yerine getiriyorsunuzdur. Yay özgürlüğünü sever, herşeyi abartır, kendi isteklerine düşkün bir enerji. 

Bu zamanda ve önümüzdeki Sahipkıran enerjiler altında daha gerçekçi ve realist olmalıyız.

Kafaları bu süreçte toplamak lazım. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da Karşıt enerjiniz Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir, bunu önemseyin. Canımız bir şey yapmak istemez genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Yenilik enerjisiyle kendinizdeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönemdir. Bu tutulma 8. ev cinsellik alanında maneviyat burcu Yay etkisi altında gerçekleşecek. Pişmanlıkta getirebilir, mutlulukta. Mars Koç bu tutulmaya destekte, Neptün karelemekte, Uranüs sürprizli belirsizleştirmekte. Hayatınızdaki öncelikleri belirleyin. Kesinlikle tasarruf edin. Tüm imkanlarınızı kullanmayın. Geriye bir güç bırakın. Kime güvenebileceğinizi tespit edin kesinlikle herkese güvenmeyin. Şiron 11. evinizde, zarar görmeyin çevrenizden. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Venüs parayla ilişkili gezegenlerden tasarruf mevzusu burdan da kendini gösteriyor.  Tüm imkanlarınızı kullanmayın. Farklı din, ırk, dillere ve felsefeye karşı ilgi Yay enerjisiyle artar. Satürn ve Jüpiter Kova burcuna geçtiğinde size faydalılıkları artacak. Destek görecek krizleri daha kolay atlatacaksınız. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Burası sizin 9. eviniz olacak. Bu artık daha hedef odaklı olmanızı sağlayacak. 

Daha azimli olacaksınız. Yeni bir güç elde edeceksiniz. Değişeceksiniz. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Daha iyimser, enerjik, meraklı olup Jüpiter’in fırsatlar gezegeni olduğunu unutmuyoruz. Yeni açılımların, bolluğun, bereketin gezegeni artık Kova’da ve İkizlere üçgen açıda. 

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. 

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç.

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. Burası İkizlerin para evi savruk olmamaya gayret edin desekte sahip olma duygunuz çok güçlü. Para bu aralar sizin için daha da fazla güvence aracı. Herkesin kendi ailesinin, evinin, vatanının, toprağının koruyucusu hissedeceği bir zaman. Daha gelenekçi bir tarza bürüneceğiz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç’ler 1.12.2020 Merkür Yay burcuna sizin 6. evinize geçecek. Burası Merkür’ün yönettiği bir ev Mars’ın desteğiyle iş konularında hareketli, dinamik  bir zaman olacak. Mars övgü mü taşıyacak azar mı.? Bu destekle kendinize kanıtlayabilirsiniz. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir, canımız bir şey yapmak istemeyebilir genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Yenilik enerjisiyle kendinizde yapacağınız her değişim gayreti değerlendirilecektir. Mars Koç bu tutulmaya destekte, Neptün karelemekte, Uranüs ise her zaman sürprizli olayları belirsizleştirmekte olacak. Hayatınızdaki öncelikleri belirleyin. Kendinize de zaman ayırın.

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Destek görecek krizleri daha kolay atlatacaksınız. Küçük şanslar gezegeni Venüs 6. evinizde günlük hayat ve kariyer hayatınıza katkı yapıp fayda sağlayacak. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Kadersel etkiler verecek. Tam belirgin olmayan açılar. Kaderci olmayı öğretecek. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Daha cesur daha kaderci olabilirsiniz. Bu 150’lik dereceler sinirsel gerginlik, tansiyon dalgalanmaları yaratabilir. 

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş karşıt burcunuz Oğlak’ta. Eşinizle ve ortaklarınızla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. 7. eviniz uzun süredir dolu. Aralık ayında da ciddi konuşmalara girişmeyin. Sonu beklenmedik olabilir.

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreçte olacaksınız. Siz ilişkilerden, iletişimden mutluluk duymaya çalışın.

30 Aralık 2020 saat 06.00’da burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Bu enerjiyle bir sonlanma ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendi  işi olanlar Mars karesini Ocak ayına kadar hesaba katmalılar. Kolay etkilenen bir histe olacaksınız, motivasyonlarınızı iyi yönetmelisiniz. 

Hepimizin ve özellikle sizin kendi ailesinin, evinin, vatanının, toprağının koruyucusu hissedeceğimiz bir zaman. Daha gelenekçi fikirler aklımıza gelecek. Nostaljik hisler içinde olacağız. Yengeç zamanı beslenme ve sağlık konusunda özellikle dikkatli olunmalı. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslanlar, 1 Aralık 2020’de Merkür burç değiştirecek Yay burcuna gelecek. Burası sizin doğal eviniz. Daha felsefik ama neşeli, yaratıcı olacaksınız. En zor konuları ayın başında çözmeye çalışın. Bunun için motive olun. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da ♐️ Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Size özgüven aşılayacak. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Güneş size destekte Güneşiniz ışığıyacak. İletişime, iş birliğine, yalnız olmamaya gayret edin. Bu süreçlerde parasal çokluğa değil kariyeri yönetmeye odaklanın. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te ♐️ Yay burcuna geçecek. Gökyüzünün 2. iyicili Venüs’tür.

Şans getirecek evet ama sorunlarınızı yine de kendiniz çözmek zorundasınız. Bir fırsat doğabilir mutlaka değerlendirin. Mars’tan da çok kuvvetli destek görüyorsunuz bu süreçlerde. Koşullar çok yardımcı bu süreçte. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Burası sizin 8. eviniz. Burda ne olur kriz olur, dönüşüm olur. Bağları yitirmemek disiplinli olmak, yapı kurmak, sistemli  çalışmak önemli olacak. Yalnız sebepsizce risk almayın. 

Uranüs karede hızlı kararlar üzebilir. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Miras alabilirsiniz bu süreçte. Başkalarına yardım edebilirsiniz. Uranüs artık hep karede olacak. O da klasik olan, dar alanda gördüğü yapıları yıkıyor olacak. İstediğiniz olmuyor gibi görünebilir bu sizin farkındalığınızı artırmak için oluyor olacak. 

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş ♑️ Oğlak burcunda. 

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. 6.ev zorunlu işler alanı. Sağlık eviniz. Hiç bir gezegenin sevmediği yalnız Mars sever bu evi. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç olacak. Tartışmalar tansiyon sorunlarına neden olabilir.

Mars’ın kavgacı, öfkeli, agresif kışkırtmalarına kapılmayın. Bilinçle yönetin kendinizi, dürtüsel olmayın. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da ♋️Yengeç burcunda Dolunay olacak. 12. ev inziva evi. Şuuraltı endişeler yaratacağımız alan. Bu süreçte hassas ve içe kapalı olabilirsiniz. En derinlerinizi, gizli düşüncelerinizi ortaya çıkarabilir. Gizli düşmanlara dikkat edin.  Neptünden de destek alıyor olacaksınız. Mistik heyecanlar, şifa enerjileri üzerinizde olacak. Vicdan ve adil olmaya özen gösterin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

1 Aralık 2020’ de yöneticiniz Merkür burç değiştirecek ve ♐️ düştüğü Yay burcuna geçecek. 4. ev kök, aile, ev denektir. Konumu itibariyle aile içi zorluklardan bahsedebiliriz. Gündem taşınma, tadilat olabilir. Uranüs ve Neptün enerjilerinden dolayı. Mantıklı Merkür ama bazen duygularıda dinlemek lazım. 

 14 Aralık 2020’de saat 23.30’da  ♐️ Yay burcunda bu defa Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Bu senenin son tutulması olacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Sorunlar yaşarken  birde tutulma enerjisi almış olacaksınız. İlişkiler kolay olmayacak. Aile ve iş hayatınız bir dönüşüm yaşayacak. Hukuki konularda ve Seyahat konularında dikkatli olun. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Aile içinde büyük sorunlar söz konusu olsada Venüs iyileştirici olacaktır. Sakinlik ve sevgiyle sorunları harmanlayın. 

Meditasyon rahatlatıcı olabilir. Tutulmalarda sağlık konusuna önem verilmelidir. İnsanın canı bir şey yapmak istemez genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli.

Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemen gerekecek. 10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn ♒️ Kova burcuna geçecek. Günlük hayatınız, sağlığınız konularında bir gözden geçirme yaşayacaksınız. 

Uranüs karelerken işle alakalı işlerde iletişimsel, yönetimsel sorunlar çıkabilir. Yanınızda çalışan insanlarla sıkıntılar bundan sonra muhtemeldir. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Görevinize bağlı, ilkelerine bağlı şekilde ilerleyeceksiniz ama başkalarının fikirlerine de dikkat edin. 

Biri cimri biri bonkördür ve bunu siz belirlersiniz.

Şu bir gerçek ki iş konularında 2.5 yıl Sabrınız sınanacaktır.  

21 Aralık 2020 🌓 Kış Gündönümü Güneş ♑️ Oğlak burcunda. 

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Ve tüm iklimimiz değişir. Hayat yeniden şekillenir. 

Size de uyan muhafazakar davranışlar sergilenecek. Amacını belirleyeceksin. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da ♋️Yengeç burcunda Dolunay yaşayacaksınız. 11. ev bir kedi al, iletişimsel ol, akrabalarınızla daha çok iletişim kurmalısınız. Aileniz için herşeyi yapın. Toplumsal grublarınla ve ailenle Mars karesiyle bu Dolunayda çatışmada söz konusu olabiliriz 

Sık sık davetler alabilirsiniz ama siz evinizde takılmak istersiniz. Çevreniz sizden yardım isteyebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

1 Aralık 2020’de Merkür 3. evinizi ziyaret edecek. 

Merkür’ün düştüğü burç olsada onun doğal evi, iletişimselliğinizi destekleyecek. Yay enerjisiyle özgürlüğünüzü seveceksiniz, herşeyi abartabilirsiniz, kendi isteklerinizi ön plana alacaksınız. Bu zamanda ve önümüzdeki Sahipkıran enerjiler altında daha gerçekçi ve realist olmalısınız.

14 Aralık 2020 saat 22.30’da 3. evinizde Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. 

Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Bu zorlu hastalık süreçlerinde tutulma enerjisiyle sağlık bozulabilir özellikle kas-iskelet sistemi hastalıkları ve eklem hastalıkları için temkinli olun. 6. evinizde salgın getiren Neptün var. Zehirlenmelere de çok dikkat edin. Kendinizi çok yorgunda hissedebilirsiniz panik yapmayın. 

Ev ortamının isteksizliğini aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem.

Bu tutulma bu zor senenin son tutulması ve Yay çok kararlı bir burç değil. Ateş başlatan ama burda belirsizlik hakim olacaktır. Bu belirsizlik kargaşa ve çatışma yaratabilir. İnançlar ve değerler konusunda krize neden olabilir. Hayata bakış açımızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerinizi bu enerji altında yeniden belirlemeniz gerekecek. 

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’de Yay burcuna geçecek. Arabulucu ve hakem olacağınız iletişimsel bir geçiş olacak. 

Bu süreçte eğitimlere başlayabilirsiniz. 

İlahi özünüzü ön plana alıp daha hayırsever bir süreç yaşayabilirsiniz. 

Mars karşıt burcunuzda olduğunu unutmayınız.

Bu ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı bozucu bir etki. 

Şironunda yanında oluşu herşeyi analiz edin tartın, ölçün-biçin güdüsel olmayın..

Kendinizi yaranızdan şifalayın. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. 5. ev konularında yeni oluşumlar söz konusu olacak. Yaratıcılığınız sınır görecek olsada daha saygın hale gelecektir. Daha yaşlı insanlar hayatınızda daha aktif olabilir bu süreçte. Daha insancıl olacağınız bir transit olacak. Daha alışık olmadığınız hareketler şimdi daha normal gelecek. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. İyi şansı temsil edecek. Sanatsal girişimler yapmak istiyorsanız tam zamanı. Daha insancıl olacağınız bir transit olacak. Jüpiter her şeyi abartır alışık olmadığınız hareketler şimdi daha normal olabilir.

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda olacak. Duyguyla mantığın çekişmesi zamanları. 

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç olacak. Aile içi huzursuzluklar yaşamanız olası. Ruhsal ve fiziksel olarak inşa olacaksınız. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. Buradı sizin 10. eviniz. 

Dikkatli ve hırslı hissederek projelerinizi sonlandıracağınız zamanlar. Hırsınızın da kurbanı olmayın. Kendinizi göz önüne koymak ve başarmak için yeni yollar bulmanız da mümkün. Patronunuz çabanızı takdir edecektir. Meslek ve iş değiştirenleri olacaktır bu enerjiler altında. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

1 Aralık 2020’de Merkür burç değiştirecek.

Sizin 2. eviniz olan Yay burcuna geçiş yapacak. Merkür burda iş odaklı bir seyir izleyecek. 6. evdeki Mars 10. ev MC noktasına ve 2. ev para noktasına üçgen açıda bulunuyor. İş de daha çok çalışın ve yeni fikirlerinizi Mars gücüyle sunun. 

Fırsatlardan maksimum faydalanın. Mali durumunuzu iyileştirme şansınız olacak. Mars çatışma demek çatışırsanız öngörülemez şekilde zararda görebilirsiniz. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da 2. evinizde Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’de Yay burcuna geçecek. Venüs ve Akrep finansla, parayla ilgili şeyleri konu alır. Bu Hayata bakışımızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemen gerekecek. 

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Burası sizin 4. eviniz. Bu geçiş aile içi ciddi etkiler yaratabilir. Bu ilişkinizi sınayıp sizi güçlendirebilir de. Birbirimize önem verin, anlamaya çalışın. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Mars’tan da olumlu enerjiler alarak geliyor. İstediğin kendinle ilgili tüm devrimleri yapabileceğin zamanlar. Değerlendirmek isteyenlere bilgi olsun. 

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. 3. ev konuları, yakın çevre, kardeşlerle ilişkiler sizin hayatınızın gelecek seyrini belirliyor.,

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür’ün doğal evi burası. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç. İletişiminizi çok güçlendirecek. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. Burası sizin 9. eviniz olacak. 

Bilgeliğin evi, güvendiğiniz birinden tavsiye alın ve bu Dolunayı çalıştırmış olun. Jüpiter’in evi etik, ahlaki, dürüst ve vicdanlı olun. Kibre kapılmayın 

Dolunayda sağlığınıza özen gösterin özellikle alkolden ve yağlı, tuzlu, baharatlı yiyeceklerden kaçının. Zamanında yatın, temiz havada yürüyüşe çıkın ve düzenli egzersiz yapın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

1 Aralık 2020’de Merkür burcunuzu ziyaret edecek. Karşıt burcunuzu yöneten Merkür burada çok rahat bir pozisyonda olmayacak. Güneşin burcunuzu aydınlatması Merkür’ün gelmesi ve 19 Aralık’ta yöneticiniz Jüpiterin 1 yıllığına Kova burcuna geçip size destekte olması önemli. Havanız değişecek sevgili Yay’lar. 

Bu destekler altında yeni kararlar alabilirsiniz. 

Kendinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir bunu önemseyin. Yorgunluk ve isteksizlik halini aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Kendindeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem. Bir aydınlanma söz konusu olabilir bilinç durumuna göre. Denge ve sakinlik, affediş bizim yolumuzu açar. 

Tutulma kargaşa ve çatışma yaratabilir. İnançlar ve değerler konusunda krize neden olabilir. Hayata bakışımızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemen gerekecek. 10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Çok çeşitli olasılıklara kapı açan eşsiz deneyimler sunacaktır. Farklı din, ırk, dillere ve felsefeye olan ilginiz bu süreçte artar. Yeni eğitimler alabilirsiniz. Bütün bu gezegen toplaşması stratejiyi geçip eylem yapmaya itecektir. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn 3. ev Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Hırslandırabilir ama yakın çevrenize karşı bencil olmamalısınız. Ciddi sohbetler olurken , hızlı ve içi boş iletişimler azalacaktır. Yeni bir aşama bu çoğu Yay’lar için. 

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü sizin 2. evinizde. Güneş Oğlak burcunda. Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden, bilimsel kafada geçen bir süreç. Mücadele edeceksiniz çünkü Mars’tan kare alıyorsunuz. İş kafasındasınız akışa ayak uydurun. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ 3. ev Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Modern insanın hiç sevmediği modası geçmiş olgular. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! 

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. 8. evinizde olacak bu Dolunay’la krizler, miras konularınız, sigorta, krediler gibi sert konuları kapsayan etkiler altında kalacaksınız. Kendimizden emin devam edin her şekilde sürprizli bir Dolunay olacak. Çıkacak problemlere dönüşüm enerjisini kullanarak yaklaşın.. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır bu da yeni fırsatlar demek. Rutinlerinizi değiştirin, mali durumlara dikkat kesilin.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim… 🔺🎶🎈🎁🆖

♑️Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

1 Aralık 2020’de Merkür burç değiştirecek. Sizin 12. evinizde Yay burcundan geçecek. Sezgi gücünüz artarken, rüyalar, şuuraltı Güneş’in varlığıyla sanat yönümüz ön planda. Bu evden kişiliğimiz baskı altında burda gezegenler yok olur. Kararlılık için gücünüzü toplayın. Gizli düşmanlarınız güçlenebilir.

14 Aralık’ta saat 22.30’da 12.ev Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir bunu önemseyin. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır.

Bir aydınlanma söz konusu olabilir bilinç durumuna göre. Denge.ve sakinlik, affediş bizim yolumuzu açar. 

Hayata bakışınızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemeniz gerekecek. Doğru başlangıçlar için iyi bir zaman değil. 

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Karmadan gelebilecek sevgililer olabilir. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de yönetici gezegeniniz Kova transitine başlıyor. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Para hattında Satürn’ü ve Jüpiter’i ağırlayacaksınız. Plansız harcamalardan uzak durmanız gereken bir 2.5 yıl önünüzde. Daha kontrollü bir süreç yaşanacak. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Oğlaklar istediğinizi elde etmek için gerçek bir şans geliyor. Bu yön Oğlakların cömertlik yönü. Cömertlikle tanışma vakti geldi Oğlakların. 

Gelirde artış beklenen bir gerçek. 

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. 🎈🎂🌸🎉🎈🎊🎈

Oğlak burçlarının Doğum günlerini en içten dileklerimle kutlarım. Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu yaşlara.

Aynı gün saat  02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Kişisel gelişim, özel konular, sosyal çevre, kendinle ilgilenme zamanı. Mars karesini unutmayalım. Aile eviniz, ailenizle ilişkilerinizi zorluyor.  

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Günümüz hız dünyasında aklımıza bile gelmeyen kavram. Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Modern insanın hiç sevmediği modası geçmiş olgular. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. 7. ev ortaklarımız ve eşimizi temsil eden bir ev. Oğlak Burcu’nun yiğenlerini, kuzenlerini temsil ediyor. Dolunay sert bir tamamlanma enerjisi. Anlamaya, dinlemeye çalışın hareket etmeden önce. Bir çok şey sizin kararlarınıza bağlı olacak. Mars’ın karesine muhatapsınız. 

Kronik hastalıkları olanlar, bel bölgesi ve sırtın alt bölgesini bu ay takip etsinler. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

1 Aralık 2020’de Merkür burç değiştirecek.

Yay Merkür’ün düştüğü bir burç geldiği yer 11. ev konuları. Burası umutlar evi, Kova burçlarına fırsatlar sunabilir. Yeteneklerinizi  ve bu evin konularından olan organizasyon becerilerinizi

gösterebilirsiniz. Girişimleriniz Mars yardımıyla takdir edilecektir. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. Ülkemizden görülmeyecek. Etkisi 3/5 gün önce ve sonra hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir, önemseyin. Canımız bir şey yapmak istemez genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. 

15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Her zaman yazıyoruz zihnimizden geçen düşünceler önemli. Sakinleşin paniğe fırsat doğmayacak. Tutulmalar herkes için farklı enerjiler taşır. Kendindeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem. Denge.ve sakinlik, affediş bizim yolumuzu açar. Bu tutulma bu zor senenin son tutulması. Tutulma ve iyicil Venüs ile değerlerimiz konusunda hayata bakışımızı yeniden düşünme zamanı. Önceliklerini bu enerji altında yeniden belirlemen gerekecek. 

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn burcunuzdaki ve yeni çağın ilk adımını atacak. Herkes için çok önemli bir geçiş olsada sizin için çok önemli. Satürn’e en iyi yönlerinizi gösterme vakti. Yöneticiniz Uranüs Satürn ziyaretinde savaş modunda olacak. Bu kareyi zihinsel ve yaşamsal farkındalıklarla yönetebilirsiniz. Her şeyi doğru yaparsanız, takdir ve saygı en sonunda da olsa bu 2.5 sonra da olabilir. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Büyük fırsatları sizlere sunmaya. Jüpiter Kova’da sert çalışmaz. 

Ama Neptün 2. evinizde ve tutulmadan kare alacak. Hiçbir şekilde mali durumunuzu riske atmayın. Fırsatlar olacak kaçıyor diye düşünüp analiz yapmadan acele iş yapmayın. 

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda. 

Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçecek. Burası sizin 12. eviniz havanın tamamen değişme zamanı. Kışın başlangıcı. Sabır ve sebat zamanı. Burada gezegenler etkilerini gösteremezler. Yaptıklarınızı ortaya koymak için çok çalışmanız gerekecek sevgili Kovalar. Azimli ve uyumlu ve dengeli ve kararlı olun. Görsel alemden bilgi alacaksınız. Rüyalarınıza, eş zamanlılıklara dikkat edin. Mesajları yakalamaya çalışın. Kollektif sizinle konuşacak. Satürn ve Jüpiter kavuşumu 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Modern insanın hiç sevmediği modası geçmiş olgular. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Jüpiter gökyüzünün en iyicili tabiki onunda tehlikeleri var ayrı. Jüpiter iyimserlik ve neşedir. Bol şanstır. Ama içinde olduğunuz durumu büyütür. Dikkatli olmalısınız.  

30 Aralık 2020 saat 06.00’da Yengeç burcunda Dolunay olacak. Burası sizin sağlık alanınız. Sağlığınız riske edecek hiç birşey yapmayın.

Bu Dolunay iş hayatınıza destekte olacak. İlerlemek için güçlü bir zaman. Fırsatlar oluşursa değerlendirin. Yeni bir iş başvurusu yapmak için Özgeçmiş gönderebilirsin. Uranüs’ten de destekli olacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi ve yeni yıla mutlulukla başlamanızı dilerim..🔺🎶🎈🎁🆖

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

1 Aralık 2020’de Merkür burç değiştirecek. 

Sizin 10. evinize Yay burcuna geçecek. Yeni kararlar zamanı. Bu evde olan konular yönetici gezegeniniz Neptün’e karede olacak. 1. evdeki Neptün 9. evden destekte. Yurtdışı çalışmaları, ziyaretleri, iş teklifleri söz konusu olabilir. 

2.evdeki Mars sizi aktif kılarken iyi bir fırsat için umut verir vaziyette ve tutulma evinize de tam destekte. Tasarlayın, yaratın. Muhtemelen gelirde bir artış ve kişisel konularda gelişim söz konusu olacaktır. 

14 Aralık 2020 saat 22.30’da Yay burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşanacak. 10. ve 11.ev etki altındayken Fırsatlar ve arzular arasında bir denge kurmalısın. 15 Aralık 2020 saat 08.00’de Venüs’te Yay burcuna geçecek. Bu ev kader yolu hazır olmadığınız şeyleri yapmayın, emin olmadan güvenerek iş yapmayın. Neptün ışığında sandığınızdan daha güçlüsünüz. Tutulma ülkemizden görülmesede etkisi  3/5 gün önce ve sonra da hissedilir. Tutulmalarda sağlık bozulabilir, önemseyin. Canımız bir şey yapmak istemez genelde. Bu isteksizliği aşıp gücünüzü bulmaya çalışın. Kendindeki değişim gayreti çok olumlu kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir dönem.

Bu tutulma bu zor senenin son tutulması. 

10 Ocaktaki Ay tutulması döngüyü tamamlayacak. 

17 Aralık 2020 saat 08.12’de Satürn Kova burcuna geçecek. Herkes için çok önemli bir geçiş olacak. Burası sizin 12. eviniz Satürn sizi etkilemeye başlayacak. Bu zor bir geçiş 2.5 yıl sonrada burcunuzda olup sizi sınırlamaya çalışacak. Vicdanlı, disiplinli, yalnızlığı kabullenici olun. Sezgi gücünüzü artıracak olan Satürn en sevdiği evde. Destek bulmaya çalışın. 

19 Aralık 2020 saat 16.00’da büyük Guru Jüpiter 1 yıllığına Kova burcuna geçecek. Burası yine 12. eviniz kendinizi gözlemleme fırsatı verirken, 

Manevi tüm uygulamalar meditasyon, sanatsal yaratıcılık, doğaya yakınlık, hayvanları sevme, psikolojik süreçleri temsil eder.

21 Aralık 2020 Kış Gündönümü Güneş Oğlak burcunda 11. evinizden gelecek. Saat 02.20’de Merkür de Oğlak burcuna geçer. Merkür için somut ve net yargıyla hareket eden bir süreç. 

Bu gezegenler ışığında hedefiniz varsa çok yaklaşabilirsiniz. Hedef oluşturabilirsiniz. Sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. 

Satürn ve Jüpiter kavuşumu 20 yıllık döngünün başlangıcı 21 Aralık 2020 de ♒️ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu gezegenler insanların, devletlerin, devlet yöneticilerinin, bir bütün olarak Dünya’nın kaderini etkileyen gezegenler. İki zaman yöneticisi, Uranüs’ün 2 Titan oğlu. Onlar özlerinde değişik kulvarlarda birer rehber. Satürn sabırla sınar, insanoğlunun hiç sevmediği bir kavram Sabır.

Satürn modern Özgür dünyada sınırlardır. Modern insanın hiç sevmediği modası geçmiş olgular. Ama insan yaşarken öğrenmeli: ondan büyük enerjiler var aşamayacağı…! Yeni bir çağın başlangıcının ilk adımı. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.