Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor?

02.09.2020
628
A+
A-

Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

ARA REKLAM ALANI

Sevgili Koç yükselenliler haritanızın 12. evinde 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji. Kendi evinde ve kendi burcundaki güçlü Neptün  Ay’ı ağırlıyor olacak Güneşe karşı. 

İçkiye ve ağır maddelere eğilim, hatalı ilaç kullanımı olasılığı gibi zorlayıcı kombinelere  dikkat edin. Kendi kendinizi de aldatabilirsiniz, ilişkiniz de bitebilir. Mücadele etmeniz gerekebilir. Sanatsal yönünüz varsa oldukça artacaktır. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Sizin karşıt burcunuz bu sizde bir elitizm bir üstünlük yaratabilir. Ben-Sen hattı bu sizi bireyselliğe kitleyebilir. İlişkiler vurgusu bu açıda da var. .

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından  

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor. Zenginlik, kendine güven, patronluk, kendini yaşamaya yöneltecektir. 

Ayın 9’unda açıları düzeliyor aşk gezegeninin Ruh Eşinizi getiriyor olabilir. Merkür Juno aile olma isteği verebilir 7. evde. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu burcunuzda başlıyor üstelik Lilith etkisinde 2021 Ocak ayına kadar. Üstelik Satürn’e kare pozisyonunda oldukça ciddiye alınması gereken zamanlar. 

Artık bu noktadan sonra seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir.

Retrosuna yeni başlayan Uranüs 2. evinizde parasal kaynaklarda dengesizlik ve özgürleşme hissi yaratabilir. Geçmiş sorunları bu arada önünüze getirerek tekrar yaşatır. 

İyi haberlerden biri Jüpiter 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor. 10. ev iş hayatında kısmide olsa bir tık genişleme olabilir. Sosyal statü sağlar kültür ve Bilgi ayrıca Felsefe ana konuları. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. 6. ev sağlık evi, günlük yaşam evi ertelenmiş projeleriniz gün yüzüne tekrar çıkar. Yeniay enerjisiyle hayatınızda değişiklik yapabilirsiniz. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcunun derinliklerine dalacak. Zihnimiz suyun gücüyle bulanacak. Anlayamamak bizi kızdırır parayla ilgili Akrep Merkürü eleştirel bir yapı oluştururken şüphe, gizlilik, tartışma yaratabilir. 

Ve 29.09.2020 Satürn 10. evden ileri hareketine geçecek. Otorite , kariyer ve şöhret evi.

Hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa yükselenliler, haritanızın 12. evinde 

2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da 

Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji olmakla beraber Ay 11. evde pek çok ilgi alanı hakkında bir karar veya topluluk ruhunda bir gerginlik/çatışma yaratma potansiyeli barındırırken yine Balıktaki Neptün’le beraber arkadaşlar arasında bir fark ediş, bir amaç için çabalama yaratabilir. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 6. ev konularınızı aktive edecek. Satış, pazarlama, hareketlilik ile günlük hayat etkilenecek. Hareketlenecek, yeni pazarlar bulmak mümkün. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor 4. evde. Aile, ev hayatı, dişi kuş misali kendine güven, patronluk, evin patronu konumuna gelirsiniz, Aslan Venüs kendini de yaşamaya etki edecektir hatta talep edecektir. Ayın 9’da açıları düzeliyor aşk gezegeninin, Ruh Eşinizi karşınıza getirebilir. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu 12. evde başlıyor Lilith etkisinde 2021 Ocak ayına kadar. Üstelik Satürn’e kare pozisyonunda oldukça ciddiye alınması gereken zamanlar. Sizide gizliden gizliye iddiacı bir ruh, içsel bir cesurluk, aşırı sinirlilik, çatışmacı haller yaratabilir. Artık bu noktadan sonra seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir. 

Burcunuzda bulunan ve Retrosuna yeni başlayan Uranüs, konumu gereği bitmemiş, tamamlanmamış işleri önünüze getirecek ve ayrıca ani, öngörülmez durumlar yaratacaktır. Tüm ağır gezegenler bilinçdışını gösterir ve dönüştürürler. 

İyi haberlerden biri Jüpiter 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor. 9. ev kendi evi Oğlak burcunun temsilindeki konularda bir tık rahatlama olabilir. Düşünsel farkındalık zihinsel ve fiziksel ödüller gelebilir. İlerleme sağlayanlarda. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin 5. ev konularında yeni başlangıçlar yapıp, hobiler edinmenizi sağlar. Alttaki Başak teması takıntılı düşünceleri ve eleştiri dozunu artırmak demek dikkatli olun.. Aslında romantizm yaşananız gerekiyor bu evde. Ama Başak teması kalbinizi kolay kolay kaptırmayacağınız anlamına geliyor. Siz bu evrede mükemmelliğe takılı kalabilirsiniz. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcunun derinliklerine dalacak. Zihnimiz suyun gücüyle bulanacak. Ortaklıklar ve ilişkiler evinizi etkileyecek bu inatçılık ve şüphe demek. Uranüs’ün karşısı evliliğinize, beraberliğinize özel önem verin bu süreçlerde. Affetmeye, anlayışa daha yatkın olmaya gayret gösterebilirsiniz. Kendi yaşam çerçevenizde. 

Ve 29.09.2020 Satürn 9. evinizde ileri hareketine geçecek. Hak edenlere ödüller gelecek. Yabancı bir firmadan iş teklifi alabilirsiniz. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Sosyal bilinciniz farklılık yaşayabilir. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 10. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da 

Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji burası hedefler ve kariyer eviniz. Balık enerjisi her zaman değişken istekleri, kararsızlıkları yaşatır hangi evde olursa olsun. Ay ve Neptün sezgiselliğinizi artıracak Güneşe karşıtlık ise zor bir enerji. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 5. eviniz olacak. Sosyal eğlenceniz, romantizm ve flörtler eviniz daha da ilişkiler üzerine belirginleşecek. Sanal bir flört başlatabilirsiniz.

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 3. ev konularınız. İletişim, diyalog, temel eğitim ve düşünme süreciniz kuvvetleniyor ve etki alıyor. Yeni bir araba alım/satımı yapabilirsiniz.

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 11. evinizden başlayacak geri gitmeye, sosyal becerilerinizde bir düşme, ilgi alanlarınızdaki ortamlarda çatışma, dostlarla ilgili bir eleme, bir içe dönüklük yaratıp eski konularıda gündeme getirip can sıkabilir. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir. 

12.evde Retrosuna yeni başlayan Uranüs, konumu gereği iç dünyamıza daha da dalmamıza neden olacak. Retro bitmemiş, tamamlanmamış işlerdir. 12. evde öngörülmez durumlar yaratacaktır. Tüm ağır gezegenler bilinçdışını gösterir ve içsel dönüştürürler hassas olduğumuz bir süreç. Toplum gezegeni olan Uranüs insancıllığınızı artıracaktır. 

9.ayın iyi haberlerden biri Jüpiter 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. Sizin 8. evinizi bir tık rahatlama verebilir. 8. ev arzularımızdır, finansal konularımızdır. Miras, sigorta gibi konularda  yeni bir başlangıç öneriyor gökyüzü sizlere. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin 4. ev konularında yeni projeler başlatmanıza fırsat sunacak. Evle ilgili her türlü konu gündemimiz. Bu konular aile içi konulara eşlik eden temizlik, titizlik, evde daha çok çabalayabilirsiniz. Evcimen hissedeceğiniz zamanlar. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 6. evinize gerçekleşecek. Sıkıcı olmadan günlük hayatınızda bilgi ağırlıklı, iletişimsel başarı diye düşünsekte Uranüs’ün karşısı hastalıklara dikkat edilmeli.  Sesinizi duyurabilirsiniz özgürlük ruhu ve içsel derinlikte. 

Ve 29.09.2020 Satürn 8. evinizde ileri hareketine geçecek. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Sosyal bilinciniz farklılık yaşayabilir. Önemli olan, kendiniz olmak ve olmadığınız biri gibi görünmeye çalışmamak. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 9. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji burası hayaller ve vizyonlar eviniz Jüpiter’in doğal evi. Hassasiyetinizin ve sezgiselliğinizin daha arttığı bir dönem olacaktır. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 4. eviniz, evinizin görselliği, çekiciliği önem kazanacak. Ev tadilatları yapabilirsiniz. Terazi vurgusu ev içi denge ve eşitliğe daha bir önem vereceksiniz. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 2. ev konularınızı  güzelleştirecek. Sahne önüne çıkış egoya hizmet olmasın. Kaynaklar genişleyecek. Çokça alışveriş tapıp kaynak israfı yapabilirsiniz. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 10. evinize içselik ve çatışma katacak. İçsel motivasyonunuz oldukça yükselecek. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyide işaret edebilir. 

11.evde Retrosuna yeni başlayan Uranüs ardaşlar konusunda eleme yaptırabilir. İçsel çalışan Uranüs eski konuları, bitmemiş işleri gündeme taşıyacaktır. O herzaman özgürlük için çalışır.

9.ayın iyi haberlerden biri Jüpiter 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. Sizin 7. ev konularında ilişkiler ve ortaklıklar hususunda bir rahatlama yaratacaktır. 7. ev hayatımızda çok önemli bir ev taze bir başlangıç sunuyor gökyüzü değerlendirmeniz dileğiyle. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin 3 ev konularında yeni projeler başlatmanıza fırsat sunacak. Düşüncelerinizi hizaya sokabileceksiniz bu süreçte. Organize olabilirsiniz yeni bir oluşum için. Sosyallik iletişim evinde kardeş ve komşularla iyi ilişkiler sunacaktır. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 5. evinize gerçekleşecek. Bir Yengeç olarak çocuklar, hobisel ve sanatsal uğraşlar, eğlence, spor, aşk, hobi konuları içsel gücünüzle gündem de bu geçişte. 

Ve 29.09.2020 Satürn 7. evinizde ileri hareketine geçecek. Ortaklık ve ilişkilerini  iyi yönetmil olanlara yani hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ve tembellikten kaçın, uğraşını ver haklıdan yana, Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon olacak Sosyal bilinciniz de farklılık yaşanır.

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 8. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji miras, vasiyetler, sigorta, emeklilik, kazalar, yoksulluk, mutsuzluk, hayal kırıklığı,kronik hastalık, mistisizm ve para konu başlıklarında sert bir dönüşüm enerjisi. 

Düşüncelerimizi ve iletişimimizi ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 3. ev konularınızla ilgili olacak. Sosyal ve arkadaş canlısı olacaksınız. Yaratıcı zekanız aktif olacak ama diğer enerjileride unutmayalım Mars’ta karşıt evinizden sert bir etki verecektir. Trafikte dikkat. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 1. ev konularınızı  güzelleştirecek. Etkileyiciliğiniz, çekiciliğiniz çok artacaktır. Bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 9. evinize içselik ve çatışma katacak. Eğitsel konularda, dış ülkelerle olan ilişkilerinizde çatışmalara dikkat. Mars hırsın gezegeni içsel motivasyonunuz oldukça yükselecek. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir. 

10.evde Retrosuna yeni başlayan Uranüs 

sosyal statü, prestij,otorite, sosyal aktivite, sorumluluk konularında bitmemiş sorun yaratan kalmış konuları önünüze serecektir.

Özgürleşme derken mesleki sıkıntılara düşmemeye dikkat edin. 

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. Sizin bu 6. ev konularında iyileşme sağlamanız demek olacaktır. Şimdi daha kararlı ve organize olabilirsiniz. Bunlar işinize iyilik sağlayacaktır. 

Hastalıklara çözümler, hayvanlarınıza şifa, rutin işlerinize dönebilirsiniz.  

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin 2. ev konularında yeni projeler başlatmanıza fırsat sunacak. Zaten dikkatli ve tedbirli bir kişisiniz. Tutumlu ve iş odaklı bir Yeniay yaşayacaksınız.

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 4. evinize gerçekleşecek. Duygularınızı derinlere atmayın. Ailenizle hesaplaşmalara girişmeyin. 

Ve 29.09.2020 Satürn 6. evinizde ileri hareketine geçecek. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Sosyal bilinciniz farklılık yaşayabilir. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başak yükselenliler Güneş ve Merkür 05.09.2020 tarihine kadar burcunuzda olacaklar. Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür, Sorumluluk; gezegenlerin kralı olarak kabul edilen Güneş’in bir özelliğidir. Merkezdedir ve diğer her şey onun etrafında döner. Kendin için sorumluluk al. Terazi Merkür’ü sizin 2. evinizde ve etkisi dikkatli, becerikli, pratik olmakla beraber karşıt evdeki Şiron etkisiyle iyi para kazanıp bu parayı kaybedebilirsiniz de. Şiron’da karmik asteroit. Herkesin haritasına göre değişimler gösterecektir. Yara açmamaya ve yara almamaya dikkat edin. 

Haritanızın 7. evinde 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi sert bir enerji ortaklıklar ve ilişkiler evinizde duygusal dengenizde bozukluk yaratabilir. Neptün’le birlikte fazla fedakar olmanıza sebep olabilir. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 12. evinizde oluyor. Burası yalnızlığın, kısıtlamaların evi, iletişim zor gözüküyor. İlişkileriniz ve değerlerimiz hatta öncelikleriniz hakkında daha derin düşünebilirsiniz. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 8. evinize içseliklik ve çatışma katacak ve mücadele gücünüz oldukça artacak. Burası finans ve dönüşüm evi Mars’ın iyi hissettiği sert olduğu bir ev. Mars hem dışsal hem İçsel motivasyonunuzu oldukça yükseltecek. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir. 

9.evde  Retrosuna yeni başlayan Uranüs 

sosyal statü, prestij,otorite, sosyal aktivite, sorumluluk konularında bitmemiş sorun yaratan kalmış konuları önünüze serecektir.

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. 

Sizin bu 5. ev konularına iyileşme getirecektir.  Şimdi daha kararlı ve organize olabilirsiniz. Bunlar işinize iyilik sağlayacaktır. Umut edip, aşka yönelebilirsiniz, çocuklarınızla ilgili iyimser haberler olabilir, borsa gibi spekülatif işlere girebilirsiniz yada zevk alacağınız işleri kovalayabilirsiniz.  

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin burcunuzda bir yenilik bir aydınlanma sağlayacak. Sezgileriniz güçlenecek, daha Başak özellikleriniz ortaya çıkacaktır. Fakat ortamı filtrelememiz sizin için iyi olacaktır. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 3. ev konularını aktive edecek. Merkür iletişim fakat Akrepte Merkür’ün doğal evinde belki derinden, sessiz kalmanıza neden olacaktır. Burda Merkür çok yönlü daha duygusal ve sezgisel olacaktır. 

Ve 29.09.2020 Satürn 5 evinizde ileri hareketine geçecek. Çocuklarınızla ilişkiniz rahatlatacak güzel haberler alabilirsiniz. Yaratıcılığınız rahatlayacak, flörtleriniz hız kazanacak. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Sosyal bilinciniz farklılık yaşayabilir. Kendinizi adayıcı etkiler karşınıza çıkacaktır. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 6. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi gerçekte de sert bir enerji.  Bu ev iş hayatı, zorunlu işler alanı, kendine acıma hissi, sürekli kusur arana hissi verebilir. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Merkürü yükseleninizde ağırlayacaksınız. Sosyal, işbirliğine yatkın ve arkadaş canlısı olacaksınız. Ama Şiron ve Mars’ta karşıt evinizden sert bir etki verecektir. Yaparken yıkabilirsiniz. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 11. evinize gelmiş olacak. Sosyal platformda yıldız gibi parlamak istersiniz. İlgi görmek sizin için önemli. Saçlar ve parlak şeyler, kritik işler sizin için önemli çözersiniz. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 7. evinizde başlayacak burası zor ilişkiler ve ortaklıklar evi çatışmalar ve mücadeleniz aktifleşecek. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu dayatma bize bir ders olabilir yada dayatmayla bir çözüm, bir fark ediş ortaya çıkabilir. Potansiyeller..

Tüm bunlar gelişmeyede işaret edebilir. 

8.evde  Retrosuna yeni başlayan Uranüs finans ve maddi kaynaklarda konum değişimini hissettirecektir. Uranüs konuları olan sosyal statü, insalcıllık ve özgürlük gündemdeyken Rx sorun yaratan yarım kalmış konuları önünüze serecektir.

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. 

Sizin bu 4. ev konularına iyileşme getirecektir.  Şimdi daha kararlı ve organize olabilirsiniz. Yaşlılarla ilgili konular, evinizdeki çalışmalar Jüpiter’i çalıştırır. Bilgi alanı Jüpiter’in alanıdır, bilgilenin. Aile içinde uyumlu ve ilgilisiniz. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin 12. evinizde gerçekleşecek. En derin ve gizli düşünceleriniz Yeniayın ışığı çıkınca aydınlanacaktır. İyiyi kötüden ayırmalısınız burası karma evi herşey orda adeta çöp tenekesi gibi. Endişelere kapılmayın. Sanata yatkınlığınız, ilginiz artabilir.

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 2. ev konularını yani finans ve değerler konularını aktive edecek. Şu anda sadece kendinize ve gücünüze güvenin. Gelir dengesizleşecektir Uranüs Boğa’da. 

Ve 29.09.2020 Satürn 4. evinizde ileri hareketine geçecek. Aile içi çatışmalar, geçmişe dönmeler azalacaktır. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Ev içinde katı kuralcı olmayın. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 5. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi  sert bir enerji olmakla beraber size sımsıcak bir sevgi hissi verecek. Derin bir romantizm bu ay yaşayabilirsiniz. Artistik yetenekleriniz artacaktır Dostça temaslar önemli olacaktır. Umut ve planlarınız görünür olacaktır. 

Düşünce, iletişimi, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 12. eviniz olacak. Hatıralarınız aktif, gizli düşmanlarınızı fark ediş gibi karışık konular ve zihin olabilir. Sezgilerinize bu ay daha çok güvenebilirsiniz. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından olumlu kullanmayanlara. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin iş ve kariyer eviniz olan 10. ev konularını aktive edecek. İş yapmak için uygun bir ay. Etkin kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 6. evinize içseliklik ve çatışma katacak ve mücadele gücünüz oldukça artacak. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Patronlarınızla çatışmaya girmemeye özen gösterin, Mars gücü gelecek vaat eden bir iş bulmanıza yardım da edebilir. Ya da fikirleriniz hayata geçebilirsiniz. Potansiyeller..

Boğa burcunda Retrosuna yeni başlayan Uranüs 7. evinizde iş ve ortaklıklar evinizde özgürleşmeye çağrı yapıyor. Uranüs konuları olan sosyal statü, sosyal aktivite konularında bitmemiş sorun yaratan kalmış konuları önünüze serecektir.

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. 

Sizin bu 3. evinizde olacak. Her konuda hızlanma, büyüme, iletişim sağlıklı ilişkiler akrabalar demek. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu sizin umutlar eviniz ve yine sosyal ilişkiler eviniz olan 11. evde. Neptün karşıtlığı kafanızı bulandırmasın. Bu dağıtıcı ve etki altında bırakan bir etki. Yeni ayın ışığında yeni projeler başlatabilirsiniz. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi sizin burcunuza olacak. Başkalarının olanaklarından faydalanabilirsiniz. Gizli işlere ilginiz daha da artacaktır. Merkür öğrenme ve merak gezegeni. 

Ve 29.09.2020 Satürn 3. evinizde ileri hareketine geçecek. İçedönüklüğünüz biraz azalacak ve ferahlatacak. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Ev içinde katı kuralcı olmayın. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 4. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi  sert bir enerji aile içi davranışlarınızı bu dönem yapıcı kullanın. Daha içe kapalı ve kurban oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. 

Düşünce, iletişim, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. 11. ev konuları olan ardaşlar, iletişim, grupları aktive eder. Merkür burda gözlerinizi açar ve sıkı çalışır. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından olumlu kullanmayanlara. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 9. ev konularınızda bir iyileşme sağlayacak. Şiron ve yükselen destekli olacak. Seyahat etmekdaha bir güzel gelecek, okul kazanmış olanlar iyi bölümler seçebilirler. Yaratıcı ilgi alanları bu dönem konularınız olacak. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 5. evinize içsellik ve çatışma katacak ve mücadele gücünüz oldukça artacak, hem dışsal hem içsel motivasyonunuz oldukça yükselecek. Herkes bu evde eğlenmek ister, aşık olurken bu dönem dikkatli olun. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Bu enerjiyi yaratıcılık olarak bu evde kullanabiliriz. Farkındalıkla.. Potansiyeller..

6.evde Retrosuna yeni başlayan Uranüs günlük hayat ve iş hayatında bir özgürleşme isterken

sosyal statü, prestij, otorite, sorumluluk konularında bitmemiş sorun yaratan, yarım kalmış konuları önünüze serecektir.

Günlük hayat düzeninde değişim olurken ve evdeki küçük evcil hayvanlarınızın sağlığına bu dönem özen gösterin. 

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. 

Sizin bu 2. evinizde olacak. Bu düzelme 2. ev konularına iyileşme getirecektir.  Şimdi daha kararlı ve organize olabilirsiniz. Zorluklar ve engeller sizi teşvik edecek. Finans alanında bir iyileşme ve bolluk gelecektir. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin kariyer alanınızda oluşacak. Ayrıntılarda boğulmayın vizyon başlatın. Başarı potansiyeli taşıyan ağır gezegenlerden destekli konumdasınız. Başarılar. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 12. ev konularını etkileyecek. İletişim gezegeni olduğundan bu konum olumsuz sayılır. Burası inziva evidir.  Bu konumda mantık rafa kalkıp sezgilerine göre yol alacaktır. Uranüs karşıtlığı zor bir enerji ve Venüs’te Aslandan kare yapacak. 

Kişisel bir dönüşüm zamanı olabilir. 

Ve 29.09.2020 Satürn 2. evinizde ileri hareketine geçecek. Finans konusunda bir rahatlama yaşatacaktır. İçedönüklüğünüzü  azaltacaktır. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. Ev içinde katı kuralcı olmayın. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 2. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi gerçekte de sert bir enerji.  Bu sizi daha tutumlu ve iş ve para odaklı yapacaktır. Kaynaklarınızı normalde herkesle paylaşan birisiniz ama Dolunaya ve ortama özel bir tutum bu. Bir çerçeve ihtiyaç duyarsınız. 

Düşünce, iletişimi, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin kariyer eviniz olacak. Ağır gezegen etkileri alıyor olacak. Kendi çabalarınızla ilerleyeceksiniz. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından olumlu kullanmayanlara. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin 8. evinizde yani finans, dönüşümler ve psikolojinizi etkileyen bir yer. Harcamaya yöneleceksiniz çünkü Venüs lüksümüzden, konforumuzdan sorumludur. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 4. evinizde yani ev ve aile ortamınızda başlayacak. Mars çatışma ve mücadele gücü ve ağır gezegenlerden kare almış  durumda olacak. Annenin evi burası, annenizin sağlığına özen gösterin. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Potansiyeller..

Boğa burcunda Retrosuna yeni başlayan Uranüs 5. evinizde özgürleşmeye çağrı yapıyor. Bu sıra çabuk heyecanlanıp çabuk aşık olabilirsiniz. Uranüs retrosu bitmemiş sorun yaratan kalmış konuları da önünüze serecektir. 

Eylül ayının iyi haberlerden biri Jüpiter’in 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. 

Sizin bu kendi burcunuzda yani Asc de olacak. Bu düzelme size şans ve iyileşme getirecektir.  

Yeni şeyler öğrenebilirsiniz yeni faaliyetlere başlayabilirsiniz. Daha rahatsınız. Kilo almamaya dikkat edin.!

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin 9. evinizde oluşacak. Araştırmaya yatkın kendini adayıp proje başlatabilirsiniz. Destek bulacağınız bir zaman. Yabancı bir şirketten teklif alabilirsiniz. 

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 11. ev konularını etkileyecek. Yeni yol arkadaşları bulacağınız bir dönem olacak. Derinsellik kazanıp suyun uyumundan faydalanabilirsiniz. 

Ve 29.09.2020 Satürn kendi yönettiği burç olan sizin burcunuzda ileri hareketine geçecek. İçedönüklüğünüz biraz azalacak ve ferahlatacak. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecek. Sorumluluk almaktan korkma ama tembellikten kaçın. Bu sizi hedefe taşıyıcı bir motivasyon verebilir. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 2. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi gerçekte de sert bir enerji.  

Para ve finans konularında mantıksız davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Venüs’ün 150’lik açısı size ani paralar harcatabilir. 

Düşünce, iletişimi, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. 9. evinize gelmiş olacak. Uzun yolculuklar verebilir. 

Merkür ticaret ve zihin gezegeni yenilikler yapmanıza aracılık edecektir. İş teklifleri gelebilir. 

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından olumlu kullanmayanlara. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin  evlilik, ortaklık eviniz olan 7. ev.. Romantizm ihtiyacınız artacaktır. İlişki başlangıcı olabilir haritası izin verenlere. 

En zor zamanların başlangıcı 10.09.2020 Mars Retrosu sizin 3. evinizde iletişim, kısa seyahatler, trafik  ve kardeşlerle ilgili konularda dikkatli olmamız gerekir. Mars çatışma ve mücadele gücü ve ağır gezegenlerden kare almış  durumda olacak. Seçme şansımızın olmayacağı bize yaşatılacak bir enerji. KARMA zamanı. Potansiyeller..

4.evde Retrosuna yeni başlayan sizin yöneticiniz Uranüs sosyal statü, ev içi otorite, aile içi sorumluluk konularında bitmemiş sorun yaratan çözülmemiş konuları önünüze serecektir. Beklenmedik şanslar bu ay sizleri bulabilir. 

9.ayın iyi haberlerden biri Jüpiter 13.09.2020 de Retrosunu bitiriyor oluşu. Sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Oğlağın konusu organize etmek, organizasyon bu evde ne kadar yapabilirseniz size ekstra güç verecektir. Yalnızlık duygunuz epeydir baskın durumda. Şimdi bu genişle cömert tarafınız aktive olacak. Biraz daha çevrenizle haşırneşir olabilirsiniz. 

17.09.2020 Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Maddiyatınızla ilgili yenilikler, yeni projeler başlatabilirsiniz. Çıkarlarınızı gözetirsiniz.

Sezginin sesini dinleyin, sizi riskten kurtaracaktır.

27 Eylül 2020’de Merkür Akrep burcu geçişi 10. ev konularını etkileyecek. Akrep dönüştüren bir etki derinlik katarak sezgisellikle ilerlemek demek. Merkür zeka gezegeni iletişimle gelen başarı. Haritanın tepe noktasında, bu dönem gözünüzden birşey kaçmayacaktır. 

Ve 29.09.2020 Satürn ileri harekete geçecek. 12. evde olsada Jüpiter’den sonra Satürn’de ileri harekete geçecek ve 2021 de sizin burcunuzda olup Kova çağına giriş yapacaklar esas Plüton geldiğinde herşey farklı olacak. Bu süreçte içe dönüklüğünüz biraz azalacak. Kaynaklarını iyi kullanmış olanlara hak edenlere ödüller gelecektir. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 

1. evinde, 2 Eylül 2020 tarihinde saat 09.00’da sizin burcunuzda Güneş Ay karşıtlığı yani  Dolunay gerçekleşecek. 

Dolunay enerjisi gerçekte de sert bir enerji. Ay sizin burcunuzda olacak aşırı hassas olabilirsiniz, kişisel ortamınız, içsel durumunuz, sosyal çevrenizde daha baskın olabilirsiniz. Daha romantik hissedebilirsiniz Bu sizde bir sınırsızlık yaratabilir. Sanat için kullanabilirsiniz ilgili olanlar. 

Düşünce, iletişimi, ifade gezegeni Merkür 05.09.2020 de Terazi burcuna geçecek. Bu sizin 8. evinizde. Ortaklarla araştırma yapıp birlikte para kazanabilirsiniz. Burası finans evi. Miras yoluyla gelen kazanç da getirebilir. Yararlı bağlantılar edinme fırsatınız olacaktır.

04.09.2020 Venüs 🟥Mars bugünü ayrı geçirmek  faydalı olabilir. İlişkiler açısından olumlu kullanmayanlara. 

06.09.2020 tarihinde bu defa Venüs Aslan Burcu transitine başlıyor bu sizin sağlığınız ve günlük yaşamınız için güzel bir enerji olacak. Merkeze sizi çekebilir.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.