Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Temmuz Ayı Astrolojik Yorumları

Temmuz Ayı Astrolojik Yorumları
REKLAM ALANI
29.06.2020
354
A+
A-

♈️Yükseleni ve Güneşi Koç Burcu olanlar için. 

      21 Mart – 19 Nisan

ARA REKLAM ALANI

Sevgili Koçlar, haritanızın 10. evinde 5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmanın Aynası gibi burda ise Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak..

Sizin için bu aralar kolay zamanlar olmuyor. Zorlayıcı etkileri yönetmek zorunda kalıyorsunuz. Para durumunuz ve değerleriniz Uranüsle yenibir yapılanmaya girdi ve bu uzun yıllar dönüşecek bir etki. 

Bunlar Koçların ruh hallerini değiştirip sarsıyor. 

Venüs İkizler burcunda ve Retro hareketini bitirdi düz harekete geçti, burda çok daha iletişimsel ve Junoyla üçgen açıda.Araba almak isteyenler fırsat bulabilir.

Bütün ağır gezegenler iş hayatınız ve kader yolunda dönüştürmek için toplanmışlar. 

Burcunuza gelen yöneticiniz Mars burda Şironla kavuşacak ve bu sizi çok hareketli ve düşüncesizce dürtüsel yapacak, sizin derin güvensizlikler hissetmenize, yara almanıza sebep olabilir. 

En önemli şey insanın sağlığı.. Bu dönem 

(6 ay)Kafa bölgenizi koruyun. Gözdü, dişti, kulaktı, kemikti, deriydi çok dikkatli olun. 

1/4 aksında Mars Merkür karesi her zaman yoğun tartışmalara, kontrolsüz çıkışlara sebep olur. 

Kendini bilen Yaradanı bilirmiş. Çok önemli bir farkındalık ister yönetmek, önceden sonrayı görmek. 

Ayın sonunda Mars, Satürn ve Plütonla kare açıya başlayacak. Güç mücadelesi içine girebilirsiniz, kendinizi bu enerjilerle kontrol etmezseniz daha saldırgan bir halde bulabilirsiniz. 

30 Haziranla birlikte Jüpiter Plüton kavuşumu aşırı çalışmak ve durmadan mücadele etmek. 

Neptün ilahi hatta, meditasyon, ibadet tüm bu çabanın içerisinde ruhuna dönmek  olumlu ve farkındalık açılarıyla uygulamanızı ve gezegeni çalıştırmanızı dilerim.

20 Temmuzda Yengeç burcunda sizin için kök ve aile eviniz olan 4. evde doğacak. Herşeye bir reset atabilirsiniz. Ev ve ev hayatınız, ebeveynlerinizle ilgili olarak. Ev alıp yada yer değiştirebilirsiniz. İç yansımanızı görebilirsiniz.

Özel bir zamanda 15 Temmuzda Güneş Yengeç’teyken Jüpiter ve Plüton karşıda Oğlak burcunda olacak. Bu karşıtlık güç çekişmesi doğurup geçmişi yıkma veya kendini yıkma ile yeniden doğuş sürecini başlatabilir. 

Zorluklar sizi sertleştirir. Herşey psikolojik süreçte başlar etkisi hayata geçer. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♉️Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar için. 

      20 Nisan – 20 Mayıs

Sevgili Boğalar, haritanızın 9. evinde 5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmanın Aynası gibi burda ise Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. Ay Oğlakta düşük durumda olacak. Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin. Hoş olmayan haberler alırsanız sakin kalın çok endişe etmeyin. 

Uranüs 1. evinizde sizleri uzun yıllar sürecek bir değişime çağırıyor enerjisiyle. Kişisel yaşamınızda değişiklikler olacak. 1/7 aksı ben ve sen hattı yani  ilişkiler aksıdır. 

Venüs mali durum ve değerler evinde yüksek beklentilerle kendinizi zorlamayın. Mali durumunuz iyileşebilir. Zorlu dönem sonrası fırsatlarınız gelecektir. 

Mars Şiron kavuşumu sizin gizli dünyanız, sırlar ve karma evinizde. İlahi gerçekliğin arayışı.

Mesele şu ki, bu gezegen insanlara psikolojik süreçler ile onların dış dünyadaki yansıması arasındaki bağlantıyı algılamayı öğretiyor. 

Merkür Mars karesi, Merkür seyahattir ve bu ay seyehate çıkmayın. Bu arada eski aşklar ortaya çıkabilir.

Mars, Plüton ve Satürn karesi  12/9 aksı geleneksel ve toplumsal alandır. Sizde bu alanda ufkunuzu genişletmelisiniz. 

20 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay doğacak. Bunca tutulma ve zorlu geçen 18 aylık Kadersel Düğümler süreci sonrası ve 15 Temmuzda Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♊️Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar için. 

     21 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler, haritanın önemli bir dönüşüm evi olan 8. evde 5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. 

Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmanın Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. Duygular yüzeysel yada Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. İkizler iklimi yüzeysel ve kararsızlık verebilir. Güncelleme zamanı. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Retrosunu bitiren Venüs İkizler burcunda düz harekete geçti. Kendinizi etkileyici, çekici, sevecen ve uyumlu hissediyor olacaksınız sevgili İkizler. 

Para ve değerler evinizde Güneş ve Merkür var. Bu sizi hedef odaklı, dikkatli, becerikli ve motivasyonlu olmanızı sağlıyor. Bu şekildeki kendinizi iyice analiz edin, bu motivasyonu çözerseniz dağıldığınız zamanlarda toplanmanız daha kolay olacaktır. 

İrade  ve kararlılık insanı taşır. Herşeyin Gücü size bağlı. Ve bu pozisyonda bir Dolunay ve eşlik eden Tutulma ve karşısında 20 Temmuzda bir yeniay yaşayacaksınız 2/8 hattında. Miras, para, sigorta, diş bile çektirebilirsin bu evdeki enerjilerle. 

Uranüs 12. evinizde bulunuyor bu size bir 7 yıl kadar sıradışılık verecektir. Kontrolsüzdür. Kişiyi hastaneye yatıracak etkiler verebilir. Uranüsü kontrol edemezsin. Kaderdir o. Ama iyi niyet yüksek algı, içgüdünü kontrol ederek sağaltabilirsin. Uranüs kolay bir enerji değildir. 

Mars ve Şiron kavuşumu sizin 11. evinizde sosyal ilişkiler ve umutlar evinizde olacak. Bu dönem kendi kendinize yetebileceksiniz. İleri görüşlü ve Mars gücüyle dışadönüklüğü yakalarsınız.

Merkür Mars karesi motivasyonu çok, ama sert dilli, kavgacı, kararlı, sahiplenici bir etki. 

Yaşamınızda duygusal enerjilerin kontrolsüzlüğüne sebep olabilir. 

Mars, Plüton Satürn karesi, Mars 11. evden tutulmalar evine kare açıda. Ekilen biçilir unutulmamalıdır. 

20 Temmuzda Yengeç Burcunda Yeniay doğacak. Bunca tutulma ve zorlu geçen 18 aylık Kadersel Düğümler süreci sonrası ve 15 Temmuzda Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♋️Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar…

      22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler, Güneş ve Merkür evinizde bu ay kendinizi hevesli, güven dolu, meraklı, iletişimsel hissediyorsunuz. Özde 21 Haziranda büyük bir tutulma yaşadınız. 18 aydır da Kadersel KAD ve GAD’ı ağırladınız çok yoruldunuz. 

Artık finaldesiniz retrolarla içe dönerek ayrıştırma yaptınız şimdi cesur olup zarar gördüklerinizden vazgeçme zamanı geldi. Sonlanmalar zamanı. 

İnsanlarla ilişkinize ama özellikle akrabalarınıza odaklanın. Çok dikkatli olun Uranüs toplumla olan ilişkinizi yöneten evde, koparırsa zaman içinde bir daha asla eskisi gibi olmayacak demektir. 

Sevgili Yengeçler haritanızın 7. evinde 5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. 

Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmanın Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. Sizin doğal yöneticiniz Ay Oğlakta düşük durumda olacak. Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Venüs sırlar evinde retrodan çıktı ve bu içsel süreçte keşfettiklerinizi uygulama vakti. Satürn’den ve Mars’tan destekli kalıcı işler olsada  bencillik olabilir Venüs’yen özellikler geri planda kalabilir. Retrosu bitsede içsel planda kalan bir Venüs. 

Mars ve Şiron 10. evinizde kavuşumda iş konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. 

Merkür Mars karesi Merkür sizin burcunuzda duygusal enerjiniz Mars enerjisiyle kontrolden çıkabilir. Bu sizin kişisel. enerjinize de bağlı. Herkes Mars Koçla çoşacak. 

Mars,Plüton ve Satürn karesi hayatımızda önemli bir enerji 7/10 hattında tutulma evinde. Zor zamanlara işaret eder tüm kötücüller sert açıda. 

Mars yaşamımızda en yalın öfkedir. Kontrol şart.

20 Temmuzda yine sizin burcunuzda Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♌️ Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar…

      23 Temmuz – 22 Ağustos 

Sevgili Aslan burçları haritanızın 6. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. 

Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Merkürle beraber 12. evinizde kapalı alanda. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs 10. evinizde sıradışılık ve yenilikler sunacak. Sabit bir burç olduğunuz için sizi zorlayacaktır. Değişime hazır olun. Cesur kararlar vermekten korkmayın.

Retrosunu bitiren Venüs İkizler burcunda 11. evinizden düz hareketine geçti. İletişiminiz güçlenerek arkadaşlarınıza öncelik vererek sosyalleşiyorsunuz. Gruplar içinden aşkta gelebilir. 

Mars ve Şiron 9. evinizde kavuşuyor. Akademik eğitimde, öğrenme, dış ülke seyehatlerinde sıkıntılar çıkabilir. Mars macera desede yara alabilirsiniz. 

Merkür Mars karesi 9/12 hattında Merkür’ün Retro oluşu dolayısıyla bir akıl tutulması ve bunun sonucu üzüntü yaşayabilirsiniz.

Mars. Plüton ve Satürn’e kare 9/6 aksından burası tutulma enerjisi aldığınız alan. Yanınızda çalışanlar, sağlığınızı etkileyen bir alan. Zor bir duruma iyi organize (Satürn) olmazsak sorunlara sebep olur. Bu ara öfkenizi (Mars) çok kontrol gerekir. Evren sizi çeşitli olaylarla sınıyor. Her eyleminizde öfke ve organizasyonsuzluk olmasın.

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 12. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♍️ Yükseleni ve Güneşi BAŞAK Burcu olanlar…

      23 Ağustos – 22 Eyüll 

Sevgili Başaklar, haritanızın 5. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak Burcunda bir Dolunay ve eşlik eden Ay Tutulması yaşayacaksınız.

Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 11. evinizde.

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin için bir şans olabilir. 

Ay Oğlakta düşük durumda, duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin. Fırsatları değerlendirin. 

Uranüs 9. evinizde ufkunuzu genişletip gelişme arzunuzu kamçılayacak. Şimdi düşünürseniz varoluşun anlamına yaklaşabilirsiniz. Uranüs yüksek bir gezegendir, sıradışılık verir, özgün olmanızı sağlar. 

Venüs 10. evden İkizler burcunda düz hareke geçti. Şimdi işbirliğine açıksınız, ASC ye kareleyerek farkındalık kazandırıyor. 

Venüs yaratıcılığı olaylara hakim vaziyette. 

Mars Şiron kavuşumu 8. ev yani dönüşüm evinde. 

Burası paranın, tutkunun ve cinselliğin evi. 

Yeterli tecrübesi olanlar bu deneyimi daha kolay yönetebilirler. İçgüdüler kontrolsüz olursa insana kader yazdırır. Burda engeller yaratabilir Şiron. 

Merkür Mars karesi 11/8 hattı zorluklarla baş eden tünelin ucundaki ışığı görecektir. İnsanoğlu zorluklar hayatı fark eder. Retro gezegenler bize bu sene tüm değerlerimizi, maneviyatımızı sorgulatıyor. Yeni bir yapılanma içerisindesiniz. 

Mars, Plüton ve Satürn karesi 5/8 hattında burası gene özel hayat. Satürn burada kontrollü ve disiplinli olmanızı sağlar. Yaratıcı yönümüzü sınırlasada Plüton tutkuyu ve güçlü bir çekiciliği hayatınıza getirecektir. Kendinizden yaşlı insanlarla birlikte olmayı düşünebilirsiniz. Dikkatli olun enerjinizi çaldırmayın. 

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 11.  ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir. Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♎️ Yükseleni ve Güneşi TERAZİ Burcu olanlar…

      23 Eylül – 23 Ekim 

Sevgili Teraziler, haritanızın 4. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak Burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda ise Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 10. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs 8. evde çok daha sezgisel ama değişken finansal krize yatkın halde.

Yine bir aşk, değerler ve mali gezegen olan Venüs 9. evde. burası da kişisel gelişime katkı veren bir ev. İçinde entellektüelliği temsil eden Venüs İkizler Burcu’yla geliştir kendini her yönden der. 

Mars Şiron 7. evinizde ortaklarınızla ve eşinizle rekabet eder gibi bir ruh yaratacaktır. Diliniz keskin hareketleriniz dinamikleşecek. 

Merkür Mars karesi 10/7 hattı ruhunuz biraz sıkılacak, ilişkiler biraz bozulabilir. Kontrollü içgüdü şart. 

Mars , Plüton Satürn karesi 4/7 aksı tutulma evinden ilişkilere kökten bir yaklaşım incelemesi yaptıracak. İlişkilerde yeni yapılanmalar yeni fark ediş yada gerçekleri kabulleniş sizi yaralasada kabullenişler yaşayacaksınız. 

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 10. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kendini, işini yıkma ve yeniden doğuş, hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♏️ Yükseleni ve Güneşi AKREP Burcu olanlar…

      24 Ekim – 22 Kasım 

Sevgili Akrepler, haritanızın 3. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 9. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin için bir fırsat yaratabilir. 

Ay Oğlakta düşük durumda, Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs 7. evde sizin bağımsızlık ve özgürlük duygularınızı köpürtecektir. İçgüdü kontrolü ve derin değerlendirmeler öneriyorum. İçinizden gelen kaderiniz olacaktır. Enerjinizi sakin tutun. 

6. evden Mars Koç gücüyle hepimizi harekete geçmeye zorlayacak Şironla birlikte yara alabilirsiniz. 

Venüs İkizler burcunda düz hareketine geçti 

8. evinizde tutkuya boğacak Mars’la olan destekleyici açıyla. Finansal zorluklarınızı bu görünümle aşabilirsiniz. 

Merkür Mars karesi 6/9 hattı günlük hayatta ve işte iddialılık, aktiflik ve benbilirimlik verirken kare ile aksamalara, tartışmalara, gerginliklere sebep olabilir. 

Mars, Plüton Satürn karesi tutulmanın olduğu evde. 3/6 aksı burası iletişim ve yakın çevre evi. 

Trafikte dikkatli olun. Satürn olduğu yerde sistem ve düzen arar sağlamaya çalışın. 

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 9. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık geçmişi yıkma, kültürel farkındalık ve yeniden doğuş ile hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♐️ Yükseleni ve Güneşi YAY Burcu olanlar…

     23 Kasım – 21 Aralık

Sevgili Yay Burçları haritanızın 2. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak burcunda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. 

Güneş Merkürle beraber 8. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs 6. evinizde burası günlük yaşam zorunlu işler alanı ve burda özgürlük diyen gezegen. İşler aksar. Organizasyon (Satürn) memnuniyetle çalışılır. Günlük hayatta ani değişiklikler gündeme gelir. Yeni hayat stilini Uranüs Güneşten ve Merkürden destekle getirir. 

Venüs, ilişkiler ve ortaklar evinde arkadaşlara ihtiyaç var. İyi bir iletişim sağlar sıcak ve sevgi dolu Venüs.

Mars Şiron kavuşumu 5. evde aşk hayatınız hareketlenecek. Girişimciliğiniz çok artacak. Vu evde hobi ve sanat vardır. Venüs’ten destekle yaratıcılığınız artacaktır.

Merkür Mars karesi 5/8 hattında şeytani bir zekayla sorgulayıcılık artacaktır. Hata yapmaya yatkınlık verebilir.

Mars, Plüton Satürn karesi 2/5 hattında burası tutulma enerjisi alıyor. Bu sert ama farkındalık yaratan dönüşüme zorlayan bir etki. Oğlak olduğu için tedbirlisiniz. 

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 8. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık para konularında geçmişi yıkma, yeniden bir başlangıç ile hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♑️ Yükseleni ve Güneşi OĞLAK Burcu olanlar…

      22 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlaklar haritanızın 1. evinde 05.07.2020 tarihinde kendi burcunuzda Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 8. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs 5. evinizde sabitliği ve tutarlılığı seven Boğa bu romantizm evinde Uranüsle kendinizi ilişkinize adayamazsınız. Artık burda yenilik lazım size. 

Venüs İkizlerde attık düz harekette sizin günlük yaşam evinizde. 6. evde Venüs güçlü bağlar kurar. Burda attık dışa vurar tüm retroda keşfettiklerini. Akciğerlere ve sinir sisteminize dikkat etseniz iyi olur. 

Mars Şiron kavuşumu 4. evinizde. Evimizde bir mücadele var demek. Tartışmalara açığız. Ailevi meselelerden yara alma.

Merkür Mars karesi 4/7 hattı güvence ve ilgi arayışı zorlaşacaktır. 

Mars, Plüton ve Satürn karesi 1/4 hattında patron evde kim olacak tartışmaları. Mücadele var

 Burda Jüpiter yaralı olsada Jüpiter Jüpiter’dir. Sakinleştirmeye çalışacaktır gücü düşmüş neşesiyle.  

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 7. ev alanında Yeniay doğacak. Sıkıntılarınızın sonuna bir şekilde geldiniz. Artık bu süreçlerde diplomatik olmayı öğrendiniz. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık ilişkileriniz konularında geçmişi yıkma, yeniden bir başlangıç ile hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♒️ Yükseleni ve Güneşi KOVA Burcu olanlar…

      21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kovalar haritanızın 12. evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay ve Ay Tutulması olacak. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 6. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs sizin 4. evinizde ailevi değişikler planlıyor. 

Lüksü seven Boğa konfor arıyor. Kuralsız ve bağımsız Uranüs kendi hallerine bırakmayın. 

Venüs sizin flörtler ve yaratıcılık  evinizde İkizler burcundaki Venüs partileri sever, eğlence arar. 

Uslanmaz, şımarır burası Güneşin evi. 

Mars Şiron kavuşumu 3. evde yakın çevre ve kardeşlerle çekişme, tartışma yaşayabilirsiniz. Sabit fikirli olmayın. 

Merkür Güneş Mars karesi 3/6 hattında. burda yine kavgacılık ön plana geliyor. Kazalara açık bir pozisyon kalbimizi zorlamayın. 

Mars, Plüton Satürn karesi 3/12 hattından zor zamanları yaşatan enerjiler. Sınırlarla rahat edersiniz. Kurban hissetmeyin kendinizi maneviyata yönelin. 

20 Temmuzda Yengeç Burcu da 6. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık sağlık ve iş konularında geçmişi yıkma, yeniden bir başlangıç ile hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

♓️ Yükseleni ve Güneşi BALIK Burcu olanlar…

     19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balık Burçları haritanızın 11 evinde 05.07.2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay ve Ay Tutulması yaşayacaksınız. Bu tutulma 10 Ocaktaki tutulmasının Aynası gibi burda Ay Oğlakta Güneş Yengeç burcunda olacak. Güneş Merkürle beraber 6. evde olacak. 

Herkesi zorlayıcı şartlar sizin içinde aynı olsada bu ay fırsatlarınız var. 

Ay Oğlakta düşük durumda olacak. 

Duygusuz halde ve Oğlak Burcu doğası gereği iş odaklı olacaktır. 

Ay sonlanma enerjisi taşır, biryere varmak, sonuç çıkarmak için acele etmeyin.

Uranüs kardeşler ve yakın çevre evinizde bulunuyor. Sabit ve inatçı bir burçta egzantrik, sıradışı, alışılmadık Uranüs herkes sizin çıldırdığınızı sanabilir. Oysa size herşey normal gelecek ve değişeceksiniz çevrenize karşı. 

Venüs 4. evinizde yenilik sever İkizler size ev değiştirtebilir. Venüs’le sımsıcak kuşanacaksınız ailenizle. 

Şiron Mars kavuşumu para evinizde orayı şimdi ateş alsada, hareket gelsede sorunlar olacaktır. Girişim isteği aktif ama aceleci ve çok düşünmeden hata yaptırabilir. 

Merkür Güneş  Mars karesi kolayca kırılabilirsiniz bu aralar. Gezip, yaratıcı faaliyetlerle para yiyebilirsiniz. Ortamınız varsa çocuklarınız paranızı yiyebilir. 

Mars, Plüton Satürn karesi grup içinde zorluklar, düşmelere, kazalara karşı dikkatli olmalıdır.

20 Temmuzda Yengeç Burcunda 5. ev alanında Yeniay doğacak. Güneş Yengeç, Jüpiter ve Plüton Oğlakta olacak bu karşıtlık sağlık ve iş konularında geçmişi yıkma, yeniden bir başlangıç ile hayatımızı bu yeni ayla sıfırlayabiliriz. Kolektiften akış gelecektir Evren size ne işaret ediyor dikkat edin. 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim…

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.