Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Nisan Ayı Burç Yorumları

31.03.2021
550
A+
A-

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için Nisan ayının önemli günlerinin bazılarının konularını vereceğim. Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Sevgiler …

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Her sözü, belli uyarıları taciz, saldırı gibi görme, anla-dinle belki savunman gerekmiyordur. Kabul edip içselleştirmen yeni bir anlayışla yoluna devam etmen gerekir. 

ARA REKLAM ALANI

12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Koç burçları için önemli bir an Güneş ve Ay burçlarında ve yeni başlangıçlar yapmaları için onları teşvik ediyor. Bütüne ve kendilerine katkı olacak işlere başlamaları tavsiye edilir. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Gezegen dengeleniyor. 

Venüs’ten gelen tüm konular ki hayatın büyük bir kısmıdır bu, dengelenebilir. Yeni kararlar alabiliriz. 

Venüs aşk, sevgi, cinsellik, cazibe, para, zevkler, tatlar, estetik, yetenekleri temsil eder. Hangi evimize gelmişse iyilik getirecek, iyileşme sağlayacaktır. 

19 Nisan Güneş ve Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Bir gün sonra yani 20 Nisan’da dua, dilek zamanı.

Sevgili ♉️Boğa Burcu 🎊Doğum 🎂Gününüz Kutlu Olsun. 🙏

Dayanıklı ve güçlü oluşunuzla ünlüsünüz. Herşey gönlünüzce olsun.. 

23 Nisan 🇹🇷Çocuk Bayramımız Kutlu olsun.🇹🇷.

23 Nisan’da (1920) bizi yöneten kadroların çalıştığı Millet Meclisimiz açılmıştır. “Meclisin üstünde hiçbir kuvvet yoktur” kararı ile “Milli Egemenlik” Gerçekleştirilmiştir. Halk, Milli Egemenlik ile sarayın kulu olmaktan kurtulup Cumhuriyetin özgür bireyleri haline gelmiştir.

Bu tarih, bu tören, bu bilinç,  bu farkındalık hepimiz için önemlidir. 

Astrolojik olarak saat 14.48’de ise Mars hiç sevmediği, düştüğü, rahat olmadığı iYengeç burcuna giriş yapacak. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aslan, Kova kare açıyla, Boğa Burcu karşıt açıyla etki alacaklar. Yengeç burcundaki Mars özgüven sorunları yaratır. 

Bu Dolunay günü Plüton Oğlak burcunda Rx geri hareketini başlatıyor. Bazılarımızın sorunları azalacak bazılarımızın çoğalacak. Kimimize baskı azalacak kimimize baskı çoğalacak. Köklü değişim ve dönüşüm gezegeninin bu konumu hepimize derin etkiler verecek. 

30 Nisan gece yarısı Güneş Uranüs Boğa burcunda birbirine bağlanacak. 

Hayatlarımızda pek çok beklenmedik olay yaratacaktır. Sabit burçlar Akrep karşıt açıyla, Aslan, Kova kare açıyla etki alacaklar. Toprak burçları Oğlak, Başak güzel etki alacak. 

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Yöneticiniz Mars Yengeç burcunda güçsüz durumda olacak bu motivasyonunuza zarar verebilir. Eviniz, aileniz etki alacak. Kendinizi güvende ve sevgi dolu hissetmeniz bu süreçte önemlidir. Çevrenize karşı hoşgörülü olun. Tuhaf tepkiler vermemeye çalışın. 

Güneş ise ayın yarısına kadar yüceldiği ve baskın durumda olduğu burcunuzda olacak. 

Bu ayın ilk yarısında bu görünümler sizi çekici ve karizmatik yapacak. Kelimeler şimdi kolaylaşacak Merkür 4 Nisan’da burcunuza gelecek. 12 Nisan’da burcunuzda Güneş ve Ay yanyana  gelecekler. Bu YeniAya Şiron, Venüs, Merkür’de eşlik edecek. Jüpiter ve Juno’dan olumlu destek, Plütondan kare alacaksınız. Bu yeni başlangıçlar zamanının ne kadar olumlu olacağı sizin yönetiminize bağlı olacak. Plüton kareleri dayatmadır ya hep ya hiç yaklaşımına girmeyin.

14 Nisan’da Venüs artık kendi yönettiği ve iyi hissettiği Boğa burcuna geçecek. Bu size duygular konusunda Uranüs’le tepkisellik verecek. Acele kararlar vermemeye çalışın. Olumlu zihni hayatı iyi yönetmek için kullanın. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek burası sizin 8. eviniz. 

Satürn’ün sert etkilediği Uranüs’ün karşısında Neptün olumsuz etkisinde zorlayıcı bir Dolunay olacak. Krizler ve pes etmemenin yeri 8. ev. Görünür yada tam görünmeyen olayları derin araştırmalı ve analiz etmelisiniz. Miras, hukuk, kredi, kalıtım, cinsellik konu başlıklarınız. Burası risk alanı mümkünse riske girmeyin. Kaybederseniz hiçbir şey kalmaz, kazanırsanız seviye atlarsınız. Kriz yönetmek önemli bir olgu. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili ♉️Boğa Burcu 🎊Doğum 🎂Gününüz Kutlu Olsun. 🙏

Dayanıklı ve güçlü oluşunuzla ünlüsünüz. Herşey gönlünüzce olsun.. 

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcunda. Burası sizin 12. eviniz kapalı ve esrarlı bir alana giriş yapmış olacak. 12 Nisan sabah 05.30’da 12. evinizde YeniAy doğacak. Bilinçaltından ateşleneceksiniz. Dışarıdan sakin görünsenizde sanat yönünüz, yaratıcılığınız etki altında olacak sezgi gücünüz artacak, hatıralar ön planda. 

Bu etki içedönük, kırılgan ve hassas tarafınıza da vurgu yapacaktır. Bu sezgiselliği avantaja çevirebilirsiniz. 

Güzel bir haber yöneticiniz Venüs burcunuza geliyor. Patronun tüm gücünü hissedeceksiniz. 

14 Nisan önemli bir gün Boğalar için 10 Mayıs’a kadar. 19 Nisan da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiş yapacak.. 

Finansal işler, hizmet işleri, zevk unsurları, yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkacak ama Satürn gözetiminde olacak. Organizasyonlarınıza dikkat edin Satürn bozmasın. Diplomasiden uzak olan Boğa burçları kırmızı görmüş gibi davranabilirler. Şeytan ayrıntıdadır sözünü unutmayın. Uranüs burcunuzda Venüs’le ani başlayan aşklar, tuhaf tesadüfler, Özgür ilişkiler söz konusu olabilir. 

23 Nisan da 14.48’de ise Mars hiç sevmediği, düştüğü, rahat olmadığı Yengeç burcuna giriş yapacak. Burası sizin iletişim alanınız. Anlaşmazlıkları mutlaka önlemeye çalışın, önleyin. Akrabalara, kardeşlere, komşulara karşı sakin kalın. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Karşıt enerji olarak sizi çok etkileyecek. Başkalarının parası, krediler, sigortalar, borçlar alanı etki altında olacak. İyi yönüyle fırsatlarda sağlayabilir burası dönüşüm evidir. Maddi konularda eminseniz değerlendirin. 

Elinizden gelenin en iyisini yapın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Yöneticiniz Merkür 04 Nisan 06.42’de Koç burcuna geçiş yapacak. Önemli bir geçiş finansal yardım, fırsat ve olanak yaratıcı bir etkide olacak. 12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda 11. evinizde YeniAy doğacak. Kendiniz için belirlediğiniz hedefleri gözden geçirin. Burası sizin umutlar eviniz, çevreniz, arkadaşlarınız, hırs alanınız, refah, gelir gibi  konular büyük etki altında. İkizler Burcu olarak zekanın, iletişimin, bilginin efendisi olarak daha iyi olmaya çalışmalısınız. Kişisel gelişim olmadan iyi şanslar beklemeyin! Hayat her yönden değerlendirir ve bizleri gözler. 

14 Nisan’da Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 12. eviniz ve burda Uranüs ve Lilith var. Venüs kapalı bir alana giriş yapmış olacak bu günler biraz farklı duygusal durumlar yaratacaktır. Satürn karesi buraya maddi, duygusal, sosyal olarak problem ve hayalkırıklığı yaratır. Dikkatli olun. 

19 Nisan’da Güneş ve Merkür’de 12. eve giriş yapacaklar. Sanata yönelebilirsiniz, sırlar sizi etkiler, güvensiz hissedebilirsiniz. Fırsatlar gelirse eğer sezginize güvenin, düşünerek hareket edin. Bu ev gizli düşmanlar evi bunu unutmayın! Herkese kapı açmayın, temkinli olun. Herkesle hemen samimi olmayın. Sakin kalmak size iyi gelir. Hatalar ise sıkıntılara, dertlere sebebiyet verecektir. 

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin finans hattınız. Uranüs’den destek alacaksınız. Satürn belirsiz enerjiler göndersede Uranüs süprizler yapabilir.  Satürn bu, endişeli hissetmenize, darlanmanıza sebeptir. Burda sağlam adımlarla ilerlemeyi seçebilirsiniz. Amaçlarınızı gözeterek ilerleyin. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin sağlık eviniz.

Uranüs karşısında bulunan Ay sağlığınıza önem vermenizi, özen göstermenizi gerektiriyor. Dolunaylar sert enerjiler. Çalışmalarınıza, çalışma arkadaşlarınızla iyi olun. İş hayatınız bu süreçte önceliğiniz olacaktır. Mars’tan gelen destekle  hizmete devam etmek için çalışmalı. Satürn’den kare aldığından hafif hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Çevreniz ve kendiniz hakkında çok şey anlayabilirsiniz. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 10. eviniz tepe noktanız ve profesyonel alanınız. 12 Nisan sabah 05.30’da ise Koç burcunda YeniAy doğacak. Sabırlı olun güçlü Koç enerjisiyle Şiron’la Merkür  burcunuza kareleyerek hassas kişiliğinizi zorlayacaktır. Altüst olmayın bu süreçte. 20 Nisana kadar çalışma alanınızdaki zorluğu görün, yönetin. 

Yeni başlangıçlara hazırlanın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Venüs size iyi enerjiler gönderecek. Hedef tutturduysanız ona ulaşmanız bu açısal olumlu enerjiyle daha kolay. Kapılar daha kolay açılır, girişim yapabilirsiniz. 

19 Nisan da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçerek size olumlu ve yapıcı sinyaller gönderecekler. 

Sizin için önemli bir tarihte 23 Nisan tarihi, saat 14.48’de savaşçı Mars burcunuza geçiş yapacak.

Savaşçı Ateş gezegeni su grubunda size bir güç katacak. Her zaman anlayın, dinleyin durumlarınızı sonra çözün. Aile içinde olun, aileniz sizi her zaman gevşetir, sakinleştirir..

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek, sert bir Dolunay fakat size olumlu yansıyacak bir su grubu olarak. Size özel sorun yaratmayacaktır Dolunay..! 5. ev çocukların, hobilerin hatta değişik hobilerin, eğlencenin, pragmatik deneyimlerin, yaratıcılığın, tüm aşkla ilgili konuların-flörtlerin peşine düşüp risk alabilirsiniz. Fakat sahiplenici ve dramatik olacaksınız. Tatil ve zevkleri unutmayalım. Sadece birleşmeyen açıyla Satürn’e dikkat etmeye çalışın o dönüşüm evinde duracak. Burası mali hat yıkım yaratacak etkilerden kaçının. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 9. eviniz burda Güneş en güçlü konumda ve burdaki tüm gezegenler burcunuza güçlü enerjiler yolluyorlar. 12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Yeni planlar ve başlangıçlar için uygun bir zaman tüm cesaretinizle harekete geçin. 

YeniAyın enerjisi size destekken karşıt burcunuzda duran Satürn’ün vereceği zararlardan sizi koruyor olacak. Sıkıntı olacaksa da bu yakın çevre, kardeş ve kendi hatalarınızdan gelecektir. İyi anları fark edin ve hissederek yaşayın. Fırsatları değerlendirin ve gelişmeye çalışın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası sizin 10. eviniz yaşam yolunuz-kariyer hayatınız. Burda kazanmak hayallerinizin yolunu açacaktır. 19 Nisan da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Venüs hem maddesel hem niteliksel hareket eder. Siz niteliksel düşünüp maddesele gitmeniz daha faydalı olacaktır. Bu gezegen toplaşması bir dönüm noktası, kilometre taşı anını gösteriyor olabilir. 

23 Nisan’da Mars sevmediği Yengeç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 12. ev alanınız. Mars su grubunda ve bu derin evde maneviyata daldıracaktır bir yönden sizleri. Siz normalde duygularınızı çok gösteremezsiniz ama bu etkiyle biraz daha gösterebilirsiniz. Derin duygulardan ilham alabilirsiniz. Şimdi daha iyi sezersiniz, karar alırken. Satürn’ün 7. evde oluşu Güneşle kareye gelmesi ortaklarınızı ve meslektaşlarınızı zarar verici etkiye sokuyor dikkatli olun. Satürn kriz ve bunalım çıkarıcı pozisyonda duruyor olacak.  

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. 4. eviniz etki alırken Satürn bu defa olumlu etki verecek Dolunaya. 

Yine iş ve ev hayatınızı etkileyen etkiler söz konusu olacak. Ailenize karşı çok korumacı hissedeceksiniz. Yine içinize kapanabilirsiniz. Depresyona yatkınlık söz konusu Dolunayda düşünceler karışır, ilgisizlik ve endişe ortaya çıkar. Aile ilişkilerinde gerginlik ve tartışmalar çıkabilir. Eviniz en önemli konu olacak güvenli, koruyucu, sıcak tutmaya çalışın, bunu yaşamak sizi mutlu eder. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası 8. eviniz şimdi Güneş, Şiron ve Venüs’te bu evinizde. Burası maddi gelir alanı, dönüşüm ve kriz evi. Gök cisimlerinin etkisi altında, aşıklar daha şehvetli hale gelecektir. Mars Yengeç burcuna geçene kadar Merkür ve Venüs’le olumlu ilişki içerisinde bunu değerlendirin.  12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Yeniden doğuş evi olan bu ev kişisel gelişim, ilişkilerde yeni bir düzeye geçiş ve kendi işinizi kurmayla ilişkili büyük ölçekli değişimler için ideal bir dönem değerlendirmek isteyenlere.

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası sizin 9. eviniz bilginizi artırmanız gerekir, Satürn’den gelen risk faktörünü unutmayın, yetenekler yeterli gelmeyebilir. Burası felsefenin, yayıncılığın, eğitimin alanı. Yüksek görüş isteyen bir alan. 

19 Nisan da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiş yapacak. Aklınızı kullanma vakti geldi..

Dengeyi kurun Satürn karesi alıyor olacaksınız. 

İlişkiler alanında duran Satürn etkisi kopartıcıda olabilir. 

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçecek. 11. ev konuları aktive olacak ve Mars’ın karesi size karşı bitecek. Şimdi Mars çevre alanınızı etkileyecek, Satürn açısı ani ve tepkisel olacak. 

Organizasyonlarınızı etkileyebilir, tanıdıklarla ilişkileri zorlayabilir, rakipler yaratabilir Satürn iş hayatınızda etkin durumda. Hiçbir durumda bu belirsizlik açısında risk almamalısınız. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin iletişim eviniz olan 3. ev yine bilgiyle, okumakla, kardeşlerle, çalışmakla ilgili bir ev. Satürn karesi alan bir Dolunay olacak. Hesaplı kitaplı hareket edin. Beklenmedik değişiklikler söz konusu olacaktır. Değişen koşullara uyum sağlanmalı. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

04 Nisan 06.42’de Merkür karşıt burcunuz Koç’a geçiş yapacak. 1/7 aksı ilişkiler, ortaklar, kuzenler, yeğenler gibi konuları aktive eder. Yöneticiniz Venüs’te karşıt burcunuzda bulunmakta. Bir diplomat olarak davranışlarınıza ve sözlerinize dikkat edin, insanlarla ilişkilerinizde  nazik ve hassas olun. Önce içsel dengenizi kurun. 

12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Kendinizle ve sevdiğiniz insanlarla uyum ve rahatlık içinde olmaya bakın. Kadere iyi etkiler vermeye çalışın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. 19 Nisan’da da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiş yapacak. Burası sizin krizler ve dönüşüm eviniz. Bu size belirsizce yansıyan bir enerji aktaracak İhtiyatlı, kontrollü, dikkatli olmalısınız. 8. ev iş alanları, başkalarının parası yani eşten gelen para alanı ve korkularımızdır.. Satürn karesi alırken borç alıp-vermeyi düşünmeyin.. Bu kareyle sorgulayıcı bir hal alıp, değişken olabiliriz bu ev etkileşim alırken. 

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna 10. evinize geçecek. Kader yolu, iş ve kariyer evi. Mars bu pozisyonda sizi kare enerjiyle zorlarken tembel, zayıf, pes eden, verimsiz etkiler verecek. Sorunlardan kaçmayın. Size Mars kare, Satürn ise belirsiz ve ani eylemler yaratan bir etkide olacak. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Para eviniz olan Güneşin, Uranüs’ün karşısında 2. evde Ay olacak. Satürn’den kareli olacak. Gereksiz harcamalara dikkat edin, tasarruf etmeyi düşünmeye başlayın. Eşten gelen para hattı yani başkalarının parası etki altında. Satın almayı erteleyin, geciktirin. Satın alarak üzerine gitmeyin. Hesap verebilir olun. Yıkım ve yaratım, üretim ve tüketim hattındasınız. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sağlık eviniz olan 6. eviniz. Birleşmeyen açı, belirsizlik getirerek melankoli ve umutsuzluk yaratıcı 12. evin karşısı olarak son derece sıkıcı işler yapmak zorunda kalabilirsiniz. 

Bir Koç olarak depresyona kolay düşmesiniz sıkıntıdan yorulursunuz. Hizmet etme ve kurban olma hissi size göre olmadığından zorlanırsınız.  Hiçbir gezegen bu evde rahat olmaz. Bu şu demek bir istikrarsızlık yaratacaktır sağlık ve iş konularında hatta evcil hayvanlarınız konusunda..

12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak bu çok şey, çok konu, yeni başlangıçlar demek. Sağlık ve performansı etkiler. Fırsatları kaçırmayın gerekirse oluşuncaya kadar bekleyin. 

Kendinizi iyi hissetmek için elinizden geleni yapın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası sizin ilişkiler ve ortaklıklar alanınız. İçinde sıradışı ve özgürlükçü  Uranüs bulunmakta. Bu durum size popülerlik verecektir. 19 Nisan da Güneş ve Merkür’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Bu gezegen toplaşması stelyum Venüs’yen konuları gündeme getirecektir. İhtiyatlı olun. Olaylar olumsuz gelişirse hatalı olduğunu kabul edebilecek ve yeri geldiğinde af dileyebilecek Akrep’ler bu durumları, olumsuzlukları bir nebze düzeltebilir.

23 Nisan’da Mars sevmediği ve rahat olmadığı Yengeç burcuna geçecek bu durum size olumlu yansıyacak olsada Mars’ın düşüşünden karar vermek zor olacak. Bu destekle ilerlemenize odaklanmanız gerekiyor. Bu pozisyonla uyarıları dikkate alın yükselişe değil güvenceye bakın. Duygusallığınızı abartmayın. 

Sizin için ayın en önemli zamanı burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay.. 27 Nisan tarihinde sabah 06.32’de gerçekleşecek. Çok daha derinleşen sezgiler, rüyalar, içgüdüler aktif olacak. Kare açıda duran Satürn 4. evden aile içinizi karıştırabilir, ev değiştirebilirsiniz, dekorasyon, tadilat olabilir. 

Dolunayda dikkatli ve temkinli olmalısın, tetikte ol. Burcunuzda olan Dolunay kişisel gelişiminize ve ihtiyacınıza göre şekil alacaktır. Kişisel gelişiminize katkı olur. Akrepler gelir-giderini doğru bir şekilde yönetmeyi öğrenirlerse daha fazla maddi faydaya sahip olabilirler. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 5. eviniz ilginç fikirler çıkacaktır bu yaratım evinde. Eğlence, spor, aşk, romantizm, spekülasyonlar, tatiller, flörtler aktif olacaktır. Keyif ve eğlence akışı olacak. 

12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda yani 5. evinizde YeniAy doğacak. Kır yürüyüşü bile bu enerjiyi çalıştıracaktır. Ruha iyi gelen herşey size zevk getirecektir. Yaşamda yenilenme ve çeşitlenme zamanı. Plan yapmak sizi ileri götürür.  Çocuklarınızla zaman geçirin. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası sizin sağlık eviniz buraya 19 Nisan da Güneş ve Merkür de geçiş yapacak. Güçlü bir stelyum oluşacak. İstediğiniz hedeflere ulaşıp güçlü bir sağlık dönemi geçireceksiniz. 6.ev zorunlu işler alanı, hijyenden rutin işlere, beslenmeye kadar sorumluluk aldığımız konuları  temsil eder. Mesleki konular da iyileşme görülecektir. 

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Burası krizler ve dönüşüm evi operasyonlar, derin anlamlar, cerrahi, eşin parası gibi çeşitli konuları kapsar. Çok çalışmanız kurtarıcı olabilir. Profesyonel faaliyetlerinde yıkıma uğramamak için çok dikkat göstermek gerekir. Bu süreç için dayanıklı olmak gerekli, dayanın. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burası gizemler evi olan 12. ev. Anlaşılmaya çalışın, anlatın kendinizi,  içinizi. Rüyalar, sezgiler ön olanda olacak. Çok derin bir süreç olacak. Bir uyanış anı olabilir. Farklılaşma yaşayabilirsiniz. Bu özel bir an ruhunuzu koruyun, zihninizi açın ilhamı yakalayın.

Sırlar ifşa olabilir, yalnızlık evi burası, bilinçaltı neler talep edecek, gizli olana merak başlatacak. 

Hırsızlara dikkat edin ve görünmeyen belalardan kaçının.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 4. eviniz herşeyin kökü, aile, mülk, ev, konut, anne. İç kaynaklarınızın, diğer insanlarla ilişkilerinizin, geçmişinizin evi. İletişimde gücünüzün farkında olun. Kare açıyla bağlanacaksınız özel hayatınız zorlanabilir. 

12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Aile ve günlük yaşam etki altında. Evinizi konforlu ve işler hale getirmek için bir çaba içine girebilirsiniz. Yer değişimi, şehir değişimi, ülke değişimi bağzılarınız için mümkün olacak. Herkesin koşullarına göre etkiler şekil alır. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası 5. ev yaratım, çocuklar ve aşk evi. İyilik ve güzellik gezegeni Venüs’ün gelişi bu konulara ağırlık verip ilişkileri geliştirecek yatırımlar yapıp iyileştirici ve geliştirici rol oynar. Burdan maddi destekte gelecektir. Burası iş ile yuva hattı karşılıklı. Seçimler, seçimler..

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçecek. Burası sizin karşıt eviniz yani 7. ev. Kişisel ilişkiler, eş, ortak, yoldaşlar evi. Kendine güven sorunu veren Mars işleyişi zorlayarak, dengesizce davranışlar sergileterek sorunlar çıkarabilir. Seçim ve kararlarınızı düşünerek yürütmelisiniz. Mars’ın gücü düşük bunu unutmayın. Tavsiye alabilirsiniz 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Satürn karesinde Dolunay gerçekleşecek. 11. ev etkilenecek burası zorlanarakta olsa umutlar evi çok çalışmayı seven Oğlaklar parayı, mevkiyi bularak mükemmele ulaşabilirler. Dolunaylar bitiş ve sonuç zamanlarıdır. Oğlaklar iyi sonuçlar alabilirler. Aile evinize birleşmeyen bir açıyla bağlanan Dolunay Yengeç burcundaki Mars’la üçgen açıda. Burda kişisel yaşamda iş hayatı kadar öncelik kazanmakta. Yönetim size ait.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Burası sizin 3. eviniz iletişim, işe gidiş geliş, trafik, öğrenmek, düşünmek, kardeşler, akrabalar eviniz. Bu yakın iletişim ve yeni iletişime geçtiğiniz insanlarla yeni başlangıçlar zamanı. 12 Nisan sabah 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Size faydalı olacak yeni başlangıçlar içerecek. Orjinal fikirler üreteceksiniz, burcunuzda bulunan Satürn ve Jüpiter’den destek alarak. Yeni olasılıklar ufkunu kader açıyor olacak. Sabit olan sizler olanı olduğu gibi kabul edemezsiniz, bu size zor gelir. Şimdi değişin ve başkalarına uyum gösterin, kendinize ayar yapın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Burası 4. eviniz şimdi daha aktif. Aile hayatına, birliğine, dışarıyla olan dengeye dikkat edilmesi gerekecektir. Venüs burcunuzla kare açıda olacak bu sizi duygusal olarak daha soğuk yapabilir. 

19 Nisan Güneş ve Merkür’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Anneniz, çocuklar, yaşlı akrabalar ve diğer aile üyeleriyle ilişkileri geliştirmek için uygun bir zaman. Ailevi değerlere odaklanılabilir. İşle de dengelenmelidir. 

23 Nisan’da Mars Yengeç burcu transitine başlayacak. Burda güçsüz ve sorunlu. 6. ev günlük hayat ve sağlık evi. İşler için koşturmak gerekecek, Mars Yengeç uyumak isteyecek, yorulacak. Ateşinizi çıkarabilir, başınızı ağrıtır. Elinizden gelenin en iyisini yapın. Risk almayın, sorumluluktan kaçmayın. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyer hayatınız keskin Dolunay ışığı altında. Kader yolu evi bitiş ve başlangıçlar bütün ay çok çalıştınız şimdi bir sıçrama yapmayı deneyebilirsiniz. Mars sizi destekliyor. Uranüs’ün karşısında Ama gerçekten ilerleme sağladıysanız bunu deneyin. Aile hayatının dengesi burda bir kez daha ön planda. 

Durma yada harekete geçme zamanı. Burası profesyonel hayat azminiz ve hırsınız konuşacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

04 Nisan 06.42’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Finans hattınız Ateş alacak. İster istemez dürtüsel olacaksınız. Finansal sorunlar görünür olabilir. 12 Nisan sabahı 05.30’da Koç burcunda YeniAy doğacak. Bu dönemde atılım ihtiyacınıza karşı her şeyde ölçülü ve hesaplı gitmek ve ani eylemlerde bulunmamak önem kazanır. En kontrollü şekilde ilerleyin. Gerçekçi bir yönetim mali işlerde başarı sağlayabilir. Daha fazla paraya ihtiyaç her zaman gerekli hareketsiz durmayın. 

14 Nisan önemli bir gün Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Boğa iletişim evinde Uranüs var yanına Venüs geliyor. Boğanın inadı özgürlük, sıradışılık etkisinde iletişim için faydalı olmaz. 19 Nisan da Güneş ve Merkür’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Popülerliğinizi artıracaklar. Beklenmedik haberler alabilirsiniz. 

Kardeşler, tatil planları, eğitim, akrabalar, arabalar konu başlıklarınız. Zorlansanızda yardım  var. 23 Nisan’da Mars düştüğü Yengeç burcuna geçecek. Bir su elementi olarak size destek görevi görecek. 5. ev flörtler aşk hayatınıza hareket gelecek. Yaratıcılığınız artacak, risk iştahınız kabaracak. 

27 Nisan sabah 06.32’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Rüyalar etkin olacak. Felsefi şekilde işte, okulda, bilimsel faaliyetlerde, dış ülkelerle bağlantılarda profesyonel alan etki alacak. Yüksek sezgilerle şimdi daha kuvvetli akıl yürütebilirsiniz. Eğitim almaya başlayabilirsiniz. Düşünün, araştırın.. Bu gelen gücü değerlendirmeye bakın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.. 

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 🌀sun_nes@hotmail.com

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarıma Ulaşmak 

için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#takip edebilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.