Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

KASIM AYI BURÇLAR

01.11.2021
205
A+
A-

Kışa hazırlandığımız bir ay Kasım ama gergin geçen bir ay olacak..

Geçmişte güzel pastırma yazlarının olduğu, bir kaç mevsimi yaşadığımız bir aydır Kasım ayı.. 

ARA REKLAM ALANI

Günler kısalıyor geceler uzuyor bizim enerjimiz Güneş’i az görmemizle düşüyor olacak. Yorgunluğunuzu aktivitelerle aşmaya çalışın.

Dediğim gibi gerginlik ve krizler kaçınılmaz olacak.. Görüş farklılıklarından çıkacak sıkıntıları önemseyin. Herkese ve herşeye karşı anlayış gösterin. 

Bu etkilerle Kayıplar yaşamamız çok olası.

Yeri geldiğinde yine de eğleneceğiniz zamanlar yaratın işinizin ve sorumluluklarınızın haricinde. 

Sağlık durumunuzu koruyun covid fena çarpabilir. Sadece soğuk algınlığınızı değil zihinsel ve ruhsal sağlığınıza da takip edin. 

📍30 Ekim’de dinamik Mars Akrep burcuna geçmişti. yapacağı açılarla yaşamın birçok alanında dönüştürücü etkiye ve olayları başlatma yeteneğine sahip.

Büyük gerginlik hissedeceğimiz bir dönem başladı. Covid ve türevi mikropların daha atağa geçeceği bir zaman olacak. Doğal olarak endişe hissedeceğimiz ayrıca finansal, bütçesel, ekonomiksel tüm konuların dert olacağı, güvende olmayanların sıkıntı hissedeceği zamanlar. Ayrıca afet, kaza, acil durum içeren olaylara maruz kalabiliriz. Tutulmada var: kafalar, ruhsal dünyamız karışacak, stres yükümüz ister istemez artacak. Suç işleme oranı yükselebilir, soygunlar, cinayet olası yani herkes herşeye dikkat edecek ve bir süre görüştüğüne, gittiği yerlere özen gösterecek. Bu süreçte evlere çekilmek daha güvenli olacaktır 

📌5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Kıskançlık duygularımızın artışına şahit olacağız. YeniAy umutlanmak ve tohum olsada şimdi daha karamsar hissedebiliriz. Gizli bilgileri merak edeceğiz. Akrep burcu hepimiz dedektif gibi hissedip gerçeğin dibine inme, gerçeği bulma, kaybolan şeyleri bulma arzusu içinde olacağız. 

Çocuklarımıza Akrep ikliminde dikkat edelim, kadınları koruyalım. 

 📍5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Rx’dan da dolayı uzun bir süre Oğlak burcuna  kalmak üzere geçecek. Şimdi başlayan ilişkiler daha geleneksel, olgun ve kalıcı temada olacaktır. Statü sahibi kişilere yoğunlaşılacaktır. Belki kendilerinden büyük birisi ile ilişkiler doğacak. Sabırlı olun ilişki içinde sabırlı olun. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür Akrep burcuna geçecek. Daha içe dönük hissedeceğimiz ama daha araştırmacı ve odaklanmış olacağız. Sezgilerimiz bu defa daha öne çıkacaktır. 

📌19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay ve Ay Tutulması gerçekleşecek. Kuzey Düğüm İkizlerde olsada 2022’nin ön sürümü diyebiliriz. Çünkü düğümler Boğa Akrep hattına geçmeye hazırlanıyor. Tutulmalarda artık bu hat üzerinde olacak. Mars ve Uranüs’ten gelen gerilim yaşayacağız hemde Algol yani şeytan yıldızı üzerinde. Çok zorlayıcı etkileri tetikleyip hayatlarımızı karıştırabilirler. Uranüs devrimci ruhöngörülmesi zorlayıcı büyük bir etki. Dürtüsellik ve ne pahasına olursa olsun bir şeyi başarma arzusu size çok pahalıya mal olabilir. Maceralı eylemlerde bulunmayın. 

22 Kasım 2021 05:34’te Güneş Yay burcunda olacak. Artık canlı, hareketli, şenlikli, neşeli, iyimser hissedebiliriz. 

📍24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. Yay enerjisinde düşsede tesadüfi karşılaşmalar, hoş olaylar ve beklenmedik haberler daha olası hale gelir. Fikirler daha fazla paylaşılacak ve farklı fikirler edinilecek. 

📌29 Kasım 2021 saat 07:08’de Güneş Merkürle Yay burcunda kavuşacak. Özel zamanlar dua ve çeşitli meditasyon teknikleriyle gökyüzüne mesaj göndermek yada almak. Sevinç duymak bu anlardan çünkü “Sevinç özel bir Bilgeliktir”.

♈️Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili Koç’lar ve yükselen Koçlar, 

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin krizler ve yeniden doğuş eviniz. Bir karma evi. Finansal hatta ve öngörülemez bir açıda. Arzular, istekler içindeyken heran yeni bir engel var gibi hissedebilirsiniz. Çünkü Akrep burcundaki Mars Kova burcundaki Satürn’le zorlu bir açıda olacak. Bunlar Koç’ları sürekli gerginleştirecek ve dürtecek. Zorluklar ve sorunlar bir çok alanda yaşanacak. Bu evin bir özelliği ise ezoterizmin evi oluşu. Gizli ilimlere merak hissedebilirsiniz. Sezginiz çok gelişir, sezginize güvenin. 

Tasarruf kelimesi Koç’lar için önemli etkide buna önem verin. 

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamı zengin ve güçlü partnere dönmüş durumda olacak. Yada burda kendini iş olarak kariyer olarak ifade edecek. Para odaklı, terfi odaklı

Sevme formunuz değişecek uzun bir süre. 

Muhafazakar ve gelenekçi insanları daha ön planda görebiliriz. Venüs Oğlak enerjine geçişi iş hayatınızı etkileyecek. İş konularınızı geliştirmeye çalışın. Yüksek bir pozisyon aniden kapınızı çalabilir. Şiron enerjisi yara açmasın, eylemlerimize dikkat edin. İç gözlem yapın, öğrenin, araştırın. Bencil olma, başkalarını suçlama. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür Akrep burcuna geçecek. Güneş’ten sonra Merkür’de Akrep burcunda. 8. ev krizler evi, Merkür sinir sisteminize, kalbinize, damar sağlığınıza dikkat etmemiz, kontrollü olmanız gerekir. Büyük ivmeler söz konusu olacaktır çünkü kişiseller bu evde. Kariyer evinizi desteklemekte. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Bu tutulma yine finans ve  para evinizi etkileyen enerjiler altında olacak. Kendinizin ve diğer insanların maddi konuları sizi çok yıprattı 

Harcamaları burda fırlatmayın kontrollü olun. Fazla da çalışmayın bu zorlu Dolunayda. Kazalara, düşmelere, krizlere dikkat edin. Çok zorlu süreçlerden geçtiniz önlem almamış olanlar çok borçlanmış olabilir, olanlar elindekini yemiş bitirmiş olabilir. Bu tutulmayla irade, sabır ve kısıtlama gösterenler sorunlarını sonlandırıp olumluya da dönebilirler. Tüm yaşanacak gerilimleri yönetin. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek.

İkizleri yöneten Merkür Yay burcunda düşer.

Yetenekleri zayıflar, etkisi düşer. Günlük hayatı değil daha felsefik uyarımlar gönderecektir. Kişisel gelişimi destekleyecektir. Seyahate gitme isteği doğurabilir özellikle yurt dışına. Yeni bir dil öğrenme isteği olabilir. Şimdi harekete geçin. Genel olarak fanatikliği değil uzlaşmaya çalışın ve herkesin çıkarlarını koruyun 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♉️Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğa burçları ve yükselen Boğalar,

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin ilişkiler eviniz ve burcunuzda bulunan özgürlükçü, isyanlar Uranüs’ün karşısında gerçekleşecek. Akrep’te bulunan Mars ve Güneş ve Ay’a karşıt olacak. Satürn karesi altında dikkatinizin dağılacağı, engeller, sorunlar içinde hissedeceğiniz bir Kasım ayı başlıyor. İlişkilerinize, iş hayatınıza, kariyer planlarınıza yeni dahil olan kişilere körü körüne güvenmeyin. Her an sırtınıza bıçak saplamaya hazırlanan bir düşman olabilir. İlişkiler hattındaki bu YeniAy pembe panjurlu ev şu an için vaat etmiyor gibi gözüküyor. Entrika ve dedikodu içinde olmayın, sizde kimseye malzeme verecek hareketler yapmayın. 

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamını burda daha felsefik hissedemeyeceğiz. Burda kendini aşk olarak ifade edemeyecek.

Sevme formunuz değişecek uzun bir süre. 

Makul ölçüler içinde davranışlar sergilemelisiniz Muhafazakar ve gelenekçi insanlar daha ön plana çıkmak isteyecekler. Venüs Oğlak enerjine geçişi 9. evde olacak. Kişisel değişim zamanı, kişisel gelişim zamanı, yüksek öğrenim, felsefe, bilim ve kültürle ilgili olan Boğaları başarılar bekliyor.Boğalar gerçekten değişim içerisinde hatta zorluklar içinde denilebilir. İyi alışkanlıklar edinin. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür Akrep burcuna geçecek. Güneş’ten sonra Merkür’de Akrep burcunda. İlişkiler, eş ortaklıkları, iş ortaklıkları, sözleşmeleri etkileyecek. Merkür olduğu için iletişimi yükseltecek. Satürn engelini unutmayın. Acele etmeyi bırakıp amaç odaklı ve kararlı davranmalısınız. Eş ve ilişkiler de aşk ve tutku için niyetinizi dile getirin. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de burcunuzda Dolunay Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Burası sizsiniz, en önemli olduğunu düşündüğünüz şeye odaklanın.

Bu tutulma sizin için özel bir anlam ifade ediyor.

Kendinizi bir şekilde yeniden yapılanmaya mecbur hissedeceksiniz. Hemen hissedemesenizde büyük potansiyeller barındıran 3 yıl etkili bir tutulma Algınızı genişletin motive olmaya çalışın. Kişisel yaşamınızda birşeyler sonlanıyor bunlar hep kötü olan şeyler olsun ve yenilikler güzellik ve iyilik getirsin. Sağlığınıza dikkat edin ve görünüm değişikliğine gidebilirsiniz dikkatli olun. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek.

İkizleri yöneten Merkür Yay burcunda düşer.

8.evde harcamalar, eşin parası, başkalarının parası söz konusudur, kredi işlerine ve israfa dikkat, elinizdekileri çarçabuk harcayabilirsiniz. İnanmaya, kandırılmaya daha yatkın olabilirsiniz. Siz de birilerini kandırmayın karma yaratırsınız. 

Plan yapmadan bu dönem harcama yapmayın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊️Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, 5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin sağlık, iş hayatı, günlük hayat eviniz. Çevrenizle ilişkilerinizi temsil eden gezegenler burada olduğu için stresli hissedip  enerji harcamak zorunda kalacaksınız. O yüzden dinlenin ve iyi uyumaya gayret edin mutlaka. Tasarlayın, kararlı adımlar atın bir hava işareti olsanızda. Akrep dönüştürün sert bir  enerjidir, yok eder yada yaratır. Mars enerjisiyle daha önce yapamadığınız projeleri hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ama panik ataklar geçirmeyin sakin olun. Kalbinizi koruyun. Kendinizle uyum içinde oldukça hayatınıza daha fazla şans ve başarı getirebilirsiniz.

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs Oğlak enerjine geçişi sizin para evlerinizden biri olan 8. eve olacak. 

Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamını burda hissedemezsiniz. Burda kendini ortaklıklar, borçlar, krediler, sigortalar, nafaka ödemeleri olarak ifade edecek. Sevme formunuz değişecek uzun bir süre. Makul ölçüler içinde davranışlar sergilemelisiniz Muhafazakar ve gelenekçi insanları daha ön plana çıkaracaktır. 

Dönüşümün evi Akrep burcunun olduğu evdir.  Otoriter, kinci  ve bencil davrandırabilir bazılarınıza ama siz uyumlu olmayı seçin. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Boğa Burcu sizin 12. eviniz Uranüs de burda size çelişkili zamanlar geçirtebilir. Yapılan veya yapılacak işlerden, planlarınızdan kimseye bahsetmeyin. Gizli düşmanlar evi burası. Ayrıca kandırılmamaya dikkat edin. Hatalarınızı fark ederek analiz etmeye başlayabilirsiniz tabiki bu fark edişler hayal kırıklıklarına da dönüşebilir. Tüm hepsi sizi gelişmeye götürür.

Sağlık bu ay İkizler Burcu için çok önemli.

Evcil hayvan sahibi olmak isteyebilirsiniz. İkizler bu ay beğenilmek, övülmek ve takdir edilmek istetecek çabalarına karşılık. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür karşıt burcunuza geçecek. İlişkiler üzerinde etkisi alacak. Merkür burda düşer ama yükselen karşısında yöneticiniz ilgileri üzerinize çekmeye çalışacak. Yay’ın iyimser neşesine uyarsanız sizi flörtüz yapacaktır. Dikkatli olun yeni birilerine hemen güvenmeyin düşmanlar eviniz aktif çünkü.

Sevgili İkizler yeni bir ilişkinin geleceği olup olmadığını zaman gösterecek, kaptırmayın hemen kendinizi. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeç’ler ve Yükselen Yengeç’ler,

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin 5. eviniz kendinizi flörtler, çocuklar, hobiler, kendi işi olanların etki alacağı bir YeniAy yaşayacaksınız. Kişisel ilgi alanlarınız etkilenir, yeni hobiler bulabilirsiniz, günlük problemleriniz etkilenebilir. Bu yaratıcılık eviniz ve siz kolayca aşık olabilirsiniz ama aldığınız negatif enerjilerden dolayı her adayı tam anlamıyla bir büyüteçten geçirerek ilişki başlatın. Akrepteki Mars’la kendinizi maceraya açık hissedeceksiniz sevgili Yengeç’ler. Burasının doğal enerjisi bu şimdi ise flört zamanı. Yaratıcılıkla bağlantılı her şey, dürtüsellikle yapacağınız herşey, hayata katabildiklerinizle çok daha fazla ilgileneceksiniz. Tüm bu göksel çağrılara kulak asmayıp sakin bir şekilde kendinizle baş başa vakit de geçirebilirsiniz. Dünyayla uzlaşın gereksiz çatışmalardan uzak olun, dinlenin, düşünün, yemek yapın, yemek yiyin..

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamını burda daha ciddi bir konumda olacak. Sevgili Yengeç’ler yine ilişkilerle, ortaklarla, çevreyle ilgili bir evden Venüs enerjisi alacaksınız. Burda kendini doğru ifade etmeye çalışın. Plüton uzun yıllardır ilişkilere bakış açınızı yıktı ve sizi değiştirdi. Sevme formunuzu değiştirdi. 

Venüs ilişkiler evinde romantizm ve güçlü duygular yaratabilir. Kalıcı ilişkiler başlayabilir Yengeç’ler için, ilginin odağı olabilirsiniz. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Flörtler, spekülasyonlar ve çocuklar evinde. İlginç fikirler üretebilirsiniz. Gezip, eğlenebilirsiniz, yazabilirsiniz yaratıcı işler seni bekliyor. Ailenizle hayatın keyfine varın. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin. Arkadaşlarınızla da vakit geçirmek ve rahatlamak isteyeceksiniz. Ama Satürn karesi yaşadığınızı da unutmayın. O sınırlayıcı, durdurucu ve sorumluluk içinde olunan işleri onaylar. İlişkilerde sakin ve samimi olun. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Boğa Burcu sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Yine Satürn’den kare açı enerjisi alacaksınız. Karşıda Akrep enerjisi, arkadaşlara bu dönem dikkat edilmeli koşullar değişiyor. Gruplar içinde, arkadaşlarınız içinde ortak ilgi alanları olanlarla zaman geçireceksiniz. Bu size biten arkadaşlar getireceği gibi yeni arkadaşlarda getirecektir. Herkesi etkileyen önemli bir tutulma, yardımsever olun burası umutlar, planlar, sosyal bağlantılar ve hayaller evi. Biraz kafanız karışacaktır. Hedeflerinizi değerlendirin ve sakince yeni enerjileri bekleyin. Her ilişki alma verme dengesiyle kurulur buna da dikkat edin. İstemeyi de vermeyi de bilin. Uzlaşmacı olun ve size hizmet etmeyen tartışmalardan kaçının. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Burası günlük yaşam ve sağlık eviniz. İşiniz varsa çalışanlarınız, hedefleriniz etkilenecek. Zihinsel dengeyi koruyun, burası sağlık alanı diyete başlayabilirsiniz. Kronik hastalıklarınız tetiklenebilir gezegen girişiyle dikkatli olun. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan’lar ve Yükselen Aslan’lar, 

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin aile, yuva, ev, ebeveynler eviniz. Ailenizle, sevdiklerinizle ilişkilerinizi, samimiyet, sıcaklık ve karşılıklı anlayışla sürdürün. Taşınmaz almanız, dekorasyona girişmeniz, yeni eşyalar almanız çok mümkün sevgili Aslan’lar. Sevdiklerinizle uzlaşı içinde olabilirseniz hayatın tadını daha çok çıkaracaksınız. Kendinize daha çok yaklaşacaksınız. Sert ve beklenmedik durumlar, acil ilgilenmeniz gereken sırunlarda olabilir. Günlük sorunlardan sıkılmayın herşey hayata dahil. Dinlenmeye mutlaka zaman ayırın. 

Venüs Oğlak enerjine geçişi 5 Kasım 2021 saat 13.44’te, sizin 6. evinize olacak. Kişisel yaşam gezegeni profesyonel yaşama geçiş yaparak hayatınızı geliştirmeye çalışacak. Belki bir ofis romantizmi başlayacak hayatınızda ya da meslektaşlarınız aracılığıyla biriyle tanışacaksınız. Mars etkisi tutkuyu katacak fakat olumsuzluk içeren sizi tepkisel yapan Satürn’ü unutmayın. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Ev, aile, anne-baba, ve araba alımı yada satımı söz konusu olacaktır. Konut, emlak, inşaat ile ilgili güncel konular tekrar güncellenir. Duygularınızı tanımlamanın ve durumunuzu belirlemenin zamanı Uranüs karşısında, aile hayatınıza etki vermekte. İyi yönetilmesi gerekir kişi aile hayatının içinde bireyselliğin korumalıdır. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Boğa Burcu sizin kariyer evinizden etki edecek. Bu tutulmayla kariyer hedefiniz değişecektir. Aslanlar egoya bağımlı işlerine takıntılıdır. Patron ve lider olmaktan çok hoşlanırlar.  Satürn burda da sizi zorlayacak. Büyük değişiklikler olabilir çünkü Ay Tutulması büyük sonlanma enerjisi taşır hayatlarımıza. Ailenizle işiniz arasında kalarak mutsuzluğa yelken açabilirsiniz. Her zaman iş, kariyer ve finansal hedeflere ulaşma gayreti içinde olsanızda, Rx Uranüs Boğa etkisi hayal ettiğim bu muydu diye sordurabiilir Aslan’lara. Tahammülsüzlüğe, sabırsızlığa, kibre itebilir sizi. Çalışma ortamının zorluklarından da bahsedebiliriz. Sorumluluklar artık sizin için can sıkıcı da olabilir bu süreçte. 

Şirket işlerinden çıkıp kendi işinizi kurma gayretine girişebilirsiniz. Yeni bir iş teklifide alabilirsiniz. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Burası 5 eviniz aşklar, flörtler. romantizm, para işleri yaratıcı ve düşünür yönünüzle  etkileşim içinde alacaktır. Savurgan olabilirsiniz bu etkili enerjiyle. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, kendiniz için çaba gösterebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat ettiğinizden emin olun sevgili Aslan’lar çeşitli enerjiler altında kalacaksınız bu süreçte zaman zaman başınız çok ağrıya da bilir.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başak’lar ve Yükselen Başak’lar.

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Burası sizin iletişim, seyehat, tanıdıklar, ilişkiler (akrabalar dahil), konuşma, yazma, iş, iletişim becerileri ve eğitimden sorumludur. Kendinizi eğiteceğiniz, iletişim becerilerinizi aktif kullanacağınız ya da yeni bir telefon alacağınız, tamir ettireceğiniz bir ay başlıyor. Güneş ve Mars’la gelişebilir  ve yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Eylemsiz ve hareketsiz durmak sizin için bu ay zor olabilir. Küçük seyahatlerede çıkabilirsiniz. Ama bu ay trafikte çok dikkatli olunmalı. Gereksizce zamanınızı harcamayın sevgili Başak burçları, gereksiz olan herşeyi hayatınızdan ve vaktinizden çıkarın. Gezegenler Satürn ve Jüpiter çalışma hayatınızı temsil eden evde. Şimdi sonraki adımlar hakkında dikkatlice düşünmenin zamanı geldi. Günlük hayat, hizmet ve kariyer basamaklarını temsil eden bu evde emekliye ayrılmak da isteyebilirsiniz.

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamını burda hissedeceksiniz Venüs Güneşin evinde. 

Oğlak etkisi altında da flörtler edeceksiniz. Makul ölçüler içinde davranışlar sergilersiniz. Çocuklar, hobiler, dramatik gelişmelere açığız. Muhafazakar ve gelenekçi insanları daha ön planda olabilir. Büyük potansiyeller barındıran bir geçiş Uranüs’tende destek ve fırsat alacak. Duygulara ve duygusallığa dikkat ederek gerçekçi yaklaşımlar içinde olmalısınız. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Trafikte dikkatli olmalısınız. Güçlü sosyal etkileşim alanı burası Merkür’ün doğal evi. Yeni bir eğitime başlayabilir, iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, projeler üretebilirsiniz.

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyoruz. Burası düşünce, ahlak, felsefe, kişisel gelişim, yurtdışı seyahat evi. Dünyada verdiğiniz etkiyi düşünebilirsiniz. Bu ev hayırseverliği destekler,  başkalarına yardım edebilirsiniz. Adil ve açık fikirli olmaya çalışabilirsiniz. Entellektüelliğiniz artarak gelişecek. Bu sonlanma enerjisi altında yeni başlangıçlara kapı açın. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Burası eviniz, yuvanız, kökleriniz, anne ve babanızın alanı. Merkür buraya hareket katacak ve evinize düşkün olacağınız bir dönem olacak. Çatışmaları yatıştırın evde huzur ve neşeyi hakim kılın. Ailenizle, eşinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz Düşündüklerimizi şimdi saklamayın mutluluğunuzu belirtin. Doğru ruh hali romantizmi  yaşamınız için size destek olur ve harika olur. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi’ler ve Yükselen Terazi’ler.

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Bu YeniAy mali kaynaklar, finans ve maliyet hattınızda. Satürn kısıtlamasından ve verdiği korkulardan Terazi’ler para harcamayı kısıtlayacaklar. Yada kendi seçimlerine göre artan maliyetlerden bunalacaklar. Uranüs finans hattının öbür ucunda ve sizi dürtüsellik içinde bırakıyor. Bu maddi değeri olan herşeye ve özellikle paraya güçlü şekilde odaklandırıyor. Ek gelir arayabilirsiniz, yatırım yapabilirsiniz, işinizin işleyiş hacmi artabilir ve bu size para olarak geri döner. Şimdi israf değil kaynak üretmek için bu zamanı akıllıca kullanmanız gerekir.

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün aşk ve değerler ihtişamını burda ailevi olarak hissedeceğiz. Burda kendini ev içi uyum ve anlayış olarak ifade edecek.

Sevmenin tarzı değişecek uzun bir süre. 

Makul ölçüler içinde davranışlar sergilemelisiniz Muhafazakar ve gelenekçi insanları daha ön planda gelirler. Venüs enerjisi sizin 4. evinizde İlginiz ev, yuva, kökler. ebeveynler alanında. Venüs olabildiğince burda sakin, nazik, duyarlı ve sevgi tezahürlerini sunmaya çalışacaktır. Yaşam alanlarınızda değişiklikler belki bir dekorasyon, yeni bir eve girme yada kiralama olabilir. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Finans hattının hareketliliği sürüyor. Kişisel bir burç daha geliyor yakın çevrenizden, kişisel ilişkilerden finans konuları, değerler ve üretim konularında yardım alabilirsiniz. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Ayın sonuna doğru mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyoruz karma ve finans evi olan 8. evde. Dönüşüme götüren ve yeni başlangıçlar sağlayan bir yer. Tanıdıklarınıza, sevdiklerinize yardım etmeniz gerekebilir. Bu sizi finansal yada duygusal sıkıntıya sokabilir. Bu evde şimdi paranızı riske atmamanız gerekir. Bu evde şimdi kredi almamanız gerekir, malınızın sigortasını yaptırmanız gerekir, nafakaları dava edilmemek için düzgün yatırmanız gerekir. Borç almayın daha doğrusu başkalarının kaynaklarını kullanmayın. Tasarruf zamanı asıl şimdi. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Burası sizin iletişim eviniz ve Merkür’ün doğal evi. 

Sosyalliğiniz artacak, trafikte dikkatli olun orda bir Mars enerjisi var. Koşullara hızla uyum sağlayıp, netleştirmek size özgüven sağlayacaktır. Siz burda öne geçmeye çalışırsınız. Bir iletişim aracı olan telefon alabilirsiniz. Ama unutmayın baskın olan akıldır, insanlar arzularını ve duygularını kontrol etmelidirler 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrep’ler,  

evet 5 Kasım 2021 saat 00:14’de önemli bir zaman burcunuzda Dolunay yaşayacaksınız. 

1.ev sağlık evi, farkındalık evi, dünyaya kendinizi gösterdiğiniz alan. Şimdi hayatınızı, kendinizi değiştirme arzusu içinde olacağınız bir dönem. 

Bu yeni başlangıçların tadını çıkararak uygun gördüklerinizi yapın. İçinizden  gelen arzulara direnmeyin. Şimdi kendinizle ilgili işler yapma zamanı. Yöneticiniz Mars’ın burcunuzda olması aniden yüksek güç,  yüksek volüm, yüksek motivasyon, iddialılık, aksiyon, kararlılık ve yüksek enerjili alacağınızı gösteriyor. Romantik ilişki yada ikili ilişkilerde baştan çıkarma ve fethetme arzusu Mars etkisiyle olacaktır. Karşınızda duran Uranüs bu süreçte daha direk etki verecektir. Bu beklenmedik etkiler yada değişim demek. Zaten 1. evinizden alacağınız etkilerde bunu desteklemekte. İlişkiler konusunda ki burası ilişki hattı Uranüs’le gelene pek güvenemeyiz. Herşey bir anda değişebilir. Esnek olunmalı ki kırılma olmasın. 

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün iletişim evindeki konumu, aşk deneylerine ilham verebilir iletişimi artırarak. Derin ve tutkulu bir aşk arıyorsanız bu ay bu ilişki aksı etki altındayken olabilir. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Satürn’de aile evinizde ve size karede dışarda bunlar olurken evin içinde sorunlar olabilir. Ev atmosferini uyumlandırma çalışmaları yapmalısınız. İletişim gezegenide karede eşinizle beraberliğiniz zorlu hatta tartışmalı olabilir. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyoruz. Bu tutulma karşıt burcunuzda ve ilişkiler hattınızda.

Burda herşey bozulabilir, boşanmalar olabilir, sözleşmeler sonlanabilir. Kılıçlar çekik olsada kesin bir anlayış ve uzlaşma isteyin kendinizden.  Burda artık başkalarını suçlamak anlamsız olacaktır. Neptün’den gelen ilham yaratıcılığınızı kullanmanızı sağlar. İçsel ve dışsal sorunları görmezden gelebilirsiniz. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Burası sizin para hattınız. Fırtınalara tutulduğunuz bu ay sakinlik biriken yada çıkan sorunları alt ederken. Merkür’ün gelişi bakış açınızı sakince savunmayı öğretir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐️ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay’lar ve Yükselen Yaylar, 

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda bir YeniAy gerçekleşecek. Bu YeniAy sizin gizemler ve sırlar evinizde gerçekleşecek. YeniAylar hedefleri yeniden düşünmek için iyidir. Burası gizli düşmanlar evi. Çevrenizi şöyle bir kolaçan etmekte fayda var.  Burda bu evde gezegenler görünmez olur bu süreçte nasıl olsa beni anlarlar demeyin ve düşündüklerinizi anlatın. Evren size ne istiyorsun diye soruyor, içine dönmelisin. Kendini anlıyormusun?

Bu alanda etki aldığınız herşey, etrafınızda meydana gelen olaylar sizi her durumda etkileyecektir. Burası sağlığıda etkiler dikkatli olmakta fayda var. Rahatlamanın yollarını arayın.

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda, Venüs’ün doğal evi burası ve finans hattı, doğal olarak destekleniyorsunuz. 

Başarı nasıl gelir öncelikle mevcut kaynakların değerlendirilmesinden gelir. Kaynaklar ve akış çoğalabilir. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. 12. ev vurgusu daha da çoğalıyor. Merkür yalnızlaşırsınız, hatıralar canlanır, sezgi gücü artar, dedektifçilik yapabilirsiniz merakınız artar. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyoruz bu tutulma sağlık ve iş hayatınıza etkin etkiler verecek. Yine kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir zaman. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmalısınız. Bu bağışıklığınızı düşürebilir ve hastalıklara daha yatkın hale gelmeniz demek. Kronik rahatsızlığı olan Yay’lar şimdi dikkatli olmalı. Sağlıklı bir yaşam tarzı, kötü alışkanlıkların bırakılması kurtarıcı olacaktır. İş değiştirebilirsiniz ama ani kararlar tutulma dönemlerinde önerilmez. Enerjinizi küçük şeyler için harcamayın! Bir öncelikler listesi yapın ve bu dönemde en önemli olduğunu düşündüğünüz şeylere odaklanın.

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür bu defa burcunuza geçecek. Burası Merkür’ün zararlı çalıştığı yer. 

O yüzden bu süreçte sözleşmelere, belgelere, müzakerelere, konuşmalarınız dikkat edin.  Kendinizi kötü bir ruh halinde hissetmeyin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlak’lar, 

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda YeniAy gerçekleşecek. Bu YeniAy sizin 

sosyal alanınızda doğacak. Çevresel ilişkileriniz etki alacak. Mars’ın oluşu sizi oldukça sosyalleştirecek. İnsanlar size hem yardımcı hem de engel teşkil edecekler bu ay. Ama ana amaç sorunlarınızı tek başınıza değil ekip olarak çözmeniz. Aşka daha yakınsınız çevrenizden birisiyle aniden bir aşk başlatabilirsiniz. Seçimler seçimler mevcut ilişkinizi güçlendirebilirsiniz, daha yakınlaşırsınız yada yeni biriyle aşka başlayabilirsiniz.

Venüs 5 Kasım 2021’de burcunuza geliyor, bu nedenle olabildiğince ciddiyetin içinde romantik tutkulara yatkın ve karşı cinse cazip konumdasınız. 

24 derecede Oğlak’taki Plüton, bitişe 6 derece kaldı ve gerilemeler ve ilerlemeler eşliğinde 2024’de değişen tüm değerler, tüm dönüşümler açığa çıkacak. Ve konu yani içsel çalışma tüm ağırlığıyla Kova’ya geçecek. İşte 2024’ten sonra Oğlak’lar beyaz bir yaprağa yazı yazar gibi olacaklar. Hadi sil baştan. Kendilerindeki değişimi fark etmiş olanlar daha yapıcı olarak sınırlarını ve önceliklerini fark ederek yaşamaya başlayacaklar. Üstlerindeki o baskı ve yıkım etkisi bitmiş olacak. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. İster iş yerinizde, ister kişisel gelişim alanlarınızda yeni tanıdıklar edinmeniz çok olası. Merkür bu internet kullanımınızı, temaslarınızı artıracaktır. Çevrenizdeki istenmeyen kişilerden Satürn etkisiyle kurtulabilirsiniz. Hayalkırıklıkları da olabilir hazırlıklı olun. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyacağız bu tutulma aşk, dostluk, sevgi evinizi etkilerken, romantizme vurgu yapıyor. Dikkat çekiyorsunuz sevgili Oğlak burçları. Adaylarınız çok olacak. Bencillikten uzak olun uzlaşma ve karşılıklı saygı içinde davranın. Çocuklarınızda bu tutulmada etki altında onlarla ilgilenin. 

Burada bulunan Uranüs dengesizlik yaratmaması mümkün olmasada değişik insanlarla teması mümkün kılar, elementsel olarak destekte. 

Yaratıcılığınıza bu evde destek vermekte. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 

Merkür’ün 12. eve girişi önemli çünkü kişisel bir gezegen sağlık hattında. Muayene olmaktan çekinmeyin. Boşvermeyin, ertelemeyin sorunlarınızı. Kronik hastalıklarınız çünkü geri gelebilir. Enerjiyi çalıştırmak için bir muayeneye gidin bence ve hareket yerini bulsun. Sinirlere, damarlara özellikle koruma gerekli bu zamandan başlayarak sonrasında Merkür burcunuza gelmiş olacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒️ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar, 

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda YeniAy gerçekleşecek. Bu YeniAy sizin kader yolunuz, kariyer ve iş hayatınızı etkileyecek pozisyonda çünkü Satürn burcunuzda ve YeniAy’a sert bakışlarla bakıyor. Çalışma arkadaşlarınız, meslektaşlarınızla çatışma ve patronunuzla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Susmayı da başarabilirseniz deneyin. Bu geçmişteki hatalarında bir sonucu olabilir. Hedefiniz varsa hedefinize odaklanın. Burda Mars var büyük güç ve azim ama sinir ve çatışmada demek. 

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda burası sizin gizemler eviniz, gizli düşmanlarınız, sağlık hattınız Plüton burda yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. İçsel gözleme dalardınız. Manevi uygulamalara daha çok çekilebilirsiniz. Geleceğinizi daha bir ciddi düşünmeye başlarsınız. Tüm sırlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz ve bu sizi daha sonra rahatsız edebilir. Ruh hallerinizdeki değişimler sinirlerinizi mahvede bilir. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Kişisel bir gezegenin daha gelmesi kariyere daha da vurgu yapıyor. Gereksizce konuşmamalısınız, düşünmeden konuşmayın, gereksiz riskler

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken bu tutulma aile, kökler, yuva, emlak gibi konularınızı etkileyecek. Bu zorlu süreçte ailenizle iletişim kurmaya çalışmak çok faydalı olacaktır. Anılar aniden yüzeye gelebilir, ebeveynlerinizin yardımınıza ihtiyacı olabili. Ailenizle hemen bir aile günü yapın ve onlarla yakın olun ve enerjileriyle uyumlanın. Ev içindeki sorunları daha görünür yapıp çözmeye çaba harcayın. Aile yaşamının karşısı iş hayatıdır. Kova burçları, abartmaya, önemli göstermeye meyilli ve toplumsal bir burçtur. İş öncelikli gelirse kişisel yaşamı önemsemezler oysa işi ve aileyi nasıl birleştireceklerini öğrenmeleri gerekir. Bir yöne odaklanıp diğerini unutmak olmaz. 

Bu ciddi bir final ve yeni bir başlangıç düzelterek başlayın. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. 11.ev toplum hayatınıza hareket getirecek. Bu sizin doğal eviniz ve en çok yapmak istediğiniz şey sosyalleşmek. İlişkileri dengelemeniz gerekli. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓️ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar,  

5 Kasım 2021 saat 00:14’te Akrep burcunda YeniAy gerçekleşecek. Bu YeniAy sizin gelişim, seyahat, akademik yaşam, manevi ve dini yönünüze vurgu yapmakta. Ufkunuzu geliştirmek isteyeceğiniz bir dönem. Ne kadar entellektüel olduğunuzu herkese göstermek istediğinde olacaksınız. Yurt dışı seyahatleri içten içe özleyen Balıklar yöneticileri Neptün’ün de yardımıyla ve bu gelen YeniAy enerji vurgusuyla bunu başaracaklar. 

5 Kasım 2021 saat 13.44’te Venüs Oğlak burcunda burası sizin toplumsal ve sosyal yönünüz. Venüs’ün desteğiyle arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla görüşüp yeni birilerini tanımanız mümkün. Daha sık toplum içinde bulunacaksınız. 

6 Kasım 2021 saat 01:35’te Merkür de diğer gezegenlerle Akrep burcunda kavuşuyor. Kişisel bir gezegenin daha gelmesi entellektüel gelişimi hızlandıracaktır. Yeni bilgiler belki bir dil öğrenmek için kursa yazılanlarınız olacaktır. 

19 Kasım 2021 saat 11:57’de Boğa burcunda Dolunay, Algol etkili (o bir şeytan yıldızı), Ay Tutulması gerçekleşecek. Hepimize ciddi zararlar verecektir. Şimdi mevcut hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz ayın sonuna doğru yaklaşırken. Önemli bir tutulma ve Dolunay yaşıyoruz bu tutulma iletişim evi ve öğrenmeye açıklık alanı. 

Doğru düşünmeye teşvik edici bu evdeki tutulma Balıkların aklını tutabilir. Belgelere, seyahatlere, kurslara, trafiğe dikkat etmeyi gerektirmekte. 

Tüm bu alanlarda beklenmedik olaylara sebebiyet verici bir tutulma söz konusu. 

Burası haber alanı, can sıkıcı haberler gelebilir. 

Retrosu sonrası Merkür çok hızlı ve bir kez daha aynı ay içinde burç değiştiriyor. 24 Kasım 2021 saat 18:36’da Merkür Yay burcuna geçecek. Kariyer alanı Balıklar için daha güçlü olacak. 

Profesyonel olanlar için görünürlük ve başarı söz konusu. Şimdi burda daha fazla sorumluluk diyebilirsiniz terfi alabilirsiniz.  

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

                Günlük Yazılarım için

https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.