Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Ekim Ayında Burçları Neler Bekliyor…

16.10.2020
435
A+
A-
♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için.  21 Mart – 19 Nisan
Sevgili Koç yükselenliler  1 Ekim saat 23:52’de Dolunay enerjisi alacaksınız. Retro Mars yani yöneticiniz de burda. Bu süreci ya bilinçlenmek, gelişmek ve olgunlaşmak için kullanırsınız yada tamamen kontrolsüz, dürtüsel ve sağa sola kafa atarken bulursunuz kendinizi. Ya kontrol Ya kontrolsüzlük ortası yok. Unutmayın her son bir başlangıçtır. Ve bu dolunay ilişkilere ama tam 12’den ilişkikere vurgu yapıyor. Bütün Oğlak stelyumundan da kare 🟥 açı enerjisi altında olacak. Melankoliye yol açabilir ve Umutsuz hissettirebilir.Fobiler ortaya çıkıp, hayatı umutsuz görme ve tükeniş olabilir. İnatçı ve saldırgan olmayın.Yada böyle insanlar olacak siz  kimseyle hırlaşmayın.Dengesizlik çok fazla bu süreçte. 
Ay Şiron kavuşumu olacak bu Dolunayda, sihirli anahtar Şiron  doğru kullanabilirsen, istisnasız herkes için Yaşam Amacımızı gördüğümüz, fark ettiğiniz, hissettiğimiz  özel bir zaman diyebiliriz. Dolunaylar özel zamanlar derinlerdeki acılarımızı bilincimize çıkartabilir. Çok acı verebilir. Şifanı bu süreçte keşfedebilirsin, rüyalar yani mesajcı rüyalar görebilirsin. Zihnin, gözün mesajı almaya açık olsun. Bu süreçte gözyaşları akabilir ama Karma temizliği diyelim. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Başak Burcu’na geçecek. Mükemmelliği seven Başak etkisi ama yaşamda mükemmellik olmadığını hatırla ve sadece titiz olup işlerini hızlandır. Görev bilinçli Venüs akıl duyguları yenecek. Sağlık çok ön planda olacak sağlık konusu olan diyet ve rejimler Başaksal hareketlerdir. Bunlara ilgi çok artacak bir ay boyunca. Kovid 19 ön plana ve hayatımızın odağına gelecek. Venüs bu yerleşimde Neptüne meydan okuyacak. Fanteziler ile Dünyevi gerçeklikler arasındaki uyumsuzluk. Sevgiyi ifade etmek hepimiz için zorlaşacak. Detay ve eleştiri yapmak özünüzde yoksa bu enerji altında değişmeyin ve kimseyi kırmayın. Bu karşıtlığın Balık ve Başak burçlarında yaşanması bize düzen ve kaos, eleştiri ve hoşgörü, kusurluluk ve tamlık arasındaki ikilemleri göstermektedir. Dikkat, temkin..
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Sonuçlarını görmeye başlayacağız.İçsel hissettiğimiz baskı bitti, aşamadığımız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Yeni bir aşamaya geçiş. Ben başarırım evinizde (10. ev) büyük dönüşüm oldu. Yavaşladık ve gelişim yolunu açık tuttuk. Amaç belirlediysek harika.
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep Burcunda Retroya giriyor. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda. Rx aslında durdurulma yani sakinleşme ve yeniden gözden geçirme zamanıdır ve sen bunu ekonomi alanında yaşayacaksın. Yükselenin ağır gezegenlerden kare alacak. Mali kayıplar söz konusu olabilir. Borçlarınızı ödeyebilirsiniz.Jüpiter karesi sizi kibirli, insanları aşağılama  eğilimli, memnuniyetsiz yapar, sizin mevcut özgüveniniz de hata yaptırabilir dikkatli olun. 
Bu ay para ve iş önce geliyor Koç Burçları için. 
Güneşte 7. evinizde ilişkide kendini ifade etmeni sağlayacak ama iş konularına verdiğin öncelik partnerinin hoşuna gitmeyecektir. Dengelemeye çalışın hayatı. Bir Koç olarak yeni tanışmalarda sakin ve uyumlu insanlara yönelin. Onlarla tanışmak, kişisel mutluluk oluşturmak için büyük bir şans verecektir. 
Güneş karşınızda 16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. YeniAy sorunları daha iyi çözmen için bir başlangıç.. Süreç içinde bütün cevapları bulacaksın, endişelenme..!
28 Ekim 05.30’da Venüs kendi yönettiği Terazi burcuna geliyor. Güneşten sonra Venüs Güneşinizin karşına geliyor. Uyum, denge, diplomasiyi getirirken Koçlara bir meslektaş, iş ortağı veya patronla (belki daha önce birlikte çalıştığınız bir kişiyle) ilişki başlatabilir. 
31 Ekim 18.20’de Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşiyor olacak. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. En son bu Mavi Ay 2018 senesinde olmuştu. Karanlık bir gün, biz kutlamasakta Cadılar Bayramına denk gelen bir tarih. Ve dolayısıyla enerjisel olarak özel bir gün. Cadılar Bayramı tekrarı 19 yıl sonra yani 2039’da gerçekleşecek. Dolunay hasat zamanı dedik. Dolunaylar sıklıkla yeni ayın vaat ettiği şeyi sonlandırırlar işlevsel olarak. Terazi Yeni Ayında başlayan konunun çözümü oluşacak. Uranüs’ün Dolunayda etkin oluşu Merkür’ün Rx ve karşıt oluşu Boğa burcunda beklenmeyenleri bekletir olacaktır. Fakat Oğlak stelyumundan da olumlu destek alacak bu Dolunay. Boğa sahip olmaktır, para, konfor/lüks, emlak işleri topraksal, sanat işleri etki altında. Tüm fiziksel zevklerimiz etki alacak. 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana ilk kez ‘Mavi Dolunay’ dünyanın her yanından izlenebilecek bu arada bu da önemli bir konu. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için.20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa yükselenliler, haritanızın 1. evinde her zaman dediğimiz gibi ve uzun süre diyeceğimiz gibi Uranüs’ü ağırlıyorsunuz. Bu yaşam çarkının önemli bir alanı tüm kaynaklar, üretimimiz, endüstri ve sanayimiz, tüm finans işleri, bankalarda  değişim dönüşümlerin bizi beklediği anlamına geliyor. Hayat tepe taklak.Beklenmeyeni bekle durumları şuan bu Aralık ayına kadar gayet uyumlular ondan sonra barış bozulacak. Bilgi ve Zihin alanlarına vurgu başlayacak. Artık zamanın koşullarına uymak çok büyük önem kazanıyor. Boğa Burcu olarak hem içsel hem de dışsal değişim dönemindesiniz. 
Düğümlerde iletişim alanında artık geri dönülmez şekilde sosyallik, iletişim hayatın tümü değişecek. 
Ekim ayında Güneş Teraziden karşıt burcunuz Akrebe geçecek. Tutku ve romantizm tam bir uyum hissedebilirsiniz bu ay. Küçücük mutlulukları yakalayıp tadını çıkarın. Kıskanç olmayın güven geliştirin. 
1 Ekim saat 23:52’de Dolunay enerjisi alacaksınız.Mars retrolu Dolunayı 12. evde yaşayacaksınız. İşte bu bize biraz kendinizi sakladığınızı, içe fazlaca derinden döndüğünüzü gösteriyor. Yanlış çalışan Mars Boğa enerjisini çıldırtabilir. Dikkatli olmazsanız tüm iletişiminizi, havanızı bozabilir. 
Bütün Oğkak stelyumundan da kare 🟥 açısı enerjisi altında olacak. Melankoliye yol açıp umutsuz hissettirebilir. Fobiler ortaya çıkabilir bu süreçte. İnatçı ve saldırgan olmayın. Yada böyle insanlar olacak siz kimseyle hırlaşmayın. Dengesizlik çok fazla bu süreçte. 
Ay Şiron kavuşumu olacak bu Dolunayda, sihirli anahtar Şiron  doğru kullanabilirsen, istisnasız herkes için Yaşam Amacımızı gördüğümüz, fark ettiğiniz, hissettiğimiz  özel bir zaman diyebiliriz. Dolunaylar özel zamanlar derinlerdeki acılarımızı bilincimize çıkartabilir Şiron. Çok acı verebilir. Şifanı bu süreçte keşfedebilirsin, rüyalar yani mesajcı rüyalar görebilirsin. Zihnin, mesajı almaya açık olsun. Bu süreçte gözyaşları akabilir ama Karma temizliği diyelim. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Başak Burcu’na geçecek. Mükemmelliği seven Başak etkisi ama yaşamda mükemmellik olmadığını hatırla ve sadece titiz olup işlerini hızlandır. Görev bilinçli Venüs akıl duyguları yenecek. 5. ev çocuklar, zevklerimiz,  sanatsal yeteneklerimiz, eğlence, spor, aşk, kumar, ayrıca olağanüstü zenginlik Güneşin doğal evi ve Akrep Güneş’lede uyumlu olacak. Bu enerjiler eleştiri seven hoşnutsuz bir Venüs’le zor. 
Neptüne’de karşıt olacak bu yerleşimde Venüs. Fanteziler ile Dünyevi gerçeklikler arasındaki uyumsuzluk. Sevgiyi ifade etmek hepimiz için zorlaşacak..
4 Ekim saat 06:00’da 9. evdeki Plüton retrosunu bitiriyor. Seyahatlerinizdeki tıkanıklıklar bitti, eğitim, hukuk alanları rahatladı.  Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Sonuçlarını görmeye başlayacağız.İçsel hissettiğimiz baskı bitti, aşamadığımız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Yeni bir aşamaya geçiş. Yavaşladık ve gelişim yolunu açık tuttuk. Amaç belirlediysek harika.
14 Ekim 04.21’de Merkür 7. evinizde  Akrep Burcunda Retroya giriyor. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Rx aslında durdurulma yani sakinleşme ve yeniden gözden geçirme zamanıdır. Burası ilişkiler ve ortaklıklar alanı ruh eşiniz mi gelecek, geçmişten biri mi gelecek ama aşk gelecek. Akrep tutkudur büyük şeyler arama küçük mutlulukların tadını çıkar. Kıskanç olmayın güven ve sevgi geliştirin tüm evrene. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası 6. ev iş ve sağlık alanı. 28 Ekim 05.30’da Venüs de kendi yönettiği Terazi burcunda. Terazi; uyum, adalet, denge, tarafsızlık, ortaklık gibi ilkelerle karakterizedir. Terazi burcundaki Yeni Ay yeni oluşumlarla çevrenizle etkileşimde bulunarak uyum, denge, adil bir çözüm bulma arzusunu artırır. Güzellik, sağlık, günlük hayat gibi konularda her şeyi dengelemek istersiniz. 
31 Ekim 18.20’de sizin Burcunuzda nadir görünen bir fenomen Süper Dolunay // Mavi Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin, sizi temsil eden evi.Aynı ayda 2. Dolunaya Mavi Ay deniyor ve bir tutulma etkisi yaratıyor. Uranüs’ün Dolunayda etkin oluşu Merkür’ün Rx ve karşıt oluşu Boğa burcunda Beklenmeyenleri bekletir olacaktır. Oğlak stelyumundan da olumlu destek alacak bu Dolunay. Boğa sahip olmaktır, para, konfor/lüks, emlak işleri topraksal, sanat işleri etki altında. Tüm fiziksel zevklerimiz etki alacak. 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana ilk kez ‘Mavi Dolunay’ dünyanın her yanından izlenebilecek bu arada bu da önemli bir konu. Hiçbirşey için acele etmeyin. Rx Mars 12. evde yavaşla, acele etme. Rx Mars iletişimi bozmaya çalışacaktır. 

Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için.21 Mayıs – 21 Haziran
Sevgili İkizler Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç burcundaki Dolunay enerjisini 11. evinizden  alacaksınız. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır unutmayın her son bir başlangıçtır. Ve bu dolunay ilişkilere ama tam 11. evden vurgu yapıyor. Bütün Oğlak stelyumundan da kare 🟥 açı enerjisi alacak. Melankoliye yol açabilir. Bu karenin zorluğu kişisel yaşamınızı derleyip toplayabilir. 7. evdeki Güney düğüm Neptün’e 🟥 Mars’a 🔺 açıda. Romantik randevulara güvenmeyin bu süreçte. Güzel başlayan ilişkiler bile kopabilir. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Başak Burcu’na geçecek. Görev bilinçli Venüs akıl duyguları yenecek. 4. ev, evin içi, yakın çevreyle sorunlar olabilir önceden varsa alevlenebilir. 
İkiz yükselenliler bu ay dürtüsel kararlar vermeyin.!!
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. 8. evdeki stelyumda olan Plüton, burası zaten dönüşüm evidir. Sonuçlarını görmeye başlayacağız.
14 Ekim 04.21’de yönetici gezegeniniz kendi yönetimindeki evde Retroya giriyor. Merkür Akrep burcunda retroda. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Rx aslında durdurulma yani sakinleşme ve yeniden gözden geçirme zamanıdır. Geçmişim gizli sırlar zihnimize gelecek. Retroda zihinsel enerji tam ve bütünsel çalışmayacak.
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin 5. eviniz. Çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler, haberler alabilirsiniz. Burası sahne önü zevklerinize önem verip, eğlenmek istersiniz.
31 Ekim 18.20’de Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Bu günün bir diğer önemi Cadılar Bayramına denk gelmesi. Yeni Ayın vaat ettiği şeyi sonlandırır işlevsel olarak Dolunay. Uranüs’ün Dolunayda Ay’ın yanında Güneşe ve Rx Merkür’e karşıt oluşu 12. ev konularını yani  engellenme, kısıtlanma, hastane, hapishane gibi kısıtlayıcı ortamlara vurgu yaparken sizde zihinsel bir engel oluşturabilir. Artık döngüyü kırmak ve hak ettiğiniz saygıyı kazanmak için harika fırsatınız var. Ama siz nezaketi asla bırakmamalısınız. Plan varsa, her şeyi önceden düşündüyseniz, hayatınızda uzun zamandır beklenen, parlak ve olumlu değişiklikler gelecektir. Her gün Güneş yeniden doğar unutmayın. Kendinize güvenin emin olmadığınız şeylerde dikkatli olun ama hareketsiz kalmayın. Kimse sizi durduramaz eğer kendiniz izin vermezseniz. Ama hatada yapabilirsiniz temkinli olun. Oğlak stelyumundan da olumlu destek alacak bu Dolunay. Kendinizi koruyun ve kimseyi aldatmaya çalışmayın, başarı uzakta değil.
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…      22 Haziran – 22 Temmuz
Sevgili Yengeç Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda Dolunay enerjisi alacaksınız. Bu sizin 10. evinizde olacak. Rx Mars’ta kendi burcunda sosyal statünüz enerji alacak burası şöhret, güç, prestij, otorite ve sorumluluk alanınız. Dikkatli olun ve başkalarına karşı ölçülü olun, duygularınızı kontrol etmeye çalışın. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Başak Burcu’na geçecek. Görev bilinçli Venüs 3. ev konularını aktive edecek. Bu süreçte akıl duyguları yenecek. Zekanız aktif olacak. İletişim konularında Uranüs ve Jüpiter’den desteklisiniz. Titiz olup organize olursanız bir yaratım yapabilirsiniz bu desteklerle. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. 7. ev konusu olan ilişkiler, ortaklıklar da İçsel olarak hissettiğimiz baskı bitti, aşamadığımız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Yeni bir aşamaya geçiş. Yavaşladık ve gelişim yolunu açık tuttuk. İlişkilerde uzun süredir çatışma olsada ilişkileri güçlendirmeye çalışın. 
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Rx aslında durdurulma yani sakinleşme ve yeniden gözden geçirme zamanıdır. İletişimde ve 5. ev konuları olan aşk, borsa, kumar konularında zorluk yaşatacaktır. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin 4. eviniz ve size kare pozisyonda oluşacak. Aynı zamanda Oğlak stelyumundan da kare ◾️alıyor olacaksınız. Bu krizli durumlarda aile büyüklerinizle ilişkilerinizde, evinizde yuvanızda romantik ve sevgi dolu olmaya gayret  edin,  ev değiştirme, evde sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız sıkıntıya girebilir bu süreçte. Sorunları çözmeye gayret edin. 
31 Ekim 18.20’de 11. evde Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Bu günün bir diğer önemi Cadılar Bayramına denk gelmesi. Yeni Ayın vaat ettiği şeyi sonlandırır işlevsel olarak Dolunay. Ay yüceldiği Boğa’da güçlü ve sizin yönetici gezegeniniz. Uranüs’ün Dolunayda Ay’ın yanında Güneşe ve Rx Merkür’e karşıtlığı önemli. Burası umutlar evi. Dolunay eskinin bitip yeni ilişkiler kurma zamanı diyebiliriz. Güney düğümün sağlık evinizde oluşu hastalıklara karşı dikkatli olun. Sağlığınızı riske etmeyin. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 
♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…      23 Temmuz – 22 Ağustos 
Sevgili Aslan Burcu yükseleni olanlar haritanızı. 9. evinde, 1 Ekim saat 23:52’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayaller, vizyonlar,, uzun yolculuklar ve yüksek öğrenin konularında gecikmeler, zorluklar oluşacaktır. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır unutmayın. Sizin için ilişkiler ve her türlü iletişimin içe dönmesi söz konusu olacak. Ama yöneticiniz Güneş Akrep’te ve Oğlak stelyumundan destek almakta bu da iyi haber. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Başak Burcu’na geçecek. Görev bilinçli Venüs kendi doğal evinde ama sevmediği Başak yerleşiminde olacak. Oğlak stelyumu sizin 6. evinizde ve Venüsle uyumlu açıda. Standart olmayan yaklaşım ve çözümler üretebilirsiniz. Hem çalıştığınız hem patron olduğunuz bu alan 10. ev Boğadan da destekli. Açıkçası destekli ve konumunuzun güçleneceği bir etki. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Burası iş hayatı alanı günlük hayatta içsel olarak hissettiğimiz baskı bitti, aşamadığımız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Yeni bir aşamaya geçiş. Yavaşladık ve gelişim yolunu açık tuttuk. Egzamtrik Uranüs iş hayatımızı alt üst etmeye hayret etsede şu an destekte yapabileceklerimizi yapabiliriz.
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Rx aslında durdurulma yani sakinleşme ve yeniden gözden geçirme zamanıdır. 4. evin içini takıntılarla darlamayın. İleşimi bozacağı için dikkatli ve kontrollü olmalıyız. Neptün ve Oğlak stelyumundan destek ve güç alacaksınız. Yeni projelere hazırlanabilirsiniz umutsuz gibi bile olsa destek var tüm olasılıkları her zaman gözden geçirin pes etmeyin. Başarırsınız. Dışardan görüş almayı ihmal etmeyin. Kararlı adımlar atın.
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin 3. eviniz yani iletişimde zorluk olabilir. Oğlak stelyumundan karede duygusal düşüş, depresyona yatkınlık Yeni Ay  insanları olumsuz yönde etkileyebilir. Okul hayatında bir düşüş olabilir. Kısa bir süre.
31 Ekim 18.20’de 10. evde Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Bu günün bir diğer önemi Cadılar Bayramına denk gelmesi. Yeni Ayın vaat ettiği şeyi sonlandırır işlevsel olarak Dolunay.  Ay yüceldiği Boğa’da güçlü ve sizin yönetici gezegeniniz. Uranüs’ün Dolunayda Ay’ın yanında Güneşe ve Rx Merkür’e karşıtlığı önemli. Dolunay eskinin bitip yeni ilişkiler kurma zamanı diyebiliriz. Kararlı adımlar atın, kendinizi gösterin. Bu süper Dolunay sizi şaşırtabilir.
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar. 23 Ağustos – 22 Eylül
Sevgili Başak yükselenliler  1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda Dolunay enerjisi alacaksınız. Bu sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Bu dolunay Oğlak stelyumundan 🔳 kare açı almakta. Dolunayın enerjisi huzursuz bir enerjidir. Suç sayısında her zaman artış görülmüş araştırmalarda. Retro Mars’ın agresifliğiyle ve krizli bir ev olan 8. eve dikkat çekmek isterim. 100 kez ölç bir kez biç, bu burç çok dürtüseldir. Bilinçsiz tepkiler içgüdüsel olarak ortaya çıkabilir. Ay kadınları ve çocukları sembolize eder, aşırı dürtüsel bir süreçten geçeceğiz. Düşünmeden, hissetmeden tepki vermeyin. Başı özellikle koruyun. Para hattındasınız para kazanabilirsiniz Venüs karşıda olacak. Alışveriş yapabilirsiniz. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs’ü ağırlamaya başlayacaksınız. Venüs burcunuzda yeni kalkınma planları yapmanıza fırsat sunacak. Şimdi sizin karizmanız artacak sizde diplomatik hareket etmeye gayret edin. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Burası sizin 5. eviniz daha rahatlayacak ve hissettiğiniz içsel baskı azalacak. Daha fazla hareket edip, gezmeye çıkabilirsiniz. Aşamadığınız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Şimdi yeni bir aşamaya geçiş.
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Rx aslında durdurulmadır iletişim ve eğitim konularında bir bozulma yavaşlama söz konusu olacak. Burası aynı zamanda ruhsal gelişim hattı. Şüphe etmeyi ve kurmayı bırakın, ruhunuza yatırım yapın. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin üretim, değer ve para eviniz. Yeni Ay enerjisi yeni kalkınma planları oluşturacaktır. Şanslı bir aydasınız Venüs etkisi altında bir yeni ay doğacak. 
31 Ekim 18.20’de 4. evde Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ev içi farklılıklar yaşanacaktır. Uranüs burda Retro Merkür’e karşıt  pozisyonda. İş hayatınızı ve ev hayatınızı etkiler pozisyonda. Fikirlerimiz bu enerjiler altında değişim gösterebilir. Sonlar aynı zamanda başlangıçlardır. Bütün Oğlak stelyumu size yardımda olacak. Cesaret edebilirsiniz.
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar… 23 Eylül – 23 Ekim 
Sevgili Terazi Burcu yükseleni olanlar, haritanızın 7. evinde 1 Ekim saat 23:52’de karşıt burcunuz Koç Burcunda Dolunay enerjisi alacaksınız. Kişisel ilişkilerde karşınızdaki kişilere daha fazla özgürlük sağlamanız mantıklı olacaktır. Bu sert Dolunayda her zaman kullandığınız pembe gözlüklerinizi çıkarmanızı gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz. İlişkiler inişli çıkışlı olabilir. İç dengeniz için çabalamanız gerekecek. Sonuçta siz hava grubu öncü bir burçsunuz Oğlak stelyumundan kare almaktasınız. Kavga ve tartışmalardan kaçınmak yararınıza. İlişkilerde kopmalar yaşanabilir. 
2 Ekim saat 23:00 de yönetici gezegeniniz Venüs Başak Burcu’na geçecek. Görev bilinçli Venüs sevmediği Başak yerleşiminde olacak.  Burası sizin 12. eviniz olacak. Bu ev kısıtlayıcı bir ev olsada ilham gelen yalnızlık size iyi gelebilir. Tansiyonu yüksek günler geçirebilirsiniz. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Burası sizin aile eviniz, ev içinde rahatlayacak ve hissettiğiniz Rx Plütonun yarattığı içsel baskı azalacak. Kontrolü bırakın evin içini rahatlatın. Tarafsız konum, belirsiz koşullar altındayken kazanan bir konumdur.. unutmayın. 
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Uranüs para hattınızda daha fazla tasarruf düşünebilirsiniz. Kişisel yaşam sizi bu ay endişelendirecek. İyi yönetmelisiniz. 
16 Ekim 02.09’de sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu tüm zorluklara yardımcı olan bir etken olacak. Teraziler için yeni fırsatlar doğacak güç kazanacaksınız. O zaman ‘Anı’ yakalayın Güneşin güveyle. 
31 Ekim 18.20’de 8. evinizde Boğa Burcunda bu ayın 2.  Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. Burası ekonomi, finans, cebimizdeki para hattı. Yeni ayın başlayan enerjisinin finali vergilerinizle borçlarınızla ilgili haberler, hayatın anlamını sorgulatmaya başlayabilir Evren size. Burası cinsellik evi general organlar etki altında sağlığınıza dikkat edin. Soğuk algınlığı riskiniz de oldukça yüksek Neptün sağlık evinizde bulunuyor. Neptün sislidir göze gözükmeyenleri yönetir. Sağlıklı bir ay olsun dilerim. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar… 24 Ekim – 22 Kasım 
Sevgili Akrep Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda Dolunay enerjisi alacaksınız. Mars sizin de yöneticiniz. Bu sizin sağlık, hizmet, görev evimiz yani 6. evinize etki edecek. Mars’ın Oğlak stelyumundan sert bir kare alacağı bir Dolunay olacak. Kişisel iş hayatı ve günlük hayatınızda değişikler olacaktır. 
Yaratıcılık alanınızda uzun zamandır Neptün var.  Enerjinizi doğru kullanırsanız yeterince ilham, güç ve yaratıcılığa sahip olursunuz. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs’ü Başak burcunda yani 11. evinizde ağırlayacaksınız. Bu Venüs Uranüsten ve Oğlak stelyumundan destekli bu sizin dengelenmenizi, olumlu bir dönem olmasını sağlar. Burası grupların evi ekip çalışması ile başarılı olursunuz. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Burası sizin 3 eviniz iletişim ile sıkıntılarınız, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili sıkıntılarda rahatlayacak ve hissettiğiniz içsel baskı azalacak. Daha fazla hareket edip, gezmeye çıkabilirsiniz. Aşamadığınız engeller bitti. Mazeret saati bitti.. Şimdi yeni bir aşamaya geçiş.
14 Ekim 04.21’de bu kez Merkür’ü Retro olarak ağırlayacaksınız. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür sizin iddialı ve hırslı alanlarınızda ve Uranüse de karşıt pozisyonda değişimi içsel olarak getirecek. İlişkileriniz ve kendiniz daha içe dönük ve özel olacak. Gizli şeyler daha dikkatinizi çekecek. Takıntı yapmadan ilerleyin. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin inziva, gizli düşmsnlıklar alanınız olsada yani 12. eviniz Ay’ın ve Güneşin ışığı ile enerji alacak. Yaratıcı gelişim yolunuz açık, ilham aldığınız yer. Büyük potansiyel barındıran bir yer. 
31 Ekim’de saat 18.20 de 7. evinizde bu ayın 2. Dolunayı gerçekleşecek. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. Finansal sorunlarınızı aşmayı başaracak ve çözeceksiniz diye umuyorum. Ama koşullar sert olacak Dolunay enerjisiyle. Orda birde Rx Mart ve Merkür var. Bu sizin kendi çabalarınıza bağlı. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…     23 Kasım – 21 Aralık
Sevgili Yay Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda Dolunay enerjisi alacaksınız. Burası sizin 5. eviniz. esnek olun, kibar olun, içten olun Dolunaya hazırlanın. 5. ev alanı başta çocukları olanları etkiliyor olacak, sanatsal faaliyetler ön planda, eğlence, spor, aşk, kumar gibi alanlar Mars ve Koç enerjisi altında olacak. Şimdi deneyim ve becerili olmak yetmez. Kontrol şart. Yalnız olmayın sevdiklerinizle beraber olup kendinizi yatıştırın. İçgözlem yapın kendinize kontrolsüz kalmayın. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs Aslan seyri bitecek ve Başak burcuna geçecek. Görev bilinçli Venüs’ü deneyimleneceğiz. .  Burası sizin kariyer alanınız yani 10. ev alanı. Yöneticiniz Jüpiter Oğlak burcundan Venüs’e destek sağlamakta gücü düşük olsada. Sorumluluktan korkmayın, konuşarak zaman kaybetmeyin, uygun gördüğünüz şeyleri insiyatif kullanın ve yapın. 
4 Ekim saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. Burası sizin 2. eviniz ve yöneticiniz burda finans konularıyla ilişkili tüm açılımlar bu ay daha başarılı olacaktır. Rx Plütonun yarattığı içsel baskı azalacak.
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. 12. evde bir su evi Güneşle Merkür 12. evde Başaktaki Venüs’ten Oğlaktaki Jüpiter’den destek alacaksınız. Burası sağlık hattı önemsiz şeylere kafanızı takıp sağlığınızı bozmayın.  Kişisel yaşamınız önemli ki orda rx Mars var, çok dikkatli olun. Profesyonel konumunuz ki orda Venüs var iyileştirme şansı verecektir. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Burası sizin 11. eviniz de olacak. Retro Mars’ın karşısı. İnsanlara yardım edin, insanlarla çekişmeyin, acele kararlar almayın. Acele etmeyin kesinlikle. Terazi dengeyi bulmak isteyen bir burç. 
31 Ekim’de saat 18.20 de Boğa burcunda burası sizin günlük hayat ve sağlık hattınız. Bu nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. Ne kar çalışır ve üretirseniz Venüs 10. evden destekte, hayatınızdaki her şeyi değiştirme olasılığınız o kadar artar. Temkinli ve herşeyi kontrol ederek iş yapın bu süreçte. Sonlanmazlar başlangıçtır, plan yapın. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar… 22 Aralık – 20 Ocak
Sevgili Oğlak Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda 4. evinizden Dolunay enerjisi alacaksınız. Ev içi mücadele, kavgacı, tartışmacı Mars enerjisini deneyimleneceksiniz. Sizin burcunuzdaki stelyuma kare pozisyonda olacak. Sizin için kolay bir ay olmayacak bu etkiler ışığında. Hırslı mücadeleler olası, siz bocalamamak için planlarınıza sadık kalın. Profesyonellik her zaman sizin için önemlidir. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs’ü Başak burcunda yani 9. evinize geçiyor. Uranüs ve Oğlak stelyumundan destekli olan gezegen görev bilinçli olacak. Denge bulmalısınız.. Uzun zamandır ağırladığınız ağır gezegenler sizin burcunuzu ve etki alanlarınızı hep merkezde tuttu. Kararlarınız herşeyi etkiler pozisyonda. 
Uzun süredir misafir ettiğiniz  Plüton 4 Ekim de saat 06:00’da retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz. İçsel hissettiğiniz baskı bitti. Tıkanıklar açılıyor olacak. 
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. 11. konuları içsel, derin, takıntılı olacak. İnsznlara kendinizi pek açamayacaksınız bu dönem. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Mars’ın karşısında burası sizin iş ve kariyer alanınız. 10. eviniz hırslı ve kibirli olabilirsiniz kontrol altında tutun. Otoritenizi göstermek isterdiniz ama bu dönem aşırıya kaçmayın. Maaş artışı bile olabilir, bu kadar zorluk ve dönüşüme. 
31 Ekim’de saat 18.20 de Boğa burcunda burası sizin 5. eviniz. Aynı ay içinde 2. Dolunay nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Burcunuzdaki ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. Ne kar çalışır ve üretirseniz Venüs 9. evden destekte, hayatınızdaki her şeyi değiştirme olasılığınız o kadar artar. Sonlanmazlar başlangıçtır, plan yapın. Burası ilişki hattı aşkı hayal edin, Evren size kulak versin. Yalnızsanız yada ilişki yaşıyorsanız herşeyi daha kolay ifade edecek fırsat bu. Boş durmayın bu destekle değişin, iyileştirmeye çalışın ilişkilerinizi. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…      21 Ocak – 18 Şubat
Sevgili Kova Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda sizin 3. eviniz oluyor bir Dolunay yaşayacaksınız. Mars harekettir iletişimi bozup yapsada, seyehate kısa mesafeli niyet ettirip durdursa yada problem çıkartsada sert bir enerji altında kalacaksınız. Satürn ve Jüpiter’in burcunuza gelişine yaklaşık 1.5 ay kaldı. Aralık gündönümüyle kişisel yaşamlarınızda büyük değişiklikler planlıyor olabilir 2. yöneticiniz Satürn. Oğlanların yaşadığı gibi öngörülemeyen olaylara, koşullara uyum sağlamak için çok çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Düşüncesiz, plansız eylemler sorun çıkarabilir. Burası iletişim hattı. 
2 Ekim saat 23:00 de Venüs’ü Başak burcunda yani krizli 8. evinize taşınacak. Daha Plütonik etkide ve görev bilinçli Venüs’ü deneyimleneceğiz. Burası aynı zamanda para hattı. Harcarken dikkatli olun hesap ederek harcayın. İstikrarsız olmayın. 
4 Ekim de saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz ne kadar olduğunu. 12. evden tıkanıklar ve içsel hissettiğiniz baskı açılıyor olacak. Yoruldunuz, burası çok kapalı bir alan ama yol uzun Satürn geçişleri 7.5 yıldır. Geriye değişmek için 5 yıl kalmış oluyor.. Acele etmeyin sakin kalın, fırsatları kaçırmayın. 
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Burası sizin kariyer eviniz Güneşte ayın 2. yarısı burda olacak. Akrep hırsı verir kariyer alanına odaklanın başarırsanız hedefleriniz ve ödül daha sonra dahi olsa gelecektir. İniş çıkışlar normal. Belki hedeflerinizi değiştirmeniz bu içe döndüğünüz süreçte sizde fark yaratacaktır. Karşı asktaki 4. ev aileyi, evin içini göstermekte. Uranüs’ün varlığı değişim yaratıyor demektir. Sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız.   
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek burası sizin 9. eviniz oluyor. Terazi uyumdur ilişkiler ön plana çıksada kariyer arka planda önemli olacak. Eğitim, araştırma, yayıncılık, reklamlar, kampanyalar ön plana gelecek. 
31 Ekim’de saat 18.20 de Boğa burcunda burası sizin 4. eviniz. Aynı ay içinde 2. Dolunay nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Oğlak stelyumundaki ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. Aile vurgusu, özgürlük ve bağımsızlıkları tekrar değerlendirme olabilir. Lükse, moda olan şeylere bir tutku duyabilirsiniz. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…     19 Şubat – 20 Mart
Sevgili Balık Burcu yükseleni olanlar, 1 Ekim saat 23:52’de Koç Burcunda sizin 2. evinizde Dolunay yaşayacaksınız. Mars harekettir, finansal hattınızda Dolunay olacak. Risk almanıza maceraya atılmanıza teşvik edecektir. Venüs’te karşısında mantıklı düşünmeye ve davranmaya çalışın..
 2 Ekim de Venüs Başak burcuna geçince 150’lik açıyla sürprizli bir yapıya bürünecek. Para bu ay ön planda bu ay. Daha Ocak ayına Mars Boğa’ya geçinceye kadar para konuları çok önemli olacak. Aşırı savurganlık iyi bir şeye yol açmayacaktır. Dürtüsel harcamalardan kaçının.
4 Ekim de saat 06:00’da Plüton retrosunu bitiriyor. Değiştik, dönüştük aslında sadece idrak edemiyoruz ne kadar olduğunu. 11. ev de hissettiğimiz tıkanıklar ve içsel hissettiğiniz baskı açılıyor olacak. İnsanlarla, dostlarınızla, gruplarla daha çok çalışmak isteyebilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmeniz mümkün. 
14 Ekim 04.21’de Merkür Akrep burcunda retroya girecek. Su gruplarında hiç iyi durumda olamayan Merkür iddialı ve hırslı Akrep seyri retrosu ve Uranüse de karşıt pozisyonda duracak. Burası iletişim hattı yargılamayın, dostlar içinde fikirlerinizi sunun. Kendini ifade etmenin ve kendinizi gerçekleştirmenin yöntemlerini geliştirin. 
16 Ekim 02.09’de Terazi Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek burası 8. ev hattınız. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Kazanıyorsanızda kazandıklarınızı bu süreçte lüks tüketime harcamanız çok mümkün. 
31 Ekim’de saat 18.20 de Boğa burcunda burası sizin 3. evinizin hattı. Aynı ay içinde 2. Dolunay nadir görünen bir fenomen. Dolayısıyla Süper Dolunay yada Mavi Dolunay olarak adlandırılıyor. Ay güçlü olduğu Boğa burcunda Uranüsle beraber Güneş ve Merkür’e karşıt pozisyonda olacak. Oğlak stelyumundaki ağır gezegenlerden destekli bir Süper Dolunay olacak. İletişimi her şekilde kullanın. Yöneticiniz Neptün 1. evinizde ve bu Dolunaya destekte. Gerçekçi ilişkiler kurmanıza teşvik sağlamakta. Değişkenliğinizi biraz yatıştıran etkiler alacaksınız bu süreçte. Diğer bir yüksel gezegen olan Uranüs burda gayet gerçekçi gayet rasyonel ve farklı bir ilham kaynağı. Değerlendirmenizi dilerim. 
Kişisel olarak etki Farklı olsada genele hitaben..Tüm burçlar için 9, 14, 15.18, 19. 31 Ekim günlerine çok dikkat edin. Oldukça sert zamanlar. Tüm burçlar için 9, 19, 24 Ekim tarihleri şanslı, yaratıcı, büyütücü etkideki günler. Neyi çoğalttığınıza dikkat edin.  
Bütüne katkı olsun.. Mutlu geçecek bir ay diliyorum. 
🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin  SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 📣Bilgi ve iletişim için 📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..
                Akan enerjileri ve konuları kaçırmamak, günlük yazılarıma ulaşmak için .. https://m.facebook.com/astrolognesrin/takip edebilirsiniz. …

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.