Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

01.06.2021
386
A+
A-

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için MAYIS ayının önemli günlerinin konularını bazılarını vereceğim. Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Sevgiler …

ARA REKLAM ALANI

Bu ay Venüs çok etkin çok hareketli 02 Haziran 2021 saat 16.18’de önce Venüs Yengeç burcunda, 27 Haziran 2021 de saat 07.28’de Venüs Aslan burcunda olacak. 

10 Haziran 2021 saat 13.53’de İkizler burcunda Halkalı Güneş Tutulması ve saat 10.52’de YeniAy yaşayacağız. 

11 Haziran’da saat 04.03’de dua, Dilek, içsel arınma hesaba çekme zamanı Güneş-Merkür kavuşumu ve Merkür Rx olacak. 

Yine bu özel günde 11 Haziran’da gökyüzünün enerji portalı savaşçı gezegeni Mars düştüğü Yengeç’ten Aslan burcuna geçecek. 

20 Haziran’da Jüpiter kendi yönettiği ve güçlü olduğu Balık burcunda Retrosuna başlayacak. 

Tüm kişisel konularımız, toplumsal konularımız, felsefemiz, inancımızı derinlemesine inceleme zamanı. 

21 Haziran saat sabah 06.35’te 🌝 ♋️

Güneş Yengeç Burcunda.

Tüm ♋️ Yengeç Burçlarının Doğum Günü 🎊Kutlu Olsun. 

Yengeçler huysuz ama yardımseverdirler.

Başkalarının ruh hallerinden, yaşamlarından etkilenirler, en üstün olmaya gayret ederler. 

Hep güven arar sevgili Yengeç’ler

🍭♋️🎉🍰🪅🙏🙏🙏🙏

23 Haziran 2021 saat 01.15’te Merkür İkizler burcunda ileri hareketine başlıyor. Şimdi yeni birşeylere başlamak için iyi bir dönem ama birkaç gün daha bekleyin.  Elektronik eşya yada büyük çaplı alımlar artık yapılabilir. 

24 Haziran 2021 saat 21.38’de Oğlak burcunda Dolunay yaşanacak. İş hayatında para kazanma mevzuları, işin karşısı aile etki altında sorumluluklar artabilir. İstifa, terfi gibi bitiş başlangıçlar söz konusu olabilir. Dolunay; tamamlanma, bitiş ve sonlanma enerjisi taşır. 

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili yükselen Koçlar, 3. evde İkizlerde bulunan Güneş, Kuzey Düğüm ile 1 Haziran’da  kavuşumda. Gelecek vizyonunuzu belirleyebilirsiniz. 3. ev iletişim evi sürekli bir hareketlilik, bir arayış söz konusu olacaktır. Yakın çevrenizle iletişim artacak, kardeşleriniz varsa daha samimi ilişkiler kurmanız iki tarafında hayatını güzelleştirecektir.

Kısa vadeli sorunları çözmeye çalışmak bu süreçte daha faydalıdır. Karşıt Koç’lar çok seyahat ederek ilginç insanlarla tanışmaya hazır olun. Merkür ve Venüs’te 3.evde İkizlerin son derecelerinde Koçlara parlak hızlı bir zihin veriyorlar.

Venüs 2 Haziran’da Yengeç burcunda, 

27 Haziran‘da Aslan burcuna geçmiş olacak. Venüs çok hareketli bir durumda Koçlar için 

4. ev Yengeç burcunda. Bu evde aile, yuva, sevdiklerinizle iletişim etkileri alacaksınız. Romantik ve duygusal bir dönem olacak. Evinizde  rahat ve siz huzurlu hissedeceksiniz. Sıcak aile ortamı bu süreçte size çok iyi gelecek..Ev değiştirebilir, tadilata girişebilirsiniz. 

Merkür Rx  ve 23 Haziran’da bitiyor olacak. 

Bu süreçte düşünmeden asla hareket etmeyin, sözleşme imzalamamaya çalışın mümkünse bekletin. Geçmişten gelenlere takılmayın. Retro bitince elektronik eşyalar alabilirsiniz. 

Mars 5. evde Aslan burcunda 11 Haziran’da. Mars sizi burda dağıtabilir. Mars yaralama, yaralanma, savaş ve enerji gezegenidir. 

Hareketlerinize dikkat edin yaralanmaktan kaçınmak için yavaş ve temkinli hareket edin. Flört ve ilişkiler konusunda da bu süreçte dikkatli ve düşünceli olmaya çalışın. Egolu olmayın, bu enerjiyi spor salonunda atmaya çalışın. 

10 Haziran 2021 3. evde İkizler burcunda YeniAy doğacak. Ve Halkalı Güneş Tutulması olacak.

İletişim, öğretim, kardeşler, komşular, yakın çevremiz, günlük etkileşim halinde olduğumuz herkes ve herşeyi kapsar. Yenilik için bir güç bir destek alacaksınız. Yeni Ay döneminde yeni arkadaşlar bulma, kötü alışkanlıklardan kurtulma, ilginç bir eğitim ve bilgi alma etkinliğe gitme ihtimaliniz artacak.

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün 12. evde Retrosuna başlayacak. 

Bu ev bilinçaltımızı, sırlarımızı, rüyalarımızı ve sağlığımızı, geçmiş yaşamlarımızın karmasını size hatırlatacaktır.  Bu ev, ruhumuzun derinliklerine hükmeder. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. İş hayatınız dikkatinizin tam merkezi haline gelir. Burda şimdi çok çalışılır. Oğlak burcunun verdiği hırslarınızı yönetmelisiniz. Pişman olunacak ani eylemlerden kaçının. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Kariyer sorunları ön plana çıkacaktır. Sakin kalın sorumluluklarınızı yerine getirin. Yeni bir iş kurmaya karar verebilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa Burcu yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm 2. evinizde İkizler burcunda ve maddi refahınıza odaklanmış durumdalar. Gelecek vizyonunuz belirleniyor. Retro Merkür’de bu evde içsel çalışıyor. Kalmış maddi, üretimsel, değerini bulamamış konuları gündeme alıyor. 

10 Haziran’da Tutulma ve YeniAy da bu evde yaşanacak. Belki ek gelir yada yüksek maaşlı bir iş arayacaksınız. Boğalar da Yengeç’ler gibi güven ararlar. Bütçeyi planlayın, iş stratejileri geliştirin, karar verirken acele etmeyin. Büyük alımlarınız varsa bu sürecin geçmesini bekleyin. Kazançta fırsat yakalarsanız kaçırmayın, ertelemeyin, peşine düşün. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Venüs Yengeç sizin 3. eviniz her türlü zihin, iletişim, ulaşım, trafik, kardeş ve eğitim alanınız. Trafikte dikkatli olun özellikle tutulma ve YeniAy haftası. Boğa’lar romantik ilişkileri güçlendirmek için her türlü çabayı göstererek mutlu bir aile yuvası oluştururlar. Özgür Boğa’lar için ise yepyeni heyecanlar onları bekliyor. 

11 Haziran’da Mars artık Aslan burcunda ve sizin 4. evinizde olacak. Aile içinde bu enerjiyi olumlu kullanmaya gayret edin. Baskıcı olmayın. 

Belki ufak bir yolculuk 3. evden bir akrabanız sizi biriyle tanıştırabilir bu süreçte. Yine 12 Haziran’da dua ve Dilek zamanı Güneş Merkür’le kavuşacak.  

Özgürlük gezegeni Uranüs burcunuzda ve sizleri görünümüzden fikirlerinize etkiliyor.  

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün  11. evinizde Retrosuna başlayacak. Tüm cemiyet, grup, arkadaş çevrenizi size anlam kazandıran şeyleri tekrar gözden geçirme zamanı olacak. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. 9. ev maneviyatınızın gelişmesine, mevcut inanç sisteminizin yada felsefik yaklaşımızın kişiliğiniz üzerinde nasıl katkıda bulunduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Bunlar kişisel gelişim çalışmalarıda denebilir. Görüşlerinizi bir kez daha gözden geçireceksiniz Evren bu enerjiyi size yolluyor. 

Sizi olumsuz etkileyen, sizi geri çeken ve gelişiminize izin vermeyen her şeyden, herkesten vaz geçirtebilir. Kısa bir yolculuk olabilir. Baştan başlamak zorunda kalsanız bile, bu değişikliklerden korkmayın. 9. evde dolunay olduğunda geleceğin üzerindeki perde kalkabilir sezgisi de olan insanlara Evren daha önce nelere dikkat etmediğini ya da emin olmadığını gösterir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler Burcu yükselenliler, Güneş ve Yöneticiniz Merkür burcunuzda 11 Haziran’da kavuşacak. Dilek, dua, içinizi fark etme ve yenilenme zamanları. Tüm ibadetler yenilenme anlarıdır. Rabba yakınlaşma onu varlığında bir olma anlarıdır.  

01 Haziran yine burcunuzda Güneş Kuzey Düğüm kavuşumu var. Kuzey Düğüm gideceğimiz yoldur. 

Gelecek vizyonunuz belirleniyor bu günleri iyi değerlendirmeye bakın tembelliği bırakın.. 

Hırslı ve hedefiniz için çabalayan olun. 

Güneş burcunuzda oldukça krizlere, hastalıklara karşı daha dayanıklı olursunuz. 

02 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna 27 Haziran’da ise bu sefer Aslan burcuna geçiyor olacak. Venüs çok hareketli bir ay geçirecek.    

2.evdeki Yengeç Venüs para hattında öncü burçta Jüpiter ve Neptün’den destekli bir pozisyonda duracak. Doğal bir lidersiniz bu ay. 

Entellektüel Romantik. Herşeyin güzel olmasını istersiniz ama şunu fark et: herşey sana bağlı ya da herşey sana bağlı değil. Kıskanç ve baskıcı İkizler  ise yara alabilir. 

Yöneticimiz Merkür 23 Haziran’a kadar Retro da kalacak. Yarım kalmış işler, ilişkiler ve projeler önünüze gelecek. Geçmişi temizleme imkanı sunacak size, arının gayretli olun. 

10 Haziran 2021  burcunuzda Güneş tutulacak, YeniAy doğacak. Esnek, çok yönlü, dengeli, tutarlı, iletişim kurabilen bireyler bu dönemle öne çıkacaktır. 

Sağlığınıza dikkat çünkü 1. ev sağlıktır. Soğuk denize de girmeyin, soğuk şeyler yiyip midenizi üşütmeyin… İkizler bu süreçte dikkatli olmalı, ihtiyatlı olmalı ve kaderi kışkırtmamalı.

11 Haziran’da Mars artık Aslan burcunda ve sizin 3. evinizde olacak. Savaşçı, enerji portalı Mars güçlü hırslar, yeni deneyimler, yeni hisler  deneyimleme arzusu içinde olacak. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün 10. evde kariyerle ilgili konularda geri gidecekler. 10.ev imaj ve itibar konusunda eksik kalan konuları gündem yapacaklar. Bu defa kaçmadan Karmayı temizlemeye çalışmalısınız. 

Seni incitebilecek tek şey, hızlı kararlar verme ve sonra pişman olma alışkanlığındır. Dürtülerinize  teslim olmayın, dikkatli analiz yapmadan önemli seçimler yapmayın.

24 Haziran 2021’de Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. 8. ev diğer insanlarla ilgili bir ev, bazı beklenmedik masrafları da beraberinde getirebilir. Örneğin, birinin borçlarını ödemek zorunda kalabilirsiniz ya da aniden gelir kaynağınızı kaybedersiniz. 

8.ev zor bir ev, derin bir dönüşüm alanı, 

bu ev krizler evi ve geçmişle ilgili bazı pişmanlıklar vererek sizi derinden üzecektir. 

8. ev aynı zamanda seks ile de ilişkili olduğundan, dönüşümler hayatınızın bu alanını da etkileyebilir. Ve bazen örneğin istenmeyen hamilelik söz konusu olabilir. 

Dikkatli olmalısınız. 

Bu kadar etki alan İkizler yaşam tarzlarını tamamen değiştirmeye karar verebilirler. Öncelikleri hayattan tamamen değişebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç Burcu yükselenliler 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm 12. evde Zodyaktaki son evde ruhumuzun, içsel benliğimizin alanında kavuşacaklar. Burda gezegenler yok olur. İçsel bir vizyon önünüzde açılıyor olabilir. Sezgileriniz şimdi yol gösterici olarak çok önemli. Hizmet etmek, yardım etmek, özverili olmak bu evde ön plana çıkar.

Burası inziva evi, yalnız kalma evi yani Yengeç pek konuşkan olmayacak. Kuzey Düğüm yol ayrımıdır sizi yurtdışına göç ettirebilir veya bunun için fırsatlar sunabilir. 

Venüs bu ay çok hareketli 2 Haziran’da burcunuza 27 Haziran’da Aslan burcuna geçecek. Burcunuzdayken aşktan, sağlığa, dünyayı algılamanıza, başkalarına nasıl göründüğünüze kadar sizi etkileyecek, daha çekici olacaksınız. Tüm yerleşimlerle keskin bir sezgiye ulaşacaksınız. 

Mars ise burcunuzu 11 Haziran’da  terk edecek. 

Para evinize giriş yapacak. Para kazanmak için sıkı çalışacaksınız. İş konusunda sezgilerinize güvenin yara almamaya çalışın. 

Merkür Retroda. ve içsel çalışıyor olacak 23 Haziran’da Retro bitmiş olacak. 

10 Haziran 2021 yine 12. ev yine etkin olacak İkizler burcunda YeniAy ve Güneş Tutulması yaşanacak. Göç edebilirsiniz, başkalarına yardım sağlayabilirsiniz. Sözler bu Rx Merkür’de önemli.

Bu tutulma önemli size hayatınızda yeni bir döneme giriş fırsatı, yeni düzelemeler ve yeni döneme hazırlanma fırsatı verecek.

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro olarak 9.. evde gelecekle ilgili vizyonların, mevcut sorunların, yabancı ülkelerle ilgili işlerin tekrardan gözden geçirilmesini sağlayacak ve içe dönecek sevgili Yengeç’ler. Sorunları çözmeye gayret edin ötelemeyin sonradan farklı şekilde karşınıza çıkmasın. 

24 Haziran Oğlak Burcu Dolunayı sizin ilişkiler evinizde olacak. İlişkinize daha yakından bakma ihtiyacı olacak, her şey istediğiniz gibi gidiyor mu, ihtiyaçlarınızı giderebiliyor musunuz, ne için çabaladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır, bir karar almanız çok muhtemel. Anlaşmazlık yaşayanlar uzlaşmada zorluk yaşayacaklar. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan Burcu yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm 11. evinizde kavuşacak. Arkadaşlarınız, çevreniz, büyük gruplar, işten gelen paralar, umutlar yeni bir vizyonla şekilleniyor olacak. Herşeye karşı önyargıları kaldırın insanlar içinde daha da çekici olacaksınız. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç 27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin 12. eviniz olacak. Manevi aşk, hizmet, yardımseverlik, platonik aşklar, karmadan gelen eski bir sevgili getirebilir Venüs’ün bu konumu. 

Mars ise 11 Haziran’da burcunuza geçecek. Sevgili Aslan’lar herşeye ani tepkiler veren saldırgan ya da aktif, dinamik bir yapı sizi bekliyor. Sağlığınız için sakinleşin, enerji harcayın  hafif sporlarla yani hareketli olun. 

Merkür Retro 11. evde daha araştırmacı olmanızı sağlayacak. Kalmış konular varsa çözmemize yardımcı olacak. Bu süreçte orjinal fikirler üretebilirler, bunu da çevreleriyle paylaşırsınız. 

10 Haziran 2021 de İkizler burcunda Güneş Tutulması ve YeniAy yine 11. evinizde gerçekleşecek. 11. ev konuları bu süreçte oldukça önemli olacak. Dikkatiniz kişisel, profesyonel olarak sosyal alana odaklanacak. Yeniliklerle karşılaşıp sabit bir burç olarak gerilebilirsiniz. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla 8. ev kriz evinizde başkalarıyla ilgili işlerde derin düşünmek, üzülmek zorunda kalabilirsiniz. Başkalarının sorunlarına çözüm aramak zorunda kalabilirsiniz. 

Temizlerseniz önünüz açılır, sürüncemede kaldıkça daha büyük sorunlarla karşınıza çıkabilir. Geleni çözün ve konuyu kapatın, takılmayın. Hepimiz sınanıyoruz verdiğimiz tepkilerle yeni konu başlıkları açıyoruz. Karma yaratmayın. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 6. eviniz günlük hayat, sağlık, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınız gibi konular gündeme gelecektir. Yeni bir başlangıç için uygun koşullar oluşur. İşinizi bırakabilirsiniz ama ne yapacağınızı biliyorsanız. Yoksa sıkıntıya düşebilirsiniz. Profesyonel işsiz durumlarına düşmeyin.. Aklınızın, mantığınızın yoluna gidin. 

Günlük rutinlerinizde değişiklikler yaparak kendinize fırsatlar, değişimler yaratın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak Burcu yükselenliler, Güneş 10. evinizde ayın 3 haftasını Rx Merkür, Kuzey Düğümle geçirecek. 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm kavuşacak. İş ve kariyer alanınızda size hırs verecek. Başak burçları  bu alanda zirveye ulaşmak için her zamankinden daha fazla çalışıp çaba gösterecek.

10 Haziran 2021 de İkizler burcunda Güneş Tutulması ve YeniAy 10. evinizde olacak. Burası profesyonel alan kariyer ve sosyal gelişim eviniz Başak burçları başarmaya çalışacaklar. Bir değil bir kaç fırsat aynı anda söz konusu olacak. Toplumdaki yeriniz ön plana gelip bu duruma duyarlılığınız artmış olacak. Bu karşı ev olan aile ve yuva evinin de etkilenmesi demek. Aile, ev, ebeveynler etki altında  demek. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç 27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin 11. evinize olacak. Burası tüm sosyal ilişkiler,  gruplar, arkadaşlar eviniz benzer ideallere sahip kişiler ve benzer tercihlerinizin olduğu kişilerle etki alacaksınız. Bu temaslardan romantizm doğabilir. Burası aynı zamanda umutlar ve işten kazanılan paralar evi gelirde artış olabilir.

Mars 11 Haziranda Aslan burcuna sizin 12. evimize gelerek yalnızlık istemenize neden olabilir. Platonik, karşılıksız aşklar doğabilir. 

Yaratıcılığınızı arttırabilir. Kendinizi yorgun ve bunalmış hissedebilirsiniz Boğa burcundaki Uranüs karesine dikkat ve sağlığınıza önem vermeniz gerekir. Stres düzeyinizi kontrol edin ve ani gelişecek kazalara karşı temkinli olun.   

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla ilişkiler evinize içsellik katacaklar. Sorunları, hataları, davranışları, algımızı gözden geçirme zamanları. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 5. eviniz etki alanı duygularınızla başa çıkmada zorluklar olabilir. Herşeyi bırak eğlenmene bak hissine kapılabilirsiniz. Burası yenilenme, romantizm, yaratıcılık ve çocuklar evi. 

Çocuklarınız etki alabilir. onlarla da çok eğlenebilirsiniz. Hayalleriniz için yaratıcılığınızı kullanın. Romantik ilişkiniz bir sonraki aşamaya geçebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi Burcu yükselenliler, Güneş ve Kuzey Düğüm haritanın 9. evinde 1 Haziran’da kavuşumda olacaklar. Rx Merkür’le düşünme  süreciniz etki altında , bilgi merakı, seyahat, felsefi konular, din tüm geçmiş konular yeni bir vizyonla gözden geçirilip değerlendirilecektir. . Ufkunuz genişler. 

10 Haziran’da İkizler burcunda yani 9. evinizde bu konulara dikkat çeken bir Güneş Tutulması ve YeniAy yaşayacaksınız.,Hayatın anlamının size  ne ifade ettiğinin sorgulaması yapılabilir. 

Uzak kültürler yada ülkeler, hukuk bu Yeniayın konuları arasında. Gazetecilikle ilginiz varsa eski konular gündeme gelip yeni başlangıçlar, yeni deneyimler yaşanacaktır. Karşıt eviniz de etki altında iletişim, akrabalar, kardeş konuları, dedikodular gündeminizde.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin kariyer, sosyal statü, hedefler, tanınma ve iş sahanızı etkileyecek. Fırsatlar oluşabilir iyi değerlendirin. 

Mars 11. evinize Aslan burcuna transit gelecek 

11 Haziran’da. 11. ev hayaller, vizyonlar, sosyal çevreyle hareketlenecek. Fikirlerinizin uyuştuğunu insanlarla daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Sosyal hizmetlere ilgi duyup zaman harcayabilirsiniz. Mars bu sağlığınıza dikkat edin. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Balık burcunda 6. evde burası da günlük hayat ve sağlık evidir. Soyut konular da bu iş ve sağlık evinde içsel olarak önem kazanacak ve işler karmaşıklaşacaktır. 

Faturalar ödenmeyebilir, düzen bozulabilir. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 4. eviniz aile, yuva, ev konularında zorunlu değişimler getirebilir. Karşıt evden gelen etkiyle sosyal statünüz kriz yaşayabilir. Evle ilgili yaptığınız tadilatlar bu süreçte sonlanabilir. Uzun süre beklenen konforun tadını çıkarabilirsiniz. 

Dolunay’ın ışığı ailenizde olan ama sizin bilmediğiniz yada görüp üzülmek istemediğiniz sorunlara Işık olup gözünüze görünür hale gelebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep Burcu yükselenliler, Güneş ve Kuzey Düğüm 1 Haziran’da kavuşuyor. Bu kavuşum haritanın krizler ve dönüşüm evi olan 8. evde olacak. Duygular ve cinsellik yoğun hissedilecek.

Bu duyguların yoğunluğu nedeniyle sizi bunaltsada kavuşumla yeni bir vizyon kapısı da açılıyor olacak. Dikkatiniz borçlar, vergiler, krediler, sözleşmeler, bankalara yönelik olacaktır. 10 Haziran’daki YeniAy ve Güneş tutulmasıyla finans kaynaklarınız kısılabilir krediye başvurmanız gerekebilir bir kriz yaşanabilir. Şimdiden çözümler aramaya başlamanız zorlanmanıza engel olabilir. Sinirinizle başa çıkmak için mümkün olan tüm yolları deneyin. Daha az dürtüsellik ve daha fazla düşüncelilik sizi toparlayacaktır. 

Bu enerjilerle dönüşüm evinde kendinizde bir dönüşüm başlatacaksınız. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin 9. evinize olacak ve tutulmada da size destekleyici ve kurtarıcı açılar gönderecek.

Hoşgörü, sevgi, ilgi ve yeni deneyimler sunacak.

Merkür’de 8. evinizde Retro pozisyonunu devam ettiriyor olacak. Bu durumla sezginiz gelişecek olsa da biriken eski sorunları, sevgilileri geri getirecektir.

Retroya gelen Retroyla gider bunu unutmayın. 

Kime güvenip kime karşı dikkatli olmanız gerektiğini sezgileriniz size söyleyecektir. 

Mars 11 Haziranda Aslan burcunda burası sizin 10. eviniz iş ve kariyer hattınız. İşinizden gerçekten memnunsanız bu geçiş sizi daha aktif, başarılı ve atılgan yapıp göz önüne çıkmanızı sağlayacaktır. Ama değilseniz Mars sizi dürtecek ve agresif olmanıza sebep olacaktır. Fikirlerinizi, projelerinizi göze sokmak için uğraşmayın daha diplomatik olun. Kendi işini yönetenlere, buralarda hedefi olanlara güzel fırsatlar olabilir. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Balık burcunda yani 5. evde sanat, hobi, flörtler, çocuklar evinizde içsel yoğun duygular hissedeceksiniz. Buralarda çözülmemiş sorunlar tekrardan önünüze gelecek. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 3. eviniz iletişim, kardeşler, komşular alanınız bu konularda sıkıntılar getirecektir. Ayrıca iletişim derken hakkınızda dedikodu yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sizde kimse hakkında dedikodu ve yargılama yapmayın. Son derece önemli haberlerde alabilirsiniz. Bunlar sizi yorabilir, Dolunay esnasında uykularınız bozulabilir. Görmediğiniz, bilmediğiniz şeyler Dolunay ışığıyla aydınlanacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm haritanın 7. evinde kavuşacak. Yeni bir vizyonla evlilik, ortaklıklar, eşler, partnerlik, ilişkiler konusunda ilerleme sağlamak isteyeceksiniz. Retro Merkür’de bu evde geçmişten gelen partner yüzünden tekrar ilişkiyi denerken çatışmalar söz konusu olabilir. İlişkiler evinde ilişkilerin performansı sorgulanacak ve ilerleme istenecek. 

İlişkilerinizi, arkadaşlıklarınızı, ortaklarınızı oldukları gibi kabul etme yoluna gidin. Kişilere saygı duyun. Beklentilerinizi karşı tarafa yüklemeyin. Kişisel yada iş hayatınızdaki çıkacak tüm sorunları akılcı bakış açısıyla çözmeye çalışarak durumu değerlendirmeniz gerekir. Çözüm bulmaya odaklanın. 10 Haziran’daki YeniAy ve Güneş tutulması yine İlişkiler evinizi etkileyecek. İlişkinizde güven, saygı, değer uyuşması, aynı vizyon varsa birlikteliği geliştirmek için elinizden geleni yapın. İlişkinizde sorunlar varsa beyaz bir sayfa açmayı düşünebilirsiniz. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin 8. evinize olacak. Burası dönüşüm ve krizler evi. Yoğun duygular içinde olacaksınız. 

Zorlayıcı bir ev dedik karşımızdaki kişiyi temsil eden bir ev. Bu yoğunluk zihnen, bedenen ve ruhen olacak baskı olursa karşı tarafı patlatabilirsiniz. İlişkinizde vizyon, anlayış, güven varsa Venüs’le birlikte eşten ve ortaktan gelen kazanç ve rahatlık söz konusu olacaktır. 

Mars 11 Haziran’da Aslan burcunda sizin 

9. eviniz. Burası sizin zodyaktaki doğal eviniz Mars’ın gelişi bir maceraya sürükleyebilir sizi. 

Yay burcu konuları olan din, felsefe, akademik durumlar, seyahatler gibi konularda fanatikçe ve sert bir şekilde savunma yapabilirsiniz. 

Mars savaş gezegeni dilinizi ve fikirlerinizi sertleştirecektir. 

Uranüs sağlık evinizde daima sakin olun ve vücudunuza karşı dikkatli olun. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Balık burcunda yani sizin 

4.evinizde bulunuyorlar aile, yuva, ev, ebeveynler konularında çözüm odaklı olmaya çalışacaksınız. Sorumluluk omuzlarınızda ailenizi korumak isteyeceksiniz bu süreçte endişe gibi sert içsel yoğun duygular hissedeceksiniz. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 2. eviniz olan üretim, değer ve para eviniz. Bu Dolunay maddi durumunuzu etkileyecek. Bu süreçte gereksiz alışverişler yapabilirsiniz. Bu bile maddi durumunuzu değiştirebilir. Dolunay kazancınızın miktarını veya gelir kaynağınızı değiştirebilir. Kendimize saygınızı gözden geçirebilirsiniz bu evde ne üretiyorsun, neye kıymet veriyorsun, kime ne zarar veriyorsun, kandırdığın biri var mı? gibi gibi sorular sorup cevap arayabilirsiniz. Siz hak ettiğiniz değeri alamıyorsanız bir yerde bir hata vardır Dolunay herseyi aydınlatır.   

 Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak burcu yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm haritanın 6. evinde kavuşuyor. Bu yeni bir vizyon yeni bir günlük hayat demek.

Bu kavuşuma Retro Merkür eşlik etmekte. 

10 Haziran’daki YeniAy ve Güneş tutulması yine 6. evinizle etkileşecek. Dikkatiniz çalışma hayatınız, sağlığınız varsa yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız da olacak. Merkür’ün içe dönmesiyle halı altına süpürdükleriniz sıkıcı bir şekilde önünüze gelecektir. Zaman daha yavaş akarken sıkılabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. 

Yeni bir hayata başlayabilirsiniz yada bir evcil hayvanınız olabilir bu tutulma enerjisiyle. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. Yengeç burcuna geçişi sizin ilişkiler evinize olacak. Bu ilişkinize aşk ve tutku getirecek. Yalnız olanlara da tanışma, tanışmaya gayret, ilişki olmasını sağlama gayreti olacaktır. Şiddetli bir sevgi ihtiyacı doğacak aramaya çıkın tanışacaksınız. Arkadaşlıkları, ortaklıkları ve diğer ittifakları güçlendirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazırsınız.

Mars 11 Haziran’da Aslan burcunda sizin 8. evinizde yoğun cinsellik yaymaya başlayacak. Burası krizli ve dönüşüm sağlayan bir ev, krediler, borçlar, sigorta, başkalarının parasının alanı. Bu konularda Mars etkisiyle dürtüsel yaklaşmayın. 

Şansınıza güvenmeyin. Rx Merkür etkisiyle mantığınızı kaybetmeyin, temkinli olun. Kemerleri sıkın. Yeni gelir kaynakları yaratmaya çalışın. 

Uranüs 5. evde ve ilişkiler alanında sizi özgürleştirmek istiyor. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Balık burcunda yani sizin 

3.evinizde gerilemeye başlayacaklar. Kardeşler, ticaret, iletişim, eğitim konuları tekrar gündeminize gelecek. 

24 Haziran’da Burcunuzda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Kendinizle ilgili konular ayın parlak ışığıyla daha görünür olacaklar. Başkalarına nasıl göründüğünüz önemli olacak. Gücenmiş sevilmeyen biri gibi hissedebilirsiniz. Önceliklerinizi belirleyin ve işe yaramaz herşeyden kurtulun. Yeni bir sen yapma gücünüz var. Hayattan ne istediğinizi düşünün, kendinize belirli hedefler koyun ve onlara ulaşmaya çalışın

Genel sağlığınız bu dönemde önem kazanacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova Burcu yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm haritanın 5. evinde kavuşuyorlar. Risk almaya hazırsınız ve artık sahne önüne çıkabilirsiniz. Varsa eğer çocuklarınız sizi gururlandırırlar ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. 

10 Haziran Güneş tutulması ve YeniAy’da bu evde olacak. Eğlence ve zevk alma evi, hobilerle aktif hale gelecek. Bu Güneş Tutulması risk alabilirseniz size yeni biriyle tanışma şansı verecektir. En çok zevk aldığınız şeyleri yapın destek gelecektir. Retro Merkür geçmişten gelen sevgilinizle şimdi tekrardan karşılaştırabilir iyi düşünün aynı şeyleri tekrar yaşamak kolay değildir. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. 

Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz. 

Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi sizin 6. evinize olacak. Hiçbir gezegen Mars dışında 6. evi sevmez ve burda kendini gösteremez. İçinize çekilmeyin bu ev günlük hayat, iş hayatı, sağlık evi. Belki bir kedi sahiplenebilirsiniz. Gerçekçi olun iş yaparken önemli konuları düşünmeniz gerekecek. 

Mars 11 Haziran’da Aslan burcunda yani sizin 7. evinizde olacak. Burası da zorlu bir geçiş Mars savaş gezegeni ve çok dürtüsel, stres yaratıcı.

Uyum sağlamaya, dinlemeye, anlamaya vakit ayırın. Rx Merkür zihin karıştırıcı olacaktır. İlişkileri bitirebilir yada çok zarar verebilir. 

Uranüs’te aile ilişkilerinden sizi özgürleştirmeye çalışıyor, özgürlüğü ve  bireyselliğinizi aile içinde kalarak kazanın. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Balık burcunda yani sizin para evinizde Retro hareketlerine başlayacaklar. 

Değerler, taşınmazlar, üretim, para hattında 

tekrardan gözden geçirilecek işler olacaktır. Sorunları çözmeye gayret edin ötelemeyin sonradan farklı şekilde karşınıza çıkmasın. 

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 12. eviniz maneviyat alanınız ve günlük hayatınızın karşısı. Demek ki günlük hayatta sorunlar çıkabilir. Spiritüel konular, rüyalar, sezgiler, içgüdüler, ibadet ön plana ve sizin gündeminize gelecektir. Hayırseverlik, hizmet vermek size iyi gelecektir. Dolunay bu evde gizli sırlara Işık tutabilir, siz de görmek isterseniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık yükselenliler, 1 Haziran’da Güneş ve Kuzey Düğüm sizin 4. evinizde kavuşacaklar. Kişisel hayatınız, aileniz, aile hayatınız, eviniz ve anne babanıza odaklı etkileşim içinde olacaksınız. Bu süreçte ailevi sorunlarla ilgilenin. 

Kendinize rahat olacağınız bir ortam hazırlamaya çalışın. Rx Merkür’de içe dönerek tıkanmış, sürüncemede kalmış, bitmemiş konuları önünüze serecek. Tüm bu etkileşimler içinde ailenizle normalden de fazla vakit geçirebilirsiniz

10 Haziran’daki YeniAy ve Güneş tutulması da 4. evinizde olacak. İç dünyanıza Işık tutulacak. Belki geçmiş karmalar şuuraltına gelecek. Belki bir gayrimenkul alacaksınız yada tadilat başlatıp yada bitireceksiniz. Evle ilgili dekorasyon söz konusu olacak. İş ve ev arasında denge kurup daha sağlam temeller atmaya çalışacaksınız.. Ailenizle ilgili birtakım değişiklikler getirebilir tutulma. 

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç, 

27 Haziran’da Aslan burcunda olacak. 

Oldukça hareketli bir Venüs göreceğiz.  

Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi sizin aşk ve flörtler eviniz olan 5. evinize olacak. Flört etmenin tadını çıkaracaksınız. Romantik maceralara ihtiyaç duyabilirsiniz. Yengeç Venüs size flörtler haricinde akrabalarla ilgilenmeniz konusunda etki edecek. Balıklar bundan da sıkılacaklar.

Mars 11 Haziran’da Aslan burcunda yani sizin 6. evinizde Mars’ın sevdiği evde. 5. evde eğlendi şimdi iş zamanı Mars etkisiyle agresifçe işe saldırmayın, sakinleşin. Mars sağlığınızı bozabilir doktora gitmeyi ihmal etmeyin. 

20 Haziran’da Jüpiter, 25 Haziran’da Neptün Retro pozisyonlarıyla Burcunuzda geriye giymeye başlayacaklar. Kendinizle ilgili çözemediğiniz sorunlar karşınıza çıkacak yada hayallerinizi gerçek yapmaya çalışacaksınız.  

24 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası sizin 11. eviniz arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla olan ilişkinizi bir şekilde etkileyecek, sosyal yaşamınız etkilenecek. Gruplarınızdan çıkabilirsiniz gibi etkilerle Dolunay yaşayacaksınız. Umutlarınız Özgür olmak isteyecek. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

Ad-Soyad, doğum yeri, tam saati, gün-ay-yıl olarak bilgilerinizi göndererek randevu alabilirsiniz. 

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ 

beğenerek takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğenip takip edebilirsiniz. #beğen #takipet

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.