Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Ağustos Ayı Burçlar

04.08.2020
773
A+
A-

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

ARA REKLAM ALANI

Sevgili Koç Burçları haritanızın 11. evinde 

3 Ağustos 2020’de saat 18:59’da  Kova Burcu’nda  11°  de Dolunay gerçekleşecek.

Güneş Aslan Burcu’nda ve Ay’da karşı aksta Kova Burcu’nda olacak. Bu sonlanma ve başlangıç barındıran derin bir enerji.  

Mars Şiron Koç hayattan yeterınce keyıf alıyormusunuz, yaşam enerjıniz yerinde mi, yaratıcılığınızı ortaya koyuyor musunuz..? 

gibi gibi sorularla fark edişler yaratacak. 

Bu sizi biraz gergin de yapabilir. 

Yöneticiniz Mars’ın burcunuza gelmesi bağımsız hareket etme arzunuz ataklığınız Şiron’un Koç transiti nedeniyle yara almanıza sebep olabilir. 

7 yıl süresince sizin burcunuzda derece alıyor olacak. 

Bu süreçte ilişkinizi her yönüyle desteklemeye önem verin. İlişkinize özen gösterin. Kendinizi güçlü bir şekilde fark edeceksiniz. 

Merkür transiti 5. evinizde yaratıcı bir zihinde olacaksınız. Ayın 17’sinde Merkür Güneşin kalbinde ilhamımız artacak. Dilek dileyip, dua edebilirsiniz. 

Venüs uzun süren İkizler transitini bitirip 

7 Ağustosta Yengeç burcuna geçiyor. 

Sevdiğimiz şeyleri koruma altına alacağız. 

Aile, yuva, ev, ebeveynler sevgiyi büyütüp değer verip değer bulacağız. Ailevi konularınıza şans geliyor.  

Ayrıca bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaktır. 

10.ev Oğlak burcunda gezegen toplaşması kariyer hayatınızı sallıyor uzun süredir. Dönüşüme zorluyor. Yeni bir yapılanma söz konusu. 

Refahınız için üretmek zorundasınız. 

Neptün 12. evinizde uzun süredir daha yüksek zihinsel bir farkındalık içindesiniz. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Hesaplı kitaplı ve ihtiyatlı.

Takım oyuncusu olun ve dinleyin bu sefer etrafı gözleyin, dinleyin. 

19 Ağustosta saat 05.49 da Aslan burcunda YeniAy doğacak. İşte bu enerjide 5. ev konuları heyecanlar, projeler, spekülatif konular gündeme gelecek. 

Veee Gökyüzünün en delisi Uranüs 15 Ağustosta Rx başlıyor. Bu transitinde rahat çalışmadığını ve bizi çok zorlayacağını baştan söylemiştik. Uranüs genel haliyle bir kaos gezegeni. Anilik, kontrolsüzlük, yıkım yada fırsat. Kaos=Fırsat

Uranüs Boğa’ya geçti ağır gezegenler de kavuştu ve tüm Dünyada pandemi  devrimini yarattılar. Sonuç  herkesi evlere kapattı. 

Farkındamısınız normal hayat bitti. 

O devrimini yaptı ve Dünyayı yaşamsal olarak durdurdu. O da diğerleri gibi bu retrosunda bitmemiş işleri önümüze serecek. Uranüs elektriktir, elektrikli aletlere dikkat et. Uranüsünüz zaten retroysa daha rahat edebilirsiniz. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğalar Uranüs Gökyüzünün en delisi 15 Ağustosta Rx başlıyor. Uranüs retrosunda  hepimiz ve sizler de zorlanacaksınız. 

Anilik, kontrolsüzlük, yıkım yada fırsat. Kaos=Fırsat

Oğlak stelyumu sizin burcunuza destekte gayet şanslı bir aydasınız. Zihinsel ve fiziksel ufkunuzda açılım içerisindesiniz. 

Haritanızın 10. evinde 3 Ağustos’ta   11° de Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Burası hedef ve kariyer hayatınızı etkileyecek bir enerji alanı. Dolunaylar gerginliktir daha sakin olmaya bakın. Motivasyonunuzu yüksek tutun. 

Neptün 11. evde arkadaşlıklarınız ve içinde bulunduğunuz gruplar içinde rahat olabilirsiniz .

Mars 12. evinizde uyumlu çalışır maneviyata yöneltir. Şironla birlikte bilinçaltınıza yönelebilir

Hayalleriniz aktif olur, rüyalar görülür. 

Merkür 3. evde çok iletişimsel olacaksınız. 

4 eve geldiğinde duygusal sorunlara düşmeyin ve bu evde ailesel odaklı bir ruh hali yaşayacaksınız. Ayın 17’sinde Merkür Güneşin kalbinde ilhamımız artacak. Dilek dileyip, dua edebilirsiniz. 

Venüs bu ay Yengeç burcuna geçecek Sevdiğimiz şeyleri koruma altına alacağız. İletişimi, akrabalarımızı, kardeşlerimizi önemseyeceğiz. Aile, yuva, ev, ebeveynler sevgiyi büyütüp değer verip değer bulacağız. Ailevi konularınıza şans geliyor.  Ayrıca bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaktır. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Hesaplı kitaplı ve ihtiyatlı.

Takım oyuncusu olun ve dinleyin, gözleyin.

19 Ağustosta saat 05.49 da Aslan burcunda YeniAy doğacak. İşte bu enerjide 4. evinizde olacak. Aslan vurgusu yaratıcılığınızı, sosyalliğinizi ev içinde artıracak. Karşıt eviniz kariyer ve hedeflerinizde etki alacak. Çalışma isteğiniz artacaktır. Olumlu ve yaratıcı bir lider olabilirsiniz. 

Siz bu ay 4/10 aksında iş ve ailevi konularda yenilikler yaşayacaksınız. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler, Venüs bu ay uzun bir zamandan sonra burcunuzdan çıkıyor. Ayın 7’sinden sonra sevgi lisanımız olan gezegen ailevi konulara, daha koruyucu daha anaç bir yapıya büründürecek sizleri. Romantizm yaşayacaksınız. 

Ayrıca bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaktır. 

Merkür Aslan burcunda ve haritanın doğal evinde rahat pozisyonda olacak. Ayın 17’sinde Merkür Güneşin kalbinde olacak bu sizin zihninizi zorlayabilir. Tam o an yaratıcılığınız, zihinsel aktiviteniz ve iletişiminiz çok artacaktır. Ama öncesi ve sonrası sizi zorlayabilir. İlahi olana yaklaşma zamanları. İnancınız doğrultusunda yönelebilirsiniz. Daha huzurlu hissedersiniz. 

Bu yerleşimler kendinizi yenilemeye devam ettirecek. Aşkta gelecektir. 

Gökyüzünün en delisi sizin 12. evinizden retrosuna başlayacak. Sizde deprem etkisi yaratabilir. Şoklayabilir. Uranüste diğer gezegenler gibi bizleri geriye götürecek bitmemiş işlerimizi önümüze serecek. 

Mars Koç burcunda ve Şironla birlikte haritanın 11. evindeler. Gruplar içinde lider olabilirsiniz.

Yenilik yaratıcı bir reformcu Şiron sayesinde daha araştırmacı bir yapı. 

Neptün 10. evinde size değişkenlik ve gizemlilik katıyor. 

3 Ağustos 2020’de saat 18:59’da  11° de  Kova Burcu’nda Dolunay gerçekleşecek. Yaz seyehatleri bitebilir. Mezun olup belge alabilirsiniz. Hukuksal konular bitebilir bu süreçte. 

19 Ağustosta Aslan burcunda bu sefer Yeniay gerçekleşecek. 3. ev konularında yenilikler getirecek. Değişimler olacaktır hayatlarınızda. Yakın çevre, akraba, kuzenler, kardeşler gibi. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler, Venüs burcunuza geliyor. Daha hassas hissedeceğiniz bir dönem, nostalji ve romantiklik bu dönemin temaları. 

Değerlerimizi temsil eden Venüs şimdi ev, aile ve duygularımız olacak, aile değerlerine, eski dostlara, tanıdık yerlere, anılara odaklanabiliriz. Değerler yeniden biçilecek. Ayrıca bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaktır. 

19.08.2020 de Aslan burcunda Yeniay doğacak. 

Merkür Aslan burcuna geçecek Güneşle birlikte. Para evinizde olacaklar. Bu size fırsatlar sunacaktır. Kariyer evinizdeki Mars iş ve kariyer anlamında yeni ataklar yapmanıza güç verecek. 

17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde..

3 Ağustos 2020 de Kova burcunda  11° de Dolunay gerçekleşecek. Bu sizin 8. eviniz konularını aktive edecek. Eşinizle veya ortağınızla ortak paralar, sigorta, vergi gibi konularda bir bitiş ve yeni bir fark ediş söz konusu olabilir. Parayla ilgili tutumunuzu yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Hassas olabilirsiniz bu dönem. 

Oğlak stelyumu sizin 7. evinizde ruh haliniz içe dönüş şeklinde retrolar dönemi sürüyor. İlişkiyi algılayış ve yaşayış şekliniz değişiyor. Veya değişti. Ve bu sizde bir ruh hali yaratıyor. Zorluklarla mücadele edeceksiniz. Azminiz size bağlı. İnsiyatif almanız gerekir. 

Uranüs 11. evinizde ve uzun zaman orda olup sizi gruplar, topluluklar içinde değişime zorlayacak. 

Bireysel takılmaya zorlayabilir. Sizi alışılmadık bir hale getirecektir. Siz arkadaşlarınıza fikirlerinizi açtıkca sıradışı görünebilirsiniz. Kendinizi rahatsız hissettiğiniz gruplardan kaçının. 

Artık tahammülünüz bitti, yapmak istemediklerinizi yapmayın. Tutulmalar hep sizin üzerinizden geldi 18 aydır. Şimdi değişimi yaşayıp görme vakti. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

3 Ağustos 2020 de Kova burcunda  11° Dolunay gerçekleşecek. Bu sizin karşıt evinizde gerçekleşen bir Dolunay olacak. Attık sizi yoran şeylerden vazgeçebilirsiniz. Mars destekli iradeniz daha aktif olacak. Sürüncemedeki konuları bitirebilirsiniz. 

Merkür Aslan burcuna geçecek yöneticiniz Güneşle birlikte dikkat çekici ve hareketli olacaksınız. 17 Ağustosta saat 17.49’da Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek dileyip dua edebilirsiniz. Zihinsel yeteneklerinizde artış, düşünce sürecinde iyileşme, aktiflik ve genişlik oluşturacaktır. 

19.08.2020 de Aslan burcunda Yeniay doğacak

Yeni fırsat ve başlangıçları temsil edecek. 

17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde..

Aşk gezegeni olan Venüs, Ağustos ayında 12. evinize, aile ilişkilerini güçlendirmek üzere Yengeç burcuna geçecek. Bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaklar. 

12. ev kapalı bir alan ve gizemli olacaksınız. 

Uranüs kariyer evinizde para evinize  120°ilk açıyla destekte. Para kazanmak için fırsat var bu ay Aslan’lara. 

Ağır gezegen stelyumuda çalışma hayatınızı düzenleyen evde ve kariyer evinize 120° ilk açıda.

Aslanlar tatili çok sever ama Ağustos ayında para kazanmaya odaklanabilirler. 

Mars 9. evinizde sizi maceracı yapabilir. Sosyalliğinizi attırır, yurtdışı seyrhati olamıyor Pandemiden dolayı evrenin size borcu olsun. Daha sonra bu hakkı kullanırsınız. İyi şanslar gülümsüyor sizlere. 

Neptün ölüm ve dönüşüm evinizde daha mistik konular, gizemler, Evren kuralları zihninizi meşgul edecek. Uranüs’ün Retroya girmesiyle daha içsel olacaksınız. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başak burçları, Güneş ve Merkür 12. evinizde daha sanatsal bir ay geçirebiliriz, daha bir farklı zihin olabilir Ağustos. Yeni fırsat ve başlangıçları temsil edecek. 

17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde.. 

19.08.2020 de 12. evinizde Aslan burcunda Yeniay doğacak. Gündem hızlanacak, yeni trendler ortaya çıkar bu süreçte. . 

Yükseleniniz 8. evinizdeki Mars’tan belirsizlik ve anilik ve 5. evinizdeki ağır gezegen stelyumundan da destek görüyor. 

Ameliyatınız, hastaneniz bile olsa destek görüyorsunuz. 

Sevgili Başak burçları ağır gezegen stelyumu sizin 5. evinizde ve Mars’tan kare almakta tüm uyuşmazlıkları, tüm kızgınlıkları, tüm yanlış anlamaları, çözün, çözmek için uzlaşmaya çalışın. Yoksa çatlakları onararamazsınız. Ortak ilgi alanları oluşturun. 

3 Ağustos 2020   11° de Kova burcunda Mars’tan destekli Uranüsten vetolu  Dolunay gerçekleşecek. Bu sizin günlük hayat ve iş hayatınızı temsil eden evde olacak. Baldır ve ayak bikeklerinize, göğüs ve midenize dikkat edin. Zorunlu işlerde, rutinlerimizde zorlanma olabilir. 

Para evinizde ise tıpkı Jüpiter gibi ışıldayan Juno var. Mars’a karşıt gelirini dengeleyen rahat edecektir. Kovadaki Aydan’da destek görecek.

Şanslı olacak.

15 Ağustosta gökyüzünün delisi Uranüs Rx’suna başlıyor. Diğer gezegenler gibi içsel çalışacak bitmemiş işlerinizi önünüze serecek. Uranüs elektriktir, elektrikli aletleri dikkat edin. ASC yi destekliyor Gazete, yayıncılık , felsefe gibi yüksek eğitimde buraları kazanabilirsiniz, okuyabilirsiniz. 

Bilimsel kavramları daha yoğun takip edebilirdiniz. 

Venüs 7.08.2020 de 11. evinize Yengeç burcuna geçecek. Sosyal ilişkilerde daha bir aktif olacaksınız. Eski dostlara, tanıdık yerlere, anılara odaklanabilirsiniz. Değerler yeniden biçilecek. Ayrıca bu ay evlenenler Venüs’ün güvenilir koruması altında olacaktır. 

23 Ağustos’ta Güneş Başak Burcuna giriş yapacak. 

Tüm   BAŞAK BURÇLARININ Doğum Günü Kutlu 

Olsun.

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Terazi burçları, Aslan Güneşi ve Merkür sizin 11. evinizden geçiyor. 17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde.. 

19.08.2020 de 11. evinizde Aslan burcunda Yeniay doğacak. Yükselende Jüpiter’yen etkisiyle Terazi burcunda Juno olacak. Juno sizleri güzelleştirecek Venüs’ün çocukları zaten güzel olur. Saçlar değişir, kıyafetlere bolca para harcanır. Gündem hızlanacak bu yeniay sürecinde yeni trendler ortaya çıkacak. Sıcacık Aslan burcunun evinde soğuk Kova Burcu alışılmadık sıradışı ilişkiler yaşatabilir bu süre

Karşıt burcunuz Koçta ise Mars ve yaralı  şifacı Şiron var. Aile ilişkileriniz zorlanabilir bu süreçte. Kadersel temalar..

Venüs ise hedef ve kariyer evinize geliyor. Mars’tan ve Junodan kareli sizi zorlasada şans verecektir. Neptün’den destekli görünsede günlük hayatı bozacaktır. Belirsizleştirecektir. 

Uranüste 8. dönüşüm ve ölüm evinizde Retro yapacak. Bu süreçte para işlerinde iniş ve çıkışlar yaratacaktır. Kişisel yaşam ve iş belirsizlik gösterecektir. Birine kendinizi daha fazla kaptırırsınız. 

3 Ağustos 2020 de Kova burcunda 11° de Dolunay sizin yine aile ve ilişki temalı 5. evinizde olacak. 

Bu Dolunayda Venüs’ten destek göremeyeceksiniz. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrep burçları Güneş ve Merkür sizin 10. evinizde ve 19 Ağustostaki Aslan Yeniayıda 10. ev  konularında etki verecek hayatlarınıza. 

17 Ağustos’ta Merkür Güneşin kalbinde Dilek ve Dua zamanı inancınız doğrultusunda.

9.evinizdeki Venüs’le seyehat için mükemmel bir ay. Kariyer noktanızdan şans noktanıza destek var bu ay. Ağır gezegen toplaşması sizin iletişim ve yakın çevrenizde etki vermeye devam ediyor.

Yengeçteki Venüs ASC noktanıza destek verecek. 

Mars 6. evde sevdiği yerde ve burçta günlük iş hayatı ve kariyer evine full destekte. Şöhret bile getirebilir sizlere. Güvenilirliğiniz artacak müşteri, patron, çalışan hiç fark etmez. Popüler olacağınız kesin. 

3 Ağustos 2020  11° de Kova burcunda Dolunay sizin yine aile, ebeveynler, ev konularına etki verecek.  

Uranüs 15 Ağustos’ta Rx’ suna başlıyor. 

Diğer gezegenler gibi içsel çalışacak ve bitmemiş konuları gündeme taşıyacak.  Farklı yapsaydım diyeceğiniz muhasebeler yaptırabilir. 

 Enerjinizi artırın bu süreçte, profesyonelliğin dışında kişisel yaşamlarınızda, ruhsal süreçte farkındalık geliştireceksiniz. 

Neptün 5.evinizde aşk ve romantizm, sezgiselliğiniz yine yoğun çalışıyor olacak. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yaylar, Güneş ve Merkür Aslan burcunda ve size destekte. 

17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde..

19 Ağustosta Aslan burcunda Yeniay doğacak.

9.ev konularında etki verecek hayatınıza. 

Seyehat etmeyi isteyeceksiniz ve yola çıkarsınız bir Yay olarak. Güneşinde burada olması yaratıcılığınızı arttıracak. Daha dinamik hissedeceksiniz. 

Venüs 8. evde olacak, yalnız masraflar konusunda dikkatli olun. Kontrol altında tutmaya çalışın. Bu ay çok fazla ve çok harika fikirleriniz var oluşan projeleri değerlendirmenin yolunu bulun. 

Gezegen toplaşması para evinizde. Öncelik, farklılık, değişim bu konular üzerinde. Parayı iyi değerlendirin, 

Neptün 4. evinizde uzun süredir bu sizi ilgili, merhametli ama aile içinide belirsiz bırakacak bir etki veriyor. İlişkilere Venüs’le kare olarak uzun zamandır zorluk veriyor. Yengece geçmesiyle ikinci bir şans verecek. Fakat eğer sevgi yoksa, sadece bir alışkanlık kalmış olur ki bu istenen birşey olmaz.

3 Ağustos’ta saat 18:58’de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana gelecek. İletişim dilinizi keskinleştirecektir. Öngörülmeyen olaylar Dolunay etkisiyle olabilir. Agresif hissedebilirsiniz. 

15 Ağustos’ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 6. ev konuları iş hayatı, günlük yaşamdır. Şunu şöyle yapsaydım diye düşünebilirsiniz. İçsel çalışıp sizleri geriye götürecek. Burada özgürleşmeyi düşünsenizde biraz sakin kalmayı deneyin. 

Mars 5. evinizde normal ilişkiden farklı sıkışmışlık hissi macera aratabilir Yay burçlarına.Şironla birlikte aşkı şifa olarak görebilirsiniz  Bu alanda şu anda yaşanan şeyler kalıcı olmayacak. İleride çok fazla sorgulamanıza neden olabilir. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Ağır gezegen toplaşması sizin burcunuzda ve dönüşüme zorlanıyorsunuz. 

Kendinizi yeniden yeniden tanımlıyor ve tanıyorsunuz. Kendinizi iletişim konularında tanımlayıp ifade etmekte bir süredir Neptün etkisinden zorlanıyorsunuz. İçinize kapanıyorsunuz, gizemli bir durum yaratıyorsunuz. 

Mars uzun bir zaman evinizin içinde olacak. İşler eylülde daha da zor olacak. Patron evde sizde olsanız sizinle mücadele edenler olacak ev içinde. Kendinizi evde Şiron etkisiylede güvende, rahat, mutlu hissetmeyeceksiniz.  Burası sizin büyüdüğümüz yer çatışmalar çıkabilir. Lilith’le birlikte Venüs’le kareleyecek ayrılık oldada geçici olabilir. 

Venüs ilişkiler evinde ve aile temalı bir yapıya bürünecek. İşte bu yapı ilişkileri kurtaracak. Romantizm sağlayacak. 

Güneş ve Merkür Aslan burcunda ve sizin 8. ev gibi zor bir evinizde. Burdaki etkiyle zorlukları aşma gücü verecek sizlere. Zekanız daha keskinleşecek, para işlerinizde şansınız var. 17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde..

19 Ağustos’ta saat Aslan burcunda Yeniay meydana geliyor. Burda size masraf çıkabilir. 

3 Ağustos’ta saat 18:58’de Kova burcunda 11 derecede Dolunay meydana geliyor. Uranüsten 5 evden bir kare geliyor. Uranüs yerleşimi dolayısıyla kolay aşka kapılabileceğinize işaret ediyor. 

15.08. 2020 de de Boğa’da retrosuna başlıyor. 

O zaman olanları içten içe sorgulatacak. Ani Uranüsyen tepkiler vermeyin bu süreçte. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kovalar ağır gezegen toplaşması sizin gizemler ve sırlar evinizde uzun süredir. Burası bilinçaltı ve benliğin derinlikleri. karakterinizin gizli yönleri burada açığa çıkıyor ve dönüşüme zorlanıyor.. İç sesini dinleyen Kovalar sezgilerinin güçlendiriyorlar. Buranın şifası maneviyata yönelmek. Bu yerleşimler sizi içinize kapatsada iç gözünüzü açıyor. 

İkinci evdeki Neptün para işlerinizi istikrarsızlaştırıyor, görüşünüzü daraltırken, sanatsal gücünüzü artırıyor. Parasal konularda mantıksızlık ve gerçekçi olmayan tutumlar sergilemenize sebep oluyor.

Mars 3. evinizde yine zor bir yerleşim bu sizi münakaşaya, kavgaya, eleştiriye tahammül etmemenize neden oluyor. Aslında ateşli tartışmalar yapmak, mücadele etme hırsınız var. İlişkilerinizi bozuyor olabilirsiniz.  Mars fikirlerinizi ısrarlı bir şekilde sabitçe savundurtuyor sizlere.

Aceleci ve dikkatsiz olmayın. 

3 Ağustos’ta saat Kova burcunda 11 derecede 7. eviniz ilişkiler ve ortaklıklar alanında Dolunay meydana gelecek. 

Sizin kendi burcunuzda oluşacak  bu sert Dolunayda özellikle sizler daha fazla enerji alacaksınız. İlişkiler sert bir hal alabilir. İlişkiniz sizi gerebilir. Kendinizi iyi analiz etmelisiniz. 

İstediğiniz şeyleri hedefte tutun ve sağlam gidin yoksa ilişki zora girer. 

15 Ağustos’ta Uranüs retrosu sizin aile evinizde başlıyor. Çokça geçmişe dönük hesap yapmanıza neden olacaktır. 

Tüm bunları atlatıp ayın 19 geldiğinizde karşıt burcunuz ama sizide direkt etkileyen Aslan burcunda Yeniay doğacak. 

Güneş ilişkilerinizi parlatacak, ısıtacak. Asıl mesele kendinizi kontrol altında tutmak, sevdiklerinizi geçime yönelik kendinizi savunmak adına eleştirmemek, sesinizi ona karşı yükseltmemek ve daha da fazla çatışma başlatmamaktır. Bir konuyu sakince ve kavga etmeden tartışmalısınız. Dostluk ve sevgi baki kalmalı tartışırken. Tartışırken bile o üzülüyor diye kalbinizi sıcak tutun. Her zaman bireysel hayatınızda soğuk durmayın. 

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

👇

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar Neptün sizin gezegeniniz ve burcunuzda. Bu sizin mistik karizmanızı artırıyor. 

Herşeyi anlıyor ve hissediyorsunuz. 

Aşk gezegeni Venüs Yengeç burcuna geçerek sizin flörtler evinize geliyor. 

Sahne önü sizi çağırıyor. Çekicisiniz iyi koşullar içindesiniz. 

Gezegen toplaşması sizin 11. evinizde gruplar içinde Neptün’den destekli Mars’tan kareli harekete geçebilirsiniz. Mars sizi harekete geçirecektir. Hayran sayınız artacak. 

Güneş Merkürle 6. evinizde buradan günlük hayat ve iş hayatınızda ses duyurabilirsiniz. 17.08.2020 de Yeniay öncesi Merkür Güneşin kalbinde olacak dilek ve dua edebilirsiniz inancınız yönünde..

19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26 derecede Yeniay meydana gelecek. İş projeleri gelebilir, borsadan kazanabilirsiniz. İş teklifi alabilirsiniz. 

Uranüs 3. iletişim ve yakın çevre evinizde. 15 Ağustosta Retrosuna başlayacak. Kaçan fırsatlardan, geçmiş düşüncelere kadar tarayacak bizleri. 

3 Ağustos’ta saat Kova burcunda 11° Dolunay meydana gelecek. Bu sizin 12. evinizde olacak. Yolculuk tavsiye edilmez. Sağlığınıza dikkat edin bu süreçte. Burası psikolojinin evi Dolunaylar sert enerjiler. Dikkatli olmakta fayda var. 

Mars enerjisi para evinizde mevcutu korumaya bakın. Risk almayın.

18 Ağustostan sonra gökyüzü sertleşmeye başlıyor. İhtiyatlı olunmalı. 

Mutlu ve sağlıklı bir Ağustos ayı geçirmenizi dilerim..

🆖Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin 

SEGİYLE  SEVİNÇLE  UYUMLA daima.

Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır. 

Kişisel Danışmanlık almak için 📣Bilgi ve iletişim için 📞05325880770 den arayıp 📩 Mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.