Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

Temmuz Ayı Burç Yorumları

29.06.2021
444
A+
A-

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için TEMMUZ ayının önemli günlerinin konularını bazılarını vereceğim. 

ARA REKLAM ALANI

Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Sevgiler …

10 Temmuz saat 04.17’de Yengeç burcunda YeniAy yaşayacağız. Aile, ev, emlak, yapabileceğimiz güvence değeri taşıyan şeylerle yeni başlangıçlar yapmak. 

11 Temmuz saat 23.36’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Duygular ve fikirler biraz karışabilir. Taraflı olmayın objektif bakmayı adet edinin. Şimdi mantığı destekleyin. 

15 Temmuz saat 19.45’de Şiron Retro hareketine başlıyor. Şiron karma ile ilgilidir. Koç burcunda ilerliyor kendimiz olmamız için bize etkiler veriyor. 

Güvensiz hissetmeyin, duygularınızı gözleyin. 

Eski yaralar yüzeye çıkıyor iyileşmesi için gayret gösterebiliriz. 

22 Temmuz saat 17.30’da Güneş ♌️ Aslan burcuna geçiyor. Tüm Aslan Burçlarının Doğum 🎂 Günü Kutlu 🪅🎉Olsun. 

Aslan yaratır, sanatçıdır. Kendini gösterir o bir kahramandır. Bu ay daha çok kendimiz olmaya çalışıp hayattan zevk almaya gayret edeceğiz. 

22 Temmuz’da kendini burda hiç iyi hissetmeyen Venüs Başak Burcu transitine başlıyor. 

Değişken ve negatif bir burç. 

Başak işimizle , çalışanlarla, muhasebeyle ilgili, dert sahibi olacağız. Sevginin hizmet eden yönü, eleştirel bir tutumla gelecek. İlişkiler sıkıntılı olabilir, mantıksal yaklaşımlar içinde olacağız. 

24 Temmuz 05.37’de Kova burcunda Dolunay yaşatacağız. 

Toplumsal kimliğimiz, egzantrik yanımız, yenilikçi yanımız, devrimci yanımız,enerji alacak. Arkadaşlıklar, aşk, eğlence ön plana gelecek. 

28 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiyor. 

Yaratıcı fikirler bunları etkileyici şekilde sunmak, göstermek ön plana gelecek. Sanatsal yönler önem kazanır. 

28 Temmuz saat 15.43’de Rx Jüpiter tekrardan Kova burcuna geçiş yapıyor. 

Bir kez daha demokrasinin, eşitliğin, kardeşliğin ve fedakarlığın yükselmek istemesini yaşayacağız.  Jüpiter’in gölge yönleri olan fanatiktik, bağnazlık, ırkçılık gibi etkiler dürecek ve birilerini etkileyecek. 

29 Temmuz saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçiyor. Mars’ın sevdiği bir burç çok çalışacağız, kılı kırk yaracağız ama enerjinizi verimli kullanmaya özen göstermeliyiz. Eleştirel zihin ve eleştirel olacak olan dilimize hakim olalım. 

Huzurlu hissetmek için herkesin ayrı bir birey ve karakter olduğunu hatırlayalım. Şartlı sevmeyelim karşımızdakileri..

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç yükselenliler, Güneş Temmuz’da 4. evinizde dikkatinizin odağı eviniz olacak sevdiklerinizle, akrabalarınızla, ailenizle ve ev ortamınızla ilişkilerinizi güçlendirmeye yönelmeniz daha iyi olacaktır. Aile birliğini güçlendirmek için mümkün olan her şeyi beraber yapmaya çalışın, günlük sıkıntılardan saklanabileceğiniz güvenli bir yer yaratın. 

10 Temmuz saat 04.17’de Yengeç burcunda YeniAy yaşayacağız. Ev, aileye odağınız vurgu alıyor. Kendinizi güvende hissetmek için neye, nelere, kime, hangi güce ihtiyacınız olduğunu düşünün. Bunları anlamak, kendinizi anlamak için yeni bir başlangıç için iyi bir zaman sevgili Koç burçları. Yeni yapılanmalar içinde olacaksınız.

11 Temmuz saat 23.36’da Merkür YeniAy sonrası Yengeç burcuna geçiyor olacak. Şimdi 4. evinize geçecek. Temmuz sonunda ise (28 Temmuz)  5. eve yani Aslan burcuna geçecek. Çok karmaşık bir zihin vaat ediyor bizlere bu ay. 4. evdeyken yine ev ve aile hayatında biriken sorunları çözmeye zaman ve imkan ayırması gerekecek. Koç burçlarının. “Her şeyde ölçülülük!” esas alınmalı. Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza iyi bakın, ancak yaşamlarına küstahça bir Koç gibi müdahale de  etmeyin, değerlerinizi onlara empoze etmeyin.

Temmuz ayında Venüs 22 Temmuza kadar sevdiği ve rahat olduğu Aslan burcunda geçirecek. Venüs size yeni hayranlar kazandıracak, içgüdüsel olarak başkalarını nasıl cezbedeceğinizi bu süreçte bileceksiniz, çocuklarınızla güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz. 

22 Temmuz’da bu defa sevmediği ve hiç rahat olmadığı Başak burcunda olacak. Burası günlük hayat ve sağlık evi hizmet etmeye çalışan bir Venüs olacak. 

Mars’ta ayın sonuna kadar 5. evde romantik ilişkileri uyumlu hale getirmekle uğraşacaksınız.

Yaratıcı fikirler yakalayacaksınız ama bu fikirlerden büyük kazançlar beklemeyin.

24 Temmuz’da saat 05.37’de Kova burcunda Dolunay yaşayacaksınız. Satürn ve Ay burda Güneş Yengeç burcunda olacak. Olumsuz durumlarla, düşüncelerle boğuşmak için gruplarınızdan yardım alabilirsiniz. Çevrenizi fark edin, arkadaşlarınıza özen gösterin. Gerçekten ihtiyacınız olduğunda yardım istemekten çekinmeyin. Sizi mutlu edecek şeylere odaklanın.

Arkadaşlarınızla ve çevrenizle ilişkileriniz önem kazanacak. 

29 Temmuz’da Mars Başak burcuna geçecek burası Mars’ın sevdiği ve çalıştığı bir ev. Zorunlu işleri bile kolayca yaparsınız. Diyete başlayabilirsiniz. Evdeki hayvan dostlarınıza dikkat edin. Amca ve teyzelerinize dikkat. Sorumluluklarınız daha kolay gelecek size.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa burcu yükselenliler, Güneş Temmuz ayının çoğunu 3. evinizde geçirecek. Sizlere aktif bir zihin vaat ediyor. Zihniniz, haritanıza göre dağılırsa odaklanmanız zor olabilir. Uranüs Burcunuzda transit yapıyor Güneşi bu ay destekleyici bir açı içinde olacak. 

10 Temmuz saat 04.17’de Yengeç burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin 3. eviniz.

İletişim, kısa seyahatler, zihinsel beceriler, kardeşler, okul, komşuları kapsayan konulara etki verecektir. Bu kişiler ve konularla iletişiminiz çok artacaktır. Genel olarak yakın çevrenizle ilgili bazı yeni başlangıçlar yani değişimler olabilir. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür 3. eve Yengeç burcuna geçer. İletişime odaklanacaksınız ve verimli hale getirmeye çalışacaksınız. Temmuz sonunda ise (28 Temmuz)  4. eve yani Aslan burcuna geçecek. Çok karmaşık bir zihin vaat ediyor bizlere bu ay. Yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Tatile çıkmanız da şimdi bu enerjilerle faydalı olacaktır. Sonrasında ise evdeki  atmosferi uyumlu hale getirin. 

22 Temmuz saat 03.37’de Venüs Başak burcuna geçiyor. Ayın büyük bölümünde Aslan’da olacak ve iyi hissettirecek, ilginç birileriyle tanışıp yaz aşklarını başlatacak. Aslan gösteril sever. 

Ev ortamında Venüs Aslanda popüler ve cömertti ve rahattınız. Başak burcuna geçen Venüs’le duygusal bir sarsıntı kaçınılmaz olur. Hizmet veren bir Venüs kendinizi toparlamaya çalışın. Harekete geçin, faydalı olun. 5. evde Venüs olsada Başak burcu etkisiyle mantıklısınız kolay kolay kalbinizi kaptırmazsınız. 

Enerjiyi ekonomik kullanın ki kendi emellerinizi gerçekleştirmeye de yetsin. Mükemmelletçiliği bırakın. 

24 Temmuz’da saat 05.37’de Kova burcunda Dolunay yaşayacaksınız. Burası tepe noktası, kariyer alanı. Profesyonel alanınız etki altında dolayısıyla sosyal çevrenizde. Mars Satürn karşıtlığına Uranüs karesi. Devrimsel şeyler yaşayabilirsiniz iş ve özel hayatta. Önceliklerinizi fark edin yada etmeyin taşlar yerinden oynuyor. Kendinize yeni hedefler belirleyin. Şansınızı bu hedefler yönünde deneyin. 

29 Temmuz saat 23.33’de Mars’ta Başak burcuna geçiyor. Yetenekler bu yaratıcı güçle ivme kazansada kusur bulan, eleştiren, huzursuzluk veren bir hale büründürmeyin. 

Yaratıcılığa önem verin bu flörtler evi. Didiklememeye çalışın herşeyi. Bu evde rekabet Mars’ın hoşuna gidebilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler burcu yükselenliler, Güneş 22 Temmuz’a kadar 2. evinizde yani Yengeç burcunda olacak. Paranızı son derece dikkatli şekilde harcamayı planlayın, boş konuşmamaya ve tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin. 2022’de Düğümler burcunuzdan çıkıp Zodyakın finans hattına yerleşecek bunu unutmayın. 

İkizler finansal güvenlik ve bağımsızlık için  Temmuz ayında da çaba gösterecek ve bu nedenle para kazanmak, yeni güvenilir gelir kaynakları aramak için çok fazla enerji harcayacaklar. 

Yalnızca gerçekten ihtiyacınız olanı satın alırsanız ne kadar tasarruf edebileceğinizi düşünmeye ilk olarak bu aydan başlayabilirsiniz. 

Bütçeleme sizin için iyi bir alışkanlık haline gelebilir. 

Bu alışkanlık ve zihinsel yapı daha az dürtüsel olmanızı sağlayabilir. 

Bu sağlam bir tüyoydu sevgili İkizler ve yükseleni İkizler Burcu olanlar.. 👍

10 Temmuz saat 04.17’de Yengeç burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası hayattaki değerleriniz, paranız, eviniz, taşınmazlarınız ama karşı evle kayıplarınızı da temsil eder. Para harcamaya teşvik edebilir işiniz parayla gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına önem verin. 

Sonra pişman olabilirsiniz. Genellikle bu evden gelen enerjiler gelirinizi artırmak için yeni fırsatlar veya bunu yapmak için güçlü arzuları vurgular. Tabiki kişinin çalışmaya gönlü varsa. Mali durumunuzu kontrol altına almalısınız. 

11 Temmuz saat 23.;36’da yöneticiniz Merkür 2. evinize Yengeç burcuna geçer. Sezginiz artacak, Güneş’te burda. Hayal kurmayı seven İkizler, hayal gücünüzü serbest bırakın. Geleceği düşünün. Her zaman talep görecek şeylere yatırım yapın mesela bilgiye ve emeğe. Temmuz sonunda ise (28 Temmuz)  3. eve yani Aslan burcuna geçecek. Çok karmaşık bir zihin vaat ediyor bizlere bu ay. Neptün’le olan gergin açı vicdansız, sahtekar  insanları. kandırmasına  sizlerin saflığınızdan yararlanmaya kalkışmalarına neden olabilir. Kanmayın, kandırılmayın, kullandırmayın kendinizi. 

22 Temmuz saat 03.37’de Venüs Başak burcuna geçecek. Ayın büyük çoğunluğunu ise Aslan burcunda 3. evde geçirecek. İletişimsel, sosyal, etkileyici fikirler üreten qrabulucu bir Venüs olacak. 4. evde titiz, didikleyen, mükemmelletçi bir yapıya bürünecek. Evde, ev içi çalışmalar, dekorasyonlar, aile içi kaynaşmalar söz konusu olur. 

24 Temmuz’da saat 05.37’de Kova burcunda Dolunay yaşayacaksınız. Burası sizin 9. eviniz Satürn burda kısıtlayan bir etki ve Mars tam karşısında Uranüs’ün karelerine tabiler. Alınan haberler krize sebebiyet verebilir. Anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Planlanan seyahatler iptal edilebilir. Fark etmediğiniz, düşünmediğimiz şeylere Işık olacak bu Dolunay.  

Hayatınızın hangi yöne doğru gittiğini, hedeflerinize ulaşmak için harcadığınız çabaların buna değip değmeyeceğini düşünmeniz gerekebilir.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç burcu yükselenliler, Güneş burcunuzda ışığın etkisiyle daha çekici daha göze görünür olup tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Şimdi bu çekicilikle yeni insanlarla daha kolay iletişim kurabilirsiniz. 

Hırsı olanlar hareketlenir, gardırop yeniler, çekici olmak için elinden geleni yapar, hırsı olmayanlar evinde, işinde, ailesi ve çocuklarıyla olur. Yengeç’ler yemek sofraları kurmayı, yemek pişirmeyi, arkadaşlarla hoş sohbetler etmeyi çok severler.

Ailenin sorumluluğunu da almaları elzemdir.

10 Temmuz saat 04.17’de burcunuzda YeniAy gerçekleşecek. Kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz muhtemelen yeni çıkan moda trendlerden bir güncelleme alışverişi yapacaksınız. Sevgili Yengeç’ler Ruh hallerini böyle düzeltiyorlar. Özgüvenleri artıyor.

Siz yine de rekabeti abartmayın. Saçınızınıza da takabilirsiniz istediğiniz gibi olmazsa.

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür Yengeç burcuna yani burcunuz geçiyor. Temmuz sonunda ise (28 Temmuz) da ise 2. eve yani Aslan burcuna geçecek. Çok karmaşık bir zihin vaat ediyor bizlere bu ay Merkür. O yüzden bu geçişler yüzünden çok fazla esnekliğe ihtiyacınız olacak. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Bu ana kadar Aslan burcunda olacak. Aslan burcundaki Venüs sayesinde Yengeç’ler hem aşk hem de maddi olarak çok daha cömert ve savurgan olacaklar. Ancak her durumda harcamada ölçü ve makullük olmayacak. Başak burcuna geçince düşünceleri hizaya sokmak daha kolay olacak. Detaylara takılacaksınız. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin dönüşüm eviniz olan 8. ev. Burda yaşanılacak olanlar Kaderdir, bu ev Karma evidir. 

Dolunay bazı şeylere bakış açınızı kökten değiştirmenizi talep etmekte. Sonlanma enerjisini aktive eder. Kendinizi hem içsel hem dışsal değiştirme arzusu hissedeceksiniz. Hayatınızın daha olumlu gitmesi için bir şeylerden kurtulmanın tam zamanı olabilir. Ayrıca bu ev başkalarından aldığımız para evimizdir. Burda sorunlar ortaya çıkabilir. Miras da gelebilir. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Ayın çoğunda Aslan burcunda olacak. İstediğinizi elde etmek için güç ve enerji verecek. Israrcı, kararlı ve hırslı yapacak sizi.

Sakinleşmeyi unutmayın, stres tüm hastalıkların sebebi. 

SSağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan yükselenliler, Güneş 22 Temmuz’a kadar 12. evinizde ve sonra burcunuza geçiyor.

Tüm ♌️ Aslan Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun 🎊🪅🎉👑

Sevgili Aslan’lar çok çalıştınız bu doğum ayınızda dağlara, deniz kenarına gidin, mevcut sorunlarınızı ve endişelerinizi unutacağınız doğanın koynunda dinlenmenin tadını çıkarın. Tüm önemli şeyleri sonraya saklayın. Hepsi orda duruyor ve gelmenizi bekliyor olacak. 

Güneş yönettiği Aslan burcuna ilerlerken Venüs ve Mars ile kavuşumlar yapacak hiç sevmediği Satürn’e kafa tutacak. Uranüs Boğa’ya geçti geçeli size kare açıyla meydan okumakta. Gerilimler vermekte ve vermeye de devam edecek. Aslan’lar başkalarıyla sosyalleşmeyi sınırlı tutabilirler. Yalnızda hissetmeyin kendinizi ve mesafeyi de kaldırmayın.  İş hayatınız size sıkıcı geliyor ve sizi zorluyor. Çok uzun zaman da zorlayacak. Mutlu olamayanlar bu süreç içinde işlerinden ayrılacak. 12. evdeki Güneş size ruhsal gelişimin yolunu açacaktır. Kendinizi her duruma uyumlaştırmaya çalışın çünkü Aslan sabitlikte yaşar. Temmuz’da. Jüpiter 8. evde Balıkta birçok Aslan’ın para kazanma kanalları açılıyor. Aslan mutlu olmak ister parayı tutmayı değil harcamayı sever. O huzur arar, sevecenlik ister.

10 Temmuz saat 04.17’de Yengeç burcunda yani 12. evinizde YeniAy doğacak. Burası kapalı alanlar ve şuuraltı, narkoz evi.

Aslan’lar 12. ev deneyimiyle psikolojiyle ilgilenip kendi eksikliklerini çözmeye çalışabilirler.

İlişkileri, ailevi ilişkileri burda oynadıkları rolleri sorgulayabilirler. Hatalarını bazı Aslan’lar görmek isteyebilir. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de 12. eve Yengeç burcuna geçecek. Orijinal yaratıcı fikirleri bu akışta yakalayabilirsiniz. Bir operasyon da verebilir Merkür.

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin 2. eviniz Jüpiter’de karşıda para için yine en iyi iyi. Ayın büyük bölümünde burcunuzda olacak Venüs. Tam eğlence zamanı. Yıldınız parlayacak. 

Venüs Aslandayken çok çekici oldunuz Başak burcuna geçince ilişkiler biraz zorlanabilir, uyumu korumaya çalışın. Daha eleştirel, daha detaycı daha titiz hissedeceksiniz. Hatta daha cimri. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 7. eviniz ve burda Satürn transit yapıyor Uranüs’e karede. Uranüs burda hem iş hayatınızı hem ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. İlişkiniz varsa bu ilişkiyi daha anlayışlı daha serbest hale getirebilirsiniz. 

Evren orayı işaret ediyor. Genel olarak sorunları gözünüze sokacaktır bu Göksel aydınlanma 

Mevcut sorunları sevgi ve anlayışla çözme yoluna gidebilirsiniz. Sonraya da erteleyebilirsiniz. 

Sinirli ve gergin günler oluyor Dolunay günleri. Sizde karşınızdaki kişiye samimi, içten ve düşünceli olursanız sonuç kopma olmadan mutluluk olur. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Rekabetçi olmak insanı yorar Mars’ı kontrol edin. Size Aslandayken öfke patlamaları verebilir. 1. ev aynı zamanda sağlık evidir sağlık konusunda dikkatli olup dengeli olmaya gayret edin. 8. ev Jüpiter 150’liliği herşey büyüten etkiler verir. Aşırılığa meyilli olduğunuzu bilin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak yükselenliler, Güneş 22 Temmuz’a kadar 11. evinizde Yengeç burcunda olacak. Sonra Aslan burcuna geçecek. Bu yerleşimle insanlarla birlikte olma isteği artacaktır. İnsanların kalbini kazanmak isteyeceksiniz. Kendinizi grup çalışmalarının, arkadaş gruplarının, dernek faaliyetlerinin vb. içinde bulabilirsiniz. Herkese tam güvenmeyin ve sizde kişisel çıkarlarınızın peşinden gitmeyin. Gruplarınız içinde sorun olabilir.

10 Temmuz’da yine 11. evde YeniAy doğacak. 

Yeni bağlantılar deneyebilirsiniz içinde bulunduğunuz oluşumlarla. Kazanç ve finansal yönünüzü kuvvetlendirmek her zaman zihninizin ön planında olacak. Yeni yollar aranacak yine güçlü bir finans için. İnsanlarla işbirliği içinde olmak ve ilerlemek ayın ortasında, diğer insanların görüşleriyle ilgilenmenizle olabilir. 

Çok çeşitli fikir, düşünce ve görüş arayışı içinde olacaksınız. Arkanızdan konuşan çok olacak. Sizinde herkesin arkasından konuştuğunuz gibi. 

11 Temmuz saat 23.;36’da yöneticiniz Merkür de 11. evinize Yengeç burcuna gelecek. Sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Onun gelişiyle toplumun gözünde görünme isteği hissedersiniz. 

Popüler olmayı herkes istiyor şu zamanda. Fikirler fışkırabilir bu süreçte. Düşüncelerinizi daha kolay ifade edeceksiniz. Becerilerinizi geliştirmek isteyecek ve daha çok çalışacaksınız. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de burcunuza geçiş yapacak. Venüs’ün hiç sevmediği ve rahat olmadığı yer bu geçiş. Düşünceler saf olmalı zaten zararlı çalışan bir Venüs bu. Sağduyulu olmayı başarırsanız bu süreçte ilişkiler bozulmamış olur. Duygular kısıtlanacak olsada macera isteği artacaktır. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 6. eviniz. 

Satürn’ün burda oluşu sizi etkiliyor. Stresin bedeniniz üzerinde, sağlığınız üzerindeki yıpratıcı etkileri ortaya çıkabilir. Mars karşısında ve Uranüs her ikisinede kare açıda. 

Aslında yok saymaya çalışsanızda her gittiğiniz yerdeki huzursuzluğunuz, tatminsizliğiniz depresyonun arka yüzünü bir çok Başak Burcu için oluşturuyor. Yaptığınız işlerden tam memnun olmamanız sizi bu süreçte artık bu gezegen enerjileriyle etkilemeye başlıyor. 

Kariyer evinizdeki Kuzey Düğüm sizi yol ayrımlarına getiriyor.

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars burcunuza geliyor. Ama ayın büyük bölümünde Aslan burcunda olup sizi aşkta özellikle daha cesur yaptı. Hareket ve enerji gezegeni burcunuzda kendini iyi hissedecektir. Bu yerleşim sizde iç gerginliğe sebep olabilir. Mars olduğunda dürtülere kapılmamak ve sakin olmak faydalı olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi yükselenliler Güneş 22 Temmuza kadar 10. evinizde Yengeç burcunda olacak ve sonra Aslan burcuna geçecek. Hedef odaklı, kariyer eviniz etkilenecek. Ev ve kariyer odaklı bu yerleşimler Güneşin ilerlemesiyle Plüton’un karşısına kadar ilerleyecek. 6. evinizdeki yani sağlık evinizdeki Satürn’den de sert bir açı almaktasınız. 6. ev sağlık hemde günlük iş hayatınız, günlük yaşamınızdır. Sinirleriniz yıpranmış olabilir küçük şeylerlerin dengenizi bozmasına izin vermeyin. 

10 Temmuz’da yine 10. evde YeniAy doğacak. Hedef noktanız, profesyonel alanınızdaki yeni başlangıçları temsil ediyor. Yeni bir kariyer hedefi seçebilirsiniz çünkü fikirleriniz değişmek zorunda kalmış olabilir. Bir iş kurmak hedefiniz olabilir. Kendi maddi gücünüzü yaşamak için. Bu sizin itibarınız, egonuz ve evliliğiniz de dahil olmak üzere sosyal statünüzü etkiler. Şiron 7. evinizde ilişkilerde yara veriyor. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de İkizlerden 11. eve Yengeç burcuna gelecek. Sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Onun gelişiyle toplumun gözünde görünme isteği hissedersiniz. 

Popüler olmayı herkes istiyor şu zamanda. Fikirler fışkırabilir bu süreçte. Düşüncelerinizi daha kolay ifade edeceksiniz. Becerilerinizi geliştirmek isteyecek ve daha çok çalışacaksınız. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin 12. eviniz Venüs zorlu bir evde ve burçta olacak. Evet biriyle tanışabilirsiniz ama dikkatli olun. Ciddi bir ilişki havasında değilseniz yavaşlayın. Ama ayın 22’sine kadar Venüs arkadaşlar eviniz olan 11. evde olacak. Ortak ilgi alanları olan biriyle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 5. eviniz. 

Eğlence, flörtler ve çocuklarla ilgili bir sürü konu getirecektir. Bu Dolunay size sorumluluklar da yükleyebilir. Aile üyeleriyle vakit geçirmeyi ve birlikte eğlenmeyi ifade ediyor olabilir. Gergin bir gün banyo yapın, ormanda yürüyüş yapın. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak 12. evinize geliyor. Hareket ve enerji gezegeni burda kendini engelleniyor hissedecektir. Bu iç gerginliğe sebep olabilir. Hastaneler evi olan 12. ev stres yükü yüzünden Mars’ın gelişiyle zorluklar çıkarabilir. Ama Mars ayın tamamını Aslan burcunda yani 11. evde geçirecek takım çalışmaları, gruplaşmalar iyiyken bireysel takılmak sorun çıkarabilir. Sosyal etkinliklerin müdavimi olacaksınız. Sağlığınız bu dönem önemli. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep yükselenliler, Güneş 22 Temmuz’a kadar 9. evinizde olacak. Ufkunuzu geliştireceğiniz bir ay. Su burcundaki Güneş size kolaylık, destek, sakinlik, sezgisellik ve denge sağlayacaktır. 9. ev diğer ülkelerin kültürlerini, çeşitli felsefi fikirleri ve dinleri incelemek için zaman ve çaba harcatacak.

10 Temmuz’da yine 10. evde Yengeç burcunda YeniAy doğacak. YeniAy yeni başlangıçlar bu konular hakkında enerji harcamak, plan yapmak demek. İlginç keşifler, yeni bilgiler ve kazanılan beceriler, felsefi konuları tartışma, standart dışı düşüncelerinizi gösterme fırsatı da sunacaktır. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de İkizlerden 9. eve Yengeç burcuna gelecek. Merak, iletişim her konuda artacaktır. Tüm incelenecek konuları hızlandıracaktır. Geziye çıkmayı daha kolaylaştırabilir. Yada yeni fırsatlar için eğitim almanız fikrini zihninize sokacaktır Merkür. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin 11. eviniz. Ayın büyük bölümünde Venüs 10. ev de size müthiş fırsatlar sunmuş olacaktır. Ayın 22’den sonrada evde oturmayacak toplum içine çekileceksiniz. 

Başak Burcu hırs, hizmet, çalışma, didikleme, eleştiri demek. Bunları dengeleyin. Elinizden gelenin en iyisini yapın. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 4. eviniz iş hayatınızın karşısı ev hayatınız. Anneniz yada babanız. Evin sorunlarıyla ilgilenin, aile bireyleriyle zaman geçirin faaliyet yapın.  

Burası evin içi anne babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza iyi bakın hepsiyle görüşün. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Yani 11. eve ama ayın tamamını 10. evde geçirecek. Mars’ın saldırganlığını kariyer evinizde kontrol edin. 

İyi yönetirseniz güçlü enerjiyle kendinizi gösterebilirsiniz. Güçlü noktalar geliştirin kendinizde. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler, Güneş ayın 22’sine kadar Yengeç burcunda sizinde 8. evinizde olacak. Dikkatiniz eşinizde, onun kazandığı parada, mali durumunuzda, psikolojide, miras alanınız olabilir. Ölüm görecek olanınız olabilir. Vergi borçlarınız gündeminizde olabilir. Kredi almanız gerekebilir. 

10 Temmuz’da yine 10. evde Yengeç burcunda YeniAy doğacak. YeniAy yeni başlangıçlar bu konular hakkında enerji harcamak, plan yapmak demek. Bu ev dönüşüm evi aynı zamanda 8. ev seks alanıdır, yeni ay cinsel dürtülerinizi artırabilir. Hayata bakışınızı derinden değiştirecek olaylar da bu evin enerjisi altında meydana gelebilir. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de 8. eve giriş yapacak. Belki iş açacak, kredi kullanacaksınız. 

Gizli ilimlere merak duyabilirsiniz. Yada bu tür işlerle daha çok meşgul olabilirsiniz..

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin hedef odaklı kariyer evinizde daha atak ve aktif olacaksınız. 

Bu ay kazanma ihtimaliniz fazla. Başak titizlik ve çok çalışma, disiplin ister. Venüs bu konumda rahat olmasada Jüpiter’le karşıtlığı iyiliği çoğaltacaktır. Ailenizle vakit geçirmeye zaman ayırın. Aile bağlarınızı güçlendirin. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. 3. ev kardeşleri, akrabaları, komşuları ve tüm iletişim ağımızı etkiler.  Bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Dolunay sonlanma enerjisi taşır bir dönüm noktasıdır. Şimdi ailenizle savaşınızı bitirebilirsiniz orda Satürn var unutmayın adil ve adaletli olun. 

Dolunay’da seyahate çıkmayın çünkü burası küçük seyahatlerinde evidir.  

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Ayın tamamı Aslan burcunda yani 9. evde olacak. Uranüs’le kafa kafaya vuruşacak. Bu size özgür olma, bağımsız olma isteği verecek. Bireyselliğinize vurgu yapacak. 

Uranüs sağlık evinizde bu çok önemli. Ani etkilerde dikkatli olun Mars Aslanda kalp, tansiyon, inme gibi etkilere dikkat. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Yükseleni Oğlak burcu olanlar, Güneş 

22 Temmuz’a kadar 7. evinizi yani karşıt evinizi aydınlatacak. Dikkatiniz, dikkatinizin odağı ilişkiler, ego, adil olup ilişkiyi yürütme çabası, uzlaşma isteğiniz ve anlayışınıza odaklı olacak. Evlilik ve ilişkiler insanın odak noktalarından biridir. Bir köşe evdir astrolojide. Ben ve seni yönetir. Karşısı yalnızlık, hayal kırıklığı veya reddedilmişlik olabilir. Partneriniz sizin bir yansımanızdır. Seçilen kişi her zaman sizin kadar önemlidir. Güneş burda iş ve evi dengelemeye çalışacak. 

10 Temmuz’da yine karşıt ev olan 7. evinizde Yengeç burcunda YeniAy doğacak. YeniAy yeni başlangıçlar bu konular hakkında enerji harcamak, plan yapmak demek. Ortaklıklarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir dönem. Ezmeyin, ezilmeyin denge bulmaya gayret gösterin. Tüm ortaklıklarınızı daha ileriye götürmeye, geliştirmeye gayret edin. Tüm bu süreci akıllıca yönetin 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de Yengeç burcuna karşıt evinize gelecek burası daha duygusal, girişken ve güvenli bir ev halini alacak.

İş ve ev hayatı, ben ve sen hattı. Anlaşmalar yapıp karlı ve etkili işler tam sizin işiniz. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası dizim 9. eviniz olacak. Ayın büyük çoğunluğu Aslan burcunda 8. evde olacak. Burda ilişkinizde rahatlık, romantiklik katarken sizleri daha tutkulu hissettirecek 8. ev.

Yapıcı dialoglar her zaman ilişkiyi kurtarır. Yıkıcılıktan kaçının.

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası değerler ve finans  hattı  olduğu için maddi durumunuz etkilenecek.  

Orda Rx Satürn olduğunu Mars’a karşıt durduğunu Uranüs’ün karelerini unutmayalım. Bu Dolunay sırasında harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın, aksi takdirde bunu nasıl abarttığınızı fark etmeyebilirsiniz. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Ayın sonuna kadar Aslan burcunda olacak demek. Aslan 8. ev psikolojik bir ev. Dönüşüm evi yenilenme zamanınızın geldiğini gösteriyor. Bir süredir devam eden çalışmaların artık sonunu yaşıyor olabilirsiniz. Venüs ve Mars gelir artışını sağlarlar. İş ortakları edinebilirsiniz   Bu süreçte kazalara, yaralanmalara dikkat edilmeli. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Yükseleni Kova burcu olanlar, Güneş 22 Temmuz’a kadar 6. evinizde olacak. Gezegenlerin hiç sevmediği bir ev burası. Çok çalışın ve yaratıcı potansiyelinizi çıkarın. Kovalar bu süreçte sağlıklarına, günlük görevlere, hayatınızı nasıl yönettiğinize odaklanacaklar. 

Bencillik yapan yada davranan, başkalarına faydalı olamayan sorunlarla karşılaşabilir. Uranüs karesi, Satürn 150’liği zarar verici olacaktır,  

10 Temmuz’da yine 6. evinizde Yengeç burcunda YeniAy doğacak.  Sizi fiziksel ve zihinsel sağlığınıza odaklayacak. Yeni bir iş arayanlar sonunda şanslı olabilirler. Günlük hayatınız değişiyor olabilir. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de Yengeç burcuna gelecek. Hayatınızı nasıl yönettiğiniz önemli. Detaylarda dikkatli olun. Aceleci davranmayın. Sinir rahatsızlıklarına yakalanmayın, kendinizi kötü duygulara kaptırmayın. 

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin 8. eviniz. Satürn karşıtlığı sizi yol ayrımlarına sürükleyebilir. İlişkinizde iltifat eden, önemseyen, değer veren olun karşılığını mutlaka alacaksınız. ayın 22’sinden sonra para işlerinde sıkıntı olabilir. 

Harcama yapmamaya çalışmalısın. 

24 Temmuz saat 05.47’de burcunuzda önemli bir olay bir Dolunay gerçekleşecek. Sonlanma enerjisi taşıyan Dolunay Kova’ların hayata farklı açıdan bakmasını sağlayacaktır. Öncelikleriniz değişecek, Evren yeni kararlarınızda etki verecektir. Derinlemesine düşünün kendinizi kontrol edin. 2023 kadar Satürn burcunuzda sizin için bu geçiş bir devrim niteliğinde olacak. Bunu şimdi deneyimliyor bile olabilirsiniz. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Ayın sonuna kadar Aslan burcunda yani ilişkiler evinde olacak  Venüs’le 

beraber. İlişkinize konsantre olun, değişen şartlara gerilmeden uyum sağlayın. Mars çatışmalar yaratsada, Aşk kapınızı çalacaktır. Beğenilmek isteyeceksiniz Aslan etkisi ama dürtüsel davranabilirsiniz Mars etkisi. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili yükseleni Balık olanlar, Güneş 

22 Temmuz’a kadar 5. evinizde Yengeç burcunda olacak. Balıklar gizli yeteneklerinizi sahne önüne taşıyın. Şimdi güzel bir zaman eğlence, hobiler, romantizm ve çocuklar. Temmuz eğlenme zamanı   partilere gidin, en sevdiğiniz şeyleri yapın yılın bu zamanında. Su Güneşi size tam destekte. 5. evin konularında kumarda vardır, risk aldırır kumardan uzak durmakta her zaman fayda var bu enerjiyi orda kullanmayın. 

10 Temmuz’da yine 5. evinizde Yengeç burcunda YeniAy doğacak Yine eğlence dolu bir süreci işaret ediyor. Bir tatil büyük olasılık, kendinize huzurla geçen bir dinlenme hediye edeceksiniz. 

Her ne yaparsanız yapın bu rahatlamanızı sağlayacak. Güzel restoranlar, yemeler İçmeler bu ayın güzellikleri. 

11 Temmuz saat 23.;36’da Merkür de Yengeç burcuna gelecek. Ruh haliniz değişken olacak zaten diz bir değişken ruhsunuz. 

Ailenizle özellikle çocuklarınızla çok ilgili olursunuz. Balık genelde ağırdan alır, melankolik bir hali vardır, dünya umurunda olmaz. İlgilenir gibi yapar kendine dönüktür. 

Üşengeç ve pratik olmaz. Şimdi tatil fikriyle canlanıyor sevgili Balıklar. Merkür’ün gelişiyle ilişkileri geliştirmek için güzel bir şans var.

22 Temmuz’da Venüs saat 03.37’de Başak burcuna geçecek. Burası sizin ilişkiler eviniz olan 7. ev. Ayın büyük bölümünü ise 6. evde geçirecek. 

Meslektaş olan biriyle aşk da getirebilir Mars’ta burda yüksek gerilim, çatışmada çıkarabilir. Venüs Aslan’dayken kendini gösterecektir. İtibarınıza dikkat edin. Bu ev aynı zamanda sağlık evi Mars’ın oluşu kronik hastalıkları şiddetlendirebilir. 

24 Temmuz saat 05.47’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 12. eviniz yine bir sağlık evi. İçinize gömdüğünüz şeylere Işık tutulacak Evren tarafından. Bu evdeki bir Dolunay’da içe çekilin, sakin kalın, kendinizle iletişim halinde olun. Bu ev hastaneler evi yaşlı birine, hasta yada çaresiz birine bakmak zorunda kalabilirsiniz. 

29 Temmuz’da saat 23.33’de Mars Başak burcuna geçecek. Ayın sonuna kadar Aslan burcunda yani 6. evde olacak. Hizmet isteyen, iş hayatınızla ve günlük yaşamınızla ilgili bir ev. Daha sonra Başak burcuna ilişkiler ve ortaklıklar evinize geçip ilişkileri zorlayacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ beğenmeyi unutmayın. 

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğenip takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.