Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

ŞUBAT AYINDA BURÇLARIN GÜNDEMİNDE NELER VAR?

31.01.2022
80
A+
A-


✅Şubat ayının ilk günü Kova burcun’da YeniAy yaşayacağız. Karma ve Kaderin efendisi Satürn yönetimindeki Oğlak ve Kova stelyumlu bir YeniAy olacak. Duygusal özgürlüğü arzulamamız, duygularımızın karışık olması çok olası. Etkilenecek vücut organları baldırlar, incikler, ayak bilekleri, Aşil tendonu, önkol kasları, tiroid bezi gibi parçalarımız .

✅4 Şubat önemli bir gün 2022’nin ilk Merkür Retrosunu bitiriyoruz. Bir kaç gün daha gölgeli günlerden geçeceğiz temkinli olmaya devam ediyoruz. Hala yeni bir şeye başlamak için uygun değil işler yavaş ilerliyor. Aynı gün Güneş ve Satürn Kova burcunda kavuşuyor. Saat 20.04’te henüz insanların ayakta olduğu bir saat. Yılın şanssız bir gecesi. Satürn Güneş’i baskılıyor kendinizi yani BENİ’nizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. İçe döndürüyor hepimizi. Özgürlük önemli ama Satürn bizden disiplin ve düzen istiyor. Her koşulda kendinize güvenerek bunu yönetmelisiniz. İsyana kalkıştırabilir. 

ARA REKLAM ALANI

✅ 14 Şubat’ınız ❤️ Kutlu Olsun.. 

Bir tüketim günü olarak değil ama içinizdeki sıcaklığı artırmak için, sevgi çiçeğini açtırmanız ve fark etmeniz için kullanılacak günler. İki gün sonra 16’sında göksel karı koca Venüs Mars kavuşumunu yaşayacağız. Aşkın burcu Aslan’da kavuşacaklar. Aşk heran, aşk biziz, varlığımızı aşkla dolduralım ki herşeyi ve herşeyde olan yaratanı bulalım. 

✅15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti gerçekleşecek. Duygusal değil zihinsel bir alana geçiyoruz. Yeni arkadaşlar edinebiliriz, yeni gruplara girebiliriz. Yeni teknolojileri daha kolay öğreniriz. 

✅16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda bir Dolunay oluşacak. Herkesin güven hissi, birini etkileme, övgü ve hayranlık kazanma ihtiyacı artacak. Hayranlık eleştiriyi de getirir Aslan bunu pek sevmez. Eleştirileri dinleyin, anlayın ve bunu yapıcı bir şekilde hayatınıza entegre edin. Aslan yaratıcılık barındırır yeni planlamalar, düşünceler, projeler zihinde oluşabilir. Bu esnada Kalp, tansiyon, aort damarı, kan dolaşımı etki altında kalır sağlığa dikkat..

✅18 Şubat saat 19.43’te Güneş Balık burcuna geçiyor. Tüm Balık ♓️ Burçlarının Doğum Günü Kutlu olsun 🧚🎂🎊🪅🎏. Şimdi hepimiz daha merhametli, sezgisel, duygusal, vicdanlı davranmaya çalışacağız. Burda bazılarımız kurban bazılarımız kurtarıcı olur. Evren’e katkısı olanlardan olalım. 

Burçları Neler Bekliyor?

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç’lar, Oğlak stelyumunu 10. evde yaşıyorsunuz. Bu sizi söz (Merkür) ve duygularda (Venüs) daha ciddi olmaya zorluyor. Her konuda ciddi ve tutarlı olmaya zorluyor aslında. Burda toplanmış gezegenlerin farklı farklı etki alanları var. Aldıkları renk Oğlak olduğu için iş ve kariyer konularında sorumluluk almak şart. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizi toplumsal konulardan, arkadaşlar ve gruplarınızdan etkileyecek. Güneş burda, Ay burda, Satürn burda stelyumdalar. Karşıt evi de katarsak çocuklarda ön plana gelecektir, yeni bir tanışma, flörtler söz konusu olur ama Satürn ciddiyet ister. Sorumluluk ister, istediğin gibi davranamazsın. Koç’un çocuksuluğu zorlanır. Sizinle ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla görüşmek, yeni bağlantılar kurmanıza yardımcı olacaktır. Yaşlı akrabalara önem verilmelidir. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. İş ve kariyer alanındaki zorluklar, durgunluklar, gecikmeler kalkacak, işler kolaylaşacak ve hızlanacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Grup aktivitelerinde tartışmalar, güç mücadeleleri, depresyon görülebilir. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. İş ve kariyer hattındaki Merkür Retrosunu bitirdikten sonra çevrenizi etkileyen Kova burcuna geçiyor. Doğru hedefler seçebilirsiniz. Çevrenizden yardım görebilirsiniz. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda bir Dolunay yaşanacak. Burası Kova Yemiayının karşısı, bir sonlanma enerjisi altındayız o yüzden sakinleşmek, biraz dinlenmek, yeni etkinliklere, projelere başlamamak en iyisidir. Süregelen işleri bitirip sonuçlarını görebilirsiniz. Yaratıcı fikirler altındasınız Oğlak gücüyle bir kaç gün bu süreçte plan yapın. Burası çocuklarınızı etkileyen bir ev, çocuklarınızla onların güvenliği konusunda sık sık konuşun. İlişkilerin herkesle hemen kurulamayacağını anlatın. 

Sevgili Koç’lar Uranüs para hattınızda ve Güney Düğüme karşıt, Jüpiter ve Neptün mistik alanınızda yani 12. ev şuuraltından geçiyor. Psikolojinizi etkileyen süreçler. Şiron 1. evde tepenizde yaralarınızı deşiyor. Sinirlerinize ve sağlığınıza dikkat edin bu alan sağlığı da etkiliyor, hastaneleri kapsıyor. Bazı sıkıntılı durumlar sizi adeta çöküşe götürebilir ancak kendinizi kontrol ederseniz, durumunuzu ve ardından çevrenizdeki dünyayı hızla stabilize edebilirsiniz.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa’lar, Oğlak stelyumunu haritanızın 9. evinde yaşıyorsunuz. Her konuda ciddi ve tutarlı olmaya zorluyor çünkü bu evde başarılar, felsefe, din, kişisel gelişime tabi herşey var. Burda toplanmış gezegenlerin farklı farklı etki alanları var. Sizin zor olayınız yıllarca sürecek olan Uranüs geçişi. Sizi değişime zorluyor, para işleri, bütçe özgürlük yanlısı Uranüs’e pek uymaz o yüzden sizin için zorlayı. Masraflarınızı takip edin, arkadaşınızdan emin değilseniz borç dahi vermeyin, büyük kredilere bulaşmayın. Bu yıllarda kesin emin olmadıkça büyük işlemler yapmamalısınız. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin kariyer ve kader evinizi etkileyecek. Gruplar içinde olun. Kova YeniAyı kendinizi anlamanıza katkı sağlayacaktır ama bunu istemeniz gerekir. 

YeniAy yeni kararlar demek, şimdi başarı ve başarısızlık arasındaki fark, dayanıklılık ve doğru karar alma yeteneği ile belirlenir. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. Şimdi seyahat engeliniz kalkar, hayattan aldıklarınız çoğalır, kolaylık gelir işlerinize. Herşey şimdi hızlanacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. İş hayatınızı etkileyen bir kavuşum olacak. Bu durumda başarı gökten düşmeyecek çabanıza bağlı olacak. Satürn’ün durduğu evde çok çalışmak gerekir. İyi iş çıkaranlar eninde sonunda ödül alırlar. Terfi, ikramiye, zam sizinle alakalı konularda bir başarı vaat ediyor. Satürn sıkı çalışanları, prensipli ve disiplinli olanları korur. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Daha dikkat çekici bir hal alırsınız. İletişiminiz güçlenir ama sert bir hal de alabilir. 

Kendinize has bir vizyon geliştirebilirsiniz. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda bir Dolunay yaşanacak. Burası Kova Yemiayının karşısı, bir sonlanma enerjisi altındayız o yüzden aile ve köklerimiz, ebeveynlerimiz, akrabalarımız  önem kazanıyor ve bu etki altında sakinleşmek, biraz dinlenmek en iyisi olacaktır. Yardımsever olun bu süreçte. Enerjinizi hem şarj edin hem dengeleyin. Önemli kararlar vermeyin. Hiçbir yere varmayan koşuşturmalardan kurtulun. Yeni alışkanlıklar kazanın siz yeni vizyonlar kazanarak tüm bu süreçlerde artık dünyaya farklı bakmaya başlamalısınız. 

Sevgili Boğa’lar, 1/7 hattındaki Uranüs Güney Düğüm ilişkilerde zorluk veren etkiler ama sonuç her zaman size bağlı. Mükemmel ilişki yoktur, aşk vardır. O herşeyi güzelleştirir. Jüpiter ve Neptün umudu çoğaltıyor, yeni çevreler kazandırıyor. Şiron ise 12. evden gizli düşmanlar, kayıplar, benlikte değersizlik yaratıyor. Ruhsal problemlere ve kronik hastalıklara dikkat edilmeli. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkiz’ler, Oğlak stelyumu haritanızın 8. evinde bir karma evinde, krizli ve zor  bir evde. 

Bu sizi kazanç ve harcama konularında daha ciddi olmaya zorluyor. Her konuda ciddi ve tutarlı olmaya zorluyor aslında. Burda toplanmış gezegenlerin farklı farklı etki alanları var. Aldıkları renk Oğlak olduğu için sorumluluk almak şart. İçsel bir güçde kazanıyorsunuz hatta dayanıklılık  bu zorluklarda. Tüm borçları ödeyin, geçmişte yaptığınız hataları anlayın, içselleştirin ama burda, bu noktada dönüştürün ve geride bırakın. Yeni sayfa açın hayatınızda.

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin kişisel gelişim alanınızda olacak. Seyehat ve kişisel gelişim, felsefe, öğrenim alanınız etki altında. Maneviyatı, dinsel konuları öğrenme merakınız ve azminiz olabilir. Manevi gelişim, kendinizi anlamanıza ve ardından hayata karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirmenize yardımcı olacaktır. Üretkenliğinizi artırın ama unutmayın yoldaki her kavşak sizi hazineye götürmez, bazıları çıkmaz yolları gizler sadece. Sabırsız olmayın. 

4 Şubat 2022’de yöneticiniz Merkür 3 haftadır zorlayan Retro hareketinden gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. Şimdi ilişkileriniz, iletişiminiz, birbirimizi anlamanız ve hayattan aldıklarınız iyileşir. Herşey şimdi hızlanacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar Kova enerjisinde. Bu zorlayıcı bir gün olacak.

Genel sistemlerin dışına çıkmayın. Kendinizi keşfetmeye, hissetmeye, ihtiyaçlarınızı (manevi) belirlemeye çalışın. Çabanız önemli, dikkatiniz önemli olacak. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti gerçekleşiyor. Kişisel alanınız daha kuvvetleniyor, hareketleniyor olacak. Seyahat olasılığı doğuyor, öğrenme isteğiniz hızlanıyor, roman yazmaya bile başlayabilirsiniz böyle planı olanlar için.  

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Burası Kova Yemiayının karşısı, bir sonlanma enerjisi altındayız o yüzden iletişim hatlarınız, aileniz, akrabalarınız, komşularınız, kardeşleriniz etki altında. Kişisel ilişkiler alanı önemli, eylemlerinizi analiz edin.

Herkese kesinlikle güvenmeyin Neptün sert açılarla bakıyor size Koç burcuna geçene kadarda hep kandırılmamaya gayret edin, analiz yapın, kar-zarar hesaplayın. Güvenmeyin sevgili İkizler. Gerçek mi pembe rüya mı fark edin. 

Bu Dolunay’da yasal konular içindeyseniz uzman kişilerden yardım almaktan çekinmeyin. Belgeleri imzalarken, doldururken de dikkat edin. Dolunayda seyahat tavsiye edilmez ay sonuna erteleyin.   

Sevgili İkizler maddi alanınız çok önemli suları yatıştıracak sakinlikte hareket edin. 

11.evdeki Şiron Mars’la sert açıyla temasta kimseyi kırmamak ve ortamı bozmamak için konuşmalarınıza ve hareketlerinize dikkat edin.

18 ay boyunca da Düğüm geçişlerinde sağlınıza çok dikkat edin. Düğümler burç değiştirirken birçoğunuzun sağlığı etkilendi ve orda bir süredir Uranüs var. Psikolojiyi gösteren bu evde sizi darlıyor. İç dünyanızı etkiliyor. Uykularınızı bozuyor. Şubat ayında yediğinize içtiğinize, yaptığınız sporlara, alışkanlıklarınıza kesinlikle dikkat edin. Elektriğe, kullandığınız aletlere herşeye dikkat.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç’ler, Oğlak stelyumu haritanızın ilişkiler evinde etkin vaziyette. Mars’ın ilişkiler evinde oluşu oldukça zorlayı hayatınız üzerinde. Aynı zamanda bu yerleşim yoğun tutkuda getirebilir. Bu sizi söz (Merkür) ve duygularda (Venüs) daha ciddi olmaya zorluyor. Her konuda ciddi ve tutarlı olmaya zorluyor aslında. Burda toplanmış gezegenlerin farklı farklı etki alanları var. Aldıkları renk Oğlak olduğu için sorumluluk almak şart. “Öncelikleriniz nedir?” bunu bir belirleyin.. Çünkü sevgi ve mantığı birleştirmek zordur!  Bazen güvenlik alanından çıkmak gerekir ama Yengeç’ler bunu hiç sevmez. Ama burda hiçbir şeyi zorlamayın. Bırakın akışında gitsin. Jüpiter ve Neptün 9. evde bir tatile çıkıp suları durultabilirsiniz. Veya partnerinizle ortak bir ilgi alanı bulabilirsiniz. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin masraflar yani finans hattınızda doğacak. Burası krizleride, kredileride, sigortasal sorunları, nafaka ve mirası da gösteren bir ev. Kişisel olarak bütçe yapmaya başlayabilirsiniz. Düşüncesizce harcamalardan bu süreçlerde kaçının. Beklenmedik bir borç veya süpriz hediye bir para bu evin konuları. Çok para istiyorsunuz ama fazla kasmayın. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. İlişkiler alanındaki zorluklar, durgunluklar, gecikmeler kalkacak, işler kolaylaşacak ve hızlanacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Grup aktivitelerinde tartışmalar, güç mücadeleleri, depresyon görülebilir. Olumsuzlukları nörtlazide edin.  

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti gerçekleşiyor. Daha araştırmacı ama sorgulayıcı ve algısı açık, daha atak olacaksınız. Kaynak araştırması yapabilirsiniz. Kendi çıkarınız için kimseyi kullanmamaya gayret edin sevgili Yengeç’ler. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Burası Kova Yemiayının karşısı, bir sonlanma enerjisi altındayız o yüzden yine para hatttındasınız. Yine ani harcamalar söz konusu olabilir. Para ve bütçe konuları yine ana gündem. Sorun olmaması için dengeli harcamalar yapın. Dış güzelliğe değil içsel gelişimiminize bakın. Başkalarının takdirini kazanmak çok mühim değil içsel yolculuk önemli olan. 

Sevgili Yengeç’ler 11. evdeki Uranüs etrafın dikkatini üzerinize çekmenizi fısıldıyor. Toplumsal kalıpların dışına çıkmaya zorlar. Siz bu aralar sıradışı arkadaşlar arıyor olabilirsiniz. Şiron kader hattında bir ikilik içinde sizi bırakabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan’lar, Oğlak stelyumu çalışma ve hizmet hattınızda. Sağlığınızda burda önemli. Vücudunuzun gönderdiği sinyalleri ve sıkıntıları önemseyin. Enfeksiyon ve hastalığa dikkat edin önlem alın. Mars’ın burda oluşu yüceldiği ve sevdiği evde oluşu bir nebze iyileştirici, iş sahanızda, çalışma alanınızda mücadele edeceksiniz. Venüs, Merkür, Plüton sorumluluklarını yerine getiren ve gelene direnmeyen off bittim mahvoldum demeden gayretle içinden çıkan, öfkeye kapılmayan, duygularını yöneten daha rahat geçirecektir. Burda devrede olması gereken mantık ve sağduyudur. Aslansal ego ve kibire hiç gerek yok.

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin ilişkiler evinizi etkileyecek. Bekar olanlara yeni ilişkiler vaad edecek. Evli olanlar Satürn zorlayıcı etkilerinden arınmaya çalışın. Siz aksine hep uzlaşıdan, anlayıştan, hoşgörüden yana eleştiriden uzak bir tutum izleyin. Gücünüzü yapıcı hissiyatta tutun. Bilge bir tutum içinde olun. Sinirlenmek bir dakika, yıkmak bir an. İlişkilerinizi kuvvetlendirin, gelişmesi için sayın, sevin, duyun, dinleyin. Bu etkiler burdan gidecek zorluklarla başbaşa kalmayın. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. İş ve sağlık alanında akış ve iyileşme, durgunluk açılacak. İşler kolaylaşacak ve hızlanacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. İlişkileri yukarda yazdığım gibi yönetme gayretinde olun. Benliği baskılayıcı bir gün yaşanacak. Olumsuzlukları nörtlazide edin. Sevdiğiniz kişilere önemli olduklarını hissettirin. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti gerçekleşiyor. İlişkiler eviniz iletişimsel olacak. Daha hareketlenecek, Sıradışı farklı düşünceler sizin dikkat çekmenizi sağlayacak. İnsan haklarını savunan, sosyal ve bilimselliğe önem veren mantıklı bir yapı kazanacaksınız. Daha doğrusu bu ay İnsanlık daha çok dikkatinizi çekecek. 

16 Şubat saat 19.56’da burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Güneş Kova’da Ay burcunuzda olacak. İşte yine sizin için gergin bir dönem olacak. Başkalarının iyiliği için burda kendinizi düşünmekten geri durmayın. Görmezden de gelmeyin hiçbir şeyi. Çok zorlansanızda nezaketi elden bırakmayın. İyiliğe kötülüğe, faydalılığa zararlılığa dikkat edin. Atmosferinizi iyileştirin. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç rahatlığı yaratmaya gayret edin. 

Sevgili Aslan’lar Uranüs 10. evinizde kariyerinizde bir süredir yenilik yapmanız için itiliyorsunuz. Bu size özgünlük ve herkesten farklı olma gücü veriyor. Kendinize has çözümler üretiyorsunuz. Şiron 9. ev din ve felsefe alanında bilgi almaya, yeni arayışlara iter. Jüpiter ve Neptün krizler evinde sigorta, kredi, bütçe, masrafların iyi yönetilmesi gerekir. Neptün hayallerdir hayalci olmayın. Borçlanmayın temkinli olun. 

Jüpiter çalıştığınız kişilerle yani ortaklarla işlerde kazanç verecektir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak’lar, Oğlak stelyumu yaratıcılık, yenilenme, romantizm hattınızda oluşuyor. Şubat ayında yeni kararlar, yeni fikirler, çocuklarınızla ilgili konular, spekülatif her türlü konu, yeni flörtler konu başlıklarınız olmaya aday. 

Jüpiter’de ilişkiler evinizde sorunları çözmek için yeterli güce ve motivasyona sahip olacaksınız demek oluyor. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin hizmet, sağlık ve iş hayatınızdan etkileyecek. İş hayatınızdaki Satürn sizi yeni kararlar almaya ve sağlığınızı etkilemeye devam edecek. Kas, eklem ve kemiklerinizde sorunlar çıkabilir. Doktor ziyaretleriniz sıklaşabilir. 

O yüzsen dinlenmeli, enerji seviyenizi yükseltmelisiniz. Hobiler gelişebilirsiniz. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan yöneticiniz Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek. Hobileriniz, aşk hayatınız, para işleriniz daha etkin olacak. İşler şimdi her konuda hızlanacak ve akışta olacak. Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Disiplinli ve sert olabilirsiniz pek çok konuda. Bugün karar almayın. Sabır etmeniz gereken sorunlar çıkabilir. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. Merkür sağlık, iş ve günlük hayatı etkileyecek. Hizmet edeceksiniz, hareketleneceksiniz, vücut bakımı, ev sorunları, evcil hayvanlar gibi alanları etkileyecek. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizin psikoloji ve hastaneleri temsil eden evinizde. Burda maddi dünya değil maneviyata açılan bir kapı vardır. Bu evde insanlara yardım vardır. Gizli düşmanların ortaya çıkışı söz konusu olabilir. Aniden ortaya çıkan gizli işler veya sırlar olabilir. Konuşmalarına dikkat et sevgili Başak’lar. Çevrenize dikkat burası inziva evi belkide herşeyden izole olmalısın. Tüm çevrenden. 

Mars 5. evde aşk hayatınızı hareketlendirecek. Yaratıcı yönlerinizi aktive edecek.

Neptün ve Jüpiter karşıt burcunuzda ve ilişkiler aksında duruyorlar. Bu size aşkı ve tutkuyu getirecektir. Satürn desteği olmadan kalıcı birşeye dönüşmesi ilişkinin zordur. Tutku anları diyelim. Aynı zamanda yasal eşi gösterir bu konulara yatırım yapmak kalıcı güzellikler getirecektir. 

Uranüs ve Kuzey Düğüm 9. evde standart dışı kararlar almaya zorlayacaktır. Yurtdışı ziyareti olabilir. Bu bir iş ziyareti olabilir. Aniden karar almanız gerekebilir. İkiliğe düşebilirsiniz. 

Şiron finans hattınızda o yüzden para işleriniz o kadar huzur verici değil. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Rerazi’ler, Oğlak stelyumu ev, yuva, aile, kök, ebeveynler evinizi etkiliyor. Evin ve içindeki ailenizin getirdiği sorumluluklar önemli bu ay. Bunda başarılı olmazsanız çatışmalara ve zorluklara tabi olacaksınız. Ev içinde bir takım aletlerin bozulması etkisiyle de geçilebilir bu enerji. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin 5. evinizi etkileyecek. Bu ev konularında yer alan sağlıksız alışkanlıklardan kumar, borsa, spekülatif işlerde kendinizi dizginlemeniz faydalı olabilir. Bu ev aynı zamanda hobiler alanı. Yeni bir hobi veya geçmişten bıraktığınız bir ilgi alanı yeniden ilginizi çekebilir. Çocuklarınızın da alanı onlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sakin olun, agresif olmayın. Güç testini geçmeye çalışın. Gelecek için planlar yapın bir taraftan.   

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür gölgeli yönüne dönsede bir kaç gün sonra etkisi geçecek. Aile konularındaki durağanlık, sıkışmışlık açılacak ve konular daha konuşabilir hale gelecek. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Disiplinli ve sert olabilirsiniz pek çok konuda. Bugün karar almayın. Sabır etmeniz gereken sorunlar çıkabilir. 

Spekülatif konular ve çocuklarla ilişkiler, flörtler zorlanabilir.  

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. Merkür şimdi yaratıcılığı destekler vaziyette yaratıcı düşünceleri besleyecek. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu alan dostları ve cemiyet hayatınızı etkileyen bir alan. Dolunay sonlanma enerjisi taşır o yüzden her duyduğunuz şey sizi memnun yada tatmin etmeyecektir. Her zaman içinde olduğunuz sosyal çevrede sıkıntılar olabilir, çevrenizi de değiştirebilirsiniz. 

Sevgili Terazi’ler masraflar evinizde bulunan Uranüs sizi istikrarsızlaştırıyor. Harcamalar önemli bir konu. Aşırı lüks tüketim finansal bir kaynak olmadıkça sizi zorlar. Bu strese yol açabilir. 

Şiron ilişkiler hattınızda bu zorlayıcı bir etki, ev içini de zorluyor. Hakkınızı savunun sevgili Terazi’ler.

Jüpiter ve Neptün sağlık evinizde. Kilo alımına  dikkat hafif yürüyüşler yapın. Alkole dikkat. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep’ler, Oğlak stelyumu haritanızın 3. evinde bulunuyor. Trafikte dikkatli olun, söylediğinize dikkat edin. Algınız açık, güçlü fikirler üretebilirsiniz. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin aile ve yuvanızı etkileyecek. Kendinizi bu ay rahat hissedin Güneş burda sizi ısıtıp aydınlatacak. Satürn varlığı ise uzun zaman aile ve yuva evinizi kısıtlayacak ve zorlayacak. Bu etkiler altında yakın çevreniz sizden yardım isteyebilir. Akrabalarınızla ilişkileriniz bu ay gündeminiz olabilir. Daha çok evde olabilirsiniz, tadilat işleri evle ilgili işler yapabilirsiniz. .

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır bizi zorlayan Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek. Bir takım engeller hissediyorduysanız durgunluklar, terslikler, açılmayan konular akışa ve çözüme gidebilir. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Disiplinli ve sert olabilirsiniz pek çok konuda. Bugün önemli konularda karar almayın. Sabır etmeniz gereken sorunlar çıkabilir dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. Merkür artık aile ve yuva evinizde. Şimdi evde daha çok vakit geçirebilirsiniz, tadilat varsa tamamlayabilirsiniz. 

Ev içini, aile ortamını daha sıcak, anlaşılır, mutlu edici bulabilirsiniz

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ve kariyer hayatınızı etkileyen bir etki yaratacak. Planlar yapın gelecekte kazanca, terfiye, zamma dönüşebilir. Şu an yeni başlangıçlar yapmayın şimdi arınma ve kapatma dönemi. Siz, size uygun olanı seçin çünkü sizin için belirsizlik dönemi herşey aniden gerçekleşebilir. Yani öngörülemez bir durumdasınız. Sıkı ve sağlam durun geleni göğüsleyin. 

Uranüs ilişkiler evinizde herşeyi bir anda tepetaklak edebilir. Özgürlük isteyen büyük bir etki. Kontrol istemiyorsunuz sanki ergenlik döneminde gibisiniz. Bunlara uyanmalı ve kendi içinizde kendinizi sakinleştirmelisiniz. 

Jüpiter Neptün yaratıcılık ve hobiler evinizde. Hobinizden para kazanabilirsiniz. Yeni işlere girebilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay’lar, Oğlak stelyumu para evinizi etkiliyor. Mars var Plüton var, Venüs orda çok çalışıp az kazanmanız sizi yoruyor. Yorulmadan çalışın. Oğlağın etkisini olumlamak için amacınız, hedefiniz ve sorumluluğunuz kesin olmalı. 

Finans konularınızı sakin tutun. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin iletişim, kardeşler, trafik, öğrenim konularını içeren geniş bir yelpazede etkileyecek. Aktif bir YeniAy tüm iletişimsel konular aktif tüm bilgileri analiz edin, dinleyip anlamış gibi yapmayın anlayın. Ticaretiniz de bu evde plan yapın gelecek fırsatlar varsa kaçırmayın. Enerjinizi yüksek tutun yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni bir iİlişkide çevrenizdeki kadınlara dikkat edin. Objektifliğiniz  güvenilir olamıyor ilişkilerde. Zaman zaman başka görüşlerden faydalanın. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek.

Tüm saydığımız iletişimsel, kardeşler, ticaret, akrabalar konularında oluşan gecikmeler, sorunlar, kısıtlılık açılacak, akış kuvvetlenecek. 

Aynı gün Güneş ve Satürn kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Disiplinli ve sert olabilirsiniz pek çok konuda. Bugün önemli konularda karar almayın. Sabır etmeniz gereken sorunlar çıkabilir dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. İletişim hattındaki Merkür çok yönlülük sağlayacak, trafikte dikkat. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendi gelişimimize odaklanacaksınız burası sizin doğal eviniz yöneticiniz de kavuşmayan açıda. Bu da istikrarsızlık veren bir görünüm. 

Kültürel faaliyetler, felsefe, din, yüksek öğrenim gibi konularınız etkilenecek. İçsel olarak ruhsal gelişim zamanı. Kendi kendinize eğitim zamanı. Genel olarak bilginizi artırın. Burası araştırır, ihtiyacınıza göre Araştırın.

Sevgili Yay’lar Uranüs de iş hayatınızı dengesizleştiren bir konumda. İstikrarınızı korumayı seçin büyük para hedeflerinden daha çok  istikrar önemli, öngörülebilir bir plan gerekli.  

İş değiştirmeyi düşündürtüyor olabilir seçim sizin tabiki. Araştırın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlak’lar, bütün gezegenler burcunuzda toplanmış durumda. Uzun zamandır bir çaba içerisindesiniz. Güvenlik arayışındasınız. Bu arada doğanız gereği istifleme ihtiyacındasınız. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin para hattınızda gerçekleşecek. Finansal çözümler, yeni başvurular, yeni iş, yeni planlar üretebilirsiniz. Değerler evi burası, herşeye değer verdiğimiz alan. Değerlerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bütçeniz üzerinde, harcamalar üzerinde yeni planlar yapılabilir.

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek.

Uğraştığımız işlerle ilgili bundan sonra  bir akış başlayacak. 

Aynı gün Güneş ve Satürn Kova  burcunda kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak. Disiplinli ve sert olabilirsiniz pek çok konuda özellikle para konusunda. Bugün önemli konularda karar almayın. Sabır etmeniz gereken sorunlar çıkabilir dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. 1. evdeki Retro

bitip Merkür para evine geçiyor. Şimdi  pratik ve motivasyonlusunuz.  

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yine para evlerinizi etkileyen masraflar evinizde oluşacak Dolunay. Kredileri ödeyin, borçları kapatın, nafaka varsa yatırım, sigortaları ödeyin gibi masraflı işleri kapatın. Dolunay sonlanma enerjisi taşır. Sakinliğe bürünün burası korkuların, krizlerin evi. Tüm krizleri çözün. Plan yapın, değişimin yolunu açın. Dönüşün, kendiniz üzerinde çalışabilirsiniz. 

Uranüs’te bunu yapmanızı bekliyor fakat riskli bir evde sizi spekülatif işlere sokabilir. Çok başarıda getirebilir eliniz boş da çıkartabilir. Hesabı doğru yapmalısınız onun dürtüselliğine kapılmayın Jüpiter ( entellektüel) ve Neptün ( hayalperest) iletişim hattında sezgisel bir zeka hakim bu aralar. Biraz dışa biraz içe dönük haldesiniz. Ev hayatının düzeni, eşinizle iletişim tam istediğiniz gibi olmayabilir. Aşk gökten düşmez ortak alanlar bulmaya çalışın. Değer verin eleştirel yaklaşmayın. Kendinizi daha iyi hissedersiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kova’lar, Oğlak stelyumu sizin psikolojik alanınızda, şuuraltınızda, hastane gibi kapalı alanlarda bulunuyor. Gizli düşmanlarınız olabilir, onların planları olabilir bu aralar herkese güvenmeyin lütfen. Az anlatın, iyi inceleyin.

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te burcunuzda YeniAy doğacak. İmaj, estetik gibi yenilenmelere yönelebilirsiniz. Özgüven kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni başlangıçları getiren bir etki. Fakat Satürn burcunuzdan geçiyor ve bu kurutucu, kısıtlayıcı ve özgüven düşürücü bir durum dengelenmeye çalışın. Depresyona kapılmayın. 

Güneş doğum ayınızda burcunuzdan geçerken sizi aydınlatıp fırsatlar yaratacaktır. Oğlak stelyumu sağlığıda etkiler pozisyonda bunu unutmayın, kendinizi değiştirmek için düşünmeye başlayın. Mars 12. evde enerjiyi tam veremez baltalanır bu uykusuzluk, sinirlilik ve kaygıya yol açabilir. Açık havada yürüyüş yapmayı deneyin. 

İyi uyku, enerji eksikliğinizi telafi edecektir.

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek.

Uğraştığımız işlerle ilgili bundan sonra  bir akış başlayacak. Şimdi bir fırsat görürseniz, bir şans verin.

Aynı gün Güneş ve Satürn burcunuzda kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak sözlerinizi ve eylemlerinizi kontrol edin. Sizinle alakalı konularda güvenceler yaratın. Sessiz kalın inziva yapın ve enerjiyle uyumlanın. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür’de burcunuza geçiyor. Yılın ilk transiti burcunuza oluyor. Kendinizi ifadeniz güçleniyor, rekabete hazırsınız, daha meraklısınız. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aslan sizin karşıt burcunuz otomatikman ilişkileri zorlayıcı hatta sonlandırıcı sert bir etki oluşacak. Hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Burası ortaklıklar, sözleşmeler evi aynı zamanda. Beklenen bir işin sonu imza noktası olabilir. Fırsat gelirse değerlendirin. Akıllıca tavsiyeleri gözardı etmeyin. 

Yöneticiniz Uranüs aile ve yuva evinizde ve ilişkiler evinizi kareliyor. Ani başlayan ilişkiler vaad ediyor olsada sizi umursamaz, asi ve inatçıda yapıyor.  Vurdumduymazlığınız önünüze sıkıntılar çıkaracaktır. 

Jüpiter ve Neptün para hattınızda önce borçları ödemeyi hedefleyin. Bu ay size para gelir ama önce borçlar. Sağlam bütçe. Paranızı yönetin. Tasarruf etmeyi öğrenin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık’lar, Oğlak stelyumu sizin çevrenizi etkileyen alanda oluşuyor. Ortak bir dil bulmaya çalışın ve diplomatik olun. Burda uzlaşma gereklidir. 

1 Şubat 2022 sabah 08.45’te Kova burcunda YeniAy yaşanacak. Bu YeniAy sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Burası psikolojinin, inzivanın, gizli düşmanların, enerjinin düşük olduğu bir ev. YeniAyla planlar yapabilirsiniz. Ama dinlenmeyi ihmal etmeyin. Uranüs’n karelediği YeniAy’da kronik hastalıklarınız nüksedebilir. 

Melankoliye kapılmayın sezgileriniz çok artacak yaratıcı ve özgün olun. 

4 Şubat 2022’de bizi 3 haftadır zorlayan Retro Merkür; gölgeli yönüne dönsede, bir kaç gün sonra etkisi geçecek ve normal haline dönecek.

Uğraştığımız işlerle ilgili bundan sonra  bir akış başlayacak. Psikolojiniz daha iyi bir hal alıp iletişiminiz güçlenecek. 

Aynı gün Güneş ve Satürn Kova  burcunda kavuşum yapacaklar. Bu zorlayıcı bir gün olacak sözlerinizi ve eylemlerinizi kontrol edin. Sizinle alakalı konularda güvenceler yaratın. Sessiz kalın inziva yapın ve enerjiyle uyumlanın. 

15 Şubat saat 00.54’te Merkür Kova burcuna geçiyor. Yılın ilk transiti. Toplumsal olaylarda durağanlık yaşandıktan sonra Merkür hatıraları anımsatan, içe dönük ve sezgisel bir sürece adım atıyor. 

16 Şubat saat 19.56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay iş ve sağlık alanını zorlayacak. Stres yaratabilir. İşte bir bozulma olabilir panik yapmayın. Umutsuzluk ve hayata karamsar bakışlar kayıp verdirir. Unutmayın her zaman olması gereken olur. Sakin ve duyarlı olun, işleri yönetin. Yoğunluğun altınsan kalkın. Şimdi kararlarınızı verin, plan yapın Yeniaya kadar şekillensin. 

Yöneticilerinizin ikiside burcunuzda çok güçlülüer sizde öyle sadece aldatılmamaya dikkat edin. Sizi iş konusunda uzmaşlaştıracaklar. Kendinizle daha çok ilgileneceksiniz, cazibeniz artıyor. 

Bekarlar sevgili bulabilir. 

Uranüs trafik ve yakın çevreyle, iletişim konularında zor pozisyonda o yüzden düşünmeden konuşmayın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun. 

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den ve  📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarım için

https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.