Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Burç Yorumları
REKLAM ALANI
06.09.2021
307
A+
A-

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için EYLÜL ayının önemli günlerinin konularının bazılarını vereceğim. Güneşin etkisinin gitgide zayıflayacağı zamanlar geliyor. Yeni bakış açıları geliştirip uyumlu olmak bize iyi gelecektir.

Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri alttaki takvimle yakalayabilirsiniz. 

ARA REKLAM ALANI

Astrolog Nesrin Gündüz 

Sevgiler …

Eylül yani Sonbaharın başlangıcı çoğu kişi için Melankolik bir dönemdir. Yaşanacak olası değişikliklerden çekinmeyin, akışta kalın.

Kabul etsekte etmesekte Dünya, yaşayışımız değişiyor. Olağan yaşam biçimimiz biryerde yok oldu. Yeni bir Dünya’da yaşadığımız konusunda hemfikir miyiz bilmiyorum? Birçok kişi işini ve kazancını kaybetti. Üstüne gelen afetler evleri, işyerlerini yok etti. Ekonomik krizle bir çok şirket  iflas etti. En az 2 milyon esnafın etkilendiği biliniyor. Daha öncelerde 2019/2020 de günlük yazılarımda aşırı zor bir tablonun oluşacağını, parası olmayanın kredi ve borçla alım yapmaması gerektiğini defalarca kez yazmıştım.

Şimdi büyük buluşmayla Oğlak dönencesinde Satürn Jüpiter kavuşumunda finansal olayların ve zenginliğin değil bilginin çağının başladığını yazmıştım. Okullar açılırken bilginin bundan sonra bir değer yaratacağının farkında olalım.

Tüm çocuklarımıza başarılı, verimli bir yıl diliyorum. Koşullara göre ister okuldan ister evden çalışmaya vakit ayırmaları herkesi mutlu eder. 

07 Eylül 2021 saat 03.52’de Başak burcunda Uranüsyen bir YeniAy doğacak. YeniAylar hayatlarımıza yenilikler taşır eğer biz engellerin üstesinden gelmek istiyorsak her zaman yeni bakış açıları geliştirmemiz gerekir. Her değişimimiz, değer üretmemiz bizi her açıdan daha güçlü kılar. Başak demek sağlık demek, sağlıklı yaşam için mücadele demek, şimdi diyete başlayabilirsiniz yaz şişkinlikleri gitsin diye. 

10 Eylül 2021 saat 11. 40’da Venüs düştüğü Akrep burcuna geçecek. Venüs için Eylül krizli bir başlangıç yapıyor. Nedir Venüs aşk, para, konfor, üretimdir. Zarar gördüğü yerde tutkusu ön olana çıkacaktır. Ait olma duygumuzu yitirmeyelim. Bu süreçte ani kopuşlar yaşanabilir şaşırmayalım, yıkılmayalım. Gitmesi gereken her zaman gidecektir.

15 Eylül 2021 saat 03.15’de Mars düştüğü Terazi burcuna geçiyor. Burda doğal yapısını yansıtamayacaktır. Hedeflere tek başına ulaşmanın zor olduğu veya orantısız çabalar gerektireceği için Mars’ı burda dengede tutmaya çalışmalıyız. Sorunların üzerine sertçe gitmemek gerekir. Her seçim kişiye aittir. Mars Terazi

sadece koşullara uyum sağlamak ve seçimde hata yapmamaya çalışmak yeterli olacaktır. 

21 Eylül 2021 saat 02.55’de Balık burcunda Dolunay yaşayacağız. Sadece beklediğimiz ve herhangi bir eylem, işlem yapmadığımız güvensiz, pasif duygulara neden olan bir Dolunay. Manevi bir arayışa girebiliriz Balık enerjisiyle. Etkilenmesi olası organlar ayaklar, ayak parmakları, hipofiz bezi, epifiz bezi, endorfin ve melatonin üretimi. Satürn 6. evde Uranüs ve Kuzey Düğüme karede her zaman doğru seçenek yada seçim yoktur, her kararın ise hayatımızı etkileyen sonuçları olacaktır. 

Jüpiter 7.evde aşkı yaşamayanlar şimdi kendilerini tutmaktan vazgeçebilirler. 

22 Eylül Sonbahar Ekinoksunun başlangıcı. Artık mevsimsel zodyaka göre Sonbahar başlamış oluyor. 

22 Eylül 2021 Güneş ♎️ Terazi burcuna geçecek.

♎️Terazi Burçlarının Doğum Günü Kutlu Olsun. 🎊🪅🎉 

Terazi genellikle duruma göre yaşamayı başarır.

Terazi ilişkiler demektir. Ama bir yönü ısınmayan soğuktur. Terazi ikliminde maddi ve manevi değerleri güçlendirmek isteriz. Bürokratik konuşma ve davranışlar da Terazidir. 

Aynı zamanda artan bir sorumluluk duygusu, çalışma sevgisi ve sadakat duygusudur. Kararsız ve tereddütlü yapıları vardır. Venüs’ü güçlü Teraziler uyum, güzellik ve romantiklik içinde bir yaşam sürerler.

27 Eylül 2021 saat 08.15’de Merkür Retrosu Terazi burcunda başlıyor. İlişkileri, adli konuları, davaları, sanatı ve sanatçıları, tasarımı, ilişkileri, boşanmaları, ortaklıkları etkiler. Terazi her zaman uzlaşmadan, diplomasiden ve kendini dengelemekten mutluluk duyar. Bu süreçlerde imza atmayın, proje başlatmayın, mümkünse ilişkiye başlamayın, evlenmeyin, nişanlanmayın, bütün elektronik eşyalarınızı yedekleyin. 

♈Yükseleni ve Güneşi 

Koç Burcu olanlar için

      21 Mart – 19 Nisan

Sevgili yüklesen Koç’lar, bu ay enerjide düşüş, yorgunluk, iş ve sosyal aktivitede azalma olabilir.

Satürn ve alacağı açılar buna etken.

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda YeniAy  gerçekleşecek. 6. ev konuları ve sorunlarında yeni başlangıçlar yapmak gerekecek. Mars Başak’ta tüm rutin ve sıkıcı işleri yapmak için yeterli motivasyonu verecek. 

Bu ay çok çalışıyorsunuz. Neptün karşınızda güven duymayın, emin olmayın kendinizi güvenceye alın. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 8. evinize Akrep burcuna geçiş yapacak. Venüs yönettiği Boğa burcunun ve artı içinde olan Uranüs’e karşıt pozisyonda duracak. Uranüs Rx olacak eski konular önünüze gelebilir ayrıca finansal konulara ve yatırımlara dikkat edilmeli. Satürn’den kare bir açıyla planlarınız bozulabilir. Bir şeyleri değiştirmeye değil çözmeye odaklanın. İyi bir sonuç da zor olabilir. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler çatışma ve savaş enerjisi altında kalacak. Uranüs’le de sert açısı var. Satürn’den destek olacak. O zaman sağlam çalışın, sıkı dostlarla işbirliği yapın. Sakin kalanlar bu zorlu enerjiyi badiresiz atlatabilirler. 

21.09.2021 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizin gizemler, sırlar, gizli düşmanlar, mistizmin evinde gerçekleşecek. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır ve bu aslında yeni bir başlangıçtır. Ay ve Neptün Güneş’e karşı duracak. İş hayatınıza, seçimlerinize, sağlığınıza, ev hayvanlarınıza ve duygusal durumunuza dikkat edin. Takip edin. Bişey olmaz demeyin. Hayal kırıklıklarıyla dolu bir Dolunay olabilir. Yada inzivaya çekilip şuuraltınızdan gelenleri sağaltabilirsiniz. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor İlişkilerde iletişim zorlanacak, ortaklarve eşimiz bu retrodan etkilenecek, eski sevgililer geri gelecek, ilişkimizde denge ihtiyacı artacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♉Yükseleni ve Güneşi 

Boğa Burcu olanlar için.

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili yükselen Boğa’lar, Uranüs burcunuzda Mars güçlü destekte Güneş’le birlikte bu ay 5. evinizde. Her alanda aktifsiniz kişisel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekir. Paranızdan, malınıza, patronunuza, arkadaşlarınıza kadar herkesle dikkatli ilişkiler içinde olun. 

Ayın ilk haftasında 07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda YeniAy  gerçekleşecek. 5. ev flört, tutku ve yaratıcılık alanınız. Yeni bir hobiyi 

kolaylıkla edinebilirsiniz. Aşkı arayanlar şimdi evden çıkın rastlaşabilirsiniz. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni yönetici gezegeniniz Venüs 7. evinize giriş yapacak. Aile kurmaya karar verenler olacaktır sevgili Boğalar, Aile ilişkilerini ayrıca ortaklarla ilişkileri güçlendirmeye gayret edin ve iyi bir ruh hali yakalamaya çalışın. Venüs Uranüs’ün karşısında. Kova Satürn’den kare açıda olacak. Burda sıradışılık söz konusu. Bu durumda yeni kurulacak ilişkilerde gerçekçi olun, hedeflerinizinde ayağı yerde olsun. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler çatışma ve savaş enerjisi altında kalacak. Bu aralar kimse kimseye kanıtlamaya çalışmasın. Uranüs’le de sert açı oluşacak. Satürn’den destek olacak. İşte, aşkta ve savaşta denge şart. Krizleri ve zorlukları aşan iyi enerjiler altında olun.

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Balık sizin 11. eviniz. mevcut durumları değiştirmek için bir şeyleri feda etmek yada vazgeçmek gerekebilir. Toplum, cemiyet, gruplar, arkadaşlarla etkileşimler söz konusu. Balık ağır duygusallık demek, akışı kontrol ederek ve mevcut koşulları tarafsız bir bakış açısıyla kontrol etmek en iyisi olacaktır. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor İletişim konuları, çalışma hayatı etkilenirken, herşeyi düşünün, kontrol edin, eski konular ve kişiler gündeminiz olacaktır..

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♊Yükseleni ve Güneşi 

İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili yükselen İkizler, haritanın bütün evleri aktif ve sizi bekleyen bir çok ilginç şey var. 

Kişisel ilişkileriniz önemli olacaktır. 

Ayın ilk haftasında 07.09.2021 saat 03.52’de Merkür’ün yöneticilik yaptığı Başak burcunda Neptün’ün karşısında  YeniAy  gerçekleşecek. Ev, aile konuları yeni bir ivme kazanacak. Uranüs destekte bulunurken Satürn sorunlarıyla aile konusunda dramalar oluşturabilir. Sorumlu ve disiplinli davranın. Zorlukları aşacak çaba içerisinde bulunun sevgili İkizler. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 6. evinize giriş yapacak. Burası günlük hayat,iş ve sağlık evi. İkizlerin yaşam tarzı değişkenlik gösterir ve genellikle kötüdür. İkizlerin başarıları planlamalarına ve harekete geçmelerine bağlı gibi. Tembel değil aktif olun. Diyete başlayın iyi gelecektir. Evi sakinleştirin, fazlalıkları atın enerjiniz yükselecektir. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. 5. ev Güneşin evi konuları çocuk, flörtler, hobiler. Aşkta kendinize çok güveneceksiniz siz denge bulun ve çelişkileri frenleyin gerisi hallolur. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ve kader yolunuz enerji altında kalacak beklenmedik kariyer değişimi oluşabilir. Gelirde bir düşüş yaratabilir. 

Bütçe yapmayı öğrenin gereksiz şeylere, yerlere harcama yapmayın. Herşey ve her konuda denge kurmak size iyi gelecektir. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor Aşkta iletişim konuları etkilenirken, herşeyi düşünün, kontrol edin, eski konular ve kişiler gündeminiz olacaktır..Yöneticiniz ordan size destek olacak. Endişelenmeyi bırakın ve hayatınıza odaklanın.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♋Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili yükselen Yengeç’ler, zodyakın her evinde konularınız var. Oldukça sosyal olmaya çalışıyorsunuz ama son yaz deminde sosyalliğin her zaman olumlu sonuçlar getirmediğini de anlayabilirsiniz. Siz duygularınızı zaten gösteremezsiniz ilgi alanlarınız sizi mutlu eder içe bakmayı ihmal etmeyin herşey cila değil yami moda, estetik ameliyatlar değil. Başkalarından etkilenmemeyi öğrenin. 

Ayın ilk haftasında 07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda sizin iletişim, kardeşler eviniz olan 3. evinizde Yemiay gerçekleşecek. Burda komşularda işin içinde, tanıdıklar hatta akrabalar. Balık’taki Neptün’e karşıt, Satürn’den baskı aldığınız bir Yeniaya başlıyorsunuz. Dönem belirli kararlar vermek yada almak için kullanılacaktır. Yeni bir düzen sağlamaya çalışacak sevgili Yengeç’ler. 8. evdeki Satürn’le mali konularda dikkatli olmanızı gerekir.

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 5. evinize geçiş yapıp sizi hareketlendirecek. Uranüs’ten de dürtü alacaksınız kıskançlık duygularına kapılabilirsiniz. Akrep ikili ilişkilerde libido yükseltici etkide. Yöneticisi Plüton uzun zamandır ilişkiler evinizde. Partner dönüşüyor ve kendi hayatını yaşarken karşıdan sizi zorluyor. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. Aileyi karıştırıcı enerji verecektir. Çatışmaları yumuşatın, sorunları çözün. Gerekince fedakarlık yapın. İstikrarı bu süreçte korumanız gerekir. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Sizin 9. evinizde gerçekleşecek.

Burası eğitim, hukuk, adalet ve kültürel bir ev. 

İçinde gazetecilikten, yazarlığa değişik konular var. Herşey tercihlere bağlı. İçindeki Neptün’ün sisine dikkat yanıltabilir. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. Ev, mülk, elektronik eşyalar almayın. Evle, ev içiyle ilgili sürüncemedeki sorunlar tekrardan önünüze çıkacak. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♌ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili yükselen Aslan’lar, para evinizdeki Mars, iş ve kariyer evinizdeki Uranüs, ilişkiler, ortaklıklar evinizdeki Satürn, uzak ülkeleri, kişisel gelişimi ifade eden evinizde Şiron sizi ikiliğe, yol ayrımlarına itiyor. Harekete geçmek için iyi bir zaman değil. 

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda yani para evinizde YeniAy doğacak. Tüm yukarıda yazdığım yerleşimlerden dolayı işe odaklanmak zor siz de hassas ve savunmasızsınız. YeniAylarda yeni kararlar alınır, başlangıçlar yapılır ama siz temkinli olun ve yeni kararlar almayın, akışına bırakın. Doğaya çıkın, parklara gidin stresinizi onlarla paylaşın. Emekli olma, işi bırakma isteklerinizden daha kolay uzaklaşırsınız. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 4. eviniz olan aile, yuva evinize giriş yapacak. Venüs Akrep’te zararlı çalışır ve burda size yani Aslan burcunun ilişkilerine karede, zorlayıcı etkide. Uranüs’ünde karşısında özgür olma ihtiyacınızı yada özgür olmadığınızı size hatırlatıyor ve hatırlatmaya devam edecek. Aile üyeleriyle tartışmak büyük olasılık. Aslan’lar ev konforunda, özgürken mutlu hissederler. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. 3. ev konuları sertleşiyor. Tüm iletişim konuları ve kardeşler gündeminiz.  Mars enerili savaşlardan, karamsarlıktan kurtulmaya çalışırsanız,  rahatsızlık giderilebilir. İyimser bir tutum, yalnızca kişinin kendi davranışını değil, aynı zamanda çevreyi de etkiler. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 8. eviniz ve para hattınız. Mali konularını tüm ay aslında bir düzende tutmak gerekebilir. Neptün Mars karşıtlığı yaşayacaksınız. Hayal kırıklıkları olacaktır. Borç varsa geri ödemesi yapılmalıdır. 

8. ev ölüm yokoluş ve yeniden doğma yani Dönüşüm evi. Güçlü Ay ışığının etkisi altında yeni kararlar alınabilir. Aslan’lar yine de yeni başlangıçlar yapmak için acele etmeyin. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. İletişim evinde iletişim gezegeni Retrosuna başlıyor.  Her konuda aceleci olmayın, yeni işe başlamayın, plan yapmayın. Bu 3 haftalık dönemde sakin kalın. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♍ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili yükselen Başak burçları, 22 Eylül’e kadar Güneş burcunuzda Mars’ta 15’şine kadar Güneş’le beraberler. Neptün uzun yıllardır karşıt burcunuz Balık’ta. Sizin için sakin bir ay. Yöneticiniz Merkür’de para hattınızda kazanç getirecektir.

07.09.2021 saat 03.52’de burcunuzda YeniAy gerçekleşecek. Mars’ın burcunuzda oluşu kendinizi güçlü şekilde ifade etmenize yol açacak. Güneş gelişme yolunuzu aydınlatacak ve yaratma güdümüzü tetikleyecek. Kendi kişisel gelişim yolunuzda ilerliyorsunuz Sadece ikili ilişkilere, ikili ilişkiler konusundaki çıkmazlara dikkat edin. Herşey sisli olabilir ama birkaç yıl sonra fikirleriniz değişecek mutlaka. Hayatınızı dengede tutmaya gayret gösterin. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 3. evinize giriş yapacak. Düştüğü bir burç olan Akrep Burcu etkisiyle yakın çevrenize, kardeşinize ilgisizlik yada kıskançlık göstermeyin. 

Uranüs’ün karşısında düşmüş Venüs, takıntılardan uzak durun. Akışa mantıksız olmadıkça ilişmeyin 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. Burası sizin 2. eviniz yani mali konular biraz istikrarsızlaşırken bir taraftan atılım yakalayacak. 

İş değişikliği dahi olabilir. Mars savaşçı iş ilişkilerinde daha dikkatli olun. Maddi konuda oldukça para harcadınız şimdi yavaşlayabilirsiniz.  

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Burası sizin 7. eviniz ve ilişkiler, ortaklıklar, yapılan sözleşmeler etki alacak. İlişkilerde Yeniayda olduğu gibi dikkatli olmalısınız. Sonlanma enerjisi taşıyan Dolunay’da etkisi önceden başlar diğer kişilerin görüşlerini, fikirlerini, planlarını kabul etmeyi öğrenmeniz gerekebilir yoksa çatışmaları sonlandıramazsınız. Bu süreçlerde mola vermek yapıcı olacaktır

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. 2. evinizde retroya başlıyor. 

Büyük alımlar, önemli evraklar, eğitim, ticari konulardaki sorunları önünüze getirecektir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♎ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim

Sevgili Terazi Burçları Doğum Gününüz Kutlu ve Mutlu Olsun. Sevgiyle kalın bütün bir yıl. 

♎🙏🎂🎂🍧🎉🪅🎈🎈

Terazi Burcu ve Terazi Burcu yükselenliler yöneticiniz Venüs burcunuzdaydı romantik zamanlar geçirdiğiniz hoş anılarınız oldu. Bu ay Akrep burcuna geçiş yapacak duygusal krizler yaratabilir. Yeteri kadar emin değilseniz, düşünceli hareket etmeniz veya hareket etmemeniz gerekir.

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda YeniAy gerçekleşecek. Başak evi sizin 12. eviniz kapalı bir alan. Şimdi içe dönme yalnız kalma zamanı. Tüm yazı değerlendirme ve dürüst olma zamanı. Bu süreçte sağlık etki altında, sağlığınıza dikkat edin. Kararlar alırken kader yazılır. Kader de eylemlerinize ve yargılarınıza bağlıdır. 12. ev derin mevzular, sırlar taşıyacaktır. İç huzurunuzu ve manevi yanınızı yakalamaya çalışın. 

10 Eylül.2021 de yöneticiniz Venüs Akrep burcunda. Para hattınızda sizi oldukça cesur yapacaktır. Koşullara göre hareket edin. Karşıdan Uranüs sizi oldukça harekete geçiriyor. Bazen kazanıp bazen kaybediyorsunuz. Çünkü Uranüs böyle dürtüsel bir gezegen. Ani fikirleri uygulama enerjisi. İlham veren gücü yönetiyorsunuz 

15.09.2021 Mars burcunuza geçiyor. Yeni bir ivme kazanıyorsunuz. Mars burda sizi yorabilir çünkü düştüğü yerde duracak. İlişkileri dağıtabilir ama dengede durursanız Satürn’den destek alıp kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz. Görünüşe aldanmayın karar vermeden önce iyi değerlendirin. Karşıt burcunuzda duran Şiron’la aşk başlamış olsada Satürn destek versede ilk etapta sizi seçime zorlayabilir. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Balık eviniz sağlık eviniz olan 6. ev. Kronik hastalıklarınızı tetikleyebilir. Belirsizliğin doğduğu Stresli bir dönem olabilir. Günlük hayat Venüs ve Mars tarafından destek görecek. Sıkıntılar bu anlamda çözülebilir. İletişimi iyileştirin kendinizi ifade edin. 

27.09.2021 Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. İçe dönüp durum değerlendirmesi yapmak faydalı olacaktır. Sorunları önünüze getirecektir. Kendinizle ilgili büyük değişiklikler yapmayın bu 3 hafta.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♏ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili yükselen Akrep’ler, 11.. evinizde bulunan Güneş ve Mars üretkenliğinizde yalnız olmamanızı öneriyor. Grupsal sinerjili çalışmalar üretkenliği artırıp başarıya götürecektir. 5. evdeki Neptün bu ay Yeniay ve Dolunayın evi olacaklar. 

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda yani 11. evinizde YeniAy gerçekleşecek. İlgi alanlarınızı ve hayata bakış açınızı paylaştığınız kişilerle yeni projelere kapı açabilirsiniz. Tek çalışmayın ilhamınız eksik kalır. Ortaklar evinizde yani karşıt burcunuzda Uranüs var ona uyarsanız tüm ilişkileri bozacaktır. Düşünmeden ve hesap etmeden hareket etmemeniz gerekir sevgili Akrep’ler. O size Özgür ol, tek ol diye fısıldar ama günün sonunda yalnız kalacak olan sizsiniz. 

Insanlara bu YeniAyla iyi taraflarınızı gösterin.

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs burcunuza giriş yapacak. Şimdi fark edilmek isteyen, üreten, sorun çözen Akrep’ler için fırsatlar doğacak. Hedefinize beraber gidebileceğiniz insanlar olsun çevrenizde. Şimdi zamanı Profesyonel ve kişisel gelişiminize yardımcı olmaya hazır olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ulaşın.

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. Burası sizin 12. eviniz ve burda Merkür retroya girecek. 

Beklenmeyen gecikmeler, iletişimde yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Burası yalnızlaştıran, izole eden bir ev kendinizi açın, çekilmeyin. Yada tatile gidin kendinizle ve doğayla başbaşa kalın. Burası aynı zamanda sağlık evi, hastaneye düşmemek için özenli olun. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. 5. evinizde gerçekleşecek. Romantizmin evi içindeki Neptün net olmanıza engel olabilir. Rutinden çok sıkıldınız uzun süredir aynı enerjiler  altındasınız, şimdi iyi olması için sizde elinizden geleni yapmalısınız. Yalnızlar birileriyle tanışacak ve ayartmalara maruz kalacak. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda Retrosuna başlayacak ve sıkıntılı 3 hafta bizi bekliyor olacak. İşinize ve ilişkilerinize dikkat edin.

Eski projelere geri dönün.

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♐ Yükseleni ve Güneşi 

YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili yükselen Yay’lar, yöneticiniz Jüpiter bu ay size güzel enerjiler yollayacak. Retro oluşundan dolayı enerji düşük olsada sizi stabilize edecektir. 

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda yani kader yolunuzda aydınlanma ve yeni başlangıçların etkisi altında kalacaksınız. Burda burcunuzla YeniAy arasında bir kare açı oluşuyor, çok çalışarak mevcut projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Hedeflerinizin zirvesi olan 10. evde Güneş ve Mars var. Yeni zirveleri fethetmenin, maddi temeli güçlendirmenin zamanı. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 12. evinizi ziyaret edecek. Burda gezegenler yok olur yada gölge yönleri çıkar. 

Kendinizi bişey yapmaya zorlamanız da gerekebilir. Gizli düşmanlar, karmanızdan aşklar gelebilir bu dönem dikkatli olmakta fayda var. Gizli aşklar yaşanabilir. Satürn’den sert açı aldığından yanlış seçimler olabilir.  

Sakinlik, inziva ve izolasyon bu evin özelliklerinden. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor burası 11. ev gruplar, arkadaşlar, toplumsal yönümüzü temsil eden ev. Burda doğru seçimler yapmanız önemli. Çalıştığınız işten gelen parayıda temsil eder. İyi açılarla dışarı çıkın Venüs’ün kapalılığını açın. Arkadaşlık ve romantik ilişkiler arasında bir ikilem yaşanabilir. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Ailevi konularda bir baskı hissedeceksiniz. Ev, aile, akrabalar gündeminiz.

Bazı Yay burçları bu enerjiyle ev değiştirebilir. Ev, mobilya, akraba, ebeveyn konularında anlaşamazsanız çatışma ve kavgaya hazır olun. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda Retrosuna başlayacak ve sıkıntılı 3 hafta bizi bekliyor olacak. Toplumsal sıkıntılara dikkat edin. Biraz içe çekilin. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♑ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili yükselen Oğlaklar, yöneticiniz para evinizde ve sizi teşvik etmekte. Mars size kişisel gelişimiz için destekte. 

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda YeniAy doğacak. Size destekle oldukça iyimser bir YeniAy olacak. İş alanında, özellikle de uzun vadeli kazançlı sözleşmelerin imzalanmasına hazırsınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanın. 9. ev aynı zamanda yurtdışı seyahatlerini, bilgi edinmeyi, yüksek öğrenimi temsil eder. Bu konularda açılımlar olacaktır. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs 11. evinize giriş yapacak. Toplumsal görünümler verdiğiniz bir ev. Sosyal gruplar ve arkadaşlar hep birlikte ortak menfaatiniz için çalışırsınız. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor burası sizin doğal eviniz olan 10. ev insanların kader yolu. Sorunları çözmek için kullanın. Doğru kararlar alanlar mutlu olacaktır. Geleceğe bakın, analizlerle uğraşmayın. 

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Balık sizin iletişim ve yakın çevre eviniz. Mesajlara cevap vermek belki zor gelecek. 

Burası kısa mesafe yolculuklar, belki bir yere gitmeniz gerekecek. Tüm bu trafikte, toplantılarda, görüşmelerde dikkatli olun. Zihinsel rahatlık için planlama yapın. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda Retrosuna başlayacak ve sıkıntılı 3 hafta bizi bekliyor. Dolunay sonrası her belgeye, imzaya özen gösterin. Mümkünse atmayın son anda çıkan planlanmamış işlerden uzak durun. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♒ Yükseleni ve Güneşi 

KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili yükselen Kova’lar, yöneticiniz Uranüs uzun zaman 4. evinizde ve size bazı gerçekleri zorlayıcı olarak gösteriyor. Aile değerleri değişiyor olabilir yada sen farklı ev ortamlarına sahip olabilirsin. Evinden erkenden ayrılmış tek başına yaşıyor olabilirsin. Bu ay Uranüs’ün karşısına Venüs gelecek. Gayrimenkul, mülk, miras gündeminiz olacaktır. 

07.09.2021 saat 03.52’de Başak burcunda YeniAy doğacak. Burası dönüşüm ve miras alanınız. Krizli bir ev çünkü konular ağır krediler, emeklilik, miras, nafaka, sigorta  ve benzeri konularda etki alacaksınız. YeniAyın enerjisiyle yaşamınıza düzen getirmeye çalışın. Değişmek zorundasınız daha ileriye doğru gölgelerinizi görerek değişin. Burası finans hattı bütçenizi kontrol edin. Neptün gerçekleri sislendirir, kontrol etmenize engel olur.

Hayatınızı kontrol edin, büyük beklentiler içinde olmayın. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs Akrep burcuna yani 10. evinize geçiş yapacak. 

Kader yolunuzda düşen bir Venüs, iş hayatınızda ve kişisel ilişkiler alanında, çatışma noktasına gelmemeye çalışın. Çalışma koşulları değilebilir, yönetici kadınlarla sorunlar oluşabilir. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor burası kişisel gelişim, üniversite, akademik konular, hukuk, entellektüel alan. Satürn’den de destekli.

Şimdi mücadele edeceksin Dürtülerine hakim ol. Seyehat edebilirsin. Para konularında ani olaylar veya sıkıntılar olabilir.

21.09.2021 Balık burcundan Dolunay gerçekleşecek. Yine geldik para hattına. Para gücünüz zayıflayabilir, kesilebilir. Dürtüsel olup siz para harcayabilirsiniz. O yüzden kontrollü gidin her kuruşunuzu bilin. Dolandırılmayın.

Şimdi parayı harcamaya değil, nasıl kazanacağınıza odaklanın. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda Retrosuna başlayacak biriken konular tekrar gündem olacak. Herşeyi yedeklemeyi unutmayın 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

♓ Yükseleni ve Güneşi 

BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık yükselenliler, yöneticiniz burcunuzda ve çok güçlü. Satürn ve Jüpiter 12. evinizde. Satürn burda zararlı çalışır gölgeleri ortaya çıkar. 

Balıklar bilinçaltlarına daha kolay inebilirler.

07.09.2021 saat 03.52’de karşıt burcunuz Başak’ta YeniAy doğacak. İlişkileri etkileyen bir YeniAy diyebiliriz. Işık tutulan bu evde istemediklerinizden vazgeçip yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sadece sabırlı olun, dağılmayın, özünü görün öyle hareket edin. Romantizminizi zorluklar içinde bile bozmayın. Mars orda aşkın için savaşabilirsin. 

10 Eylül.2021 Aşk ve servet gezegeni Venüs Akrep burcuna giriş yapacak. 9. ev farklı kültürler, yüksek eğitim alanı. Hukuksal konular, tabancı diller gibi konular ilgi alanınız olacak. 

3. evdeki Uranüs sayesinde enerjiniz bol olacak olsada burayı kareleyen Satürn’e dikkat edin. Engelleyici rol oynayabilir. Bu gerginliği aşmaya çalışın. 

15.09.2021 Mars Terazi burcuna geçiyor. 8. evin Plüton’dan önceki yöneticisi olan Mars başkalarının parasını temsil eden bu evde rekabetçi ve hırslı davranacaktır. Cinsellik, öfke, tehlikeli durumlar yaratabilir. Miras, nafaka, sigorta  bu evin konuları dürtüsel olmadan değerlendirmeler yapılmalı. 

21.09.2021’de burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. İlişkiler yönünde yeni bir sert enerjinin altında kalacaklar sevgili Balıklar. Sakin kalın, her lafa girmeyin, gözlemci olun, gündem yada polemik yaratmayın. Bişeyleri düzeltmeye çalışmayın. Fırsattan yararlanın tembelliğinizi ve erteleme huyunuzu bırakın bütün bitmesi gerekenleri bitirin. 

27.09.2021 Merkür Terazi burcunda Retrosuna başlayacak. Finansla ilgili işlerde geçmişe dönük konular varsa önünüze gelecektir. Bu dönemde girişim yapmamaya çalışın. Yeni anlayışlar geliştirin bazı acı gerçekler yolunuza çıkabilir. 

Sağlıklı güzel bir ay geçirmenizi dilerim…🆖

Bütüne katkı olsun.

Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.. 

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak isteyenler, 

📣Bilgi ve iletişim için 

Mail yoluyla 🌀sun_nes@hotmail.com 

📞05325880770 den 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz..

           Günlük Yazılarıma Ulaşmak için ..       

https://m.facebook.com/astrolognesrin/

SUN SOLAR ASTROLOJİ 

tavsiye et-beğen-takip et..

Hergün hangi enerjiler hakim habersiz kalmamak için takibe al.

https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

#beğen-beğen takip et. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.