Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

Ekim Ayı Burç Yorumları…

30.09.2021
394
A+
A-

Ayı Burçlara Neler Getiriyor?

Önemli Günler hangileri..

ARA REKLAM ALANI

Konum değiştiren gezegenler bizi nasıl etkileyecek!

Hepimiz bu ay ilişkilerde, kişisel yaşamımızda ve işimizde sorunlarla karşı karşıya geleceğiz. 

Bu ay ve esas bunddn sonraki aylar zorlayıcı olacak. Mali kayıplar, zamlar, vergiler, kişisel yaşam standardında düşüşler söz konusu olacak. Genelimiz için en azından böyle olacak. 

06.10.2021 saat 14.04’te Terazi burcunda YeniAy doğacak. Terazi toplumsal etki yada biz enerjisini yayar. Bu yeniayda başkalarının beğenmelerine bağımlı olup ayrıca dengesizlik geliştirebiliriz, şüpheci olabiliriz, Terazi özelliği olan yüzeyselliğe de kayabiliriz. Başkalarının değerlendirmelerine karşı çok уüksek duуarlılık sizinde yaptığınız şeyden memnun olup olmamanızı belirler yada savunmaya alıp insanları susturmayı seçersiniz. 

Aynı gün yani 06.10’da Plüton saat 21.30 da retrodan çıkıp ileri hareketine başlıyor olacak. 

07.10.2021 Venüs zararlı çalıştığı Akrep burcundan çıkıp neşeli, iyimser Yay burcuna şans getiriyor olacak. 

11.10.2021 tarihinde ise Karmanın Lordu, zamanın efendisi, baş öğreten Satürn Kova burcunda retrodan çıkıp ileri hareketine başlayacak.  

 Bu retrodan çıkan gezegenler yaşam şeklimizi değiştiriyor olacak. Bizi islah etmeye çalıştılar, farkındalığımızı artırdılar. Şimdi güçler yeniden dağıtılacak. Herşey bizim gelişmemiz için. 

18.10.2021’de önemli bir tarih gölgeli günleri birkaç gün sürsede iletişimin efendisi Merkür Terazi burcundaki retrosunu bitiriyor. 

Yine aynı gün yani 18.10’da refahın gezegeni Jüpiter Kova burcunda ileri harekete geçiyor olacak. Tüm bu çözülmeler bu ileri harekete geçişler küresel değişimleri, çok önemli askeri çatışmaları da  getirebilir, ekonomide önemli riskler doğabilir, sosyal yapıda değişiklikler beklenebilir. Kendini geliştirenler ise çok sıkıntıya düşmez. 

Tüm Retro finallerinden sonra Dolunay zamanı gelecek. 20.10.2021 saat 17.57’de Koç burcunda gerçekleşecek. Cesur ve kararlı bir ruh halinde olacağız. Dolunayda kişilerin duygusal, zihinsel ve fiziksel durumu tamamen ortaya çıkar. 

Koç günlerinde duyguları kontrol etmek zordur ve insanlar daha aktif, sinirli ve bencil hale gelir. Diğer insanlarla iletişim kurarken Dolunay zamanı daha dikkatli olunmalı. Koç, Başımız ve organları en başta olarak dişler, dil, çizgili kaslar, penis, safra kesesi, atardamarlar, kan. …Bu organlar şimdi en hassas ve dikkat edilmesi gereken organlar.

24 Ekim Güneş Akrep ♏️ burcuna geçecek. 

Tüm Akrep ♏️ Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun. Tüm dilekleriniz kabul olsun. Kuşkucu ve inatçı olmayacağınız bir yıl olsun, cin fikirli Akrep’ler herşeyin cevabını bulamazsınız. 

Konforlu bir yaş diliyorum!

30.10.2021 Mars kendi de yöneticisi olduğu Akrep burcuna geçecek ve finansal, bütçesel, ekonomiksel tüm konuları Kasım ayına bırakıyor. 

Kasım zorlu geliyor şimdiden söyleyeyim hemde oldukça zorlu..

Mars Akrep derin araştırmalar zamanı, istihbarat önem kazanacaktır. Türkiye Cumhuriyetinin Güneşiyle kavuşacak çok güçlü bir enerji olacak. Mars etkisiyle cesaretimiz artacak.  Hesap yapmalıyız ve olumlu kullanmalıyız. Spor ve sanatta hatta tıp alanında gelişmeler de bu zorluklar arasında beklenebilir. Maalesefki çocuklarımıza bu dönem çok kontrol altında tutmalıyız. Kötü niyetli kişiler çocuklara musallat olabilir. Mikrobik etkiler yani hastalık çok artabilir. Kısacası zorlayıcı etkiler altında olacağız. 

Büyük gerginlikler içinde kalacağız, endişelerimiz Kasım ayında çok artacak şimdilik bu kadar yazayım.

En zorlananlar Boğa, Akrep, Balık burçları olacak. İyi hissedecek olanlar tabiki herkesin kişisel haritasına göre değişsede genel olarak Aslan, Kova, Yay burçları. Radikal değişim yapma potansiyeli olan burçlar Boğa, Yengeç, Başak ve Yay burçları. Haksızca para kazanmaya çalışmamalı çünkü refahınız tümden bozulabilir. 

Yeni teklifler alabilirsiniz. 

♈Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç’lar, 6 Ekim’de 14.04’de karşıt burcunuz Terazi’de YeniAy doğacak. 1/7 aksındaki YeniAy direk ortaklık ve ilişkilerinizi etkileyecek. Uyum sağlamak için kendi arzularınızı ve ihtiyaçlarınızı hatta varsa bencilliklerinizi arka plana atmanız gerekiyor. Eşinizle tam bir anlayışa ulaşma gayretiniz ve uyumlanmanız gerekir. Güneş natal Güneşinize karşıt durduğundan egosal çatışmalar, otoriteyle uyumsuzluk, kibir, gurur hatta kişilikte bozulma bile söz konusu olabilir. Sağlığınız etkilenebilir, hastalıklar çıkabilir. Moral aniden düşüp sıkıntı yaratıp aniden de düzelebilir.

Mars ve Merkür’de karşıt burcunuzda sakince yapın herşeyi Merkür Rx’da saldırgan olmayın. Mars’ın olumsuz yönleri, düşman gördüklerinizle çatışmalara ve ortaklarınızla karmaşık zor ilişkilere yol açabilir. Ev içinde ciddi çatışma durumları ortaya çıkabilir. Ve bunun sonucunda boşanma süreçleri başlayabilir. Negatif enerjinin sizi ele geçirmesine, sizi saldırganlığa ve hatta fiziksel şiddete itmesine izin vermeyin.

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek. 

9. ev konularınız ön plana çıkacak. Venüs sizi Yay burcundan destekleyecek. Bozulan ilişkiler onarılabilir, işleri düzene sokabilirsiniz, kültür ağırlıklı bir Venüs çevrenizi değiştirebilir. Yolculuğa çıkabilirsiniz. Jüpiter desteğide alıyor olacaksınız beklenmedik para da alabilirsiniz. 

20 Ekim’de saat 17.57’de burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Yine sağlık evi olan 1. eve dikkat çekmek isterim. Sağlığınız için kontrolden geçmeyi düşünebilirsiniz, estetik dahi yaptırmak istersiniz. Ama Dolunaylarda bu önerilmez. 

Kariyer evinizde duran Plüton’dan da sert bir açı alacaksınız. İş, finans konularına +5/-5 gün önceden hassas davranın. Cüzdanınız gözle görülür şekilde boşsa, borç yükünüz varsa gereksiz satın alımlardan acilen vazgeçin. 

Finansal durumları ciddiye alın. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retro çıkışları 11. evden olacak. Bu çıkış serbestlik yaratacak arkadaş çevrenizi bu süreçte değerlendirdiniz şimdi yola devam.  

Merkür’ün 7. evdeki Retrosu ayın 18’de bitecek daha kolay iletişim kuracaksınız. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♉Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa’lar, kısa bir süre Ekim ayında 7 gün kadar yöneticiniz hala karşınızda olacak ve siz de Uranüs’ü ağırlıyorsunuz. Değişimler geliyor gökyüzünden en başta hayata bakış açınız, algınız, beklentileriniz değişiyor. Satürn ve Mars’tan sert enerjiler alıyorsunuz. Bu süreçte kişisel ilişkilerde hem de profesyonel faaliyetlerde çok şey olabilir. Zorluklar insana aslında çabuk öğretir. Zihin açılır, farkediş başlar.

6 Ekim’de 14.04’de 6. evinizde bir YeniAy gerçekleşecek. Günlük hayat, yanınızda çalışanlar yada iş hayatınızda alacağınız kararlarınızın ve eylemlerinizin sonuçları, tam anlamıyla şu anda kendini gösterecektir. 

YeniAyın etkisi -5/+5 günden etkilemeye başlar. Buradaki gezegensel yoğunluk çoklu olaylar, konular getirecektir. Siz burcunuza uygun olarak öncelikle refahınızı sürdürmeye odaklanın. 

Burası aynı zamanda sağlık evidir, evcil hayvanlarınızın sağlığına da dikkat edin. Veterinere sorun olursa götürmekte tereddüt etmeyin. Evcil hayvanı olmayan Boğa’lar ise kendine bir dost alabilir. Tabiki ne olursa olsun terk etmemek sözünü kendinize vererek bunu yapmalısınız. Boğa’lar yeni iş arayışında olurlarsa kolaylıkla bulabilirler. Mars, Rx Merkür ayrıca Güneş dürtüsel hareket etmenize neden olabilirler siz uyum ve dengeden yana olun.  

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek. 

Maddi konuları içine alan zorlu bir ev. 

Aşk belki ama kesin olarak tutkunuzu alevlendirecek. Burası dönüşüm evi kendiniz üzerinde de çalışabilirsiniz. Bankalarla ilgili konular, kartlar, krediler, borçlar, sigorta konuları aktif olacak. Güçlü yanlarınızı kullanırsanız iyi şanslar size gülümseyebilir. 

20 Ekim saat 17.57’de Koç burcunda yani 12. evinizde Dolunay gerçekleşecek. Burası iç dünyanız,  burası şuuraltı, düşünmemeyi seçtiğiniz, dibe yolladıklarınızın diyarı. Dolunay etkisiyle yüzeye çıkıyor. Karmik yada bir şekilde biriken mevzular görünür hale gelecek. Kayıp gibi hissedebilirsiniz, hissettikleriniz hayal kırıklığı yaratabilir. Burası sırlar evi önemli gizlenen bir sırrı duyabilirsiniz. Dolunay yoğun bir enerji gücünüzü koruyun ve duygularınızın psikolojinizi bozmasına izin vermeyin. Evrenden rüyalar yada eşzamanlılıklarla önemli işaretler gelebilir, kaçırmayın. Maneviyat, yoga, spiritüel şeyler rahatlatabilir. Astrolojik haritanızı açtırabilirsiniz. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları iş ve kader yolunuzda olacak yeni bir yapılanma oluşturacak.

Merkür’ün 6. evdeki Retrosu ayın 18’de bitecek yeni çözümler yolda her zamankinden daha çoğunu yapın, gezegen hızlanacak.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler, yönetici gezegeniniz retroda Ekim’in 18’ne kadar da bu sürecek. İletişimsel sorunlar, başkalarıyla etkileşim zorlaşabilir. Tahammülünüz azalabilir. Retroda eski sevgililer aranır veya arar ama aynı suda iki kere yıkanılmaz. Yeni bir ilişkiye de başlamamak önerilir. Ani dürtüsel ilişkiler yaşanabilir ama unutmayın geçici bir ilişkinin, kalıcı bir ilişkiyi mahvetmesine de izin vermeyin. 

6 Ekim’de 14.04’de Terazi burcunda YeniAy doğacak. Gezegen stelyumunun yoğunluğu sizi spekülatif, kumarbaz, flörtöz yukarda yazmıştım ayrıca hobi bulma konularına itebilir. Hobinizden para da kazanabilirsiniz. Kısa bir mola ufak bir tatil de size iyi gelir. Mars’ı doğru kullananlar yaratıcılıklarını artıracaktır.. İkizler daha çok kendi duygularına, sezgilerine ve  dürtülerine güvenmelidir, çünkü birçok yeni fikirleri olacaktır. 

İkizler uzun süredir yol ayrımında kaldı artık yavaş yavaş bazı koşulların sonuna doğru yaklaşıyorlar. Yıkıldılar, dirildiler, değiştiler. 

İş hayatları tam netlik kazanamadı hep bir şekilde gol yediler. Bu yıldan sonra 9 yıl sayın sevgili İkizler Evren o yıl ilerlemenizi kontrol edecek. Tüm bu zorlukları hedef koyarak disiplin içinde yönetenler yükselişlerini sürdürüyor olacak ama disiplinli olamayanların sıkıntıları devam eder. Stratejilerinizi zaman zaman gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Mutlaka hedefiniz olsun ki o hedefe yaklaşmanızı kontrol edin. İkizler sinirlidir bunu yönetenler daha sakin çalışabilir, olaylara daha hakim olurlar. Soğukkkanlılığınızı koruyun, aklınızla ve diplomatik olarak dövüşün. Bürün karma evleriniz dolu Provokasyonlara kapılmayın. 

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek. 

Burası sizin diğer tarafınız yani sen yani biz olduğunuz alan. Evliliğe yada ayrılığa doğru giden ilişkiler olacaktır. Evlilik kararı alma olasılığınız çok güçlü havada aşk var İkizler için. 

20 Ekim tarihinde saat 17.57’de Koç burcunda yani 11. evinizde Dolunay doğacak. İkizler, arkadaşları, grupları, çevreleri konusunda tutumlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirler. Dolunay sert bir enerji sizi çevrenizle çatışmak zorunda bırakabilir. Karşı tarafın beklentilerini  karşılayamazsanda çatışma kaçınılmazdır. Denge kurup kendini ifade etmelisin. Sonuçta çevreniz değişecek. 

9. evde, Dünya görüşünde köklü değişimler oluşabilir, geçmiş tüm deneyimler yeniden ön plana gelir. 

Yöneticiniz Merkür ise 18 Ekim’de retrosunu bitirecek ve sizde zihinsel bir rahatlama yaratacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç’ler, genel olarak gerilim içindeler. Bu ayda tüm zorlayıcı karma evleriniz dolu sakin ve ihtiyatlı davranın. Koşulları iyileştirmeye zaten uzun zamandır gayret ediyorsunuz. Tüm bu gerginlikleri unutun 8. evinizde Jüpiter yardıma hazır. Aileniz, güvenlik merkeziniz hatta kökleriniz olan 4. evde 6 Ekim 14.04 de Terazi burcunda YeniAy olacak. Terazi her zaman kare enerjisiyle sizi zorlar buna dikkat edin. Daha fazla ailenizle ve sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 

Ev, semt, şehir değiştirebilirsiniz, aile ve ev konuları gündeminizde. Akrabalarınızda bu yeniaya dahil çatışmalar çıkarabilir düzeltmek için çaba, zaman ve enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. 

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek burası sağlık ve günlük hayat eviniz, şimdi hareketlenecek. Uyuşuk bir haldeyseniz bu ortadan kalkıyor. Venüs burda risk alabilirsiniz, fırsatları görebilirsiniz. Ama virüslere dikkat çekmek isterim bu ay dikkatli olun. 

20 Ekim tarihinde saat 17.57’de Koç burcunda yani iş ve kariyer evinizde Dolunay gerçekleşecek. Ailevi konular ve iş hayatınız etkilenecek. Eğer üstünde çalıştığınız projeler varsa sonuç alabilirsiniz. Dolunaylar bitiş, final, tamamlanma enerjisi taşırlar. Süregelen sorunların finali olabilir. Yeni bir bakış açısı geliştirmek zorunda kalabilirsiniz. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retro çıkışları 8. evde kaynaklar ve harcamalar evinizde gerçekleşecek.

Yeni bir yapılanma, yeni önlemler, yeni kararlar alınacaktır. Bunların ışığında yeni bakış açılarıyla hareket etmek gerekecek. 

18 Ekim’de Merkür’de 4. evde retrosunu bitiriyor olacak ve içe dönüklüğümüz son bulacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan’lar, bu ay çok fazla iletişim kuracaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz yoğun olacak. Yurtiçi, yurtdışı geziler yapabilirsiniz. Satürn karşıt burcunuzda ve yöneticiniz Güneş düştüğü evde bu yüzden düşüncelerinizi toplamanız zor olacaktır. Siz yine de kendinizi açık ve net olarak ifade edin. Sizi çok uğraştıranlarla iletişiminizi kesmeniz faydanıza olacaktır. 

6 Ekim saat 14.04 de Terazi burcunda YeniAy olacak. İletişim alanınız yeni bir ivme kazanacak hareketli ve atak olun. Şimdi tereddüt etmeden iş yapmaya gayret edin. Sınırları belirleyin, çerçeveyi çizin ve tereddüt etmeden hareket edin. Bu YeniAy iletişim ağırlıklı, ticaret ağırlıklı Merkür Rx olsada siz her zamanki gibi  açık sözlü olun ve sözlerinizi başka bir şekilde yorumlanmasını imkansız hale getirmeye çalışın. Çalışansanız yöneticilerinizle konuşmaya çalışın ilişkiler açısından bu verimliliği kullanın. 

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek burası sizin aşk ve flörtler eviniz, hobi alanınız, risk alma eviniz. Bu ev çocukların evi, çocuklarınıza daha fazla zaman ayırmaya çalışın. 7. evinizdeki Satürn duygusal krizler yaratmaya çok müsait ve Jüpiter’de her şeyi daha da zorlaştırıp büyütebilir. Bir flörte başlarken dürtüsel davranmayın sevgili Aslan burçları. 

20 Ekim tarihinde saat 17.57’de Koç burcunda yani sizin 9. evinizde Dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar güçlü enerjilerdir sonlanma enerjisi taşırlar. Önemli kararlar aldırabilir Dolunay enerjisi. Burası düşünme, seyahat alanı ama Dolunayda hiç gerek yok önceden planlanmadıysa seyahate. Planlananlar gerçekleştirilebilir. Burası düşünce sürecinizi, felsefik yanınızı vurgular. Şimdi bir takım düşünceleri değiştirmek için güçlü bir enerji var. Yeni bir takım düşünceleri hayatınıza sokabilirsiniz, fark edişiniz artabilir. Verdiğiniz kararlarda pişman olma durumunuz olabilir çünkü Merkür Rx’da. 

Şiron enerjisi Koç burcunda ilerliyor. Aldığınız kararlar, düşünceleriniz sizi yaralayabilir. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retro çıkışları ilişkiler evinde olacak yeni düzenler, yemi fark edişler yaşanacaktır. Ayın 18’de Merkür’de retrodan çıkacak 3. evde hayatın akışı hızlanacak. Kendi yönettiği evde Merkür gücünü, verdiği aklı çoğaltacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başaklar, Terazi YeniAyı ve Terazi stelyumu parayla, mülkle, üretimle alakalı konulara vurgu yapıyor. Bu ay parayla ilgili çelişkiler yaşayacaksınız. Kazanırsınız ama aynı anda harcayabilirsiniz de.

6 Ekim saat 14.04 de Terazi burcunda YeniAy gerçekleşecek. Zorlanmamak için arzuları, istekleri bu süreçte frenleyin. Satürn’ün konumundan dolayı iş arkadaşlarınızla işler yokunda gitmeyebilir. Satürn hem sağlığınızı hem de işinizi zorlaştırıyor ve etkiliyor. Bu süreçleri iyi yönetmeye gayret edin Satürn daha orda ve denetime devam ediyor. 

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek burası sizin eviniz, aileniz, kökleriniz. Şimdi aile ortamında daha duyarlı olacaksınız. Çatışmalar azalacak. 

Venüs hareketlenmek istesede Başak ev konforunda yalnızlığı seçerek kafasını dinlemeyi seçecektir.

20 Ekim tarihinde saat 17.57’de Koç burcunda yani sizin 8. evinizde Dolunay gerçekleşecek. Yine mali hat üzerindesiniz, yukarıda yazılanlara istinaden bütçenizde büyük bir delik açılabilir. 

Bu ay yollar finans hattınıza çıkıyor, finansal istikrar önceliğiniz. Ayrıca Kuzey Ay Düğümü 10. evde yol ayrımları veriyor işten aniden ayrılmak isteyebilirsiniz. Sinir sisteminiz de risk altında gergin bir halde dikkatli olmakta fayda var. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retro çıkışları sağlık evinizde olacak. Bu bir hastalıktan kurtuluşta getirebilir.

Sağlığınız herşeyden önce gelir. Kendinize dikkat etmeniz gerekir zor bir ev ayrıca evcil hayvanı olanlarda dikkatli olsun. Başak mesaneyi ve o bölgeyi temsil eder bu konularda da dikkatli olmakta fayda var. Alerjik reaksiyonlarlada uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

18 Ekim’de Merkür 2. evden retrosunu bitirecek tıkalı alanlar akışa geçecek. Kendinizi daha çok gösterebilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♎ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi burçları, sizin için Ekim özel başlayacak. Çünkü 6 Ekim saat 14.04 de Ay ve Güneş burcunuzda yeni başlangıçları simgeleyen YeniAy’ı  oluşacak. YeniAy’da Terazi stelyumu sizi hem aktifleştirecek hem gerginleştirecek. 

Aslında kuvvetli müttefikleriniz 5. evden destekte olsada 1. ev sağlık evidir, sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekir. Yada 1. ev fiziksel görünümdür tarz değişikliğine de gidebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişebilir. 

Böyle bir aktiflikte planların tamamen çökmesi de mümkündür. İlişkilerinizi çok etkileyecek bir pozisyon da bu YeniAy, uzlaşmayı hep ön planda tutun. Önemli kararlar almamaya çalışın. 

Yönetici gezegeniniz Venüs 07 Ekim tarihinde Yay burcuna geçecek burası sizin iletişim eviniz 

Olumlu gezegensel etkiler ki 7. evinize Venüs olumlu enerjiler yollayacak bu sizi aşk ilişkilerinde şanslı kılacak. Venüs’ün 3. ev konumu Teraziyi iletişime açık hale getirecek. Sosyal çevreleri genişleyebilir. 

20 Ekim saat 17.57’de karşı burcunuz olan Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek, ortaklık ve evlilik eviniz aydınlanacak. Dolunay ekseni zor ve gergin bir enerjidir. Suç oranlarının, boşanmaların arttığı dönemlerdir. Koç Dolunayı Mars ve Pluto ile çatışmalara neden olabilecek olumsuz yönler oluşturuyor olacak. Bu tarihte ve ona yakın günlerde partnerinizle hassas konuları tartışmaktan kaçınmanız önemlidir. İlişkinizi zora sokacak olaylar yaşanabilir. Krizlerle başa çıkmak için uzlaşma gerekir. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları 5. evinizde olacak. 18 Ekim’de Merkür’de burcunuzda düz hareketine başlayacak o tarihten sonra rahatlayacaksınız. Bu Retro çıkışları kaderdir. Yeni kavrayışlar sizi bekliyor herkes kabı kadar alacak ve yoluna devam edecek.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep’ler ♏️ yeni Solarınız size mutluluk ve neşe getirsin. Herşey gönlününüzce olsun🙏

Bu doğum ayınızda Terazi stelyumu ve YeniAyı 

6 Ekim saat 14.04 de 12. evinizde gerçekleşecek. 

Çok fazla içsel motivasyon yaşayacaksınız, düşünceleriniz gizli yani içinizde kalabilir. Enerjinizi dengelemeye çalışın. 

Burası 6/12 ev hattı sağlık alanı, sağlığınızı tehdit edici durumlar söz konusu olabilir temkinli olun. Kronik her türlü hastalığınız tetiklenebilir. Sağlığınızı koruyacak önlemler alın. Burası aynı zamanda karma evi bazı Akrepler doğum aylarında ruh eşleriyle karşılaşabilirler. Maneviyat, içgüdüler, şuuraltınız size mesajlar gönderebilir. 

07 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçecek burası sizin 2. eviniz. Bu ev para ve değerler eviniz. Meraklı ve en dibini görmek isteyen Akrepler Satürn ve Jüpiter’den destek alsalarda Uranüs’ün karşısında bu süreçlerde yorulabilirler. Her şeyi aynı anda üstlenmeye ve birçok şeyi kontrol etmeye çalışmak zorlasa da başarı getirebilir. Kariyeriniz gelişim gösterebilir. 

20 Ekim saat 17.57’de 6. eviniz olan Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlık ve iş hayatını, evcil hayvanları temsil eden bir ev. Çalışma ortamınız etki altında daha verimli programlar yapmaya başlayın. Koç agresiflik taşır, patronluk taslar şimdi kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Dolunay enerjisiyle dünyaya yeni bir gözle bakın, modası geçmiş tutumları ve klişeleri çöpe atın. Sonuna kadar savaşın ve elinizden gelenin en iyisini yapın.

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları aile evinizde olacak. Ruh halinizi sevgi dolu tutun ailenize  e herkese karşı, kendinizi strese karşı koruyun. 

18 Ekim’de Merkür 12. evinizde Terazi burcunda retrosunu bitirecek. Daha sağduyulu, öngörülü ve iletişime açık olacaksınız. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay’lar, Terazi stelyumu ve 6 Ekim Terazi YeniAyı 11. evinizde gerçekleşecek. Satürn ve yöneticiniz Jüpiter’den destekli, Uranüs’ten süprizli bir YeniAy. 11. ev toplumsal bir evdir ve işbirliği ister. Bu yerleşimlerle ve yeni başlangıç fırsatlarının doğması nedeniyle potansiyelinizi artırabileceğiniz zamanlar. 

Kişisel ilişkilerinizin gelişeceği bir dönem geliyor, toplantılara katılın. Ama iletişimdeki zorlukları aşmanız gerekli o zaman bunlardan yararlanırsınız. 

Uranüs sağlık evinizde enerji dengenizi korurken hijyene ve mesafelere özellikle maske kullanımına dikkat edin. 

7 Ekimde Venüs burcunuza geliyor olacak. Küçük mutluluklar gezegeni bu ay sizi ziyaret edecek. Her günün tadını çıkarın, sinirinizi yenin sakin olun, kimseyi de bu kalabalıkta ilişkinize karıştırmayın. Evlilik teklifi alacaklar olacaktır mümkünse ayın 18’den sonra Merkür Retrosu çözüldükten sonra harekete geçin.  

20 Ekim saat 17.57’de 5. evinizde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyal eğlence ve romantizm Yay Burcu için devam ediyor. Çocuklarınızla ilgili sorunlar çıkabilir. Ay burda değişkenlik verecektir. Spükülatif şeylerde bu Dolunay’da sizi üzebilir. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları 3. evinizde olacak iletişim kazalarına ve trafik kazalarına dikkat edin. Küçük bir kaza bile ciddi yaralanmalara neden olabilir. Ayın 18’de 11. evde Merkür’de retrosunu sonlandıracak. İletişim daha çok hareketlenecek. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak’lar, Terazi stelyumunu ve YeniAyını 6 Ekim’de 10. eviniz de, iş ve kariyer alanında yaşayacaksınız. Önemli bir ev işinizde önemli olacak girişimlerden, kişisel hedeflere ulaşmaktan ve artan itibardan bahsedebiliriz. 

Mesleki gelişime yönelik bir YeniAy ama karşıt uç olan Koç aile evinizide gözardı etmeyin. Ev içi ve ev konularından yara almayın. Satürn burcunuzdan geçerken oldukça yıpratıp, yıkmıştı şimdi bu enerji konfor alanını terk etmeye cesaret edenlere bir değişim de getirebilir. İlişkiler ve ortaklıklar olsun, arkadaş çevresi ve gruplarınız olsun, flörtleriniz olsun sıkıntılı durumda. Uyum sağlayarak sinir sisteminizi korumuş ve gereksiz çatışmalardan kaçınmış olursunuz. Bu aralar tek takılmak, doğada olmak size iyi gelecektir. 

7 Ekimde Venüs Yay burcuna geçecek burası sizin 12. eviniz ve kapalı bir alan. Venüs burda tam kendini gösteremez ama Karmadan gelen birileriyle karşılaştırabilir sizi. Bu iyi de olabilir sizden intikam isteyen bir ruhta olabilir. Bu süreçte düşünerek, tartarak hareket edin karşınıza çıkanlara. Acele kararlar alma. Sırlarını kimseye açma sonucu bilemezsin. Bu evde entrika, dedikodu ve gizemli olaylar şaşırtıcı olmaz. 

20 Ekim saat 17.57’de bu sefer kariyer evinizin karşısında Koç burcunda Dolunay yaşayacaksınız. Aile ilişkilerinizi direk etkileyecek büyük bir enerji olacak. -5/+5 Plütonla etkileşimle sert olaylar beklenebilir. Tökezlerseniz, tam bir çöküş sizi bekliyor olabilir. Olağan yaşam biçiminizi Dolunay değiştirebilir. Siz kendiniz yön vermeye çalışın ki zorluk içinde kalmayın. Siz günlük yaşamınızın rutinine alışılmadık bir şeyler ekleyin farklılaşın.

Evinizde tadilatta yapabilirsiniz. 

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları para evinizde olacak. Bu finans konularınız üzerinde olumlu olacaktır. Yöneticiniz Satürn sizi zaten destekliyor. 

18 Ekim’e kadar Merkür Retro da kalacak sonra 10. evden hareketine ileri olarak devam edecek. İletişimsel olası sorunlar iyileşecek. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova burçları Satürn ve Jüpiter’i ağırlıyorsunuz ve uzun süredir Retro geçişleri ve geriye gitmeleri sürüyordu. Ayın ilk 10 gününde ileri harekete geçecekler. İçinize döndünüz, uzun süredir devam eden sorunları yüzeye çıkarttınız, geçmiş olaylara hatta karmalarınıza döndünüz üzerinde çalıştınız. Şimdi daha kolay odaklanabilirsiniz, daha çok bilgi edinebilirsiniz. 

Hava grupları yüzeysel ele alır konuları şimdi daha derin daha gerçekçi bakabileceksiniz. 

6 Ekim YeniAyı sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Güneş burdan size yardımcı ve bu süreçte kişisel gelişime yönelebilir, bilgilerinizi artırabilirsiniz. 

Görüş açınızı, olayları algılayışınızı değiştirebilir bu YeniAy. Yasalarıda temsil eden 9. ev eğer varsa yasal sorunları acilen çözmenizi ister. Yardım almaktan çekinmeyin. 

7 Ekim’de aşk gezegeni Venüs 11. evde kişisel yaşamınıza hoş değişiklikler getirecek. Arkadaşlar, gruplar, umutlar evi. Ayrıca yapılan işten gelen kazançlar ve maaşlar. Arkadaşların aşk ve ilişkilerdeki rolü şimdi özellikle önemlidir.

Tavsiyelerini dinleyin. 

20 Ekimde Koç Dolunayı iletişim evinizi aydınlatacak. Birilerine veda etmek zorunda kalacaksınız. Birileri de aniden gelebilir, aileniz, arkadaşlarınız ve hatta komşularınızla iyi ilişkiler kurmaya gayret edin. İç durumunuzu dengelemeye çalışın, Dolunay enerjisiyle saldırganlığı ve öfkeyi kontrol edin. 

Herkese güvenmeyin. 

4.evinizdeki Uranüs birçok Kova’nın evlilik ve aile hayatını etkiliyor. Evlilik hakkındaki görüşlerinizi yeniden toparlayıp düşünmeniz gerekecek. Evlilik ciddi ve resmi bir birliktelik Kova’lar değselerde değmeselerde arkadaşları için ölürler. Bu değerleri ve öncelikleri belirlemek gerekir. Sınırlamak yararınıza olabilir. 

18 Ekim’e kadar  Merkür Retro da kalacak bu Retro bitene kadar daha sakin kalmak ve yeni başlangıçlar için bu tarihin geçmesini beklemek iyi olur. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar, kariyer evinize 7 Ekimde iyi şanslar gezegeni Venüs geliyor. Belirlediğiniz hedefler varsa ulaşmak ve gerçekleştirmek mümkün. 1.yöneticiniz Neptün burcunuzda ve 2. yöneticiniz Jüpiter 12. evinizde Satürn’le beraber. Satürn burda zararlı çalışır dikkatli olmanızda fayda var. Karmadan gelen sorunlarla boğuşturabilir. Jüpiter ise destekleyici rol alacaktır. Maneviyat önemlidir, yatıştırıcı etkisi vardır. 

6 Ekimde Terazi stelyumlu YeniAy doğacak. Burası sizin 8. eviniz. Burası tutku ve finans hattı. Profesyonellik ve ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler hepsi önem kazanacak. YeniAy’da para transferleri, nafaka, para yatırmak ve borç kapatmak ya da kredi ayarlamakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni girişler de mümkün. Geçmiş süreçlerde finansal durumu güçlendirmek ve kendinizi kayıplardan korumak için önlemler aldıysanız başarılı bir geçiş yaparsınız. 

20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay yaşanacak burası da diğer finans hattı olan 2. ev. Yine kazanç ve alım konuları gündeme gelecek. Harcamaları kontrol etmek faydanıza olacaktır. Venüs desteği alacaksınız. 

Şimdi nakit akışını, harcamaları ve geliri kontrol etmek gelirinizi dengeler ve sizi rahat ettirir.

Ayın genelinde Retroları biten gezegenler var Satürn ve Jüpiter’in Retrodan çıkışları 12. evinizde derin bir uyanış gibi olacak. 

Ayın 18’de Merkür’de 8. evinizde düz hareketine geçecek. Uzun süren sorunların çözümü için çalıştınız. Şimdi daha rahatlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Mevsimsel kronik hastalıklarınız ortaya çıkabilir. Gergin olmayın, doğada vakit geçirin, dinlenin, meditasyon yapın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

           Günlük Yazılarıma Ulaşmak için ..       

https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ 

tavsiye et-beğen-takip et..

Hergün hangi enerjiler hakim habersiz kalmamak için takibe al.

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğen-beğen takip et. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.