Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Mart Ayı Burçlar

10.03.2020
260
A+
A-

Mart Ayı Burçlar

Yükseleni ve Güneşi Koç olanlar, kader yolunuzda çok güçlü bir stelyum yaşıyorsunuz.
Yapılanıp inşa oluyorsunuz ve dönüşüm içerisindesiniz. Koç dürtüsel ve çocuksu bir burçtur özünde şimdi ise Oğlak burcu ağırlığıyla oluşan kare açıyla olgun olmaya itiliyorsunuz. Sizler Uranüsü ağırlamış ve uğurlamış ağır bir travmadan çıkmış ve dönüşmüş haldesiniz. Bu dönüşüm devam ediyor. Bu ağır gezegen testlerinden hasarsız geçmeniz bilincinizin uyanmışlığına da bağlı. Uranüs şimdi Venüsle birlikte 2. evinizden geçiyor olacak. Savurgan, nefsine düşkün, riske açık bir psikoloji altındasınız. 6/12 hattınızda 9 Martta Başak dolunayı yaşayacaksınız. Sağlığınıza, günlük hayat düzenine, olası gerginliklere dikkat çekmek isterim.
24 Martta kendi burcunuzda bir yeniay doğacak. Çabucak herşeye başlamaya heves içinde olacağız. Tempo hızlanacak. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Boğa olanlar, Uranüsle hayat daha yeni başlıyor. Venüs Uranüs geçişi 1. evinizden gerçekleşiyor. Etkileyici, kararlı ve sabırlısınız. Gezegensel güçlü destekler altındasınız. Gökyüzündeki güçlü stelyum sizin 9. evinizde gerçekleşiyor. Anlam kazanmaya, kazandırmaya çalışmalısınız. Yeni bir vizyon kazanmak, görüşünüzün genişlemesi. Dikkatli olmaya çalışın. Temel sağlamsa süprizlerde olabilir.
Düşmeye, kalçalara, karaciğere dikkat çekmek isterim. Dış ülke ziyareti yapılabilir.
Dolunay 5/11 aksında gerçekleşecek. Sahneönü ve toplumsal etkiler altında olacaksınız. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi İkizler olanlar, dönüşüm evinizde ağır gezegen stelyumu yaşıyorsunuz. İkili ilişkilerde özel anları ifade eden bir ev. Ayrıca maddiyat, miras, borç, sigorta kapsamına da giren bir ev. Tehlike bölgesi yada risk bölgesi denebilir. Venüs Uranüs geçişi 12. evden yaşıyor olacaksınız. Hassas, hayalci ve hayal gücü yüksekliği yaşatacak. Sizler 9 Mart Başak Dolunayını 4/10 aksından yaşayacaksınız. Ev ve iş hayatı arasında bir denge ve sonlanma, üzerinde aktif çalıştığınız konular hakkında netice zamanları. Geleçek için atılımlar başlıyor olacak. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Yengeç olanlar, ben ve sen yani 7. ev konuları olan ilişkiler evinizden güçlü bir stelyum yaşıyor olacaksınız. Bu karşıtlık iki ucu dengeye getirmeye çalışmaktır. Destek yada yara almak ama üst perdeden bir değişim yaşıyorsunuz. Venüs Uranüs geçişini 11. evden yaşayacaksınız. Yenilikçi fikirler içinde olacaksınız. Bakış açınız değişiyor. 3/9 aksında Başak dolunayı yaşayacaksınız. İletişim, kardeşler, günlük hayatta trafikte dikkatli ve özenli olmak gerekecektir. Sinir sisteminize dikkat etmeniz gerekir. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Aslan burcu olanlar, bu güçlü stelyum sizin 6/12 aksında gerçekleşiyor. Günlük hayatla, manevi hayat arasında bir denge ister. 6. ev zorunlu işlerimizi yada rutin işlerimizi temsil eder. Bunları değiştireceğimizi bize söylüyor.
Venüs ve Uranüs sizin 10. evinizden geçiyor. Sıradışılık barındıran alışılmadık girişimci yaklaşımlar.
Başak dolunayı 2/8 aksında gerçekleşecek. Operasyonlar, vergi, borçlar, kriz evinde gerçekleşecek. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Başak burcu olanlar, güçlü stelyumu 5/11 aksında gerçekleşiyor.
Çok güçlü olumlu fırsat ve destekler alıyor olacaksınız.
Yaratım evinizde bir dönüşüm ve yapılanma gerçekleştireceksiniz.
Riski alabilirsiniz ama kontrollü olmalı.
Dramatik yaralar almamaya dikkat edelim. Venüs ve Uranüs 9. evinizden geçiyor olacak. İçinde sıradışılık barındıryor olacak.
Bu Başak dolunayı özellikle sizin kendiniz üzerindeki başlattığınız işlerin sonucunu görebilirsiniz. Koşulsuz herşeyi sevmeniz gerekir. Sevgi hissetmek kendimize şifa olacaktır. Doğal motivasyonunuz olan eleştiriyi azaltın. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Terazi olanları, bu güçlü stelyum 4/10 aksından kare enerjiyle etkiliyor. Köklerinden, aile ve iş hayatlarından, mal/mülk alımında bir dönüşüm yaşayacaklar. Ülke değiştirme, yer değiştirme, iş değiştirme gibi etkiler altındalar.
Venüs ve Uranüs sizin 8. evinizden geçiyor olacak. Finansal konularda akıllı olmak gerekiyor. Değişken etkiler barındırıyor.
Başak Dolunayını 6/12 hattında yaşayacaklar. Burası sahne arkasıdır. Öz yıkım evi. Kapalı alanları temsil eden bir ev. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Akrep olanlar, bu güçlü stelyumu 3/9 aksında yaşıyorlar. Mini seyehatler, her türlü iletişim konuları günlük hayatta sıkıntı yaratsada çok güçlü destekler altındasınız. Çevrenizi anlamaya çalışmalısınız yada onları anlama konusunda bir dönüşüm yaşayacaksınız.
Venüs ve Uranüs sizin 7. evinizden geçiyor olacak. Özgürlükçü ama sıcak bir sevgi ihtiyacında olacaksınız.
Başak burcu Dolunayı 11/5 hattında gerçekleşecek. Arkadaşlar, clupler, siyasi partiler,
dernekler, organizasyonları ifade eder. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Yay burcu olanlar, bu güçlü stelyumu 2/8 aksında yaşıyorlar.
Elde ettiğimiz şeyler, özdeğer duygumuz, finansal kaynaklarda bir yapılanma söz konusu. Oğlak burcu olgunluğuyla hareket ederek yeni inşalar yapabiliriz.
Venüs ve Uranüs 6. evinizden geçecek boğaz bölgenize’ ses kaybına, dikkat etmelisiniz. Ender görünen rahatsızlıklar çıkabilir.
Başak dolunayını 10/4 aksında gerçekleşecek. Hedef ve kariyer odaklı bir tamamlanma yaşıyor olacaksınız. Toplum içindeki halinizi destekleyen açılar içindesiniz. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Oğlak burcu olanlar, güçlü stelyumu kendi burcunda uzun süredir deneyimliyorsunuz. Kişiliğinizin ve görünen yüzünüz hayatın sosyal yönü etki altında.
Bu süreçte tekrardan kim olduğunuzu keşfe çıkmak zorunda kaldınız. Eşinizle ilgili problemler, sağlık problemleri olabilir. Venüs ve Uranüs 5. evden geçecekler bu size romantik bir duyarlılık kazandıracak ama kalıcı olmayacak. Kolay aşık olabilirsiniz bu dönemde.
Başak Dolunayı 9/3 ahlaki ve felsefi değerler, zihinsel ve fiziksel ufkumuzun etki alması söz konusu. Fırsat yaratıcı bir etki barındıyor. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Kova burcu olanlar, 12/6 ekseninde güçlü bir stelyum yaşayacaksınız. Kapalı bir alanda olduklarından gezegenler içsel ve karmik çalışacaklardır. Karmadan gelebilecek düşmanlara dikkat çekmek isterim.
Satürn sevdiği bir evdir 12. ev ama yalnızlaştıran, içgörü gücü veren bir gezegen toplaşması. Satürn geliyor 22 Martta Depresyona dikkat. Maneviyat size güç katacaktır. Venüs Uranüsle 4. evinizden geçiş yapacak. Yaratıcı, sanatsal, lüks sever bir konum.
Başak Dolunayı 8/2 aksında gerçekleşecek. Hassaslık, bağlılık, meneviyat, kaynakları destekleyici açılar mevcut.
Kendinizi yenileme kapasiteniz aktif. Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

Yükseleni ve Güneşi Balık burcu olanlar, bu güçlü stelyumu 11/5 hattından yaşıyorsunuz. Reformcu, dışadönük, iş birliği için çalışmalar yapabilecek güçlü olumlu enerjiler altındasınız. Gruplar, takımlar içinde bir değişim yaşanabilir. Venüs Boğa burcunda iletişimde alışılmadık ilham verici etkiler barındırıyor olacak. Başak Dolunayını 7/1 hattında yaşayacaksınız.
Duygusal ve kendini adayan bir duygusallık içinde olacağız. Sevgimizi gösterebiliriz.
Mutlu geçecek bir ay diliyorum.
Spiritüel ve Karma Astrolog Nesrin

ARA REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.