Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Ağustos Ayı Burçlar

05.08.2021
282
A+
A-

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için 2021 yılının son yaz ayı olan AĞUSTOS ayının önemli günlerinin konularının bazılarını vereceğim. 

Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Astrolog Nesrin Gündüz 

ARA REKLAM ALANI

Sevgiler …

01 Ağustos 2021 saat 16.51 Merkür Güneş’in kalbinde Aslan burcunda. Pozitif enerji sizi daima ileriye doğru iter, yaratıcıya daha çok sesimizi duyuracağımız zaman dilimi. Güzel duygular içinizi doldursun sevgili okurlar. 

08 Ağustos 2021 saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy yaşayacağız. Yeni bir nefes ve değişim enerjisi. Aslan hırs, dikkat çekme çabası, takdir görme savaşı, gösteriş ve irade gösterir. 

Üst sırt, omurga, kalpte rahatsızlıklar yaşanabilir. 

Yaratıcılığın arttığı dönem, aşklar ve tutkular da zirve. Kozmik kapının açık olduğu gün. Ne istediğini bilmek, ne dileyeceğine karar vermektir.

12 Ağustos 2021 saat 12.57’de Merkür kendi yönettiği en güçlü olduğu Başak burcuna geçecek. Zihinsel ve bilimsel beceriler sayesinde yeni keşifler, ilaçlar Jüpiter’de Kova enerjisinde olacak. Bir çok konuda başarı getirecektir.

İletişim kuvvetlensede boş konuşmalar bitecek, boş zamanlar azalacak. 

16 Ağustos 2021 saat 07.28’de Venüs kendi yönettiği sanatsal güçler kattığı Terazi burcuna geçiyor. Dengeliı, nazik, ikili ilişkilerde, paylaşımcı ve daha şanslı bir dönem geçirir. 

20 Ağustos 2021 saat 04.45’de Uranüs Boğa burcunda geri gitmeye başlıyor. Uranüs, özgürlüğün, değişimin, yenilenmenin gezegenidir. Eskiyi yok eder ve başka hiçbir şeye benzemeyen yeni, orijinal her şeyi yaratır. Rx halinde daha sağlıklı çalışır şimdi yoğunluğu artacak. Eskiyi yıkması kolaylaşıyor. Uranüs hep takip etmemiz gereken jenerasyon gezegeni. Belki bu dünyadan kurtuluş bileti. Çünkü özgünlüğümüzü fark etmemizi istiyor. Hiçbir şeye aşina olmayın yeni gözlerle tıpkı bir çocuk gibi bakmaya çalışın. Uranüs yardımı alabilirsiniz.

Yeterki gelişmeyi bırakma, geçmişe sarılma, geçmişte yaşama, pes etme, geleceğin için plan yapmayı öğrenmen lazım. Ama elektrikli aletlerde dikkatli olun kendisi elektrikle alakalıdır. Kendinizi haklı çıkarma gayretinden vazgeçin. Esnek olun çağa ayak uydurun. Birçok şeyinizi geliştirin, değiştirin 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay yaşanacak. 24 Temmuz’da da Kova burcunda Dolunay yaşadık bu 2. Dolunayla süper Dolunay olacak. Kova enerjisiyle kendimizi ifade gücümüz Evren tarafından gözden geçirilecek, özsaygımıza bakılacak, işbirliğimize bakılacak, yenileşme gücümüze bakılacak. Kova enerjisinde arkadaşlık, cemiyet hayatı vardır o cemiyet içinde bireysellik içinde sıradışılık vardır, egzantriklik vardır. Yani topluma katkı sağlarken ben olabilmek. 

23 Ağustos 2021’de Güneş Başak burcuna geçecek. Sevgili ♍️ Başaklar Doğum Gününüz Kutlu Olsun. 🎊🪅🎉Verimlilikte ve hırsta artış söz konusu olacaktır, güç kazanma niteliklerimiz uyanacak. Mantıksal düşünmek gerek ama sınıflandırma, ayrışma konusunda dikkatli olunmalı. Düzen ve kural isteyen bir dönem olacak. 

🇹🇷30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN TÜM TÜRK MİLLETİNE..🙏🇹🇷♥️

Bu armağanı ömrümüz boyunca muhafaza etmek boynumuzun borcudur.

Vatan; üzerinde bir milletin yaşamını sürdürdüğü toprak parçasına verilen isimdir. 

Bu büyük bir sorumluluktur. 

Bu var olmanın göstergesidir.

Çünkü vatan adeta bir ana kucağı, bir milleti bağrına basan şefkat dolu kollardır. 

“Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,

Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır”.

Tarih boyunca Vatan her zaman kutsal sayılmıştır. Vatan uğruna birçok savaşlar yapılmış, pek çok kan dökülmüş, bu uğurda birçok can feda edilmiştir. 

ATATÜRK sözleri..

Bir milletin başarısı, mutlaka bütün milli güçlerin bir istikamette oluşması ile mümkündür. 

Bu nedenle bilelim ki, elde ettiğimiz başarı, milletin güç birliği etmesinden, ortak hareket etmesinden ileri gelmiştir. 

Eğer aynı başarı ve zaferleri gelecekte de tekrarlamak istiyorsak aynı esasa dayanalım ve aynı şekilde yürüyelim. 

Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça terk olunamaz..!

Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır.

Vatan sevgisi, ruhları kurtaran en kuvvetli rüzgardır.

Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür.

M.Kemal ATATÜRK🇹🇷

Vatan, bir milletin yuvası olduğu sürece üzerinde o milletin bayrağı dalgalanır 🇹🇷

30 Ağustos 2021 saat 08.10’da Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Ölçülü ve özellikle kibar olacağız. Adalet önem kazanacak. Kararlarınıza dikkat edin sonradan pişman olabilirsiniz. 

♈Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç yükselenliler, Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. 

8/8/2021 Aslan kapısı günü, saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır, içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir. Aslan enerjisinin kibir yönü vardır bu konuya dikkat edelim. 8/8 kapısında Elementlerle etkileşimde olun. Bu YeniAy sizi Ateş grubu olarak destekleyici gerçekleşecek. Bu aktif zodyakta bir şeye değil, her şeye öncelik verin. 

Güneş, Ay ve Merkür Aslan stelyumunda ve Uranüs’ten kare açıda olacağından risk iştahında ve mali konularda dikkatli olun. Satürn tam karşıda ve yakın çevre alanınızda. İşten gelen parada sıkıntı, bereketsizlik yaratabilir kişisel haritanızın yerleşimine göre. Mali konular hep kollanmalı. Kontrolsüz olmamalısınız. 

Uğraşlar içinde rahat bir nefes almanız zor olabilir. Koç’un bir eylem planı yapması gerekiyor, plansız ve dürtüsel olmayın. 

YeniAy 5. ev hobiler alanı sergileri ziyaret edin, tiyatroya, sinemaya gidin, diğer eğlence etkinliklerini ziyaret edin. Flört edin, yeni biriyle tanışın bu evin enerjisini hayatınıza aktive edin. 

12 Ağustos 2021’de Merkür Başak burcuna geçiyor burası sizin 6. eviniz. Merkür’ün en kuvvetli hali. Zihniniz detaylanacak, pratik ve hızlı işler çıkarabilir olacaksınız. İletişiminiz çok güçlenecek. Satürn 150’lik açısı anilik yani dürtüsellik taşır, bu bilgiyi sert anlarınızda hatırlayın seçim yapma şansınız olur. Dürtüsellikten kaçabilirsiniz.

16 Ağustos’ta Venüs Terazi burcuna geçiyor. O da Merkür gibi kendi yönettiği burçta ilişkiler alanında olacak. Şimdi ilişkileriniz nazik-olumlu etkiler altında ve paylaşımcı halde olacak. Kovadaki Satürn’den destek alarak başlayan herşey daha kalıcı olacak. İlişkilerde duygusal bağlar en önemlisidir gerçek sevgiye ulaştırır. Sevgiyi deneyimleyin. Burda Venüs Uranüs’ten 150’lik açı almakta estetik ve güzellikten öte burda sıradışı ilişkiler hayatınıza çekiyor olabilir, duygusal bağ kurarken ilişkiye bağımlılık geliştirmeyin. İlişki içinde Özgür olmayı başarmalı ve ahlaklı olmalıyız. 

20 Ağustos 2021’de Uranüs Boğa burcunda geri gitmeye başlıyor. Burası sizin 2. eviniz sorumluluklarınıza dikkat edin sürüncemedeki işlerinizi çözün. Profesyonel seviyenizi iyileştirin hayat yolunuzda dönüştürücü Plüton var. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay oluşacak. Burası sizin 11. eviniz ve içinde Ay, Satürn ve Jüpiter stelyumu oluşurken Güneş Aslan burcunda duracak. Hobiler ve flörtler alanınız yüksek enerji alacak. 

Zevk alınan şeyler konu başlıklarınız olacak. Mutluluk hissetmeniz çok doğal bunun keyfini çıkarmaya çalışın. 

30 Ağustos 2021 saat 08.10’da Merkür Terazi burcuna geçiyor buranı sizin 7. eviniz. Uranüs’ten 150’lik açıyla aktive oluyor bu ilişkiler, ortaklıklar evi. Sözleşmelerinize çok dikkat edin, avukata danışın. Şimdi Koçların ifadeleri Terazi etkisiyle Eylül ayında kibar, ölçülü ayrıca dengeli, barış, adalet etkileriyle önem kazanacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♉Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa burcu yükselenliler, dinamik bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Uranüs 1. evde sizi her yönden etkiliyor ve Ayın 20’sinde geldiği yolu geri gitmeye hazırlanıyor. Uranüs enerjisi içe yöneliyor  kendinizi özgünlüğünüzü fark edin ne tür çılgınlıklar yaptırıyor düşünün, kararlarınızı gözden geçirin, hatalarınızı fark edin,

yapabiliyorsanız düzeltin, düzenlemeye gidin.

8/8/2021’de 8/8 kapısı aktif olacak. Burası sizin kökleriniz, aileniz yani 4. eviniz. 

8/8 Aslan kapısı günü saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Aslan enerjisinin kibir pompalayan yönüne dikkat edelim. Bu  Yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir. Elementlerle etkileşimde olunmalı. Psikolojik ve öznel durumunuz Boğa burcu olarak öne çıkıyor çünkü bu YeniAy Uranüs’le karede. Bunu sevgiyle, dostlarınızla mistik gücünüzle aşmaya çalışın. Ayna görevi gören dostlarla değişim hatasız olacaktır. Dostlarınız sizi sevdikleri zaman destekleyici daha doğal bir akış olur. .YeniAy yeni başlangıçlar için iyi bir dönemdir, Uranüs’le birlikte devrimsel yenilikler olabilir. Satürn karşıtlığını da unutmayalım kendisi kariyer alanınızda durmakta. Belkide yaptığınız iş sizi memnun etmiyor bunu fark edip değişime gidebilirsiniz. Anı yakalayın ve orijinal fikirlerinizi şekillendirin, net hedefler belirleyin ve onlara ulaşmak için çaba gösterin. Bir şeylerin değişme zamanı  gelmiş olabilir. Tetikte olun yeterki kuralına göre oynayın şikayet etmeyin.

12 Ağustos 2021 de Merkür Başak burcuna geçiyor ve size destek olacak. Başak Burcu 5. eviniz çocuklarınız varsa iletişiminiz güçlenecek, oyunculuk ve yaratıcılık artacak. Uygun gördüğünüz değişimleri yapın yeni bir hobi öğrenin ki enerji aksın. 

16 Ağustos 2021’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. Burası sizin 6. eviniz işinizi tüm gücünüzle yapmanız başkalarının ne dediğini anlamanız başarı getirebilir. Venüs sizin yöneticiniz ve 150’lik açıda duruyor olacak. Manipülasyonlara dikkat edin yara almayın Şiron Koç’ta karşıda. 

Yeni biriyle tanışabilirsiniz Mars enerjisiyle bu mümkün hatta kadersel bile olabilir. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin kariyer ve kader eviniz olan 10. ev. Satürn’ün ve Jüpiter’in yanına Ay gelecek profesyonellik şimdi öncelik olacak. Sonlanma enerjisi taşır Dolunay ve bu yeni başlangıçlar demektir. Yeni olan şeylere organize olarak ve ciddiyetle başlanır. Eylemler sizin yükseliş basamaklarınız bunu unutmayın. 

30 Ağustos 2021 saat 08.10’da Merkür 6. evinize Terazi burcuna geçiş yapacak. Diplomasiyi iş hayatınızda kullanacaksınız eğer alt yapınız buna müsaitse. Bu dostvari enerjiyi Eylül ayında kullanın. Etkili biriyle bir temas, iletişim ve ilişki kurduktan sonra, yatırım tavsiyesi de dahil olmak üzere yardımını reddetmeyin.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler burcu yükselenliler, Ağustos ayı herkes için oldukça dinamik görünüyor. 8/8/2021 Aslan kapısı günü, saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi aktive oluyor.’

Elementlerle etkileşimde olun. Bu YeniAy sizi destekleyici olarak gerçekleşecek. 

Bu aktif zodyakta bir şeye değil her şeye öncelik verin. Değişim enerjisi alıyorsunuz. 

Güneş, Ay ve Merkür Aslan stelyumunda ve Uranüs’ten kare açıda olacağından iletişimde, akraba ve kardeş konularında, eğitim alıyorsanız sınava girdiyseniz destek bulabilirsiniz. Babanız sınav sonuçlarına yada yaşamda seçimlerinize müdahil olabilir. İlgilendiği için mutlu olun hemen tepki vermeyin. Her konuda önce dinleyin dinlemek yetmez anlayın sonra düşünün ve tepki verin. Aslan enerjisi gölge yanıyla kibir verebilir bu dönemde. İkizler’in alışılmış hayatı, yenilenmeye ve parlak değişimlere doğru bir yol alıyor. Güneş, ruh halinize olumlu destek veriyor. 

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna geçiyor burası sizin 4. eviniz ve yöneticinizin en iyi hali. 

Hayatlarınıza etkisi kökler, aile, ev, yuva konularında olacak. Sevdiklerinizle organizasyonlar yapmanıza, ruhsal olarak daha yakın olmanıza, ilişkilerde daha yumuşak ve daha samimi olmanıza yardımcı olacaktır. Aile içindeki fikirleriniz önem kazanacak ve aileye etkiler verecektir. Sizde ebeveynlerinizden çok şey öğrenirsiniz hatıralar ve anılar önemli olur. 

Kariyer evinizde ve  iş hayatı bölümünde sisli Neptün var ve size sürekli kare yapıyor. Bu Aslan YeniAyına da  150’lik açıda. Olumsuz anlar yaşatabilir. İş hayatında özellikle her şeyi şansa bırakırsanız, çabalamazsanız aşırı gerginlik hissedebilirsiniz veya plana göre hareket etmezseniz, YeniAyın değişiklikleri sorunlara yol açabilir. Kağıtları imzalarken özellikle dikkatli olun, hatalar onarılamaz.

Hades ve Plüton para hattınızda finansal harcamalar üzerindeki kontrolümüzü kaybetmeyin, tasarruf hiçbir zaman zarar vermez. Aksine sizi bir sürü üzecek olumsuzluklardan korur. İhtiyatlı olun para harcama konusunda. Tasarruf edebilenler kendine göre zengin olur. 

16 Ağustos 2021 de sabah saatlerinde Venüs Terazi burcuna geçiyor. Burası sizin yaratıcılık, aşk ve flörtler eviniz. Burası Güneşin evi ve burda Venüs çok iyidir üstelik kendi yönettiği burçta. Venüs size tam destekte daha sempatik, çekici, empatik olacaksınız. Ve bu daha çok sevilmenize ve ricalarınızın daha kolay yapılmasına yardımcı olacak. Venüs burda ev dekorasyonu yaptırabilir size. 

20 Ağustos2021’de Uranüs Boğa burcunda geri gitmeye başlıyor burası dizin 12. eviniz. İşte ani duygu değişimleriniz zaten mevcutken Uranüs tarafından da destek görmekte. Uranüs yüksek akıldır Retro haliyle geri giderken olayları başa döndürür. Duygularınızı sağlıklı tutmaya gayret edin. 12. ev kapalı alan olduğundan kişi illüzyon olsada kendini özgür hissetmeyebilir. Kendini saklayabilir yaptıkları bilinsin istemeyebilir. 

22 Ağustos 2021’de saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yasalarla ilgili konular ön plana gelebilir Rx Satürn ve Jüpiter bu evde Ay’la birlikte olacaklar. Büyük uçurtma var iş teklifi de gelebilir kabul edin. Bilincinin felsefesi olması ve ahlaki davranışları  gözetenler yararlı şeylerle karşılaştılar. Her yolun bir sonucu vardır çoğu zaman bu sonuç başlangıca bağlıdır. Burası bir çok konuya anlam kazandıran bir ev. Vizyon sahibi olmamıza, görüş alanımızın, hayata bakışımızın genişlemesine vesile olur. Bunların tersi fanatiktik, kökten dincilik gibi bakış açılarıdır. Burası araştırma evi. 

30 Ağustos 2021’de sabah Merkür Terazi burcuna geçecek. Burası oyunculuk, yetenekler, takdir edilme isteğinin olduğu 5. ev. Yaratıcı ve muzipliğin artacağı eğlenceli bir geçiş olacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç burcu yükselenliler, Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. 

8/8/2021 Aslan kapısı günü, saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisi gölge yanıyla kibir verebilir. Elementlerle etkileşimde olun. Güneş, Ay ve Merkür Aslan stelyumunda ve Uranüs’ten kare açıda olacağından risk iştahında ve mali konularda dikkatli olun. Satürn tam karşıda ve finans alanınızda. Parasal açıdan zor bir YeniAy görülüyor. Bu süreçte sadece parayı düşünmeyin arzularınız ve zevkleriniz sizi esir alabilir. Uranüs karelerken bu YeniAyı yaşayacaksınız. İşbirliğine gidip özellikle yakın çevrenizden kar elde etmek isteyeceksiniz. Kişisel ilişkiler alanına odaklısınız orda kare enerjili Uranüs var. Gelir artışına bu harcamalarla ihtiyaç duyacaksınız. 

12 Ağustos 2021 Merkür en güçlü olduğu Başak burcuna geçiyor. 3. ev konuları aktive oluyor. Yeni insanlarla tanışıp iletişimi artırıyor olacaksınız. Başak etkisiyle son derece becerikli ve özenlisiniz. 3. ev Merkür’ün doğal evi yeni bağlantılarla yeni şeyler öğrenilebilirsiniz. Burda sizi seyahat özlemine çekecektir. 

16 Ağustos’ta Venüs Terazi burcuna geçecek. Etki alacak ev konuları ev, yuva, kökler, aile. 

İletişimi güçlenen Yengeç akraba, arkadaş ve aile içinde evinize rahatlık güzellik gelecek. Venüs Teraziyi yönetir bu güçlü konumda ilişkiler daha güçlü ve uyumlu konuma gelecek. Emlak alımı için de uygun bir pozisyon. 

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda Retrosuna başlıyor. Boğa sizin cemiyetler, kulüpler, dernekler, gruplar, yakın çevre alanınız. Şimdi bu konularla ilgili bekleyen işleriniz için sorunları çözme vakti. Şimdi engellerinizi kaldırmaya daha çok istek duyacaksınız. Özgür olmaya. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay oluşacak. Yöneticiniz Ay, Satürn ve Jüpiterle, Uranüs’ten kare alarak Güneşin karşısındalar. Borçlar, krediler, nafaka, sigorta işlemleri, miras konularında sıkıntı doğabilir. Burası finans hattı. 

İlişkiler çeşitlenebilir Uranüs sizi sıradışına taşımak istiyor. Tabuları yıktırıyor. Bu evde maddi bağlardan, zorluklardan bahsedebiliriz. Eşin maddi kaynakları sıkıntılı olabilir. Uranüs sürprizlidir tüm zorluklar içinde Terazideki Venüs finans hattınıza bonus da getirebilir. 

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçiyor. 

4.ev konuları Venüs’le birlikte emlak alımı konularını gündeme getirir. Sözünüz ve etkinliğiniz aile içinde artacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan yükselenliler, burcunuzda 8/8 Aslan kapısının aktif olduğu gün kozmik kapılar açıkken Aslan YeniAyı yaşanacak. YeniAy 16.50’de gerçekleşecek. Yıldız geçiş kapısı açıkken Dilek ve Dualarımızı ve Niyetlerimizi açıkça Evren’e beyan edelim. Güneş Aslan Burcu’nun yöneticisidir. 1. evinizde olan Dolunaylar sağlıktan, tanınırlığa, sosyal çevreye kadar etki verir. Burası ilişkiler hattı, ilişkiler, ortaklıklar, işbirlikleri, sözleşmeler demek. Sosyal statünüzü değiştirmeye gayret edeceksiniz. Başarı, yaşamın çok çeşitli alanlarında olası. Hedefiniz burda çok önemli. Aslan çocuklar, yaratıcılık, oyunlar, flörtler demektir. Şimdi Satürn sınırlamasında duruyor. Uranüs’ten kare alarak YeniAy gerçekleşiyor. Fırsatları kaçırmayın, gereksiz beklentilere girmeyin. Hedef odaklı olun. 

12 Ağustos 2021 de Merkür Başak burcuna geçiyor. Bu sizin parasal kaynaklar ve üretim eviniz. Finansal kaynaklar için kafa patlatmaya ek gelir aramaya, gereksiz masrafları kısmaya gayret etmeli cömert Aslan burçları. 

İş aramak için iyi bir zaman. Şimdi işe dönük ruh halindesiniz en sıkıcı işleri bile kolaylıkla yaparsınız. 

16 Ağustos 2021 Venüs Terazi burcuna geçiyor ve hareketlenen konular özellikle iletişim, kardeşler ve araba satın almayı düşünenler için bir fırsat var, kardeşler ve akrabalarla olan ilişkiler daha şanslı, güzel, diplomatik  beceriler ön planda olacak, saygılı, uyumlu ilişkiler yaşanacak. Akrabalar arasında denge kurmaya sevgiyi adil paylaştırmaya gayret edin. Hepsi Karma. 

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlayacak. İş konularında kalan işler toparlanacak. Özgürlük ihtiyacı biraz azalacak en azından bir kaç ay. İşbirliğine gitmek şimdi daha kolay. Kendi işi olanlar yada çalışan sınıfında yada yönetici olanlar Uranüs’ün orda olduğunu ve olacağını unutmayın. Sürekli akışta kalmaya ve yenilik yapmaya devam edin. Bu birkaç yıl içinde Uranüs sizi sürekli dürterek kariyerinizde ani ve radikal değişimlere sürükleyecektir. Uranüs durdurulamaz bir enerjidir. Tüm otoriter oluşumlara isyan ettirir bu ailenizde olabilir, kardeşinizde, patronunuzda.

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de karşıt burcunuz Kova’da Dolunay yaşanacak. İlişkiler, ortaklıklar, sözleşmelerde sonuçlanmalar, kopmalar, ayrılıklar söz konusu olacak. Kendinize biraz özgürlük verin bu süreçte daha güzel anlar geçirebilirsiniz. Her bitiş bir başlangıcı getirir. Romantik bir arkadaşlıkta haritanız izin veriyorsa bu dönemde başlayabilir.  

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçiyor. 

Kral (Aslan) şimdi konuşacak çünkü Merkür Başak’ta en güçlü halinde olacak ve Aslan hızlanacak. Finansal ve mülki konular Eylül’de gündemde olacak. Kapasite artacak. Zihinsel yapı para konularında çok kuvvet alacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak yükselenliler, Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. 

8/8/2021 Aslan kapısı günü, saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisinin  kibir tarafına dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olmalıyız. Bu aktif zodyakta bir şeye değil her şeye öncelik verin. 12. evin mistik havasında Güneş, Ay ve Merkür Aslan stelyumunda ve Uranüs’ten kare açıda Satürn ve Jüpiterle karşıt bir YeniAy yaşayacaksınız. İşten biraz uzaklaşıp geldiğiniz yolu düşünebilirsiniz. İş hayatında bir yol ayrımı yaşanabilir, yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Bu içe dönüş hali seçim yapmanızı gerektirecek seçenekler sunacak. Basitçe söylemek gerekirse, Ağustos ayında Başaklar ne istediklerine, bunu nasıl başaracaklarına ve hedefleri uğruna ne yapacaklarına karar vermek zorunda kalacaklar.

12 Ağustos 2021’de Merkür en kuvvetli olduğu yer olan burcunuza geçiyor. Merkür size heyecan katarak her an harekete geçmeye hazır tutacak. Çözüm şimdi sizin işiniz. Eleştiri huyunuzu kontrol altına almaya çalışın. Sağlığınıza önem verin. Endişeyi artırıcı şeylerden uzak durun bu yol 

ayrımı da stres ve endişeden gelebilir. 

16 Ağustos 2021 Venüs kendi yönettiği ve güçlü olduğu Terazi burcunda olacak. Para konularında oldukça şanslı olacaksınız. Yeni bir pozisyona başlıyorsanız, zorluklara hazırlıklı olmalısınız,

Para ve yaratıcılık üstünüzde olsada mütevaziliği bırakmayın, pahalı ve lükse kaçmayın. Ekonomik olun.

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlayacak. Burası sizin felsefik ve dini alanınız. Uranüs burda sıradışı ve özgürlükçü fikirleriyle sizi mevcut düzene inanmayan biri haline getirebilir. Retro zamanı içe döndürüp içsel sorunları yüzeye çıkartabilir. Analiz zamanı. Çizgiyi geçtiğiniz yerleri bulun ve şifalayın. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sağlık alanınız, iş hayatınız, günlük iş hayatı etki altında olacak.

Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Burası profesyonel alan zamanınızı verimli şeylerle harcayın. Stresi kontrol edin. Satürn bu evde ve o depresyon yapan gezegendir. Sınırlayıcı güçlü etkileri var. Dinlenmeyi akıl edin, sakin kalın, uyuyun dinlenin. 

23 Ağustos’ta Güneş burcunuza geliyor. 

Tüm ♍️ Başak Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun..!💫🎉🪅

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçiyor. 

İletişiminiz yumuşuyor, dengeleniyor. Kişisel çıkar ve kıskançlık bu dönem kurtulmanız gereken şeylerdir. Maddi kaynaklar iyice değerlendirilecek ticaretimiz güçlenecektir. Başak parayı Toprak grubu olarak çok önemser. Sakinlik, sağduyu, barış, iletişim Eylül’de önemli konu başlıkları olacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♎ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi yükselenliler, Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. 

8/8/2021 Aslan kapısı aktifken saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı açılacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisinin  kibir tarafına dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olunmalı. Bu aktif zodyakta bir şeye değil her şeye öncelik verin. Güneş, Ay ve Merkür Aslan stelyumunda ve Uranüs’ten kare açıda 11. ev Uranüs’ün doğal evi ve burda Aslan YeniAyı gerçekleşiyor. Şimdi yeni gruplar, cemiyet içinde aynı fikirlerdekiler birleşiyor. Cemiyet içinde tanınmak sizin için önemli. Daha görünür daha fark edilir daha önemsenir statüye gelmek istiyorsunuz. Bu yeniayla büyük hedefleriniz varsa ulaşabilirsiniz. 

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna geçiyor.

Burası sizin mistik yanınız kendinizi anlamak isteyebilirsiniz. Burası sağlık alanı kendinizi streslere katlanır halde bulmanız ve kimseyi değiştiremediğiniz gerçeğiyle başbaşa bulabilirsiniz. Kimseye kızmak istememeniz normal çünkü kimseden uzaklaşmak istemiyor hatta soğumak istemiyorsunuz. İşte bu yüzden sinirleriniz berbat. Doktora gitmeyi düşünebilirsiniz. 

16 Ağustos 2021 yöneticiniz Venüs burcunuza geliyor. Size güzellikler ve iyi şans getiriyor. Moda ve şıklık sizin için daha da önem kazanıyor. Mutlu alışverişler ve güzellik uğruna geçen bir sürü saatler sizin mottanız. Aşk için durum bir gecede bile değişebilir sevgili Teraziler. 

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda gerilemeye ve bizi eski konulara içimize dönmeye itiyor. Finans hattında gezinen Uranüs sürprizli paralar gelmesine, birikim yapanların paralarını çoğaltmasına veya ani kayıplara neden olabilir. 

Ani gündemler yaratıyor olabilir. Strese burda da yakalayabilirsiniz dikkatli olun. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin 5. eviniz. Evren artık size biraz eğlen diyecek. Dinlenmemin, flört etmenin, romantizm yaşananın vakti. Burası hobiler alanı yeni bir hobi içine girebilirsiniz ama içinde Satürn var kalıcı bir hobi olabilir. Sorunlar hakkında düşünmek ve karar vermek için yeterli zamanı kendinize tanıyın. Doğru seçimi yapmaya çalışın.

30 Ağustos 2021 Merkür’de burcunuza geliyor. 

Sizi düşünsel ve iletişimsel olarak kendinize yaklaştırır. Var olan özelliklerinizi ön plana çıkartır Eylül ayında. Satürn Jüpiter desteğiyle kariyer fırsatları yaratabilir. Güçlü yönleriniz Eylül ayında daha kuvvetlenecek. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep yükselenliler,  8/8/2021 Aslan kapısı saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisinin  kibir tarafına dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olunmalı. Aslan kader ve kariyer alanınızdan YeniAyı yaşatacak. Güneş, Ay, Merkür’e karşıt Satürn ve Jüpiter ayrıca YeniAyı kareleyen iUranüs gibi birçok güçlü faktörler altında dikkatli konuşmalı ve hareket etmelisiniz. Neyi başarmak istediğinize karar verin ve harekete geçin. Şans kararlı olanları sever zorluklar karşısında sakin kalın. Mesleki gelişim için kullanılması gereken fırsatlar sunuyor YeniAy. Ama önce bitmemiş işlerinizi bitirin çünkü bu kadar Retro gezegende daha sonra can sıkıcı bir hal alabilir. Hemde hemen ay sonunda sizi sıkıştırabilir. 

12 Ağustos’ta Merkür güçlü olduğu ve etkisini daha iyi gösterdiği Başak burcuna geçiyor. Burası sizin 11. eviniz sosyal alanınız. İşbirliklerini kaçırmayın, Uranüs destekli Merkür iki zihin gezegeni olayları çok hızlandırabilirler. Fırsatları, değişimleri, vaz geçişleri yakalayın. Şans dikkatli insanlardan yanadır. 

16 Ağustos 2021 Venüs kendi yönettiği Terazi burcuna geçiyor. Burası sizin mistik alanınız manevi dürtüler alacaksınız. Platonik aşk yaşayabilirsiniz. Daha içe dönük olup kalabalıktan sıkılabilirsiniz. Kafanızı, kafa bölgesi organlarını, tansiyonunuzu kontrol edin, klimalar altında dururken kendinizi koruyun. 

20 Ağustos 2021 Uranüs karşıt evinizden 

yani Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. 

Şimdi ilişkiler önem kazanıyor. Durumlar tahmin edilemez şekilde değişebilir. Uranüs kaderdir, kontrol edilemez. Siz her koşulda amaçladığınız yolda ilerlemeye devam edin. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası aile, yuva, kökler, mülklerin evi. Bu Dolunayda işini ne kadar seversen sev, ev ve aile konularını da ön plana çekmelisin. Evde birikmiş sorunlarla başa çıkmak için bu Dolunay kullanılmalıdır. 

Eve dahil olun ev şlerini yapmaktan yardımcı olmaktan keyif alın. Haritanız çalışsın. Dolunay gerginlik taşır sevdiklerinizle iletişim kurmaktan ve birlikte vakit geçirmekten huzur alın. 

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçiyor mistik derin araştırmalar, merak, sırlar, gizem Akrepsel konular ön plana gelecek. Eylül ayında güncel hayata odaklanmada zorluklar olabilir. Gizl düşmanlara dikkat edin

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler, 8/8/2021 Aslan kapısı günü saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisinin  kibir tarafına dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olunmalı. Aslan YeniAyı sizin doğal evimiz olan ideolojik ve felsefik alanınızda gerçekleşecek. Ufkunuzu daha da genişletecek etkiler söz konusu. Burası akademik ve kendini geliştirme alanı. İlerlemenizi sağlayacak YeniAydan faydalanın. Yakın çevre değişimi, araba alım satımı, trafikte dikkatli olun. 

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna gelecek. 

İş hayatı ve kader yolu. İşinizde bir gelişme gerçekleşecektir. Merkür çok güçlü pozisyonda blog yazmaya bile başlayabilirsiniz. Ticaretiniz gelişir. Hata yapmayın doğru bildiğiniz yolda gidin 150’lik açıyla yöneticiniz Jüpiter süpriz yapabilir. 

16 Ağustos 2021 Venüs çok güçlü olduğu Terazi burcuna geçecek. Gruplar, arkadaşlar, çevre etkin olacak. Bir organizasyonda yer alan Yay’lar Satürn ve Jüpiter’den destek alacaklar. Değiştirmek istediğiniz şeyler için tam zamanı.

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Günlük hayat, iş hayatı ve sağlık konularında özgürlükçü duygular ve sıradışılık azalacak ve yarım kalan işlere yoğunlaşılacaktır. Daha istikrarlı bir dönem oluşabilir tabiki açılan konulara göre değişecektir.     

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. 3. ev konularında yoğun bir enerji dalgası oluşacak.  Çevrenizi etkileyecek değişimler gündeme gelecektir. Satürn denetiminden geçenlerle görüşebilirsiniz. Çatışmayın, kırmayın denetimli olun. Jüpiter iyi olan şeyleri büyütür iletişim artacak, yurt içi seyehat yaptırabilir, zihinsel becerilerde artış olacaktır. Satürn etkisiyle endişeler artabilir. 

30 Ağustos 2021 ade Merkür Terazi burcuna geçiyor olacak. 3. ev konuları yakın çevre, kardeşler, iletişim, zihinsel beceriler. Bu bağlar kopadabilir, gelişedebilir. Dönüşüm değişim havasında olacaksınız Uranüs ordan sizi zorlarken. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Yükseleni Oğlak burcu olanlar,. 8/8/2021 Aslan kapısı saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisinin  kibir tarafına dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olunmalı. Aslan YeniAyı ve kozmik enerji kapısı sizin mistik dönüşüm evinizde olacak. 8. ev konularını analiz edelim,  vergi, sigorta, nafaka, cerrahi operasyon, kriz, kredi ve borçlar gibi ağır konular. Neptün 150’lik açısıyla kandırılmalara, dolandırıcılık olaylarına hatta skandallara kapı açıyor. Aslan kalp demek, kalbinizi kontrol ettirebilirsiniz. 

2/8 burası para hattı karşınızda Satürn ve Jüpiter duruyor olacak. Akıllıca hareket edin.  Borçlarınız varsa ciddiyetle ödemeye başlayın. Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. Geçmişi yaşıyor gibisiniz. Siz şimdi fedakarlıkla sorumluluk arasında (başkalarına karşı) öğrenmek zorundasınız.

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna geçiyor.

9.ev eğitim alanı üniversite ve yüksek lisans programı, yurt dışında bulunma alanı ve düşünsel felsefik alanda gelişim diğer kültürlere, dinlere, felsefi fikirlere olan ilginizi tatmin edebilirsiniz Bu süreçte gelecekte can sıkıcı hale gelecek konuları yada engel oluşturacak konuları belirleyin. Düşünmeden hareket etmeyin. 

16 Ağustos 2021 Venüs Terazi burcunda burası iş sahanız kader yolunuz. Çalışmak sizi en mutlu eden şey. Şimdi bu ay danışmanlıklar verebilirsiniz, konferanslara davet edilebilirsiniz, hukuksal konulardan bahsedebilirsiniz. Mars Başak size güç katan yardımda. Şans hem fiziksel hem de zihinsel dayanıklılıklarına güvenenlerin yanında olacaktır.

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda Retro hareketine başlıyor. 5. ev konuları rizikolu işler, spekülasyonlar, aşklar, flörtler, çocuklarınızla ilgili konular. Hobiler ön plana gelecektir. Yarım kalan aklımızda kalan işler toparlanır. Teknolojik konular, televizyona iş yapmak etki alanınızda olacak. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda para, üretim, değerler hattında Dolunay gerçekleşecek. Maddi şeylere odaklanacaksınız. 

Kendinizi kontrol etmek zorlayıcı olsada bunu yapmak zorundasınız. İş hayatınızı destekleyici konumda olacak Dolunay. İş değiştirme isteği Oğlaklar için mümkün sonlanma ve yeniden başlama enerjisi içerisindesiniz. Acele etmeyin daha yolun başında olacaksınız. 

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçecek. 10. ev konularına kuvvetli iletişim aktive olacak. Bu iletişim gücüyle Eylül ayında tv ve internette çalışmalar yapabilirsiniz. Uluslararası alana çıkabilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Yükseleni Kova burcu olanlar, karşıt burcunuz Aslan’da 8/8/2021 de Aslan kapısı günü, saat 16.50’de YeniAy doğacak. Yıldız geçiş kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etmeli Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi kuvvetle yükseliyor. Elementlerle etkileşimde olun. Karşıtlık en zor açıdır iki tarafı uzlaştırmak sağduyuyla ve anlayışla olur. İlişkiler hattı Ateş altında dengesiz enerji ciddi sorunlara neden olabilir. Gelecekle ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir hem aşk hem iş için. Yöneticiniz Uranüs aile evinizde ve sizi zorlamakta. Kimsenin sizi anlamadığını düşünüyor olabilirsiniz bu zorluklarda. İlişkiler evinizde, Güneş, Ay ve Merkür var. Güneş en güçlü durumda ve sizi aşka, ilişkilere çağırıyor. Şiron 3. evde Mars 4.evde çatışmalar yaralayıcı ve uzun süreli olabilir. Yakın çevrenizle uzlaşmaya hatta varsa hatanız özür dileyin. Sözlerinizi tartıp konuşun. 

Hades Plüton hattı sizi hastalıklara çok yaklaştırıyor, kurallara uyun. 

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna giriyor. 8. ev konuları gündeminizde. Burası finans hattı ve Mars’ta var. Demekki cüzdanınıza dikkat etmeniz gerekli. Kolay kazanç size sadece ödül olursa gelir. Satürn denetiminde ve dönüşümündesiniz. Sezgisel değil mantıksal olun. Borçları ödemek için kredi, kredi almışsanız ödemesinde kolaylık olabilir. 

16 Ağustos 2021 Venüs Terazi burcuna geçecek. 

Özgür Kovalar Venüs’ün bu gelişiyle uzakları arayacaklar, farklı kültürler içinde olmayı, eğitim almayı isteyecekler bu bir ay boyunca. İnançlara, felsefeye ilgisi yoğunlaşacaktır. Kişisel ilişkimizde soğuk ve donuk kalmayın, ilgili, şefkatli, hoşgörülü ve en önemlisi sevgi dolu olmaya gayret gösterin. 

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda geri gidiyor. Ev hayatı, ev halkıyla ilgili konular gündeme gelecektir. Şu anda hiçbir yere kendini ait hissetmeyen Kova biraz yatışabilir. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Temmuz ayındaki YeniAydan sonra şimdi güçlü bir Dolunay enerjisi alıyorsunuz. Bitişleri temsil eder ve oldukça gergin geçer. Duygusal olarak yıpranacak özlem ve arzuları yüzeye çıkarabilir. Ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Kendinizde sonlandırmak istediğiniz herşeyi temizleyebilirsiniz. Düşünsel temizlik uyumlanma yolunuzu açabilir. Şimdi bunları daha kolay yapacaksınız. Bugün yeni bir şeyler deneyin. Ne olacağı önemli değil: yeni bir yemek pişirmek, yeni bir yerde yürüyüş, sporda yeni egzersizler. Evet, en azından işten önce / sonra kendinize yeni bir kahve türü alın. Beyninizi bilmediğiniz bir ortamda çalıştırın! 

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcunda Venüs’ün etkileri Merkür etkileri farklı kültür özlemi çoğaltacaktır. Akademik alanla ilgili konular Eylül’de de gündeminizde. Gezilere özellikle yurtdışına gitmeye istek doğacaktır. 

Farklı kültürlere merak çok fazlalaşacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili yükseleni Balık olanlar, Ağustos ayı sizin için oldukça dinamik görünüyor neredeyse zodyakın 12 evinde de mevzularınız var. 

8/8/2021 Aslan kapısı günü, saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy doğacak. Yıldız geçişi kapısı aktif olacak. Bu yeniayda tüm burçlar niyetlerini beyan etsin Evren’e. Aslan yaratıcılıktır içimizdeki yaratım gücü ve yeteneklerdir şimdi yükseliyor. Aslan enerjisi kibir vermesin dikkat edelim. Elementlerle etkileşimde olun. Aslan evi sizin günlük hayat ve sağlık evinizde gerçekleşecek. Dikkat etmeniz gereken kişi kendinizsiniz. Zihinsel durumunuza göre hastalıklar oluşabilir. Mutlu ve memnunsanız, sağlığınız yerindedir. Moralinizi yüksek tutun. Duygusuzluğu aşın. Bir şeyi kendiniz değiştirmezseniz, hayat bunu sizin için yapacaktır bunu unutmayın. 

12 Ağustos 2021 Merkür Başak burcuna geçecek. 

İkili ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler evi. Eleştirel doza dikkat, şimdi zor beğenen biri haline gelmiş olabilirsin. Bu da ikili ilişkilerinizi yıpratıcı olacaktır. Başak etkiyle mantıksal yanın ön planda olacak. 

16 Ağustos 2021 Venüs Terazi burcuna geçiş yapıcak. 8. ev para konularına şanslar gelecek.

Harcama yapmayı siz yine de abartmayın Uranüs 150’liliği altındadınız. Ayrıca Mars ilişkiler evinizde çatışma  ve inatçılık ilişkilerinize zorluklar getirecektir. Mars’ı n 10. evi karelemesi işten çıkarılmalara sebep olabilir. Yeterince esneklik göstermeyenler kırılmak zorunda kalabilir. 

20 Ağustos 2021 Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Burda iletişim evinde dikkatli olun. Belgeler konusunda, e postalar konusunda  dalgın olmayın. Geçmiş işleri temizleme vakti. 

22 Ağustos 2021 saat 15.01’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Gizemli ve spiritüel bir yer burası. Bilinçaltının derinliklerinde kendinizle ilgili çalışabilirsiniz. Bu üst üste 2. Kova etkisi alışınız. Burası korkular, sırlar, gizemler, gizli düşmanlar evi. Endişelere gerginliklere kapılmayın akan enerjinin sizi yönlendirmesine izin verin. Hastaneler evi aynı zamanda komplekslerinizi aşın, yetersizlik duygusunu aşın. 

Geçmişe takılmayın. Duygularınızı da dışarıya yansıtmaya çalışın. 

30 Ağustos 2021 Merkür Terazi burcuna geçiyor olacak. Eylül ayında da ekonomik işlerle alakalı konular aldığı açılarla aktif olcak. Finansalı daha iyi yönetme şansınız olacak. Kredili işler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Risk almamalısınız. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ beğenmeyi unutmayın. 

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğenip takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.