Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Yılmaz Plastik “Doğa Dostu” Ürünleriyle Fark Yaratıyor

Yılmaz Plastik “Doğa Dostu” Ürünleriyle Fark Yaratıyor
REKLAM ALANI
27.05.2020
386
A+
A-

YILMAZ PLASTİK, 1979 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj konusunda uzmanlaşarak üretim ve satışında kendisini geliştirdi.

YILMAZ PLASTİK, üretim hattına teknolojik gelişmeleride takip ederek yenilerini eklemiştir. Ambalaj üretimi ve üreticileri arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

2000 yılı itibariyle, YILMAZ PLASTİK olarak bugünkü bulunduğu fabrikasında PLASTEX markasında alarak toplam 3.500 m2  kapalı alana sahip fabrikasında faaliyet göstermektedir.

YILMAZ PLASTİK, yılların tecrübesi ve teknolojik alt yapısı ile daima yüksek kaliteyi hedeflemiş, sektördeki gelişmeleri takip etmiş, yenilikleri müşterilerine sunmuştur.

Yılmaz Plastik Vizyon & Misyon

Vizyon

Ambalaj konusundaki üretimimizi daha yukarılara taşımak, teknolojik gelişmelerden ve yatırımlardan mutlak suretle yararlanmak hedefimizdir.

Misyon

ARA REKLAM ALANI

Müşterilerimizi ambalaj konusunda istek ve taleplerine kendi tecrübe ve yorumlarımızı da katarak üretim gerçekleştiririz. Üretimimizi müşteri ayırt etmeden aynı kalite ve doğrulukta gerçekleştirip memnuniyet çerçevesinde ilerliyoruz.

ÜRÜNLERİ

El Geçme Poşetleri

Polietilen içerikli mağaza perakende poşetleri flexible özelliği el geçme takviyeli ve takviyesiz özellikleri ile perakende mağazacılık sektöründe en çok kullanılan malzemedir. El geçme Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde dilediğiniz grafikler ile baskı uygulanabilmektedir. Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim  olması nedeniyle günümüzde tercih edilen malzeme çeşidi olmuştur. Firmamız bünyesinde üretilebilen tek katlı ve coex olarak da yapılabilmektedir. LDPE, MDPE ve HDPE hammadde çeşitleri ile el geçme poşetler; mağazacılık, kırtasiye, eczane, telekomünikasyon, teknoloji marketleri, paket servis gıda sektörü ve daha birçok çeşit alanlara hitap etmektedir.

LDPE: Alçak yoğunluklu Polietilenden üretilen el geçme poşetler
MDPE: Orta yoğunluklu Polietilenden üretilen el geçme poşetler
HDPE: Yüksek yoğunluklu Polietilenden üretilen el geçme poşetler


sberbank1.ru

Kulplu Poşetler

Polietilen içerikli mağaza perakende poşetleri flexible özelliği kulplu (yumuşak saplı) poşet ile perakende mağazacılık sektöründe en çok kullanılan malzemedir. Kulplu (yumuşak saplı) poşet üzerine dilediğiniz renklerde dilediğiniz grafikler ile baskı uygulanabilmektedir. Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim  olması nedeniyle günümüzde tercih edilen malzeme çeşidi olmuştur. Firmamız bünyesinde üretilebilen tek katlı ve coex olarak da yapılabilmektedir. LDPE, MDPE ve HDPE hammadde çeşitleri ile kulplu (yumuşak saplı) poşet; mağazacılık, kırtasiye, eczane, telekomünikasyon, teknoloji marketleri, paket servis gıda sektörü ve daha birçok çeşit alanlara hitap etmektedir.

LDPE: Alçak yoğunluklu Polietilenden üretilen kulplu (yumuşak saplı) poşet
MDPE: Orta yoğunluklu Polietilenden üretilen kulplu (yumuşak saplı) poşet
HDPE: Yüksek yoğunluklu Polietilenden üretilen kulplu (yumuşak saplı) poşet


Takviyeli Poşetler

Polietilen içerikli mağaza perakende poşetleri flexible özelliği el geçme Takviyeli özellikleri ile perakende mağazacılık sektöründe en çok kullanılan malzemedir. Takviyeli El geçme Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde dilediğiniz grafikler ile baskı uygulanabilmektedir. Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim  olması nedeniyle günümüzde tercih edilen malzeme çeşidi olmuştur. Firmamız bünyesinde üretilebilen tek katlı ve coex olarak da yapılabilmektedir. LDPE, MDPE ve HDPE hammadde çeşitleri ile takviyeli el geçme poşetler; mağazacılık, kırtasiye, eczane, telekomünikasyon, teknoloji marketleri, paket servis gıda sektörü ve daha birçok çeşit alanlara hitap etmektedir.

LDPE: Alçak yoğunluklu Polietilenden üretilen Takviyeli el geçme poşetler
MDPE: Orta yoğunluklu Polietilenden üretilen Takviyeli el geçme poşetler
HDPE: Yüksek yoğunluklu Polietilenden üretilen Takviyeli el geçme poşetler


sberbank1.ru

Atlet ve Market Poşetleri

BASKILI VE BASKISIZ ATLET POŞETLER

Polietilen içerikli market poşetleri flexible özelliği atlet tipi özellikleri ile perakende mağazacılık market, manav, pazar sektöründe en çok kullanılan malzemedir. Atlet tipi Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde dilediğiniz grafikler ile baskı uygulanabilmektedir. Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim  olması nedeniyle günümüzde tercih edilen malzeme çeşidi olmuştur. Firmamız bünyesinde üretilebilen taşıma ambalaj türüdür.  MDPE ve HDPE hammadde çeşitleri ile atlet tipi market poşetler; market yoğunlukta. Pazarlarda, mağazacılık, kırtasiye, eczane, paket servis gıda sektörü ve daha birçok çeşit alanlara hitap etmektedir.

MDPE: Orta yoğunluklu Polietilenden üretilen atlet tipi poşetler
HDPE: Yüksek yoğunluklu Polietilenden üretilen atlet tipi poşetler

RULO MANAV POŞETLER

Avantajlı rulo manav poşetleri atlet tipi market poşetleri ile aynı özelliklerde ürün sarfiyatını ve maliyetini minimize etmekte yardımcı bir üründür.


sberbank1.ru

Kargo ve Kurye Poşetleri

KARGO POŞETLERİ

Polietilen içerikli Kargo poşetleri Flexible özelliği ile taşımacılık Kargo sektöründe en çok kullanılan malzemedir. Kargo Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde dilediğiniz grafikler ile baskı uygulanabilmektedir. Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim  olması nedeniyle günümüzde tercih edilen malzeme çeşidi olmuştur. Firmamız bünyesinde üretilebilen tek katlı ve öce olaraktan yapılabilmektedir. LDPE ve MDPE hammadde çeşitleri ile Kargo poşetler; Kargo ve taşımacılık, mağazacılık, kırtasiye, eczane, telekomünikasyon, teknoloji marketleri. Daha birçok çeşit alanlara hitap etmektedir.

LDPE: Alçak yoğunluklu Polietilenden üretilen Kargo poşetler
MDPE: Orta yoğunluklu Polietilenden üretilen Kargo poşetler

Kargo Poşetleri taşımacılık alanında kullanılan tek sefer kullanım amacı göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Kargo poşetleri üzerinde bulunan Kapak, kargo bant uygulaması yapılarak zarf ancak tahrip edilerek açılabilmekte bir daha kullanımı mümkün olmamaktadır. Kargonuzun sizin tarafınızdan ilk defa açıldığı anlamına gelmektedir.

Torbalar ve Poşetler

Polietilen P.E ve Polipropilen P.P. içerikli üretilen ambalaj malzemeleri tekstil sektöründe en çok kullanılan malzemelerdir. Kendinden bantlı bantsız ve kilitli uygulamalar ile baskılı ve baskısız tercih edilmektedir.

NAYLON TORBALAR
BANTLI TORBALAR
TEKSTİL TORBALARI
OPP TORBALAR
KİLİTLİ TORBALAR
KURU TEMİZLEME TORBALARI


sberbank1.ru

http://yilmazambalaj.com/index.php

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.