Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

01.05.2020
822
A+
A-

Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

Koç burçları için fırsatların olacağı bir ay

ARA REKLAM ALANI

Venüs 3. evden günlük hayatı güzelleştiriyor 

13 Mayıs’ta Venüs İkizler burcunda Retro hareketine başlatacak. İlişkiler konusunda içsel çalışırken yeniden düşündürüp karar verdirtecek. 

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda olacak. Işıklar, Merkür ve Venüs’te bu evde ilişkilerde yeni kararlar başlatabilir. 

Boğa burcunda Güneş Uranüs Merkür stelyumu kazançlar konusunda beklenmeyeni yaşatır. 

Gelir kendi çabalarınıza bağlı artabilir. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı dönüşüm ve yeniden doğuş evinde olacak. Telepatik güçler, sezgisellik gücü verir. İyiyle Kötünün mücadelesi gibi yaşanabilir. Değişmeyi reddeden Koçlar hayal kırıklığı yaşayabilirler. Mum dibini aydınlatamaz Şiron Koçta Lilithle birlikte. Karanlık enerji bilgi ve sevgiyle çözülür ama Lilith bastırılmış öfkedir. İlişkilere vurgu var. Juno’da 7. evden karşıt yapıyor. Şiron, Lilith ve Juno karşıtlığı içsel doğamızda dengelenmeli.

Düğümler burç değiştiriyor sizlerin 3/9 aksına yerleşecek. Bu size ev itibariylede zihin, öğrenme ekseni, içsel yükseliş, sosyal çevre etkileri veriyor. 

11 Mayısta Satürn 11. evinizden Rx harekete başlıyor. Dostlarınız, çevreniz, hayalleriniz içsel çalışmaya başlayacak. Yeniden gözden geçirme, denetim zamanı. 

12 Mayıs Merkür İkizler burcunda kendi evine gelecek. Zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna yani 12. evinize geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. Zor bir süreç aktive oluyor. 

14 Mayısta ise 10. evde Jüpiter Rx hareketine başlayarak içsel çalışmaya başlayacak. Kaçan fırsatlarınız geri gelebilir iş hayatınızda.

♉️ Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

Güneş, Uranüs ve Merkür Yükselen burcunuzdan geçiş yapıyor. Uranüs geçmişi hatta şu anı bile sevmez o özgürlükçü tavrıyla geleceğe bakar ve sizin gibi sabit bir burçta oldukça zorlanır. 

Siz huzur ararsınız o huzursuzluk verir. Sizin dikkatiniz parasal mevzularda o devrim istiyor. 

Yöneticiniz Venüs İkizler burcunda ve sizin 2. evinizden geçiş yapıyor. Bu sizin doğal eviniz değerler ve varlıklar evi. Bu izolasyon günlerinde kendi değerinizi düşünecek çok fırsatınız oldu. 

Maddi durumunuza katkı yapacaktır. 

Venüs Neptün’e kare açıda sosyal ilişkilerde karmaşa ve zorluklar verebilir. 

13 Mayıs’ta Venüs Retro harekete başlayacak. 

Kaçan fırsat, değersel, üretimsel sorunları gözden geçirtecek. 

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda olacak. Merkür ve Venüs’te bu evde ticaret, üretim tüm parasal konularda yeni kararlar alınacaktır. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı sizin evliliği, iş ortaklığını temsil eden 7. evinizde doğacak. Duygusal ilişkilerde tıkanıklık olabilir. Sırları iyi tutmalıyız Akrep Dolunayında. 

Şiron ve Lilith sizin bilinçaltı ve gizem evinizde. Karanlıktaki şifa ama bu enerjiler zor enerjiler yalnızlık yaratabilir yüksek farkındalık çok çaba ve mücadele ister. Juno karşıtlığı ise ilişkileri yaralayabilir. 

Kadersel Düğümler burç değiştiriyor sizin 2/8 hattınıza geçecek. Para hattı bu gelişte 18 ay boyunca size katkı yapacaktır. 

11 Mayısta Satürn 10. evinizde retro harekete başlayacak. İş hayatınızı sınırsız tutup farklı yorumlatacaktır. 

Daha insancıl ve içsel olabilir Oğlak burcuna dönene kadar. 

12 Mayıs Merkür İkizler burcunda ticaretin gezegeni para evinizde. 

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. 11 evden geçişi hiç rahat olmadığı enerjinin dağıldığı grupsal faaliyetlerin zorlandığı bir ay olabilir. Uranüs’tende kare açı alacaklar. 

14 Mayısta ise Jüpiter 9. evde Rx hareketine  başlayarak, içsel çalışmaya başlayacak. Hayatınıza anlam arayacaksınız ve felsefi yaklaşımlar faydalı olabilir. 

♊️ Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için.

12 Mayıs’ta yöneticiniz Merkür İkizler burcunda Venüsle beraber ve Güneş, Uranüs’ün yanından  gelecek 12. evden  geçiş yapacaklar. Herkesten gizlenenler. İzolasyon, inziva hali, içe dönme, manevi fark ediş, değişime hazırlanma. Kendi barışınızı sağlayın. 

Venüs burcunuzda ve burda Retro hareketine başlayacak. Yükselende olduğu için yine bizi “Ben” evimizde ve ilişkilerimizi sorgulatacak. Kendimizi ifade edişimiz zorlaşacak. 

Ama Venüs’ü doğuştan Rx olanlar için güzel bir zaman olacak. 

Venüs Neptün’e kare iş hayatınızı sislendiriyor, kaçma isteği, bağımlılık yada sınırsızlık yaratıcı bir etkisi olabilir. 

22 Mayıs Yeniayı da sizin burcunuzda gerçekleşecek. 

Merkür ve Venüs yükselende çok daha konuşkan ama sevecen konuşan, zihinsel yeteneklere, çok yönlülüğe vurgu alacaksınız. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı 6/12. evler de olacak. 

Zorunlu işler, sağlık ve sorumluluk evinizde olacak. Akrep dönüştürür, hoşgörüsü yoktur. 

Şiron ve Lilith 11. evinizden geçiyorlar. Arkadaşlık kurmak, arkadaşlar, organizasyonlar konularında zor enerjiler altındasınız. Yalnızlık yaratabilir yüksek farkındalık çok çaba ve mücadele ister. Juno karşıtlığı ise ilişkileri, hizmet etmeyi bozabilir. 

Kadersel Düğümler burç değiştiriyor ve sizlere hoşgeliyorlar. Evet düğümler İkizler ve Yay aksında. 

Ay düğümlerimiz “kader geliyorum” diyerek

18-19, 37-38, 56-57, 74-75 yaşlarında nataldaki orijinal konumlarına geri döner.

Bu yaştaki kişilere koruma ve ödül gelebilir. 

11 Mayısta Satürn 9. evinizde Retro harekete başlayarak ve 8. evinize geçecek bu ev konularında bir sınırsızlık yaşanacak. Vizyon ve finans konuları ayrıca bilimselliğe de tekrar vurgu olacak. Bu geçişlerde tüm insanlığa sağlıklı egoyu öğretecek. 

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. Zor bir süreç yine sizin 10. evinizde olacak. Mars hedefler ve kariyer evinde işleri zorlaştıracak.

14 Mayısta ise Jüpiter 8. evde Retro hareketine başlayacak. Başkalarından gelecek kaynaklara vurgu orayı diriltebilir. Bazı retrolar iyi çalışır. 

♋️Yükseleni ve Güneşi Yengeç Burcu olanlar için. 

Güneş, Uranüs ve Merkür sizin 11. evinizden geçiş yapıyorlar. Huzursuz ve asi Uranüs burda Merkür ve Güneş’le birlikte insanlığın ilerlemesi için savaş verecekken Satürn’den kare alacaklar. 

Yine de bulundukları ev itibariyle bu burçtakiler İnsanlığın eşitliği için mücadele etmeliler. 

Venüs 12. evde ve burda Retro hareketine başlayacak. Bu ilişkilerin, ortaklıkların veya aşkların geri gelmesini yaşamak demek. 

Retroyla gelen retroyla gider unutmayın.

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda olacak. Güneş, Ay, Merkür ve Venüs’te 12. evde buluşacaklar ve iyice derine inecekler. Sorgulatacaklar iç sesini duyanlara. 

Rüyalar aktif olacaktır. Kafeste olduğunuzu fark edebiliriz. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı sizin 5. evinizi aktive edecek. Eğlence, hobiler, oyun, flört, riskleri aktive edecek. Ama dikkat edin kendi yöneticinizden bir veto gelebilir. Deniz dalgalanıyor, seçimler size ait.

Yengeç mantık kullanan bir burç değildir. Şiron ve Lilith’te Koç burcunda ve sizin mesleğinizi, itibarınızı, hükmetme kabiliyetinizi gösteren evde. 

Eleştiriye tahammülde zorluk verir. 

Satürn’den kare halde. Doğru insanlar, doğru seçimler yapın. 

 Kuzey Ay Düğümü sizin burcunuzdaydı 18 aydır. Sizi bir gözden geçirdi ödülü olanlara ödül verdi. Korudu. 

Tekrarı 18 yıl sonra. 

Artık 4 Mayıs’la İkizler/ Yay hattında. 6/12 ev hattında olacaklar. Kişisel çıkarlara değil insani ilkelere hizmet, insanların ihtiyaçlarını anlama, hizmet etmemiz gerekmekte. 

11 Mayosta Satürn sizin 8. evinizde Retro hareteke başlatacak. Bu ev bizim olmayan yani kaynaklardan gelen miras, para kısaca başkalarının parasıdır. Daha sonra ilişkiler evinize gelecek dış desteklere güvenmeyin  Uranüs kare yapıyor. Kendi kaynağınız kadar harcayın. 

12 Mayıs Merkür İkizler burcuna geçince zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. 

14 Mayısta ise 7. evde Jüpiter Rx hareketine başlayarak içsel çalışmaya başlayacak. Evlilik ve ortaklıklar konusunda görünenin ötesine baktırır. 

♌️ Yükseleni ve Güneşi Aslan Burcu olanlar için. 

Güneş, Uranüs ve Merkür sizin 10. evinizden geçiş yapacaklar. 

Huzursuz ve asi Uranüs yüksek akıl hayat yolunda, iş hayatınızı etkileyecek alanda ve Satürn’den karede. Her koşulda çalışmanız gerekmekte. Esnemeli ve bugünde kalmalısınız. 

Geçmişe yada geleceğe bakmadan bugünü yaşayarak ilerlemelisiniz. 

Venüs 11. evde 13 Mayısta İkizler burcunda Retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla alakalı bakış açınızı gözden geçirme zamanları. 

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda olacak. Güneş, Ay, Merkür ve Venüs’te 11. evde buluşacaklar. İşten elde edilen kazançların Neptün karesinden hayal kırıklığı yaratma olasılığı doğuyor. Ama ana tema çalışmak, Uranüs sıkışmış hissettirsede özgürlük desede çalışmaya devam. 

Mars 8.  evde güçlü olduğu bir evde düştüğü bir burçta olacak. Finansal konuları, başkalarının paralarını gösterecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. Hayatı tehdit edici her türlü faaliyetten uzak ol. Kendini saldırganlıktan koru.

Neptün de 8. evde inanç, manevi konular üzerine uzun uzun düşünebilirsiniz.

7 Mayıs Akrep Dolunayı aile,kökler, mülkleri temsil eden evinizde olacak. Sahiplenici bir etki alacaksınız. 

Şiron ve Lilith sizin felsefe, maneviyat, hak, hukuk konularında değer bozabilirler. Burası Şironun doğal evidir. 

Kadersel Düğümler burç değiştiriyor sizin 5/11 hattınıza yerleşecek. Burası bir yaratım, sahne, sunum, deneyim alanı. 

11 Mayısta Satürn 7. evinizde Retro harekete başlayarak tekrar 6. evinize geri gelecek. Zorunlu işlerinizi yeniden gözden geçirtecek. Sağlığınız için tedbir almayı ihmal etmeyin 

14 Mayısta ise Jüpiter 6. evde Rx hareketine başlayarak orayı şifalandıracaktır. 

♍️Yükseleni ve Güneşi Başak Burcu olanlar için. 

Güneş, Merkür, ve Uranüs 9. evden geçiyorlar. 

Huzursuz ve asi Uranüs yüksek akıl gelişme arzumuzun aktive olduğu yerde ve Satürn’den karede. Olumsuz düşünceler yayılsada vicdanın sesini dinlemeli. Beklenilen olmamış, hayaller kırılacak olabilir bu ay. Olumsuz düşünceler her koşulda her zaman bir yenilgi yaratır. 

Venüs 10. evde İkizler burcunda ve burda Retro hareketede başlayacak. Aşırı yük almış olabilirsiniz üzerinize. Yorgunluk hissedebilirsiniz 

Neptün’den gelen kare açıyla. Hayaller kırılacak..

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda yani yine 10. ev vurgusu almış oluyorsunuz. 

Bu eve vurgu, her koşulda Aslan burçlarının çalışması gerekiyor. iş hayatınız kısıtlanıyor olda bile ve zor şartlar altında kalıyor olsa bile Evren size çalış der. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı sizin 3. evinizde gerçekleşecek. İşe gidiş geliş, iletişim, ticaret, çalışma evinizde olacak. Burası biraz endişeli yapar insanı kendinizi olumsuzluklardan koruyun.

Şiron ve Lilith 8. evde burası dönüşüm evi  dikkatini korkulara yöneltebilirler. Korkularla veya bir takım krizlerle ilgili endişeler yaratabilirsin. Bu enerjilere alış ve görünmez olsunlar.

Düğümler burç değiştiriyor sizin 4/10 hattınıza yerleşiyor. Sosyal statü ekseni ilk geçişteki haller ilerisi içinde bizi etkileyecek. 

11 Mayosta Satürn sizin 6. evinizde Retroya başlayacak ve 5. evinize tekrar dönüş yapacak. 

Burda yaratıcılık, yenilenme enerjisinden dolayı bir sınırsızlık yaratacaktır. 

12 Mayıs Merkür İkizler burcuna geçince zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. 

14 Mayısta ise 5. evde Jüpiter Rx hareketine başlayarak içsel çalışmaya başlayacak.

Burası Aslan Burcu’nun doğal evidir. Bazı retrolar iyi çalışır çocuğunuzla iletişim kurmak isteyeceksiniz. 

♎️Yükseleni ve Güneşi Terazi Burcu olanlar için. 

Terazi Burcu’nun yöneticisi Venüs İkizler burcunda Retro harekete geçecek. 9. ev konularında bir yavaşlama içine gireceksiniz. Size bir sürü şeyi yeniden düşündürtecek olması kaçan fırsatı yakalamanız anlamına gelebilir. 

Neptün karesi yanınızda çalışanlar, iş hayatı, sağlık evinizden gelecek. 

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda yani yine 9. ev vurgusu almış oluyorsunuz. Planlar yapabilirsiniz, pek çok yeni fikir yakalayacaksınız. 

Güneş, Uranüs ve Merkür kavuşumu sizin dönüşüm ve yeniden doğuş evinizde olacak.

8.ev konuları siz aslında yapı olarak herşeye söz geçirmek isterdiniz. Geçiremediğiniz alanlarda gerilirsiniz. Bu alan öyle bir alan. Derin bir ev burası ölümün evi. Ruhsal ve Psikoloji ağırlıklı yaratıcı yönünüzü aktive edin. Ayrıca finansla alakalı. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Yine bir para evi harcamalar yönünde bir eğilim olabilir. Dengeyi kurmanız gerekir. 

Şiron ve Lilith 7. evinizdeler ilişkinize dikkat edin. Çıkmaza girip üzülmeyin. 

Düğümler burç değiştiriyor sizin 3/9 hattınıza yerleşecekler 18 ay boyunca. Bu bilgi ve iletişim hattı. Kendinizi geliştirmenin her türlü yolunu deneyeceksiniz. 

11 Mayosta Satürn sizin 5. evinizde Retro hareketine başlayarak 4. evinize geçecek. Çocuklara hayır demekte zorlanırsınız. Neyi nasıl yapacağınız konusunda sorun oluşabilir.

12 Mayıs Merkür İkizler burcuna geçince zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Aşklarda seçenekler sunabilir. 

14 Mayısta ise 4 evde Jüpiter Rx hareketine başlayarak. Vatan, aile, köklerimiz mevzuları inceleme alanınıza girer. Bir ilişkiyi tekrardan gözden geçirebilirsin. Mülkünle ilgili konular tekrar gündeme gelebilir. 

♏️ Yükseleni ve Güneşi Akrep Burcu olanlar için. 

Boğa stelyumu Güneş, Merkür ve Uranüs hizalanması sizin 7. evinizden gerçekleşiyor. İlişkilerden bir özgürleşme Retro Satürn’den kare açı alacaksınız. İlişkilerde derin çatlaklardan, kırgınlıklardan kaçının. 

Venüs İkizler Burcu geçişi 8. ev konularını aktive ediyor. Neptün’den kare açı almakta. Başkalarından gelen paraları, sigorta, vergileri temsil eden evde hayal kırıklıkları olabilir.

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda yine 8. evi aktive edecek. Yeniaylar yeni şanslarıda size getirecektir. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı kendi burcunuzda sert bir Dolunay olacak. İlişkinizdeki zorluklara göre sonlanma enerjisi alabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. 

Şiron ve Lilith günlük hayat ve hizmet konularında  çok çalışmayı bozan bir enerjiyi aktive edebilirler.

Düğümler burç değiştiriyor sizin 2/8 yani para, gelir, faiz harcama konuları üzerine bir etki almaya başlayacaksınız. 18 ay boyunca etkin olacak. 

11 Mayosta Satürn sizin 4. evinizde geri giderek 3. eve enerjisini tekrar taşıyacak. Çevrenizle ilişkinizi sınırsızlaştırabilir. İletişiminizi etkileyecek.  

Burası ayrıca vatan, ev, kökler, mülk konularını içeriyor. 

12 Mayıs Merkür İkizler burcuna geçince zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu aile evinde değmeyecek savaşlara girmeyin. 

14 Mayısta ise 3. evde Jüpiter Rx hareketine başlayacak. Bu retroda çaba sarf edip bir bağlantıyı/ilişkiyi yeniden yoluna koyma isteği verecektir.

♐️ Yükseleni ve Güneşi Yay Burcu olanlar için. 

Oğlak burcunda yöneticiniz Jüpiter tam randımanlı çalışamadığı bir burçta ve onlarca yılın Oğlak kavuşumu Plütonla birlikte ve sizin para ve değerler evinizde. Yararsa insana büyük güç verir Plüton, zenginliğinde göstergesidir. 

Güneş, Merkür ve Uranüs ise 150°ilk ön görülemez kontrolsüz bir açıda. 

Venüs İkizler burcunda ilişkiler evinde otururken burda 13 Mayıs tarihinde Retro haretine başlayacak. İlişkileri ve ortaklıkları tekrardan kaçan fırsatlarla gözden geçirtecek. 

22 Mayıs Yeniayı da İkizler burcunda sizin karşıt evinizde olacak. Merkür, Venüs ve Güneş 7. evinize gelecekler. Yeni başlangıçlar sizi bekler. 

Neptün Venüs’ü 4. evden karelerken fakat dikkatli olmak gerekir. Biraz anlayın, çözümleyin kendinizi neyi istiyor yada istemiyorsunuz. 

14 Mayısta ise 4 evde Jüpiter Rx hareketine başlayarak. Çaba sarf etmeniz gerekir köksel sorunlara yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. 

Şiron ve Lilith ilişkiler evinizde seçici zevkler, sahne önü etkinliğindeler. Sürprizli ve tehlikeli bir yerleşim, temkinli olun. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı 12. evinizde yaşayacaksınız. Sırlarınızı iyi tutun . Gizli düşmanlar evi ve rüyalarınız aktif ve haberci olabilir.  

Düğümler burç değiştiriyor ve depo karmanın göstergesi artık 18 ay boyunca sizin burcunuzda. Tutulmalarıda sizlerin burcuna getiriyor.

1/7 hattı bilgide devrin yaratacaklar. 

11 Mayosta Satürn sizin 3. evinizde Retro harete başlayıp 2 evinize geçecek. Retroda gezegenler Güneşe karşıt pozisyon gibi olup sınırsızdırlar. Bu ev her tür iletişim ve gelirlerimizi etkileyecek. 

12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcunda kendi evine gelecek. Zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. Mars’ta 4. eve geçmiş olacak. Evinizi temsil eden bir ev. 

14 Mayısta ise 2. evde Jüpiter Rx hareketine başlayacak. Bu Retro yenilenmeyi getirecek size. 

♑️Yükseleni ve Güneşi Oğlak Burcu olanlar için. 

Burcunuzda çok kuvvetli gezegenler var Jüpiter ve Plüton kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşti. Dürtü ve dönüşümün gezegeni tahmin edilemez bir güç birleşimi. 30 Haziranda tekrar kavuşacaklar. Tarih yazılıyor. 

Güneş, Merkür ve Uranüs sizin 5. evinizde toplaşıyorlar. 

Satürn 2. evden 5. evinize Uranüs’e kare açı yapacak. 

Satürn 11 Mayısta bu evden Retro hareketine başlayarak 1. evinize tekrar dönüş yapacak. Düşünmeden harcayarak sınırları zorlayacaksınız. 

Venüs İkizler burcunda sizin 6. evinizde olacak. 

22 Mayıs’ta İkizler burcunda Retro hareketine başlayacak. Hizmet, günlük hayatın şansları ve fırsatları önünüze gelecek.  

7 Mayısta Akrep burcunda sizin 11. evinizde Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlar ve organizasyon konularında etki altında kalacaksınız . 

Kadersel Düğümleri 18 aydan sonra İlizler Yay hattına uğurluyorsunuz. Artık düğümler 6/12 hattınızda olacak. Bilgi, teknoloji, iletişim etkisi aktif olacak. 

12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcunda kendi evine gelecek. Zihnimiz daha aktif çalışacak.

13 Mayısta bu sefer Mars Balık burcuna geçecek bu su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek. Sizin 3. evinize yerleşecek. 

14 Mayısta ise 1. evde Jüpiter Rx hareketine başlayacak. İçsellik ve maneviyat kazandıracaktır. 

♒️ Yükseleni ve Güneşi Kova Burcu olanlar için. 

Mars 1. evinizde oldukça dürtüsellik vererek sorunlara neden olabilir. 

13 Mayısta Mars Balık burcuna geçerek sizin 2. evinize gelmiş olacak. Ateş elementi olan Mars su elementinde gücü düşecek. Bu, uğruna savaşacak değerde bulmadığın hiçbir konunun peşine düşme demek.

Şiron ve Lilith iletişim evinizde 3. ev konularında (iletişim, trafik, kardeşler..) bazı tatsızlıklar, talihsizlikler yaşayabilirsiniz. 

7 Mayısta Akrep burcunda 10. evimizde Dolunay yaşanacak. Yeni bir ile girişmeyin ve Girişilen işlerde sorunlar yaşanabilir. Sakin kalın. 

Venüs İkizler burcunda sizin 5. evinizde ve burda 13 Mayıs’ta Retro hareketine başlayacak. 

Ayrıca Merkür’de 12 Mayıs’ta kendi burcuna gelecek zihnimiz kuvvetleniyor, iletişim kolaylaşıyor. Venüs Retrodayken 22 Mayıs’ta İkizler burcunda Yeniay doğacak. Kovaya Venüs aşk getirir. Retroyla gelen retroyla gider çok rağbet etmeyin. Eskiyi döndürme değil yenilenme enerjisine gidin. 

Neptün 2. evinizde ve sisliyor harcamalara dikkat netlik kazanamıyorsunuz, bir sınırsızlık söz konusu. Kendinizi sabote etmeyin. 

Kadersel Düğümler burç değiştiriyor. Sizin 5/11 hattınıza geliyor. Yaratıcılık yönünüzü aktive edecekler 18 ay boyunca. 

Satürn 1. evinizden 11 Mayısta Retro haretine başlayıp tekrar 12. evinize geri gidecek. Bu Satürn zararlı etkilerini daha iyi sunabildiği bir ev.

Sınırlarını sen belirle ama yine de özgür ol. 

Kendi içinde bir dengen olsun. 

14 Mayıs’ta Jüpiter 12. evinizde Retro hareketine geçiyor. Görünenin ötesine bakabilme, içe yönelme daha iyisi için şimdi plan yap. 

Burası şuuraltı, bilinçaltı, tanrısal bir ev.  Gelen rüya mesajlarını incele, not et. 

♓️ Yükseleni ve Güneşi Balık Burcu olanlar için.

Neptün 1. evinizde 4. evinizdeki Venüs’e kare açıda. İlizyonist Neptün aktif ve etkin. Vizyon kazanıyorsunuz. 

Şiron ve Lilith para ve değerler evinizde. Bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Güneş, Merkür ve Uranüs 3. evinizde Merkür’ün doğal evi Uranüs onun üst oktavı yanında Güneş. 

Kardeşler, tüm iletişim kanalları Boğa burcunda hizalanmış. Ticari konular, bilgiye dayalı konular aktif ve etkin bir duruma geliyor. 

Venüs İkizler burcunda sizin 4. evinizdedir. Ve burda Retro hareketine 13 Mayısta başlayacak ve  retrodayken 22 Mayıs’ta Yeniay doğacak. Ev, aile, atalarımız dedelerimiz mevzuları gündeminize taşıyacak. 

Satürn sizin 12. evinizde 11 Mayıs’ta Retro hareketine başlıyor olacak. 

Jüpiter ve Plüton 11. evinizde sosyal çevreniz epeydir sıkıntılı ve sorunlu çünkü bu gezegenler çok yavaş ilerliyorlar. 14 Mayıs’ta Jüpiter Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak.  

7 Mayıs Akrep burcunda sizin 9. evinizde bir Dolunay gerçekleşecek. Şans noktasıyla Ay bu evde gelecek. Planlama yapın ama atılımı bekleyin Bu ev araştırma bekler sizden. 

13 Mayısta Mars Balık burcuna geçiyor bu da sizin 1. Evinize gelmek demek. İşlerin hızlanması, hareket kazanmanız ama çokda dürtüsel olmanız demek. 

14 Mayısta ise 11. evde Jüpiter Rx hareketine başlayacak. Retro Jüpiter, her zaman geri dönüp yeniden bağ kurmaya çalışacaktır.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin 

 SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.