Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Ocak Ayı Burç Yorumları

05.01.2021
808
A+
A-

Tüm burçlar için mini bir danışmanlık..❤

07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. 

ARA REKLAM ALANI

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. Az kazanıp çok çalışacağız, sabrımız sınanacak, önümüze sınırlayıcı engeller çıkacak. Duyguların donmuş gibi olsada duygularını unutma. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Siyasi konular gündeme gelir Oğlak burcunda. 

Kariyer ana konumuz olacaktır. Yaşlılar ile ilgili konular ön plana gelecektir. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Tüm Kova Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun…🎂

Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Güneş Kova’da düşer Jüpiter Kova da yücelir bu sinerjide,  kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni olan Mars sizin burcunuzdan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. 

Yöneticiniz Mars şimdi sizin para evinizde olacak. 

Sizi para konusunda hırslandıracak ve değişik değerler üretmeniz için uğraştıracak. Boğa burcunda güzel yemekler yemek isteyeceksiniz.

Heryer kapalı şu an açılırsa kendinizi çok kaptırmayın. 20 Ocakta gece yarısı Uranüs’le büyük kavuşum yaşanacak. Huzursuz olmanız çok mümkün. Aceleci ve sabırsız davranışlar başkalarını kırıp ayrıca başınızı belaya sokabilir. 

Yaşamda değişim ihtiyacınız para, değerler ve üretim konusunda baskın bir hale gelebilir.  İyi yönetirseniz başarı elde edersiniz. Kazalara ise maksimum da dikkat edin. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Satürn ve Jüpiter’de Kova burcuna giriş yapmışlardı şimdi ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. Eskinin geride kalması için yine bir enerji etsindeyiz. Merkür Mitolojide Tanrıların habercisidir. 11. ev dostluk, toplulukların evidir. 

Mars karesine muhatap olacaksınız bir süre. 

Hayaller evinizde gezegenler güzel kazançlar elde edin. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. Az kazanıp çok çalışacağız, sabrımız sınanacak, önümüze sınırlayıcı engeller çıkacak. Duyguların donmuş gibi olsada duygularını unutma. İnsanlığa faydalı olacak organizasyonlara katılabilirsiniz, bu konularla ilgili paylaşımlar yapabilirsiniz gruplarınıza. 

13 Ocak 2021  07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Siyasi konular gündeme gelir Oğlak burcunda. 

Kariyer ana konumuz olacaktır. Yaşlılar ile ilgili konular Oğlak Burcu konularıdır. Sağlık olarak diyet yararlı bir etkiye sahiptir, dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın. Bu güne bir egzersiz programı veya büyük bir bilgilenme, araştırma  ile başlamak iyidir. Kaderin için bir iyilik dileyebilirsiniz.  Oğlak Kurallıdır ve prensiple rahat eder 

İnsanı kendinden koruyan kurallardan daha değerli hiçbir kural yoktur aslında. Zararı kendimize ve Dünyaya yapıyoruz özümüzde. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Şeytani günlerden biri. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde, yüreğinizde. Tövbe edin neye etmek istiyorsanız, alçakgönüllü olun, evinizi temizleyin, dağınıklığı kaldırın. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek.

Geleceğimiz önem kazanacaktır.. Koç’lara yeni düşünceler üretmeleri için gerekli motivasyon akacak.

Tüm diğer gezegenlerle Koç’lar için sosyal hayatları için yenilikler gelecek. Patron olabilirsiniz burası şöhret ve başarı evi zodyakın. 

Çalışan Koç’lar için önemli anlaşmalar ve müzakereler zafere dönüşecek. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Yılın ilk ayında çaba gösterin, hedefler belirleyin ve güvenle onlara doğru ilerleyin.

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Kova stelyumuna karşıt bir enerji oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Güneş Kova’da düşer Jüpiter Kova da iyidir, kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. İçgüdüleriniz sayesinde yılın başında mali durumunuzu akıllıca yönetebileceksiniz ve kriz sizi etkilemeyecek.

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür’den Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz, sakin olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmasa bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de gökyüzünün savaşçısı ve yaşam enerjisi veren gezegeni Mars burcunuzu geliyor. Siz bir süredir sıradışı gezegen Uranüs’ü ağırlıyorsunuz. Uranüs bir değişim gezegenidir. 20 Ocakta gece yarısı Mars Uranüs’le kavuşum yapacak. Huzursuz olmanız çok mümkün. Aceleci ve sabırsız davranışlar başkalarını kırıp ve başınızı da belaya sokabilir. 

Yaşamda değişim kaçınılmazdır fakat Boğalar sabit enerjileriyle buna direnirler. Akışa geçenler fırsatları görebilir. İyi yönetirseniz başarı elde edersiniz. Kazalara ise maksimum da dikkat edin. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatında disiplinli olsak bile bu stelyum gücüyle durum biraz belirsiz durumda. Satürn ve Jüpiter’de Kova burcuna giriş yapmışlardı şimdi hem ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak, anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak gidelim hem de oluşan fırsatları kaçırmayalım. 

Her şeyi başarma gücünüz var. Eskinin geride kalması için yine bir enerji etsindesiniz. Merkür Mitolojide Tanrıların habercisidir. 

Ayın 12-13 günleri burcunuzdaki Mars’ın Kova burcundaki gezegenlere karesine muhatap olacaksınız bir süre. Gelişme arzunuz artacak.

Yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz.

 Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Bu burcunuza üçgen açıyla destek olacak. Venüs Mars üçgeni aşk ve ilişkilere heyecan katabilir. Oğlak’ta etki düşsede geleneksel Venüs etkileri (sevgi lisanımız) tam görülmesede yine de destekte olacaktır. Az kazanıp çok çalışacağız, sabrımız sınanacak, önümüze sınırlayıcı engeller çıkacak. Duyguların donmuş gibi olsada varlıklarını unutma. İnsanlığa faydalı olmaya çalışmak için üret. 

13 Ocak 2021  07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. 

Kariyer, kamu hizmeti, inşaat işleri, seyahat etmek ana konu başlıkları. Gelişme arzunuz artacak. Yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın. Bu güne büyük bir bilgilenme, araştırma  ile başlamak iyidir. Kaderin için bir iyilik dileyebilirsin. Oğlak Kurallıdır ve prensiple rahat eder bunu uygulayın. 

İnsanı kendinden koruyan kurallardan daha değerli hiçbir kural yoktur aslında.

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Şeytani günlerden biri. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun.

Bu ev enerjisinde yurtdışı iş gezileri ve yabancı ortaklar bulmak, iş yapmak da mümkündür. 

Yabancı dil konusu bu evden görülür bir işe başvururken yabancı dil bilmek belirleyici bir koşul olabilir.

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu geçişle Oğlak enerjisinin yerine Kova enerjisi saracak Dünya’yı. Havamız değişecek. 

Bu süreçte sevgili Boğalar geleceğiniz önem kazanacaktır.. 

Mars ve Uranüs bu Kova evine kare yapacak. 

Öte yandan bu açı büyük bir başarısızlık riski getirebilir. Sakin kalıp, dürtüsel olmazsanız hiçbir şeyden pişman olmanıza gerek kalmaz. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Yılın ilk ayında çaba gösterin, hedefler belirleyin ve güvenle onlara doğru ilerleyin.

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Kova stelyumuna karşıt bir enerji oluşacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Burası sizin 4. evinizde gerçekleşecek. 

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun ve eğlence sever olsada bu süreçte işkolik bir tavır geliştirebilir. Aile hayatınızı dengelemeye önem verin. Üst sırt, omurga ve kalbe devdikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Kariyer evinizdeki bu kavuşum mükemmel kariyer fırsatları yaratır. Kendileri için çalışanlar, müşteri potansiyelini  artıracaktır. Başaracaksınız! 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür’den Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz, sakin olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmasa bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de gökyüzünün savaşçısı ve yaşam enerjisi veren gezegeni Mars Boğa burcuna geçiyor olacak. Burası sizin 12. eviniz ve 2018’ sen beri Uranüs’ü ağırlıyor. 

Manevi yaratıcılık etkisi görülsede bu olgunlukla ortaya çıkacaktır. Tecrübeler biriktiriyorsun sevgili İkizler. Burası önemli bir alan Neptün destekli İkizler’i muazzam keşifler ve içgörülerle dolu bir zaman bekliyor. Olaylara tamamen farklı bir şekilde bakmanız çok muhtemel. Değişmeye karar vermeniz de çok mümkün. Şimdi zihni açık olanlar farkındalık geliştiriyor. Birçok İkizler gerçek yönlerini anlamaya yaklaşacak, özgürlük ve rahatlık duygusu kazanacak.

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay’ından da destek alacak Mars ve Uranüs.

Aslan Dolunayı sizin 3. evinizde Kova stelyumunun karşısında oluşacak. 3. ev sizin doğal eviniz zihinsel yetenekleriniz daha da artacak. Cesaret bulmanız kolaylaşacak, kahramanlığa soyunmayın hemen egonun çok baskın olacağı zamanlar. İnsanı hata yapmaya itebilecek etkiler. Kardeşler, kuzenler, komşularla ilgili olaylar. Anlaşma ve sözleşme yapabilirsiniz. 

Ayın 18 kadar Güneş Oğlak’ta olacak burası sizin kriz eviniz olan 8. ev geri ödemeler, borç kapatmalar söz konusu olacaktır. İş konuları, para kazanma konuları gündeme gelecektir. Çok çalışmayı göze al ve gelire o kadar takılma, üret sadece. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de yönetici gezegeniniz Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatında disiplinli olup bu stelyumun gücüyle yaptığı üçgen açıyla bize destekte olacak. Satürn ve Jüpiter’de Kova burcuna giriş yapmışlardı şimdi anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Her şeyi başarma gücünüz de var. Eskinin geride kalması için yine bir enerji etsindesiniz. Merkür Mitolojide Tanrıların habercisidir. 

Ayın 12-13 günleri 12. evdeki Mars’ın Kova burcundaki gezegenlere karesine muhatap olacaksınız bir süre.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. 8. ev krizli bir ev kaynakları yukarda dediğim gibi iyi kullanmalısınız bu süreçte yardım geliyor.  Para yönünden haritalarınıza göre çok da şanslı olabilirsiniz. Venüs sevgi dilimiz burda duyguları kaybetmiş gibi değişkenliğinize vurgu yapabilir.

13 Ocak 2021  07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Miras, sigorta, kaza, yoksulluk, mutsuzluk, üzüntü, hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. İşte bu yüzden iş ve para konularında yavaşlamak ve sorunları geldikçe çözmek daha iyidir. Buradı başkalarının parasıyla çalışanlarıda temsil ediyor İkizler burcu şanslı olabilir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Şeytani günlerden biri. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun. Para harcamaya yüklenmeyin. Alışverişe bakmayın bile. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. 

Bu geçişle Oğlak enerjisinin yerine Kova enerjisi saracak Dünya’yı. Havamız değişecek, zekamız artacak. Mars ve Uranüs bu Kova evine kare yapacak. Toprak ve hava: toprakta Mars Uranüs ayakları yere sağlam basan maddi, güvenliğini düşünen elementte dengesiz gezegenler. Havada Satürn Jüpiter, Güneş, Merkür entellektüel, sorgulayan, gözlemci, nesnel bu element yapılarını anlaştırmayı başaranlar kazanacak yada yıkılacak. 

Sakin kalıp, dürtüsel olmazsanız hiçbir şeyden pişman olmanıza gerek kalmaz. Anlayış geliştirinki daha yapıcı ilerleyin ve bu etkileri birleştirin. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn 9. ev Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirsede açık fikirli olmak bu dönemde fayda sağlayacaktır. Yılın ilk ayında çaba gösterin, hedefler belirleyin ve güvenle onlara doğru ilerleyin. Hayırsever davranışlarla sadaka verebilirsiniz.

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyorlar. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Şanslı ve neşeli olacağız. Seyahatler, yolculuklar planlayıp hayal edebilirsiniz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür’den Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz, sakin olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmasa bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin 11. eviniz olacak. 2018’den beri Uranüs gezegeni ordaydı şimdi Mars’ı ağırlayacaksınız. Sosyalliğiniz dengesizleşiyor olabilir, marjinal insanları hayatınıza çekiyor olabilirsiniz. Bağımsızlığınız daha da artacak, orjinal ve dışadönük bir haliniz olacak. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemli ve zaten sizde yeni çevrelere giriyorsunuz. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşamalıyız. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel Oğlak enerjili, Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. 

Burası sizin 7. eviniz 19 kadar Güneş’te burda eşinizden, iş ortaklarınızdan hatta çalışma arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Oğlak burcunda olsada 1/7 aksı ilişkiler aksıdır. 

Kaçırılan fırsatlardan pişmanlık duymayın. Size sunulan fırsatlara odaklanın. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın. 

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni, değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 de 7. evde Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde, ilişkilerimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Yakın çevrenize karşı şefkati. sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. finansal ve manevi kaynaklarımızı kullanma yollarınızı açığa çıkaracaktır. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin para eviniz tüm Kova gezegenleri 8. evde karşıt açıda olacaklar Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındırır. Sahip olduklarınızı gücünüzün göstergesi olarak görmeyin. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Güneş Kova’da düşer Jüpiter Kova da yücelir bu sinerjide,  kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama ve süzme zamanı. Para cezaları, ödenmemiş faturalar ve borçları olanlar bu sorunlarını hızla çözmelidir, Sonuçta hoş olmayan sonuçlarla uğraşmak zorunda kalabilirler. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin iş ve kariyer evimiz olan 10. eviniz. 2018’den beri yenilik gezegeni Uranüs’ü ağırlamaktasınız bu evde. Sürekli yenilik yaparak Uranüsü mutlu edebilirsiniz. Mars’ın gelişi sizi hedefe kilitleyecek. Planladığınız her şeyi verimli ve zamanında yapmak için zamanınız olacak.

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de 7. eve, Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı ama en çok özgür olduğunuzun farkına varmaya ihtiyacınız var. 

Bu süreçte kimseyi, kendinizi bile yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. İlişkilerinizi yerle bir edebilir ilerleyen süreçler. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel bir Venüs olmayacak. Aşk etkileri iş etkilerine dönülecek. Az kazanıp çok çalışacağız. Yıla 13 Ocakta 2021 Oğlak burcunda Yeni Ay’la başlayacağız. İşlerinizi planlayarak ve düzen kurarak başlayın, gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan silin, iş yerinizi gereksiz her şeyden kurtarın. Düşüncelerinizi sıraya koyun. Sorunların sizi düşürmesine ve dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Burda iş hayatında bir zorlanabilirsiniz. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni değişim ve yenilik ister. Gelecek gezegeni olan Uranüs sabit Aslanlardan iş konularında değişimler istiyor,  istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. Büyük kar arıyorsanız, tek başınıza değil, bir ekip olarak çalışın bu yeni geçişlerde. Tıpkı gezegenler gibi. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Kendinizin Özgür olduğunuzun farkına varın. Bu içsel huzursuzluğunuzu yatıştıracaktır. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Hizmet sektöründe çalışanlar, müşteri akışında bir artış bekleyebilirler bu süreçte. İyi, güvenilir hizmet sunanlar para kazanabilecek. 

28 Ocak 2021 22.15 de burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkarırlar. Bu Aslan Dolunayında sağlığa özen gösterin sırt, omurga ve kalbe dikkat. Satürn Güneşimizin karşısında olacağından 2.5 yıl sizin için bir sınav dönemi olacak. Aslan ve Kovayı birleştirmeniz gerek. Egoyu azaltıp biraz daha hayalci, toleranslı olmayı seçin. Fedakar olun önce kendinizi düşünmeyin, herkesi ve herşeyi düşünün. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Neşeli ve iyimser olabiliriz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başak yükselenliler, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin 9. eviniz. Bir süredir gökyüzünün özgürlükçü ve yenilikçi gezegeni Uranüs’ü ağırlıyorsunuz. Özde sizde sabitlik olduğundan sabırlı ve pratiksiniz. Şimdilerde ise asi, sıradışı bir tavırdasınız. Ve her iki gezegende size yardımda ilerleyin.. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Burası sizin iş ve günlük hayatınızı  gösterge evi. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. Merkür’ün gelişi Satürn ve Jüpiter’le ilginç iş tekliflerini de getirecektir. Beklentileriniz karşılanacaktır. 

Şans sizinle iş hayatınızda, çalışma arkadaşlarınız ve yanınızda çalışanlar konusunda.  

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel, etkilerinin çok görülemeyeceği daha ciddi bir Venüs göreceğiz. Güneşin evinde Güneşle beraber Venüs şans denemesi yaptıracaktır. Yeni yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Aile size yaşamda bir istikrar ve dolgunluk hissi verir. Bir ilişki, mali ve maddi alanlardaki ortak çıkarlara dayanabilir.

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Oğlak burcunda 

Kariyer ve Aile ana konunuz olacaktır. 

Yeni Ay ve destek veren gezegenlerle terfi yada maaş artışı alacaksınız. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissetsenizde potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Güneş herşeyi aydınlatır. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. İyimser ve neşeli hissederek şansınızı aktive edeceksiniz. 

Bu süreçte iş arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, iletişiminiz ön plana gelecektir. Gelecek önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Daha içedönük hissetmek çok muhtemel. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı, disiplini, prensipli olmayı ve sabrı gerektirir. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin maneviyat eviniz. Maneviyat  ve psikolojik gelişimin evi. Hastanelerinde ifade eder. Sağlıkla ilgili temalar söz konusu.  Meditasyon sizin için uygun olabilir bu dönem. Gizli ilimler, gizli faaliyetler de ilginizi çekebilir. Sağlığınız çok çok önemli olacak bu süreçte ve evcil hayvanlarınız da gündem konularınız arasında. 

Üst sırt, omurga ve kalb, sinir sistemine dikkat edilmeli. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Egosal sorunlar, kibir, gurur yüklemesi yaptıracaktır. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Egoya değil birliğe gitmeliyiz. Sosyal kurallar böyle zamanlarda ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale getirilmelidir 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin 8. eviniz bir süredir Lilith ve Uranüs’ü ağırlamaktaydınız. Para açısından, Ocak 2021’de finansal sürprizler mümkün gibi olsada hem hoş hem de pek hoş değil gibi. Aslan Dolunayından ve Kova stelyumundan kare görecek burası. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal, riske yönelik iş fikirlerin doğması mümkün. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel olan Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. Aileniz, akrabalarınız, eviniz, evinizin düzeni, aile düzeni önemli olacak. İşiniz varsa işinize de gerekli özeni gösterin. Hep aile değil kafanızı da dağıtın. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Hırslı ve cüretkar olabiliriz. Meydan olurken bile ailemiz, işimiz üzerinde hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Yaşlılar ile ilgili konular ön plana gelebilir. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Ekonomi yönü ağır basan bir farklılık getirecektir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Uzun süredir Plüton 4. evinizde yıkıp dönüştürüyor. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Duyguların donmuş gibi olsada duygularını unutma. 5. ev Güneşin doğal evi Kova ise sürgün yeri. Çoşku duymaya çalış burası eğlencenin evi. Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Neyi başarmak istediğinizi artık düşünebilirsiniz. Satürn genelde korku ve vesvese verir onu aşmaya çalışın. 

28 Ocak 2021 22.15 de 11. evinizde Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Niyetleriniz ve ilişkiden ne beklediğiniz konusunda açık olun. Grup arkadaşlarınız içinde sıkıntı olsada sevgi ve iyimserlikle aşabilirsiniz. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter 5. evde Kova burcunda kavuşuyor. Farklı hobiler, stratejik açılımlar, aileye yeni bir çocuk, ailenin büyümesi olası.  Böyle kavuşurlarsa sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. 

Yanlış anşılmalardan kurtulmak için söylediğimizi açıklıkla ve düşünerek konuşalım. Her koşulda sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep Burcu yükselenliler, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni sizinde 2. yönetici gezegeniniz Mars yine kendi yönettiği Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin ilişkiler eviniz olacak. Uranüs’le beraber Mars ilişki hayatınız renk ve heyecan kazanacak. Ortaklarınızla aranız bir ısınacak bir soğuyacak. Ruh haliniz, bakış açınız çok önemli ve tabiki beklentileriniz. Aslında özel olan beklentisiz olmak yani anın kalitesini yaşamak. Çok çeşitli zorluklu ve kolaylıklı gelişimler var. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Burası sizin aile, yuva, vatan eviniz yani kök 4. ev. Jüpiterin ve Merkür’ün gelişi hoş süprizler getirecektir. 

 Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Geleneksel Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. Az kazanıp çok çalışacağız, içe dönük olmamaya çalışacağız sonuçta orda Venüs var, ne söylediğimize dikkat edeceğiz bu Oğlak etkisi , sabrımız sınanacak, önümüze sınırlayıcı engeller çıkacak. Duyguların donmuş gibi olsada duygularını unutma. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif unutmayın. 

İletişim ana konunuz olacaktır. Konferanslar, seminerler, iş gezileri, yeni projelerde yer almak, yeni eğitimler ilginç olacak.  Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni  olan Uranüs değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. İletişim, kardeşler  ve yakın çevre konularında dikkatli olunmalı. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu süreçte ailemiz, evimiz, ev hayatımız, arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. İyi niyet ve özgüven, her türlü engelin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Ev ve aile öncelikli alan konumunda bu ay. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda iş ve kariyer evinizde Dolunay yaşanacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar. Kova stelyumuna karşı olacak bu Dolunayı. 

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Var olduğunu asla bilmediğiniz yeni yetenekler bulabilirsiniz kendi içinizde, aydınlanma zamanı. Ve bu durumun tüm iş konuları üzerinde bitiş başlangıç olarak etkisi olacaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe bu süreçte dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Sosyal kurallar ortaya çıkar, neşe, umut, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz , sakin olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burcu yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin günlük hayat, iş ve sağlık eviniz. Yeni sorunlar yaratabilir çünkü sıkıntılı bir açı olan 150’lik bir görünüme bürünecek. Olabildiğince diplomatik olmaya çalışın. İşinizi ihmal etmeyin bu süreçlerde. Anilik barındıran bir açı, aniden gelişebilir herşey. Kariyer evinizi destekte olacak Mars ücret artışı isteyebilirsiniz işinizi iyi yapıyorsanız. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Burası sizin iletişim alanınız, kardeşleriniz ve yakın çevre alanınız. Merkür ticareti de yönetir ticaretle ilgili olan Yay burcu bu evden de şanslı olacaktır.

Bu geçişle orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Burası sizin para ve değerler eviniz. Geleneksel sevgi lisanı Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği, maddi yönü ağır badan bir Venüs olacak. Çok çalışıp çok kazanacağız , para her yerden akışta. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Oğlak burcunda Kariyer ana konu olacaktır. Aktif hareket etmeyi unutmayın. 

Yaşlılar ile ilgili konular ön plana gelebilir. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. 

Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Kendinize ne kadar çok yatırım yaparsanız, kendinize bakıp değer verirseniz, sizi gerçekten seven bir insanı hayatınıza çekme olasılığınız o kadar artar. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Herşey iletişimle başlar. Her şekilde bu kavuşumdan yararlanabilirsiniz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin hobileriniz, çocuklarınız, sanatsal yetenekleriniz, aşkınızı ve flörtlerinizi temsil ediyor. Uranüs’le birlikte Mars size şimdi destek vermeye geliyor. En sıradışı dönemleri yaşadınız. Şimdi daha canlı ve motivasyonlusun aşk alanına gelen Mars daha dikkat çekmeni sağlayacak. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür burcunuzdan çıkıp para evinize gelecek yani Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Jüpiter Satürn Merkür para hattınızda Oğlakların çok fazla çaba harcamadan çok şey başarabilecekleri gerçekten büyülü bir zaman. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yeni projelere başlayabilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de burcunuza geçiyor. 

Umut verici önerilerle gelecektir, yabancılara karşı bu dönemde dikkatli olmak daha iyidir. Şiron aile ve yakın çevre evinizde. Sabrınız sınanacak, önünüze engeller çıkabilir. 

Siz zaten bu senelerde kendinize bakış açınızı ve ifade edişinizi değiştirdiniz. Saklı güçlerinizin farkına vardınız. 

13 Ocak 2021 07.59’da burcunuzda Yeni Ay doğacak. Profesyonel boyuta odaklanarak, hemen net bir plan oluşturmaya çalışın ve ondan sapmayın. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazırsınız. Oğlak hesapçı ve kontrolcü bir zihin her zaman aktif olacaktır. 

Fırsatlar eşliğinde kariyer ana konunuz olacak. 

Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Bu süreçte de daima olumlu değişiklikler yapmaya devam edin. 

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesiz bir hale sokabilir. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni Uranüs değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton burcunuzda kavuşum yapacaklar. Kendinizde bir baskılanma hissedebilirsiniz. Plüton büyük güçtür uzun zamandır sizinle yıkıp yeniden inşa ediyor Oğlaklar özgüveniniz şimdi yüksek ve koşullar uygun Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Çıtayı şanslar barındıran bu dönemde yine de çok yüksek tutmayın. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin 8. eviniz yani risk, kredi, sigorta yani para hattınız. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar. Burda adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Burda kimse size net tavsiye veremez çünkü burası yükseleni görmüyor. Meseleleri siz kendiniz anlatacaksınız. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. Böyle bir kavuşumdan tabiki faydalanacaksınız. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin 4. ev yani yuva, aile, ev-emlak, ebeveynler eviniz. İçiniz burası daha çok kendinize çekilmeye başlayacaksınız. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür burcunuza geçiş yapacak. Orijinal zihninize daha da fazla orjinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Yaşanılacak duygusal dalgalanma zinciri, size “aşktan nefrete” kavramların ne anlama geldiğini  fark ettirecektir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Burası sizin 12. eviniz. Burda gezegenler görünmez olur çünkü maneviyat ve kapalı alanları temsil eder. Kayıplar ve kısıtlanma alanı olsada Uranüs ve Mars desteği ile sanatsal yönününüzü keşfedebilirsiniz. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 12. ev de hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Sevgili Kova, ne kendin için ne de sevdiklerin için ruh halini bozmamalısın içinde yeni yetenekler bulabilirsin. Bazı anlarda, açıkça doğru bir seçenek olmayacak sen kendin belirleyeceksin. 

Yaşlılar ile ilgili konular ön plana gelebilir. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Gelecek gezegeni Uranüs değişimi istemeyenlere zorluklar verir. Burası evimiz, içiniz gerektiği zaman müdehale edin, aile ocağı içindeki konumunuzu bu süreçte güçlendirebilirsiniz.

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. 12. ev de bu güçten ürkebilirsiniz. Kendimizde bir baskılanma oluşabilir. 12. ev bile olsa Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. Manevi uygulamalar her zaman iyi gelecektir. Sağlığınıza bu süreçte daha çok dikkat edin. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Burcunuz geçecek. Tüm ♒️ Kova Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun…🎂

Bu süreçte arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, iletişiminiz ön plana gelecektir. Geleceğiniz önem kazanacaktır.. Satürn Jüpiter Merkür ve Güneş sizinle. Kendinizi güçlü, alışılmadık ve Özgür hissedeceksiniz. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmelisiniz. Kova olarak kelimelerinizi ve duygularınızı kontrol edin. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Bu, sınırlarınızı öğrenmek ve ardından onları aşmak için harika bir dönem. Çok aktif çalışmaya çalışın. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Mars ve Uranüs’ün karelediği bir Dolunay 4. evden yakın çevreye daha yakından bakmalısın. 

Bir tanıdığınla ilişkiye başlayabilirsin. Aile içi çatışmalara bu süreçte dikkat. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Güneş Kova’da düşer Jüpiter Kova da yücelir bu sinerjide,  kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. Eski arkadaşlarla buluşmak mümkündür. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık Burcu yükseleni olanlar, yönetici gezegeniniz 2021’de de sizinle. ⭐️

07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Uranüs ve Mars, burası sizin iletişim, yakın çevre, kardeşler eviniz. Kişisel iletişim ve ilişkilerde dikkatli olunması gerekir. 

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. 12.ev yeni yetenekler çıkmasına aynı zamanda gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz. Hayattaki beklentilerinizi gözden geçirmekte ve güncellemekte fayda var. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak,  anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. 

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. 11. ev geçişi seçici çevre, sağlam bir çalışkanlık içinde güçlü görünmeye çalışacağız.

Sevgi lisanı olan Venüs’ün geleneksel etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak. Az kazanıp çok çalışacağız, sabrımız sınanacak, önümüze sınırlayıcı engeller çıkacak. Duyguların donmuş gibi olsada duygularını unutma. 

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 11. ev konularıyla yeni çevre, yeni deneyimler, sevdiklerinizle olabildiğince çok zaman geçirmeye çalışın. Takım çalışmasıyla aktifliğinizi artırın. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktiftir. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.  

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni Uranüs hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni değişimi istemeyenlere zorluklar verir. 

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Yüksek gözlemci olabiliriz, güçlü fark edişler olabilir zihinlerde. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. 

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu süreçte Güneş görünmez gibi olacağından destek almanız gereken bir döneme girmiş olursunuz. Çok fazla hayaller kurabilirsiniz. 

Depresyona kapılmadan hoşunuza gidecek faaliyetlere bu kısıtlama günlerinde gruplarla katılabilirsiniz. 

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Çabaları daha önce fark edilmeyen Balıklar şimdi kesinlikle fark edilecek. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. 

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. 6. ev konuları aktive olacak çok enerjik ve dışa dönük hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Dolunaylar zorlu enerjidir. Hayal kırıklıklarıda yaşayabilirsiniz yapınızdan dolayı. Hizmet yapıcı etkiler olumlu çalışacaktır. İş değiştirmek isteyen Balıklar acele kararlar vermesin. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkaracaktır. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat. 

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. 12. evde olan bu kavuşum mevcut problemleri çözmede yardımcı olabilir.

Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik ve coşku hissedebilirsiniz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş’in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür’ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman “biraz aklını kaçırdığında” aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır. 3 hafta sonra koşullar çok daha iyi olacak tam ne istediğini bilmen kolaylaşacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

Telf📞 05325880770

📌Randevular 📩sun_nes@hotmail.com adresine mail atarak oluşturulmaktadır. 

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Güncel yazılarım🌀📞📩

Medyalarım

İnstagram. 

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

Facebook https://m.facebook.com/astrolognesrin/

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.