Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor..

24.12.2021
69
A+
A-

Akrep etkisiyle ruhsal olarak etkileneceğimiz maddi olarak zorlanacağımız bir yıl yaşayacağız. 

Hint astrolojisinde Demon yani şeytan diye geçen  kader düğümleri 18 ay Boğa Akrep hattında kalacaklar. Evren tarafından değişime zorlanacağımız bu yıl finansal olarak toparlanmayı, uyanmayı, fark etmeyi, adaletsizliklere karşı durmayı, Özgür olmayı, sosyal hayattaki değişimlerin zorluğunu atlatmayı umut ediyorum 

ARA REKLAM ALANI

Yeni bir değişimin eşiğindeyiz Jüpiter ve Neptün’ün bu sene baharda kavuşacak olması düzen değişimine işaret etmekte. 

En önemli zamanlar Kozmik Enerjinin açık olduğu Tutulma zamanları. 

2022 Güneş Tutulmaları

30 Nisan 2022 Boğa Burcu

25 Ekim 2022 Akrep burcu

2022 Ay Tutulmaları

16 Mayıs 2022 Akrep Burcu

08 Kasım 2022 Boğa Burcu

2022, Dünya düzeninde küresel bir değişimin en çok ekonomik krizle beraber insanların eşit olmayan şartlardan isyan etmesinin söz konusu olacağı bir yıl olmaya aday. 

Değişiklikleri ülkece ama aslında Dünya’ca yaşayacağız. Ve Covid’le başlayan zorlanma, hayatımızı yaşayışımızın değişmesi, üretimsizliğin getirdiği değişimler kaçınılmaz sonuçlar barındırıyor. Arkamıza yaslanamayız, servetimize güvenemeyiz. Akrep öğretmendir.

Bilgiyi sentezleme zamanı. Sistemdeki hataları fark etmeliyiz Akrep bunu ister. Gezegenler bir çok konuyu modifiye edeceklerdir. Değişiklikler hayatımızın bir çok yönünü etkileyecek. 

Gelelim en kısaca yılı burçlar üzerinden değerlendirirsek, 

Koç için 2022

Koçlar, ateşin kuzuları 🐏 bu istikrarsız zamanlarda harika hissetmeye çalışın. Bilgeleşeceksiniz. Koç’un karakter özelliklerinin bunda önemli bir rolü var: kendine güven, korkusuzluk, özveri, değişikliklere hızlı tepki verme, çabuk öğrenme gibi özellikler. 

Durum dramatik bir şekilde değişse de Koç’lar engellerin üstesinden gelirler ve kendilerinden şüphe etmezler bunlar her zaman onlara yardımcı olan özellikleridir.

Her zaman trafikte dikkatli olun, sporunuza dikkat edin ama tehlikelerden kaçının.

Vücutlarını sert önlemler almadan dönüştürmek, Koç’un sağlığını olumlu yönde etkileyecektir.

Finansal olarak sıfırdan başlamak değilde kendi kişisel gelişiminiz için para harcamanız gerekebilir. Topluluklarda dikkatli olun. Yalnızlığı tercih etmeye ve maneviyata, simyaya, ezoterik bilgilere yöneltebilirsiniz. 

Ayrıca reklam yapmak, işinizi büyütmek için yardım almak ve bu değişim içinde istikrar sağlamak size iyi gelecektir. 

Boğa için 2022

Bu yılda Uranüs’ü ağırlayan Toprak elementli Boğa 🐂 burçları, olağan yaşam tarzlarını değiştirme ihtiyacını hissedecekler. Uranüs’ün çağrılarına kulak veren Boğa temsilcileri muhafazakarlıkları ve sabitliklikleri ayrıca istikrar istemeleri gibi kişilik özellikleri üzerinde çalışmak zorunda kalacaklar.

Geçmiş tecrübeler çok işe yaramayacak 2022 sizi birçok şeye karşı tutumunuzu değiştirmeye zorlayacak sevgili Boğa’lar. Uygulamalar alışılmışın dışında yeni trendlerle olacak.

Uranüs tepenizdeyken travmatik ve ekstrem herseyden uzak durun. 

Mali durumunuzda değişkenlikler gösterecek.

Değişme isteğinde olanlara daha anlayışlı enerjiler gelebilir. Parayı harcadıkları alanları değiştirmeliler bu finansal alışkanlıkların terk edilmesi demek. İşinize yatırım yapabilirsiniz. Hobilerinizi paraya çevirebilirsiniz. Kendinize inanın konfor alanınızdan çıkın bu değişim emeğinin sonuçlarını almak uzun sürmeyecektir. Başarının anahtarı, geçmişi geride bırakma kararlılığı ve istekliliğindedir. 

İkizler için 2022

2022’de insanlık küresel bir değişim dönemi yaşayıp zorlanırken hava elementli İkizler burcu, yeni şeylere hızla uyum sağlama yetenekleri sayesinde böyle zamanlarda daha rahat hissedebilirler. Ama yinede yılın başında bir takım zorluklar da olabilir. Gökyüzünün görünmeyen ama kaderi etkileyen Ay Düğümlerini 18 aydır ağırlayan İkizler ve Yay’lar bayağı badire atlattılar. 

2022 de ki değişim de öğrenme, merak, yeni trendlere ilgi gibi karakter özellikleri olan, her zaman bilgi sahibi olmanın peşindeki İkizler burcunu rüzgara karşı tutar. 

Rüzgarda yöneticileri Merkür’den ve bir çok alandandır. 

Bilgi teknolojisinin gelişme dönemini ifade eden Kova Çağı ( Plüton’un Kova burcuna gelişiyle hızlanacak) hava burcunun temsilcileri için önemli bir dönem olacaktır. İkizler Mayıs ayında zamanlarının geldiğini hissedecekler. Doğum ayınızla birlikte şansınız dönecek. Bu dönemde mali durumunuz iyileşecek. Ama siz yıl boyunca hayallere kapılıp maceralara, altı boş işlere kapılırsanız şanssızlığa düşersiniz. Düşünerek hareket etmeyi öğrenmiş olmanız gerekir bu 18 ayda. Finansal kaynaklarla ilgili her eylemi düşünmek önemlidir.

Şüpheli insanlardan uzak durun Neptün kareniz var aldatılma, dolandırıcılık ve hızlı kararlarla hata yapma olasılığınız var. Riskli faaliyetlere katılmayan İkizler ise Mayıs-Kasım döneminde mali durumlarını iyileştirme fırsatına sahip olacaklar.

Trafik İkizler borcudur yollarda hız sınırlarına uymanız önemli ayrıca elle yapılan işlerde delici ve kesici tüm nesnelerle uğraşırken dikkatli olmalısınız. İkizler akciğerleri temsil eder Ocak, Nisan ve Eylül-Aralık aylarında solunum yolu enfeksiyonlarından kaçının. 

Genel olarak İkizler burcunun temsilcileri kendinize karşı dürüst olun 18 yıl sonra tekrar aynı zorluklarla karşılaşacaksınız. Kendinize sorular sormaya başlayın.. başta da bu gerekli mi sorusunu.!

Yengeç için 2022

Yengeç’ler 🦀içinde rahat bir dönem olacak. Jüpiter’in Balık burcuna gelişi Yengeç’leri rahat ve şanslı bir döneme sokacak. Sağlık iyi ama risk olmadığı anlamına gelmesin. Yengeç şemsiyesiz  yağmurda yürüse ve ıslansa hasta olur. Tüm burçlar gibi spor yaralanmalarına dikkat etmeleri gerekir. Çevrenizdeki olaylara, olup bitenlere dikkat edin. Finansal olarakta daha istikrarlı bir dönem bekleyebilirsiniz. Gezegenlerden aldıkları enerjilerle Yengeç’ler tüm yıl boyunca oldukça uyumlu hissedecekler. Hareket isteyen Yengeç’ler evlerinden çıkıp işyeri açma deneyimi 

yaşayabilirler. Yeni yapılanma zamanı sert enerjiler almıyorken denenebilir. Başkalarının saygısını, övgüsünü, takdirini istediğinizden bu sene bunu daha kolay yapabilirsiniz. 

Aslan için 2022

2022’de dünya değişmeye devam edecek. Sabit 

Aslan burçları birkaç yıldır zorlukların etkisini yaşıyorlar. Hedeflerine ulaşmak için yeni gelişim yolları bulmaları gerekiyor. Aslanlar, istikrarın ve aynı zamanda sabitliğin uzmanıdır, bu nedenle de içsel olarak değişime direnebilirler. Ancak bu karakter özelliğinin üstesinden gelmeyi başarırlarsa çok şey de başaracaklar. Aslanları

gökyüzü etkileri alışık olduklarından daha fazla çalışmaya zorluyor. Şimdi standart olmayan stratejileri denemeniz potansiyelinizi açığa çıkartmanızı sağlayacak. Yeni yaklaşımlar deneyin işiniz kuvvetlenecektir. Yeni teknolojileri işinize mutlaka adapte edin. Sporda, trafikte, kavga ve çatışmalarda dikkatli olun. Kesiklere ve yanıklara da dikkat edin. İş için  yeni girişimler büyüme fırsatı verecektir. Dengeli ve uyumlu davranarak gezegen etkilerini yönetin ve destek alın. 

Kendi sabitliğinizi akıl yönünde organize edin. Mayıs’tan sonra yeni yaklaşımlar bulun, işinizi büyütmenin yoluna bakın, yeni pazarlara girmeye cesaret edin. Bakının, bekleyin, hazırlanın. 

Sürprizli zamanlar, istikrarsız olaylar da oluşabilir büyük fırsatlarda. 

Başak için 2022

Başaklar, 2022’de hayatlarını yeniden gözden geçirmeye teşvik ediliyor algıları artacak ve her zamankinden farklı biraz daha duygusal olacaklar. Sağlam bir toprak Burcu olan Başak bilimsel düşünmesiyle bilinir, istikrarı sever ve her zaman net bir eylem planı oluşturur. 2022 zorlayıcı geliyor çünkü başkalaştırıyor Başak’lar da yeni gerçekliğe uyum sağlamak zorunda kalacaklar. Değişikliğe açık olun. Yeni yıla girişi olumlu hissedemesenizde seçenekler yaratırsanız hayatındaki değişiklikler olumlu olacak, durumun belirli avantajlarını süreç içinde kendiniz için bulacaksınız. Artık yeni teknolojileri hayatınız sokmalısınız. Bu hastalık döneminde Solunum yolu enfeksiyonlarından korunmak önemlidir. Bu yıl bütçenizi aşmamalısınız. Kontrolü bırakmayın, parayı iş yatırımlarına harcayın. Sonuçları gözeterek adımlar atın. Başak gerçekçiliğini uygulayın. Dürtülerinize uymayın, dürtüler içgüdüden yani 

alışageldiklerinizden oluşur. 

Terazi için 2022

Neptün ve Jüpiter kariyer vaad ediyor sevgili Terazi’ler. Çalışın, sorumlu olun, çabalayın, kazanın. Finansal riskinizi iyi hesaplayın. Her işinizde her zaman şansınıza çok güvenmeyin. Giderler yani masraflar tarafı faal olacaktır. 

Bol sorun çözebilirsiniz bu yıl. İş bağlantılarını daha kolay kurabilirsiniz. Bu çabalarınızın sonucunu göreceksiniz. Samimi, sakin ve uyumlu olun. 

Ev içinde tartışmalar bir süre için kaçınılmaz olabilir. Uzlaşmayı başarmalısınız. İçsel çatışmanızada iyi gelecektir.  Sağlık konularınızda sizin için önemli olacak. 

Evcil hayvanlarınız da varsa dikkat edin. 

Hayata, alışkanlıklara ve tutumlarınıza bakış açınızı yeniden gözden geçirin. Bu yıl çaba sarf edeceksiniz. 

Akrep için 2022

Uranüs süprizli Jüpiter destekli hedefler ve planlar için çalışılacak bir yıl. Düğümlerinde gelmesiyle seçimler ve kararlar tabiki hayatın içinde verilecek ve bunlar önemli olacak. Sezginiz olağanüstü buna güvenin. İmkanlarınız ve olanaklarınız dahilinde adımlar atınca sorunların azalması sizi de mutlu edecek. Çabalarınızın karşılığı gelecektir. Aileyi temsil eden evde ki zorlayıcı etkiler yadsınamaz Akrepler aile ilişkilerinde huzur ve uyumu sağlamaya çalışmalıdır… Kurmuş olduğunuz düzenlere değer vererek ilerleyin. 18 ay boyunca temkinli, sakinliği koruyarak herşeye hesapsızca atlamadan, endişelerinizi giderme yoluna giderek,  hayatınızı planlayarak ilerlemeniz size iyi gelecektir. 

Yay için 2022

18 ay boyunca Ay Düğümlerini ağırladıktan sonra zor bir senenin sevinilecek anlarına şahit olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmanız çabalarınız eşliğinde daha kolay olacak. Şans çabaya bağlıdır. İradenizi toplayın, yönünüzü çizin ve harekete geçin. Yılın genelinde çalışırken dinlenmeyi de önemseyin. Salgınlara dikkat edin. 

Sıkıntıya da bir Yay olarak çok gelemezsiniz. Boşta kalamazsınız yoksa ruhunuz acı çeker. İyi planlama yapın. Herşey bu sene size bağlı tek bir strateji doğru olmayabilir. 

Oğlak için 2022

Oğlak burçları 2022’de geçen zamanın zorlukları içinde değişime devam edecekler. Muhafazakar tutumlarınız yumuşayacak yada terk edecek ve yeni bakış açıları ve davranışlar edineceksiniz. Bu hayatınıza memnuniyetsizlik olarak yansıyabilir. Bildiğiniz ve aşina olduğunuz kazançları, uğraşları da değiştirme zamanı. Tüm yaşanan zorlukları yeni yıla doğru atlatacaksınız. Oğlaklar hırslıdır ve hedef belirler yine hedef belirleyebilirsiniz. Başka bir dil veya taşınma söz konusu olabilir. Oğlaklar her zaman ve her dönem iş ve aile arasında bir denge kurmak zorundadırlar. Kış aylarında halsizlik olabilir.

Hastalıkta sağlıkta esnek ol. Sert olan hep kırılır, yumuşak olanı kıramazsın.. 

Kova için 2022

Yıla Jüpiter’i Balık burcuna uğurlayıp burcunuzda  yöneticiniz Satürn”ü ağırlamaya devam ederek başlıyorsunuz. Engellenme hissi duyacaksınız. Satürn umutsuzluk ve depresyon yaşatır. Moralinizi koruyun. Yaz aylarında daha iyi  hissedeceksiniz. Sizler standart dışı, özgürlükçü ve olağandışı herşeyi sevenlersiniz. Satürn’de bir devrimdir zaten. Eylemlerinizi seçmede hissedeceğiniz engellere hazır olun. Yaz aylarında ilişkileri ve işleri daha iyi hale getirebilirsiniz. Travmatik bir kış ve bu sağlık konuları içinde geçerli. Kendinize dikkat edin. 

Bu yıl hiç açılmayın ve gelir kaynaklarınızı korumaya çalışın. Ona göre hareket edin. Zorlukların üstesinden geldikçe yükseldiğinizi hissedeceksiniz. Ama kuyruk gibi konuları peşinizde dolandırmayın. Bu yıl hiç hayallere kapılmayın oldukça rasyonel olun. Finanstada, iştede, ilişkilerde de hallederizci olmamalısınız. Risk olmadan işinize odaklanın. Bu zorluklarda tükenmemek için zihnimizi mutlaka ve bedeninizi de dinlendirin. Bu yıllar artık kendinizle olma yılları arkadaş canlısı Kovalar için zorlayıcı etkiler. 

Вalık için 2022

Balık Burcu yöneticiniz olan Jüpiter’i yani gökyüzünün en iyicil gezegenini ağırlayacak. Yaşamınızın, hayatınızın yenilenmesi söz konusu. İki yöneticinizde burcunuzda kadersel hediyeler gelebilir. Hayatlarınızı iyileştirme yılı 12 yılda bir gelen şans bu. Faaliyet alanlarınızı genişletebilirsiniz. Sizde şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Bulaşıcı hastalıklara dikkat edin yöneticiniz Neptün’de burcunuzda. Kendinizi iyi hissetmezseniz doktora gidin ve zamanında tedavi olun. Gelir artırıcı fırsatlar karşınıza çıkacak bunları yakınlarınızdan yardım alarak ve sezginize güvenerek hayatınıza çekebilirsiniz. . Sizin gücünüz içsel ve bu sezgi. Kararlarınızda etkin olacak. 

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarım için

https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.